TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záchranári 13/18 [i] 06:45 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:25 Kung Fu panda I. 10/10 [i] 07:55 Tučniaky z Madagaskaru I. 9/10 [i] 08:15 Hora tisícich drakov [i] 09:55 Alf III. 2/25 [i] 10:15 Späť na zem [i] 12:00 SUPERSTAR [i] 14:40 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 15:15 Tak si predstav [i] 17:30 Zita na krku [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Ochranca (HD) [i] 22:30 Patriot [i] 00:20 Policajt v Beverly Hills 2 [i] 02:00 Patriot [i] 03:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 15/24 [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Svet v obrazoch [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Počasie [i] 06:50 Pinocchio: Pinocchiov dlhý nos [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Záchranárka Maja [i] 07:30 Alica v krajine zázrakov: Obrovské šteňa 7/26 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Kvet šťastia 1/3 [i] 09:00 Tanečná akadémia II.: Faux pas de deux 3/26 [i] 09:25 Tanečná akadémia II.: Legendy 4/26 [i] 09:55 Milujem Slovensko [i] 11:15 Nikto nie je dokonalý [i] 12:20 Reportéri [i] 12:50 Autosalón [i] 13:20 On air [i] 13:45 Toskánska vášeň 3/12 [i] 15:20 Dozrievanie Whitney Brownovej [i] 16:45 Hlavne, že sa máme radi 16/20 [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Svadobné zvyky [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:10 Marvinova izba [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Nátlak [i] 00:35 Dozrievanie Whitney Brownovej [i] 02:00 Marvinova izba [i] 03:35 Nátlak [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Regionálny denník [i] 06:45 Lesy Slovenska - Kríza v lesoch [i] 07:00 Žijú medzi nami - nevidiaci a slabozrakí v Košiciach [i] 07:30 Moja misia: Kandahárske sirény /Afganistan/ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Zem - planéta ľudí: Púšte. Život vo vyhni [i] 09:50 Ambulancia: Deformity nosa a nosovej priehradky [i] 10:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:45 Mama to vie najlepšie [i] 11:10 Trieda 9.A [i] 11:45 5 minút po dvanástej: MOJE PRÁVO NA SÚKROMIE [i] 12:45 Magazín Ligy majstrov [i] 13:10 O psíčkovi a mačičke [i] 14:50 Kapura [i] 15:35 Farmárska revue [i] 16:00 Test magazín [i] 16:15 Senior klub [i] 16:45 Slovakia cup 2013 [i] 19:30 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najväčšie poklady sveta: Hanza [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Antona Hykischa [i] 21:15 Kinorama [i] 21:40 Dušan Hanák jubiluje: Impresia [i] 22:00 Modelky [i] 00:00 Analógie [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 06:00 Dážďovky hľadajú SuperStar [i] 07:40 My Little Pony [i] 08:00 Moja falošná svadba [i] 10:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 7 [i] 11:00 Ty schudni a ty priber! II. 2 [i] 12:15 Dobrodružstvo vo vesmíre [i] 14:00 Indiana Jones a posledná krížová výprava [i] 17:00 Beethoven a Michelangelo [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Mamma Mia! [i] 23:15 Výkupné [i] 01:15 Raňajky po sexe [i] 02:55 Moja falošná svadba [i] 04:15 NOVINY TV JOJ 04:45 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kúzlo Veľkej noci [i] 06:10 Stefanie [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:30 Policajt z L.A. 9,10 [i] 10:40 Bučkovci 8/8 [i] 12:25 Simpsonovci IX. 10,11 [i] 13:15 Profesionáli VI.: Miss Topoľčany 16/16 [i] 14:00 Kutyil s.r.o. II. 11 [i] 15:00 Srdečný pozdrav ze zeměkoule [i] 17:00 30 prípadov majora Zemana: Medirytina - 1950, Strach – 1951 7,8 [i] 20:00 DA VINCI [i] 20:30 Námorná polícia [i] 22:50 Mafstory: Ministerská párty [i] 23:20 Haló 6 [i] 00:00 Mafstory: Drobec [i] 00:35 Blázni v Amerike 4 [i] 01:00 American Dad II. 8,9 [i] 01:45 Liga snov 1/6 [i] 02:05 Glee II. 8 [i] 03:00 Stefanie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Advokáti VIII. 18 [i] 07:55 Pán šelem III. 16 [i] 08:50 Pán šelem III. 17 [i] 09:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 2 [i] 10:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 3 [i] 11:45 Merlin III. 7 [i] 12:45 Advokáti VIII. 19 [i] 13:40 Ochránce III. 23 [i] 14:40 Posel ztracených duší III. 14 [i] 15:35 Posel ztracených duší III. 15 [i] 16:30 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11 [i] 17:30 Ten, kdo tě chrání II. 16 [i] 18:30 Posel ztracených duší IV. 16 [i] 19:25 Luna, El Misterio De Calenda 4 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 22:00 Jak prosté I. 16 [i] 23:00 Hannibal I. 3 [i] 00:00 Myšlenky zločince VII. 24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 02:00 Jak prosté I. 16 [i] 02:50 Hannibal I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Mladistvý delikvent [i] 06:00 Jak se to dělá 1 [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 09:05 Impozantní lodě: Africa Mercy [i] 09:55 S autem v divočině: Sopka [i] 10:50 S autem v divočině: Deštný prales [i] 11:40 S autem v divočině: Hory [i] 12:35 S autem v divočině: Poušť [i] 13:30 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 14:25 V útrobách měst: Ledové město – Toronto [i] 15:20 Záchrana klasických aut 6 [i] 16:15 Rychle a hlasitě: Šílenství kolem modelu A [i] 17:10 Opravna vraků 2016 3 [i] 18:05 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 19:00 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 19:30 Jak se to dělá 58 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 21:00 Bitvy o zavazadla 5 [i] 21:30 Bitvy o zavazadla 6 [i] 22:00 11. září: Po pádu dvojčat [i] 23:00 Únos letadla společnosti El Al - let 426 [i] 00:00 Ve světě gangsterů: Gang 18th Street [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 5 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla 6 [i] 02:50 11. září: Po pádu dvojčat [i] 03:45 Únos letadla společnosti El Al - let 426 [i] 04:40 Opravna vraků 2016 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 07:00 Tajemství nových dinosaurů: Jitro dinosaurů 1/15 [i] 07:20 Stella a hvězda Orientu [i] 08:45 Romeo, Julie a tma [i] 10:20 Hercule Poirot [i] 11:10 Byli jednou dva písaři "60" Dědictví 1/10 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O třech ospalých princeznách [i] 14:15 Po stopách hvězd [i] 14:40 Muži nestárnou [i] 16:20 Této noci v tomto vlaku [i] 17:25 Nemocnice na kraji města "60" Punkce 17/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 TýTý 2012 [i] 21:42 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Bathory [i] 00:00 Identita [i] 01:30 Sváteční slovo diplomata a bývalého velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera [i] 01:35 Po stopách hvězd [i] 02:10 Gott - party [i] 02:55 Vdova [i] 03:25 Strom vědění dobrého [i] 04:40 Uprostřed babího léta ve stepi zahoukal vlak [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Nejstarší zpěváci Kyjovska [i] 05:30 Cesty víry: Vyměnit dres za sutanu [i] 06:00 Interpol: Podvedeni [i] 06:45 Chcete je? [i] 06:50 Tajemné vraky v hlubinách: Skandál kolem lodi Červeného kříže 3/3 [i] 07:45 Divadlo žije! [i] 08:10 Při prevenci máte větší šanci [i] 08:20 Úsměvy [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:30 Mistříňáci to sú chlapci [i] 10:00 Folklorika [i] 10:30 Bohemia Incognita [i] 10:45 Austrálie z balónu 3/3 [i] 11:30 Goudji [i] 12:25 Apollo 11 [i] 13:55 Život herečky a zpěvačky Ljuby [i] 14:10 Galerie umění II: Římská expozice Borghese 6/13 [i] 14:35 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 7/8 [i] 15:00 Jistě, pane ministře: Kostlivec ve skříni 17/22 [i] 15:35 Svět zázraků [i] 16:00 Kamera na cestách: Egypt, putování podél Nilu [i] 16:55 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Asie a Austrálie 5/6 [i] 17:50 Vápenička [i] 18:45 Večerníček "60" Krkonošská pohádka [i] 18:55 Willy Fog na cestě kolem světa 12/26 [i] 19:20 Garfieldova show II [i] 19:45 Krysáci [i] 19:55 Pat a Mat se vrací 20:00 Mýty a fakta historie: Egypt 2/6 [i] 20:55 Vor v zakoně, vládce podsvětí [i] 22:25 RED [i] 00:15 Filmový klub [i] 01:55 Mostar včera, dnes a zítra - historie jedné války [i] 02:50 Česká cesta do ráje: Útěk na [i] 03:40 Čtení na dobrou noc [i] 03:50 Crescendo [i] 04:35 Ozvěny chrámových kůrů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Pepek námořník [i] 06:25 Looney Tunes: Úžasná Show 8 [i] 06:50 Taz - mania III 17 [i] 07:15 Superpes Krypto 24 [i] 07:40 Batman: Odvážný hrdina 21 [i] 08:10 Želvy Ninja VII 22 [i] 08:30 Tajemství kruhu 5 [i] 09:20 Hon na myš [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Babička [i] 14:00 Hlava státu [i] 15:50 Koření života [i] 17:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Králík a selátko [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Únos vlaku 1 23 [i] 22:20 Odstřelovač [i] 00:30 Impuls [i] 02:15 Novashopping 02:50 Narozeni bez rukou [i] 03:35 Áčko: Uprchnul jsem do ČR [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Ninjago: Tik tak [i] 07:25 Mickeyho klubík II: Donald na Měsíci 23 [i] 07:55 M*A*S*H 171 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Případ diplomatické imunity [i] 11:20 Na křídlech vážky [i] 13:45 Doba ledová 2 - Obleva [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru III: Jedenáctka mrtvého muže [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Polívka na víně [i] 21:25 Kurz sebeovládání [i] 23:45 Cesta bojovníka [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Receptář prima nápadů [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 SEDEM s r.o. [i] 06:30 Skrytá vášeň 108/188 [i] 07:15 Poisťovňa šťastia V. 15/16 [i] 08:35 Úbohá Nasťa 110 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Premlčané zločiny [i] 12:20 Intrigánka [i] 14:20 Dievča pre všetko [i] 16:10 Larina voľba 156 [i] 17:05 Skrytá vášeň 109/188 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Pre lásku k dieťaťu [i] 20:00 Inga Lindströmová: Deň pri jazere [i] 21:55 Emilie Richardsová: Čas odpúšťania [i] 23:55 Prázdninový lekár v Provensálsku [i] 01:30 Intrigánka [i] 03:00 Premlčané zločiny [i] 04:20 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ostrov ztracených duší [i] 14:00 Láska a jiné pohromy [i] 15:45 Iluze lásky [i] 17:30 V neděli večer [i] 19:30 Panic je nanic [i] 21:20 Dokažte mi vinu [i] 23:30 Auto zabiják [i] 01:20 V elektrizující mlze [i] 03:10 Lord of the Dance in 3D [i] 04:40 Dokaž to! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fitness [i] 08:45 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:30 Formule [i] 15:30 Snooker [i] 19:00 Rally [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 10:00 Milionový lékař 2: Příčinou bolení hlavy bývá bolavé srdce 2 [i] 11:00 Milionový lékař 2: Rodinu si nevybíráš 3 [i] 12:00 Milionový lékař 2: Medúze z očí do očí nepohlédneš 4 [i] 13:00 Milionový lékař 2: Muž proti muži, nerozum proti nemoci 5 [i] 14:00 Milionový lékař 2: Ve víně je pravda 6 [i] 15:00 Titanic 2 [i] 17:00 Tak se měj [i] 19:00 Americký prezident [i] 21:00 Rychle a zběsile [i] 23:15 Dobrá manželka 4: Pes co štěká, nekouše 11 [i] 00:15 Skandál 2: Whiskey Tango Foxtrot 14 [i] 01:15 "Sladká" pomsta [i] 03:15 Tak se měj [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst II. 11 [i] 06:00 Velké přírodní události 4 [i] 07:00 Život 7 [i] 08:00 Planeta lidí: Současnost - přítel nebo nepřítel? 7 [i] 09:00 Jak vznikla Země 7 [i] 10:00 Arktické dilema 1 [i] 11:00 Arktidou s Brucem Parry: Sibiř 1 [i] 12:00 Po proudu Yukonu [i] 13:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 7 [i] 14:00 Hydrotech 3 [i] 15:00 Katastrofa: Ti, kdo přežili 5 [i] 16:00 Objevy starověku 13 [i] 17:00 Po proudu Yukonu [i] 18:00 Ostrov Apokalypsy 1 [i] 18:55 Utajený šéf - Kanada II. 5 [i] 19:55 Tábor pro spratky vs. Matky a dcery V. 3 [i] 21:00 Podfuky a podrazy 1 [i] 22:00 Pravdivé příběhy III.: Gladiátor 2 [i] 23:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 7 [i] 23:55 Hydrotech 3 [i] 00:55 Katastrofa: Ti, kdo přežili 5 [i] 01:55 Rekonstrukce zločinu VIII. 1 [i] 02:50 Pravdivé příběhy III.: Gladiátor 2 [i] 03:40 Objevy starověku 13 [i] 04:30 Mravenci vědí všechno 2 [i] 04:45 Divoké zločiny 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 LOL [i] 07:35 Před kamerou X. 16 [i] 08:05