Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. [i] 10:50 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 12:40 Komisár Rex VI. 11/15 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 3/24 [i] 14:40 Monk V. 15/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 13/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky - Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Modré z neba [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 13/24 [i] 23:50 Monk V. 15/16 [i] 00:40 Odložený prípad IV. 3/24 [i] 01:25 Hrozba z temnoty V. 9/22 [i] 02:00 Zámena manželiek [i] 03:05 Komisár Rex VI. 11/15 [i] 04:00 Bez servítky - Búrlivé víno [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Doktorka Quinnová VI: Nápadník [i] 06:45 Správy RTVS [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Počasie [i] 07:45 Autosalón [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 District II.: Skleníkový efekt 16 [i] 10:20 Žena na úteku 123 [i] 11:05 Sila lásky V. 92 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:10 Taxík [i] 14:40 Doktorka Quinnová VI: Nápadník [i] 15:30 Sila lásky VI. 107 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:50 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Na muške [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Liga majstrov - zápasy: Liga majstrov - zápasy [i] 22:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:25 District II.: Skleníkový efekt 16 [i] 00:05 Medicopter 117: Na muške [i] 00:55 Inšpektor Rocca II: Pochybnosti [i] 02:30 Žena na úteku 123 [i] 03:20 Sila lásky V. 92 [i] 04:10 Sila lásky VI. 107 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy - Hírek [i] 06:35 Regionálny denník [i] 07:05 Správy a komentáre [i] 07:30 Moja misia: Putovanie za šťastím /Keňa/ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Táraninky: Katastrofy [i] 09:00 Osudy slávnych: Matej Bel z Očovej 3/3 [i] 10:10 Rusínsky magazín [i] 10:40 Fokus zdravie [i] 11:15 Tajomstvá všetkého 2/6 [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Lístoček z javora [i] 13:00 Cesta [i] 13:25 Mám knihu zdedenú [i] 13:55 Riziko [i] 15:00 VAT - Veda a technika: Zelené technológie na Slovensku [i] 15:40 Separé [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Tempo [i] 16:55 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Architektúra: Auditórium v Chicagu [i] 18:30 Večerníček: Vodník Rybka a figliar Šupka [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Slovenské kino: Žena v slovenskom filme. Od lásky k hnevu. [i] 20:50 Celuloid country: 1981 - 1995 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Dušan Hanák jubiluje: Ružové sny [i] 23:25 Polícia [i] 23:40 Profesionál [i] 23:55 Autosalón [i] 00:20 Depresia - Čakanie na úsvit [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Barani [i] 08:50 Súdna sieň: Liga otcov [i] 10:00 Páli vám to? [i] 11:00 Dom snov V. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Ty schudni a ty priber! 7 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Vojna súrodencov [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kosti VIII. 13,14 [i] 22:30 Vtierka Castle IV. 8 [i] 23:30 Hawaii 5.0 II. 13 [i] 00:30 Hawaii 5.0 8 [i] 01:30 Vtierka Castle IV. 8 [i] 02:20 3 libry 4 [i] 03:05 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Dynastia Straussovcov 9 [i] 06:00 Stefanie II. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 34,35 [i] 10:40 Chameleón 67,68 [i] 12:30 Akty X 2 [i] 13:30 Letecké katastrofy VII. 2,3 [i] 15:45 Simpsonovci IX. 8 [i] 16:10 Simpsonovci XXI. 22 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. II. 9 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 6 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli VI.: Profesionáli mimo služby 14 [i] 20:00 Deň a Noc 70 [i] 20:30 Panelák: Je to únos!, Nečakaná odmena [i] 22:50 Planéta bez ľudí 3 [i] 23:50 Črepiny: 2013 - PREMIÉRA [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 9 [i] 01:20 Zmätok v srdci [i] 02:50 Stefanie [i] 04:20 Dynastia Straussovcov 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 17 [i] 08:00 Ochránce III. 18 [i] 09:00 Ztracený svět I. 4 [i] 10:00 Ochránce III. 19 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 17 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 9 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 1 [i] 14:00 Conan 4 [i] 15:00 Ochránce III. 20 [i] 16:00 Merlin IV. 1 [i] 17:00 Ztracený svět I. 5 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 10 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 2 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 18 [i] 21:00 CSI: New York IX. 17 [i] 22:00 Hannibal I. 3 [i] 23:00 Myšlenky zločince VII. 24 [i] 00:00 Post Mortem II. 3 [i] 01:00 CSI: New York IX. 17 [i] 02:00 Hannibal I. 3 [i] 02:50 Post Mortem II. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 06:00 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 06:25 Rození obchodníci: Mercedes SLK [i] 07:15 Americký chopper: Motorka Mercedes - AMG [i] 08:10 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ať si zvykají [i] 09:55 Nutné k přežití: Aljaška [i] 10:50 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 11:15 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 11:40 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 12:35 Kluci z autobazaru: Záchrana Cadillacu [i] 13:05 Kluci z autobazaru: Tommie Cannoli [i] 13:30 Rození obchodníci: Volvo P1800S [i] 14:25 Americký chopper: HP - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Smrtící krabice s ubrousky [i] 16:15 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Testováno mořem [i] 18:05 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 19:00 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 19:30 Jak se to dělá 55 [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška: Sloučení [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Jen samý pech [i] 22:00 Uhlí 4 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek 11 [i] 00:00 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Rybářské lodi nablízku [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška: Sloučení [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Jen samý pech [i] 02:50 Uhlí 4 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek 11 [i] 04:45 Jak to dělají?: Koberec/lego [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: V říši černého zlata - 2. část 24/39 [i] 09:25 Příběhy slavných - Ljuba Hermanová [i] 10:15 Kluci v akci [i] 10:45 Slovácko sa nesúdí "60" Poslední vůle 12/12 [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Nejlepší Bakaláři [i] 15:30 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Divoká svině [i] 23:45 Profil zločinu: Uspět nebo zemřít 12/18 [i] 00:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:35 13. komnata Tomáše Kvocha [i] 02:05 Malá farma: Beránci boží [i] 02:30 AZ-kvíz [i] 02:50 Sváteční slovo diplomata a bývalého velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera [i] 03:00 Banánové rybičky [i] 03:25 Magie v ulicích [i] 03:45 Svobodárna [i] 04:20 Vampýr [i] 04:55 Pozvání spravedlivých [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Byla vojna byla [i] 05:25 Putování za vínem: Wachau, Kremstal [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Jaroslav Hašek [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:25 Chcete je? [i] 09:30 Království divočiny: Kosmani zakrslí [i] 09:55 Komanda smrti 2/4 [i] 10:45 Mostar včera, dnes a zítra - historie jedné války [i] 11:40 Kde pramení Amazonka [i] 12:10 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 12:15 Putování za písničkou [i] 12:45 Celnice: Máme dvacet [i] 14:15 Návraty dokumentaristů: Jaroslav [i] 14:40 Kvarteto [i] 15:10 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 15:35 Mýtus Alp [i] 16:25 Moje rodina VII: Čtyři avantýry a jeden pohřeb 2/9 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" O krtkovi 18:50 Willy Fog na cestě kolem světa 9/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a Trójská válka 32/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Egypt, putování podél Nilu [i] 21:00 Magnesia Litera [i] 22:00 Nejasná zpráva o konci světa [i] 00:40 Bratři a sestry III: Mexiko 24/24 [i] 01:20 Těžká léta československého filmu: 1969 - 89 11/12 [i] 02:15 Zločin 16/20 [i] 03:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:00 Úsměvy [i] 04:35 Po stopách izraelských králů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2392 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Podezření 409 [i] 11:05 Dva a půl chlapa 13 [i] 11:25 Zpátky do školy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 S tebou je mi líp 22 [i] 13:00 Námořní hlídka V 1 [i] 13:50 Vražedná čísla IV 17 [i] 14:45 Odložené případy VI: Den, kdy došlo k atentátu 21 [i] 15:40 Dr. House 1 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami: Nepříčetnost 8 [i] 18:30 Ulice 2393 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Francouzská spojka 49 [i] 21:25 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:10 Noční televizní noviny [i] 22:45 Bílá smrt [i] 00:35 Kriminálka New York V 18 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Střepiny [i] 02:20 PRÁSK! [i] 03:00 Áčko: Byla jsem znásilněná [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Bankrot 4 [i] 07:20 Kutil Tim III: Muž s navijákem 15 [i] 08:05 M*A*S*H 169 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala II: V zajetí smyslů 6 [i] 10:50 Julie Lescautová IV: Neznámá ze silnice 1 [i] 12:50 Policie Hamburk IV: Mořský vlk v nesnázích 5 [i] 13:50 Walker, Texas Ranger VII: Královská kořist 3 [i] 14:50 Vraždy v Kitzbühelu IV 1 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Pobřeží snů [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Nejsi hrdina 183 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Slunečno, místy vraždy III: Nekonečné léto 10 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Nováček 19 [i] 00:45 Kriminálka Kolín I: Žena až příliš žhavá 2 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Kriminálka Kolín I: Žena až příliš žhavá 2 [i] 04:25 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Máša 14/60 [i] 05:50 Skrytá vášeň 105/188 [i] 06:30 Viktória 118-119/171 [i] 08:25 Zakázaná vášeň 61/140 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Láska a trest 93-94 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:10 O.C. California III. 15/25 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 15/22 [i] 16:00 Teresa 3/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 106/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 18/24 [i] 18:40 Čarodejnice II. 19/22 [i] 19:45 Ako byť trendy [i] 20:20 Nečakaná hrozba [i] 22:10 Vraždy vo Wolf Creek [i] 00:10 Tlkot srdca II. 3/10 [i] 00:55 Ally McBealová II. 23/24 [i] 01:40 Adela show [i] 02:20 Čarodejnice II. 19/22 [i] 03:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 15/22 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:50 Máša 15/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Nikdy to nevzdávej! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Království surikat: příběh začíná [i] 13:30 Jarní úklid s.r.o. [i] 15:15 Daltoni [i] 16:50 Kde je Fred? [i] 18:50 Nepohodlný [i] 21:00 Kick-Ass [i] 23:05 Hrozba v poušti [i] 00:45 Intimní tajemství [i] 02:15 Přímý zásah [i] 03:55 Nepohodlný [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Tenis [i] 09:15 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Wednesday Selection [i] 18:35 Jezdectví [i] 18:40 Golf [i] 19:10 Golf [i] 20:00 Golf [i] 20:10 Alexia's Selection [i] 20:15 Golf [i] 20:20 Jachting [i] 20:25 Wednesday Selection [i] 20:30 Snooker [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Matthew Broderick 4 [i] 06:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Brooke Shields 5 [i] 07:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Susan Sarandon 6 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Věk nevinnosti 16 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Rodinu si nevybíráš 3 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 12:20 Rookie Blue 2: Monstrum 8 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Stříbrná hvězda 17 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Medúze z očí do očí nepohlédneš 4 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 18:20 Rookie Blue 2: Bratrství 9 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Vražedná móda 15 [i] 21:20 Únos letadla [i] 23:20 Dobrá manželka 4: Pes co štěká, nekouše 11 [i] 00:20 Skandál 2: Whiskey Tango Foxtrot 14 [i] 01:20 Rookie Blue 2: Bratrství 9 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 1: Stříbrná hvězda 17 [i] 03:20 Agentura Jasno 2: Vražedná móda 15 [i] 04:15 Kdo myslíte, že jste? 1: Brooke Shields 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst II. 7 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 19 [i] 06:35 Krásný jedlý svět 2 [i] 07:05 On the Spot [i] 08:05 Bojovníci se špínou II. 11 [i]