TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Modré z neba [i] 10:50 Podvody a lži [i] 12:40 Komisár Rex VI. 12/15 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 4/24 [i] 14:40 Monk V. 16/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 14/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky - Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 14/24 [i] 00:15 Monk V. 16/16 [i] 01:00 Odložený prípad IV. 4/24 [i] 01:45 Hrozba z temnoty V. 10-11/22 [i] 03:00 Komisár Rex VI. 12/15 [i] 04:00 Bez servítky - Búrlivé víno [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Doktorka Quinnová VI: Život v rovnováhe [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Občan za dverami [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 District II.: Dcéra za dcéru 17 [i] 10:20 Žena na úteku 124 [i] 11:05 Sila lásky V. 93 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:10 Hurá do záhrady [i] 14:40 Doktorka Quinnová VI: Život v rovnováhe [i] 15:30 Sila lásky VI. 108 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:50 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: V podozrení [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Toskánska vášeň 3/12 [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Borgiovci II. 7/10 [i] 23:00 District II.: Dcéra za dcéru 17 [i] 23:45 Medicopter 117: V podozrení [i] 00:35 Inšpektor Rocca II: Bez príčiny [i] 02:15 Borgiovci II. 7/10 [i] 03:05 Sila lásky V. 93 [i] 03:55 Sila lásky VI. 108 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Pred dedinou, za dedinou [i] 06:30 Správy - Hírek [i] 06:40 Regionálny denník [i] 07:05 Správy a komentáre [i] 07:30 Moja misia: Dom nádeje /Ukrajina/ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Táraninky: Knihy, časopisy [i] 09:05 Bienále ilustrácií Bratislava 2011 [i] 09:20 Noc v archíve: Klub mladých v archíve [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus spotrebiteľ [i] 11:25 Architektúra: Auditórium v Chicagu [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Cítim [i] 13:00 Rodina a alkohol [i] 13:35 Polícia [i] 13:50 Profesionál [i] 14:05 Slovenské kino: Žena v slovenskom filme. Od lásky k hnevu. [i] 15:00 Celuloid country: 1981 - 1995 [i] 15:40 Senior klub-magazín [i] 16:05 Rómsky magazín [i] 16:30 Halali [i] 16:55 Fokus pravo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Svet zvierat II.: Experiment s vlkmi [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Vodník Rybka a figliar Šupka [i] 18:45 Slovakia cup 2013 [i] 21:00 Futbal - Európska liga [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Počasie [i] 23:15 Spektrum vedy: Slovensko v Európe očami jeho obyvateľov [i] 23:45 Aurel Stodola [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Potrat za odpustenie [i] 08:50 Súdna sieň: Troska [i] 10:00 Páli vám to? [i] 11:00 Dom snov V. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Ty schudni a ty priber! 8/8 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Kozmetička [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Polica lásky [i] 21:30 Rodinné záležitosti: Lovestory s profesorom, Garážový spor 10 [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. - NOVÉ ČASTI 16 [i] 00:00 Kosti II. 18 [i] 01:00 Tajomstvo tunela [i] 02:50 KRIMI 03:10 3 libry 5 [i] 03:50 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 36,37 [i] 10:40 Chameleón 69,70 [i] 12:30 Akty X 3 [i] 13:30 Planéta bez ľudí 3 [i] 14:45 Carpocalypse II. 8 [i] 15:45 Simpsonovci IX. 9 [i] 16:10 Simpsonovci XXI. 23/23 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. II. 10 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 7 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli VI.: Profesionáli na mol 15 [i] 20:00 Deň a Noc 71 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 15 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 14 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 13 [i] 23:30 Hawaii 5.0 8 [i] 00:20 Klamári III. 1/13 [i] 01:15 Navždy Júlia 2 [i] 03:15 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 03:35 Stefanie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 18 [i] 08:00 Ochránce III. 20 [i] 09:00 Ztracený svět I. 5 [i] 10:00 Ochránce III. 21 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 18 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 10 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 2 [i] 14:00 Conan 5 [i] 15:00 Ochránce III. 22 [i] 16:00 Merlin IV. 2 [i] 17:00 Ztracený svět I. 6 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 11 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 3 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 19 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 7 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 8 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i] 23:55 Boj o čas III. 14 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 7 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 8 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Příliš horké pro učitele [i] 06:00 Jak se to dělá: Eskalátory [i] 06:25 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 08:10 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Testováno mořem [i] 09:55 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 10:50 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina [i] 11:15 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 11:40 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 12:35 Jízda: Cesta k Riddlerovi [i] 13:30 Rození obchodníci: Subaru Impreza WRX [i] 14:25 Americký chopper: HP - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Únik z letadla skluzavkou a padákem [i] 16:15 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Plavecký klub v Beringově moři [i] 18:05 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 19:00 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/túry na lyžích [i] 19:30 Jak se to dělá 56 [i] 20:00 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 21:00 Zločinecká impéria: Árijské bratrstvo [i] 22:00 Mafiánská pravidla Loua Ferranteho [i] 23:00 Přežili byste?: Zemětřesení [i] 00:00 V nejhorším případě: Jak přežít zemětřesení [i] 00:30 V nejhorším případě: Potápějící se auto/setkání s chřestýšem [i] 00:55 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 01:50 Zločinecká impéria: Árijské bratrstvo [i] 02:50 Mafiánská pravidla Loua Ferranteho [i] 03:50 Přežili byste?: Zemětřesení [i] 04:45 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Koks na prodej - 1. část 25/39 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto "60" Carlo se loučí 3/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Nejlepší Bakaláři [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Policajti z centra: Trofej 12/14 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Panství Downton II 8/11 [i] 23:10 Komisař Montalbano: Pavoučí trpělivost 3/8 [i] 00:55 MI5 VII 5/8 [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:55 Bolkoviny [i] 03:45 Paradajs [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Prof. Dalibor Povolný [i] 05:30 Folklorní výlety [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Rudolf Deyl [i] 09:00 Austrálie z balónu 2/3 [i] 09:40 Postřehy odjinud [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Egypt 1/6 [i] 10:40 Vesmír II.: Katastrofy v kosmu 1/12 [i] 11:25 Babylon [i] 11:50 Cesty víry: Vyměnit dres za sutanu [i] 12:20 Chcete je? [i] 12:25 Slepá ulička darwinismu [i] 13:15 Aleje [i] 13:30 Putování za vínem: Donauland, Kamptal, Traisental [i] 14:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Jižní Amerika 4/6 [i] 14:55 Myslím, že ji miluji [i] 16:20 Klíč [i] 16:50 Při prevenci máte větší šanci [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" O krtkovi 18:50 Willy Fog na cestě kolem světa 10/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a kalydónský kanec 33/65 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Tajemné vraky v hlubinách: Skandál kolem lodi Červeného kříže 3/3 [i] 20:55 Svět zázraků [i] 21:20 Interpol: Podvedeni [i] 22:10 Rok pražským arcibiskupem [i] 23:05 Krásný ztráty [i] 23:45 Jistě, pane ministře: Kostlivec ve skříni 17/22 [i] 00:15 Zadaní Žádaní Zklamaní 5/6 [i] 01:05 Moje rodina VII: Čtyři avantýry a jeden pohřeb 2/9 [i] 01:35 Magical Mystery Tour [i] 02:30 Náš venkov [i] 03:00 Uchem jehly [i] 03:25 Křesťanský magazín [i] 03:50 Nedej se: Školka v lese [i] 04:20 Žijeme s vírou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2393 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Francouzská spojka 49 [i] 11:05 Dva a půl chlapa 14 [i] 11:25 Zpátky do školy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Jsem do tebe blázen 1 [i] 13:00 Námořní hlídka V 2 [i] 13:50 Vražedná čísla IV 18 [i] 14:45 Odložené případy VI: Kodex cti 22 [i] 15:40 Dr. House 2 [i] 16:30 Dva a půl chlapa 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami: Ostřelovač 9 [i] 18:30 Ulice 2394 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemůžu ti věřit 410 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XII: Catherinina dobrodružství 12 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Pastýř [i] 00:35 Kriminálka New York V 19 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Popravdě řečeno: Jsme závislí na plastické chirurgii [i] 02:40 Vabank [i] 03:25 Áčko: Žiju ve stínu hvězd [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk IV: Mořský vlk v nesnázích 5 [i] 07:10 Kutil Tim III: Příliš mnoho kuchařů 16 [i] 08:00 M*A*S*H 170 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala II: Dáma v jezeře 7 [i] 10:45 Julie Lescautová IV: Tajemství komisařky Lescautové 2 [i] 12:50 Policie Hamburk IV: Kaiovo rozhodnutí 6 [i] 13:50 Walker, Texas Ranger VII: Válečný pokřik 4 [i] 14:50 Vraždy v Kitzbühelu IV: S tichem přichází smrt 2 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Vítr nad řekou [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 TOP STAR: Vlastimil Brodský [i] 21:35 Farmář hledá ženu: Odjezdy [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Láska bez hranic 7 [i] 23:45 Firma: Kapitola dvacátá 20 [i] 00:45 Myšlenky zločince I 1 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Reportéři na vaší straně [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 106/188 [i] 06:20 Viktória 120-121/171 [i] 08:10 Zakázaná vášeň 62/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Dr. Oz [i] 11:00 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:10 Nečakaná hrozba [i] 14:10 O.C. California III. 16/25 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 16/22 [i] 16:00 Teresa 4/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 107/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 19/24 [i] 18:45 Čarodejnice II. 20/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:10 Láska a trest 95-96 [i] 23:55 Tlkot srdca II. 4/10 [i] 00:45 Ally McBealová II. 24/24 [i] 01:25 Adela show [i] 02:05 Čarodejnice II. 20/22 [i] 02:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 16/22 [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:00 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Tajnosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Daltoni [i] 13:40 Kde je Fred? [i] 15:45 Krása na scéně [i] 17:45 Stíny strachu [i] 19:25 Sexy 40 [i] 21:15 Za zavřenými dveřmi [i] 23:00 Předčítač [i] 01:05 Hrozba v poušti [i] 02:30 Kick-Ass [i] 04:25 Světák [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Snooker [i] 11:45 Fitness [i] 12:00 Cyklistika [i] 14:00 Snooker [i] 18:00 Silové sporty [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 00:00 Box [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Susan Sarandon 6 [i] 06:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Spike Lee 7 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Vanessa Williams 1 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Stříbrná hvězda 17 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Medúze z očí do očí nepohlédneš 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 12:20 Rookie Blue 2: Bratrství 9 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Mluvit nebo mlčet? 18 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Muž proti muži, nerozum proti nemoci 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 18:20 Rookie Blue 2: Ty nejlepší plány 10 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Soumrak mrtvých 16 [i] 21:20 "Sladká" pomsta [i] 23:20 Únos letadla [i] 01:20 Rookie Blue 2: Ty nejlepší plány 10