Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záchranári 14/18 [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru I. 10/10 [i] 07:30 Tučniaky z Madagaskaru II. 1/39 [i] 07:55 Loch Ness [i] 09:45 Alf III. 3/25 [i] 10:15 Zita na krku [i] 11:00 Láska nič nestojí [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Mr. Bean [i] 14:25 Dva a pol chlapa II. 15/24 [i] 14:45 Policajt v Beverly Hills 2 [i] 17:00 Miami Magma [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR LIVE [i] 23:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie LIVE [i] 23:30 Zrkadlá [i] 01:30 Ochranca (HD) [i] 04:10 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 On air [i] 05:35 Autosalón [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pinocchio: Kde rastú zlatonosné stromy [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Hra s tieňmi [i] 07:35 Alica v krajine zázrakov: V lese zabudnutia 8/26 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Zrkadlo: Zakázané mesto 1/3 [i] 09:10 "Z pekla štěstí" 4/5 [i] 10:05 Planéta Zem zhora IV.: Sopky: Nespútaná zem 1. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Rosemary a Thymeová III: Čaša ticha [i] 14:50 Film pre pamätníkov - režisér Paľo Bielik: Štyridsaťštyri [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Jean od Floretty [i] 22:10 Manon od prameňa [i] 00:00 Góly - body - sekundy [i] 00:10 Rosemary a Thymeová III: Čaša ticha [i] 01:20 Jean od Floretty [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Portrét:Valerián Stražovec [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín [i] 09:55 Encyklopédia slovenských obcí: Obručné [i] 10:10 Gemini [i] 11:30 Najväčšie poklady sveta: Hanza [i] 12:15 Rozprávka rozprávok [i] 13:15 On air [i] 13:35 Orientácie [i] 14:00 Slovo [i] 14:15 Folklórny festival Terchová: Teraz Vám vyhráva... II. [i] 15:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Antona Hykischa [i] 15:45 Família: Família - Zahojené láskou a odpustením [i] 16:15 Opojenie z premeny [i] 17:55 Pred rokmi... [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Vodník Rybka a figliar Šupka [i] 18:35 Huby: Jarné huby [i] 18:50 (Ne)celebrity: Boris Čiampor [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Svet v nás [i] 21:30 Odpískané [i] 21:55 Pozvánka do divadla: Meštiaci [i] 23:55 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 00:25 Portrét:Valerián Stražovec [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 NOVINY TV JOJ 06:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 07:45 Timon a Pumbaa II. [i] 08:10 Gumkáči V. [i] 09:00 Fantastické torty 21/21 [i] 10:00 Kde bolo, tam bolo II. 15 [i] 11:00 Kosti VI. 16 [i] 12:00 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 14:20 Mamma Mia! [i] 17:00 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Šanghajskí rytieri [i] 23:00 Pekelná jazda 2 [i] 01:15 Prázdninové prcičky [i] 03:00 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 04:30 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:30 Policajt z L.A. 11,12 [i] 10:50 DA VINCI [i] 11:40 Ice Road Truckers III. 13/13 [i] 12:40 Farmár hľadá ženu 5 [i] 14:00 Námorná polícia [i] 16:15 Alamo [i] 20:00 DA VINCI [i] 20:30 Poliš a bandita [i] 22:50 Prázdninové prcičky [i] 00:50 DA VINCI [i] 01:25 Navždy Júlia 3,4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Advokáti VIII. 19 [i] 07:55 Pán šelem III. 18 [i] 08:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 4 [i] 09:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 5 [i] 10:55 Merlin III. 8 [i] 11:55 Pán šelem III. 19 [i] 12:55 Advokáti VIII. 20 [i] 13:50 Posel ztracených duší III. 16 [i] 14:50 Posel ztracených duší III. 17 [i] 15:50 Sue Thomas: Agentka FBI II. 12 [i] 16:50 JAG III. 23 [i] 17:55 Profil zločinu II. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 24 [i] 21:00 NCIS V. 1 [i] 22:00 Beznaděj 1 [i] 00:35 CSI: New York IX. 17 [i] 01:35 Vražda I. 4 [i] 02:50 NCIS V. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Naslouchátka, trojrozměrné skládačky a toalety [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 06:50 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i] 07:15 Motory Detroitu: Auto na dálkové ovládání [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 48 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 49 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 10:50 Americké zbraně: Brokovnice kachnice/pistole M1911 na zakázku pro válečného veterána [i] 11:40 Pátrání po yettim: Yetti v měsíčním světle [i] 12:35 Králové aukcí: Dopis od Houdiniho [i] 13:05 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 5 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 6 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Konečně zlato! [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Nelítostná honba za zlatem [i] 16:15 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 17:10 Nutné k přežití: Aljaška [i] 18:05 Zvědavost: Přistání na Marsu 2012 [i] 19:00 Jak se to dělá: Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace [i] 19:30 Jak se to dělá 59 [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Setkání s medvědem [i] 21:00 Špinavé práce u protinožců: Ztracen na území domorodců [i] 22:00 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 23:00 Nebezpečné lety: Faktor strachu [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Uváznutí na skalním převisu [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Setkání s medvědem [i] 01:50 Špinavé práce u protinožců: Ztracen na území domorodců [i] 02:50 Sledování Discovery mi zachránilo život [i] 03:50 Nebezpečné lety: Faktor strachu [i] 04:45 Rození obchodníci: Renault Alpine [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Už nám byly tři [i] 06:35 Mumínci [i] 06:55 Trojčátka: Aladinova kouzelná lampa 17/26 [i] 07:25 Dobrodružství Shirley Holmesové III: Případ prokleté farmy 4/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Bukovině [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku "60" Ředitelka 17/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pekelná maturita [i] 14:10 Byl jednou jeden dům "60" Ďábelské ostrovy 4/5 [i] 15:40 Psi a lidé [i] 17:20 Doktor z vejminku "60" Veřejné osvětlení 4/7 [i] 18:00 Neobyčejné životy [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Vražda kočky domácí [i] 21:20 168 hodin [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Chyťte doktora [i] 23:25 Komisař Moulin [i] 00:55 TýTý 2012 [i] 02:45 Bílá místa [i] 03:15 Setkání v Brně [i] 03:50 Úraz [i] 04:50 Žena pod pantoflem [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pro sjednocenou Evropu [i] 06:00 Putování za vínem: Donauland, Kamptal, Traisental [i] 06:30 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 7/8 [i] 07:00 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 16/26 [i] 08:00 Při prevenci máte větší šanci [i] 08:05 Československý filmový týdeník 1963 935/2379 [i] 08:20 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 16 [i] 08:40 Mýty a fakta historie: Egypt 2/6 [i] 09:35 Komanda smrti 2/4 [i] 10:25 Letečtí stíhači v boji: Operace Bolo [i] 11:15 Nedej se: Boj o půdu [i] 11:40 Chcete mě? [i] 11:55 Sváteční slovo ekologa Petra Birklena [i] 12:05 Království divočiny: Šprotci štíhlí [i] 12:30 Štětcem a mačetou [i] 13:30 Grošák [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Burjatský buddhismus [i] 16:25 Expedice Tara Oceans: Posvátná úmluva 2/4 [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Libuše [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Zápas Titánů 25/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 24/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Kachnoce v ohrožení 25/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček "60" Krkonošská pohádka [i] 18:55 Willy Fog na cestě kolem světa 13/26 [i] 19:20 Garfieldova show II [i] 19:45 Krysáci [i] 19:50 Pat a Mat se vrací 20:00 Česká cesta do ráje: Útěk na [i] 21:00 Celnice: Svět v nás [i] 22:30 Na plovárně s Miroslavem Bártou [i] 23:00 Zločin 17/20 [i] 23:55 Pověsil jsem Eichmanna [i] 00:55 Nevěřte mužům [i] 02:30 Cesty víry: Burjatský buddhismus [i] 03:00 Crescendo [i] 03:45 Domy zázraků [i] 04:10 Melodie vášně a citu [i] 04:50 Víno bílé, víno bílé, vínko naše červené [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Veterinář z Bondi Beach II [i] 06:40 Pepek námořník [i] 06:50 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 7 [i] 07:05 Superpes Krypto 25 [i] 07:30 Virus Attack 4 [i] 08:00 Želvy Ninja VII 23 [i] 08:30 Hannah Montana II 5, 6 [i] 09:20 Víkend: O prsa [i] 10:05 Čarodějnice [i] 11:50 Past na kachnu [i] 13:20 Beze stopy VII 3 [i] 14:05 Šípková Růženka [i] 15:15 Bláznivá školka [i] 16:50 PRÁSK! [i] 17:35 Trhala fialky dynamitem [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 23:25 Střepiny [i] 23:45 Žalobce a obhájce: Samé lži 6 [i] 00:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 00:45 Novashopping 01:50 Past na kachnu [i] 03:15 Volejte Novu [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Jedno kousnutí bolí dvakrát [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Tajná agentka Daisy 24 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Poslední tajné zbraně Japonců 13 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Pozdní sběr 9 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní receptář extra 13:25 Můj auťák Brouk [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru III: Záhadná úmrtí [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:20 Proroctví [i] 00:50 Myšlenky zločince V: Opuštěný 21 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Vraždy mezi muškáty I: Pozdní sběr 9 [i] 04:20 Tajemství 2. světové války: Poslední tajné zbraně Japonců 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Bzzz!!! [i] 05:30 SEDEM s r.o. [i] 06:10 Skrytá vášeň 109/188 [i] 06:55 Poisťovňa šťastia V. 16/16 [i] 08:20 Úbohá Nasťa 111 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Prázdninový lekár v Provensálsku [i] 12:10 Melrose Place: Nová generácia 13-14/18 [i] 14:05 Modré z neba [i] 16:00 Larina voľba 157 [i] 16:55 Skrytá vášeň 110/188 [i] 17:50 Inga Lindströmová: Deň pri jazere [i] 20:00 Skutočný príbeh: Zamenené deti [i] 21:50 Zavraždená nevinnosť [i] 23:30 Vabank [i] 01:35 Zavraždená nevinnosť [i] 02:50 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 04:15 Bzzz!!! [i] 04:40 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Sexy 40 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a souboj dvou světů [i] 13:55 Tvrdá hra [i] 15:55 Zkratky ke štěstí [i] 17:45 Muž proti muži [i] 19:40 Povýšení [i] 21:15 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 22:55 Replikant [i] 00:40 Auto zabiják [i] 02:30 Dokažte mi vinu [i] 04:30 Povýšení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:15 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 13:30 Motorky [i] 14:30 Cestovní vozy [i] 15:30 Cestovní vozy [i] 16:30 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Formule [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Snooker [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Mlha ve strašidelném domě / Mimozemské UFO 7 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 10:00 Americký prezident [i] 12:00 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk nevidí 4 [i] 15:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 18:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 19:00 Skandál 2: Whiskey Tango Foxtrot 14 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Pes co štěká, nekouše 11 [i] 21:00 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i] 23:00 Rychle a zběsile [i] 01:15 Únos letadla [i] 03:15 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Ostrov Apokalypsy 1 [i] 06:00 Himaláje [i] 07:00 Život 8 [i] 08:00 Planeta lidí: Města - přežít v betonové džungli 8 [i] 09:00 Jak vznikla Země 8 [i] 10:00 Arktické dilema 2 [i] 11:00 Arktidou s Brucem Parry: Grónsko 2 [i] 12:00 Kde lišky dávají dobrou noc [i] 13:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 8 [i] 14:00 Hydrotech 4 [i] 15:00 Anatomie zemětřesení [i] 16:00 Objevy starověku 14 [i] 17:00 Kde lišky dávají dobrou noc [i] 18:00 Ostrov Apokalypsy 2 [i] 18:55 Utajený šéf - Kanada II. 6 [i] 19:55 Tábor pro spratky vs. Matky a dcery V. 4 [i] 21:00 Podfuky a podrazy 2 [i] 22:00 Pravdivé příběhy III.: Jurassic Park 3 [i] 23:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 8 [i] 23:55 Hydrotech 4 [i] 00:55 Anatomie zemětřesení [i] 01:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny III. 5 [i] 02:50 Pravdivé příběhy III.: Jurassic Park 3 [i] 03:40 Objevy starověku 14 [i] 04:30 Mravenci vědí všechno 3 [i] 04:45 Divoké zločiny 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy V. 17 [i] 06:00 Neděle u Tiffanyho [i] 07:30 Můj život bez vás [i] 09:05 Anonym [i] 11:10 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 12:40 Deník malého poseroutky 2 [i] 14:15 Dívka [i] 15:45 Pan Popper a jeho tučňáci [i] 17:20 Moneyball [i] 19:30 Před kamerou X. 17 [i] 20:00 Avengers [i] 22:25 Hra o trůny III. 3 [i] 23:25 Tady to musí být [i] 01:20 Elitní zabijáci [i] 03:15 Krev na křídlech [i] 04:45 Na chuti záleží: Speciality Paula Liebrandta [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Periskop nahoru a dolů [i] 07:30 Green Lantern [i] 09:25 Knoflíková válka [i] 11:00 Mupeti [i] 12:40 Albert Nobbs [i] 14:30 Strom života [i] 16:45 Šmoulové [i] 18:30 Zrození Planety opic