Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. [i] 10:50 Nebezpečné priateľstvá [i] 12:40 Komisár Rex VI. 13/15 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 5/24 [i] 14:40 Monk VI. 1/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 15/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky - Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 AKČNÝ PIATOK: Gangstri (HD) [i] 23:50 Myšlienky vraha V. 7-8/23 [i] 01:20 Gangstri (HD) [i] 02:55 Komisár Rex VI. 13/15 [i] 04:00 Bez servítky - Búrlivé víno [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Doktorka Quinnová VI: Zápas [i] 06:35 Správy RTVS [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Reportéri [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 District II.: Zátišie 44 [i] 10:15 Žena na úteku 125 [i] 11:10 Sila lásky V. 94 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Nebíčko v papuľke: "Hlohovec - medvedí cesnak" [i] 14:35 Doktorka Quinnová VI: Zápas [i] 15:30 Sila lásky VI. 109 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:50 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Misia bez východiska [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:30 Policajti z centra: Časová tieseň 4/14 [i] 22:25 Unesený [i] 00:30 District II.: Zátišie 44 [i] 01:10 Medicopter 117: Misia bez východiska [i] 02:00 Unesený [i] 04:00 Sila lásky V. 94 [i] 04:50 Sila lásky VI. 109 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 53 min. [i] 06:50 Polícia [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Moja misia: Drotár za kamerou /USA/ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zlatá panna zo zlatého vajca [i] 08:55 Táraninky: Lekári [i] 09:00 Spektrum vedy: Slovensko v Európe očami jeho obyvateľov [i] 09:25 International Gypsy Fest 2010 [i] 10:10 Rómsky magazín [i] 10:40 Fokus pravo [i] 11:15 Svet zvierat II.: Experiment s vlkmi [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 Listovanie v albume Lúčnice [i] 13:00 Mama to vie najlepšie [i] 13:25 Večer tanečných hviezd [i] 14:35 Ožiarení a zabudnutí - 20 rokov po Černobyle [i] 15:40 Futbal - Európska liga - zostrihy [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:35 Eurovirtuál [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Vodník Rybka a figliar Šupka [i] 18:40 Encyklopédia slovenských obcí: Obručné [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zem - planéta ľudí: Púšte. Život vo vyhni [i] 20:50 Família: Família - Zahojené láskou a odpustením [i] 21:20 Kino na Dvojke: Voda [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Počasie [i] 23:20 Ožiarení a zabudnutí - 20 rokov po Černobyle [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Pomsta [i] 08:50 Súdna sieň: Už nevládzem [i] 10:00 Páli vám to? [i] 11:00 Dom snov V. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Ty schudni a ty priber! II. 1/10 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Keby to naši vedeli [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Rukojemník [i] 21:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 23:15 Pápež [i] 02:20 Červený škorpión [i] 04:00 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Dynastia Straussovcov 11 [i] 06:00 Stefanie [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 38,39 [i] 10:40 Chameleón 71,72 [i] 12:30 Akty X 4 [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 14 [i] 14:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 16 [i] 15:45 Simpsonovci IX. 10,11 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. II. 11 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 8 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli VI. 16/16 [i] 20:00 Deň a Noc 72 [i] 20:30 Kick Ass [i] 23:00 30 prípadov majora Zemana: Medirytina - 1950, Strach – 1951 7,8 [i] 01:35 Cesta do zatratenia [i] 03:25 Stefanie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 19 [i] 08:00 Ochránce III. 22 [i] 09:00 Ztracený svět I. 6 [i] 10:00 Ochránce III. 23 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 19 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 11 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 3 [i] 14:00 Conan 6 [i] 15:00 Ochránce IV. 1 [i] 16:00 Merlin IV. 3 [i] 17:00 Ztracený svět I. 7 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 4 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 20 [i] 21:00 Bod zlomu 1 [i] 23:25 True Blood - Pravá krev IV. 10 [i] 00:30 Cena za lidskost II. 10 [i] 01:25 Bod zlomu 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Ukradli mi auto! [i] 06:00 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 06:25 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro McCuff Industries [i] 08:10 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Plavecký klub v Beringově moři [i] 09:55 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 10:50 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 11:15 Jak se to dělá 65 [i] 11:40 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 12:35 Pátá rychlost 7 [i] 13:05 Pátá rychlost 8 [i] 13:30 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 14:25 Americký chopper: Peavey - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Bořiči mýtů se vracejí [i] 16:15 Špinavé práce: Recyklace matrací [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Arktická výprava [i] 18:05 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 19:00 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 19:30 Jak se to dělá 57 [i] 20:00 Nebezpečné lety: Nedostatek paliva [i] 21:00 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 22:00 Nejhrůznější záběry: Největší odvážlivci světa [i] 23:00 Cizí předměty v těle: Nezvaní hosté [i] 00:00 Nebezpečné pobřeží 1 [i] 00:30 Nebezpečné pobřeží 2 [i] 00:55 Nebezpečné lety: Nedostatek paliva [i] 01:50 Berte to jako varování: Impozantní kaskadérské kousky [i] 02:50 Nejhrůznější záběry: Největší odvážlivci světa [i] 03:50 Cizí předměty v těle: Nezvaní hosté [i] 04:45 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Láska si najde cestu 12/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Koks na prodej - 2. část 26/39 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Rub a líc kultu značek [i] 11:00 Život na zámku "60" U konce s dechem 16/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Nejlepší Bakaláři [i] 15:35 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Jehně a pes [i] 17:25 Besipky: Chybující chodci [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj: Esemesky 15/22 [i] 20:55 13. komnata Pavly Jazairiové [i] 21:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 To je šoubyznys [i] 23:20 Kriminálka Paříž: Květy zla 51/62 [i] 00:10 Město žen III: Můj život/tvůj svět - 1. část 14/15 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Sama doma - [i] 02:30 Banánové rybičky [i] 03:10 Bílá místa [i] 03:40 Petr a Jan [i] 04:45 Víc než případ [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete mě? [i] 05:35 Divnopis [i] 05:40 Zeměpis světa: Život v pampě [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Zdeněk Fibich [i] 09:00 Krematorium v Pardubicích [i] 09:15 Kdo chce s vlky žíti [i] 09:45 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 09:55 Galerie umění II 5/13 [i] 10:20 Pašeráci knih [i] 11:15 Návraty dokumentaristů: Jaroslav [i] 11:45 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 6/8 [i] 12:10 Na plovárně s Emílií Vášáryovou "60" Rozhovor Marka Ebena s populární slovenskou herečkou. [i] 12:35 Folklorní výlety [i] 13:05 Chcete mě? [i] 13:20 Zeměpis světa: Farma u pralesa [i] 13:35 Království divočiny: Kosmani zakrslí [i] 14:00 Expedice Tara Oceans: Tajuplný svět 1/4 [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Obří mosty 1/3 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" Krkonošská pohádka [i] 18:55 Willy Fog na cestě kolem světa 11/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a dívka snů 34/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Asie a Austrálie 5/6 [i] 20:55 Vesmír II.: Paralelní světy 2/12 [i] 21:40 Velikáni filmu: Luchino Visconti [i] 00:40 Divadlo žije! [i] 01:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:35 Kvarteto [i] 02:05 Mýtus Alp [i] 02:55 Klíč [i] 03:20 Postřehy odjinud [i] 03:25 Crescendo [i] 04:25 Pod lisem lásky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2394 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemůžu ti věřit 410 [i] 11:05 Dva a půl chlapa 15 [i] 11:25 Zpátky do školy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Jsem do tebe blázen 2 [i] 12:55 Námořní hlídka V 3 [i] 13:45 Třetí hlídka 1 [i] 14:40 Odložené případy VI 23 [i] 15:35 Dr. House 3 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami: Učitel 10 [i] 18:30 Ulice 2395 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Bláznovo zlato [i] 22:25 Mission: Impossible 3 [i] 00:35 Neuvěřitelný život rockera Coxe [i] 02:15 Novashopping 02:50 Popravdě řečeno: Trpím obsesivně kompulzivní poruchou [i] 03:35 Áčko: Nemůžu najít partnera [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Kaiovo rozhodnutí 6 [i] 07:20 Kutil Tim III: Plukovník 17 [i] 08:05 M*A*S*H 171 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala II: Sázka na smrt 8 [i] 10:50 Julie Lescautová IV: Nebezpečná křižovatka 3 [i] 12:50 Policie Hamburk IV: Zelenáč 7 [i] 13:50 Walker, Texas Ranger VII: Zákon Západu 5 [i] 14:50 Vraždy v Kitzbühelu IV: Orlí let 3 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Děti štěstěny [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Julie Lescautová IX: Přiznání 4 [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:10 Cesty k úspěchu [i] 23:20 Kdo hulí, ten umí [i] 01:20 Oktanový kult [i] 03:10 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Máša 16/60 [i] 05:45 Skrytá vášeň 107/188 [i] 06:25 Viktória 122-123/171 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 63/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Láska a trest 95-96 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:10 O.C. California III. 17/25 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 17/22 [i] 16:00 Teresa 5/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 108/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 20/24 [i] 18:45 Čarodejnice II. 21/22 [i] 19:40 Smotánka [i] 20:20 Rosamunde Pilcherová: Pre lásku k dieťaťu [i] 22:10 Dievča pre všetko [i] 00:10 Requiem pro panenku [i] 01:55 Vraždy vo Wolf Creek [i] 03:25 Čarodejnice II. 21/22 [i] 04:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 17/22 [i] 04:50 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Vždy připraven! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Krása na scéně [i] 14:05 Stíny strachu [i] 15:50 Pan Dokonalý [i] 17:30 Okamžik vzkříšení [i] 19:25 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 21:10 V elektrizující mlze [i] 23:15 Pohanský rituál [i] 00:50 Předčítač [i] 02:45 Za zavřenými dveřmi [i] 04:20 Sexy 40 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:30 Rally [i] 15:30 Snooker [i] 19:00 Rally [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Vanessa Williams 1 [i] 06:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Mluvit nebo mlčet? 18 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Muž proti muži, nerozum proti nemoci 5 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 12:20 Rookie Blue 2: Ty nejlepší plány 10 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Vidět pravdu 19 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Ve víně je pravda 6 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i] 18:20 Rookie Blue 2: Malověrný 11 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 20:20 Agentura Jasno 3: Duchové 1 [i] 21:20 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 23:20 Skandál 2: Whiskey Tango Foxtrot 14 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Pes co štěká, nekouše 11 [i] 01:20 Rookie Blue 2: Malověrný 11 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 1: Vidět pravdu 19 [i] 03:20 Agentura Jasno 3: Duchové 1 [i] 04:15 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst II.: Dublin 10 [i] 06:00 Příběh sýra 1 [i] 06:30 Krásný jedlý svět 4 [i] 07:05 On The Spot: Reportéři v akci: Srí Lanka [i] 08:00 Jimova továrna na jídlo 3 [i] 08:35 Jimova továrna na jídlo 4 [i] 09:10 Zvláštní jedlíci II. 5 [i] 10:15 Sběrači: Patty a Bill 2 [i] 11:05 Utajený šéf - Austrálie 1 [i] 12:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 9 [i] 12:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 10 [i] 13:00 Predátoři pod lupou 3 [i] 13:30 Predátoři pod lupou 4 [i] 14:05 Jak vznikla Země 7 [i] 15:00 Sám v divočině 5 [i] 16:00 Sám v divočině 6 [i] 17:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 11 [i] 17:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 12 [i] 18:00 Podzemí měst II. 11 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani III.: Únosci 7 [i] 20:00 Jak vznikla Země 8 [i] 21:00 Boj o život 4 [i] 22:00 Smrtící válečníci II.: Komančové a Mongolové 11 [i] 22:55 On the Spot - Reportéři v akci: Kmeny 2 [i] 00:00 Vrať se tam, odkud jsi přišel II. 1 [i] 01:05 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny II. 2 [i] 02:00 Boj o život 4 [i] 02:55 Smrtící válečníci II.: Komančové a Mongolové 11 [i] 03:40 Archeolog bez tajemství 59