Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:35 Komisár Rex VI. 9-10/15 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 2/24 [i] 14:40 Monk V. 14/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 12/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky - Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 12/24 [i] 00:15 Monk V. 14/16 [i] 01:00 Odložený prípad IV. 2/24 [i] 01:40 Hrozba z temnoty V. 8/22 [i] 02:20 Komisár Rex VI. 9-10/15 [i] 04:00 Bez servítky - Búrlivé víno [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Doktorka Quinnová VI: V bode nula [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Svet v obrazoch [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 District II.: Čas zabitia 15 [i] 10:15 Žena na úteku 122 [i] 11:05 Sila lásky V. 91 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:40 Doktorka Quinnová VI: V bode nula [i] 15:30 Sila lásky VI. 106 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:50 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Školský autobus v nebezpečenstve [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi 16/20 [i] 21:40 Dr.House VIII.: Skúška povahy 16/23 [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Divadlo 16/24 [i] 23:05 District II.: Čas zabitia 15 [i] 23:50 Medicopter 117: Školský autobus v nebezpečenstve [i] 00:35 Nikto nie je dokonalý [i] 01:40 O 5 minút 12 [i] 02:45 Žena na úteku 122 [i] 03:35 Sila lásky V. 91 [i] 04:25 Sila lásky VI. 106 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy - Hírek [i] 06:35 Regionálny denník [i] 07:05 Správy a komentáre [i] 07:30 Moja misia: V dobrom aj zlom /Uganda/ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Táraninky: Zlozvyky [i] 09:00 Športové ozveny [i] 09:25 Šport Festival Slovakia [i] 10:20 Spolunažívanie s národnosťami na Slovensku: Romale [i] 10:45 Fokus práca [i] 11:20 60 zabijakov divočiny 11/26 [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Tanečníci [i] 13:00 Učiteľka [i] 14:10 Filmové vyznania Paľa Bielika [i] 14:45 Najriskantnejšie technické operácie: Plávajúca plošina [i] 15:35 Orientácie [i] 16:05 Rusínsky magazín [i] 16:30 Halali [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Tajomstvá všetkého 2/6 [i] 18:30 Večerníček: Vodník Rybka a figliar Šupka [i] 18:35 Ovce.sk [i] 18:40 Debut 1996: Volanie rodu [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Veda zločinu: Krv [i] 20:50 Ambulancia: Deformity nosa a nosovej priehradky [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 22:30 Kinorama [i] 23:00 Sergej Kopčák jubiluje [i] 23:40 Kvarteto [i] 00:05 Veda zločinu: Krv [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Úspory [i] 08:55 Súdna sieň: Nenapraviteľný [i] 10:00 Páli vám to? [i] 11:00 Dom snov V. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Ty schudni a ty priber! 6 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Neodídem s holým zadkom [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Nečakaná odmena [i] 21:30 Rodinné záležitosti: Bezdomovec, Sliepkojedi 9 [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. - NOVÉ ČASTI 15 [i] 00:00 Kosti II. 17 [i] 01:00 Stena tajomstiev [i] 02:45 3 libry 3 [i] 03:30 KRIMI 03:50 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie II. [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 32,33 [i] 10:40 Chameleón 65,66 [i] 12:30 Akty X 1/24 [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 13 [i] 14:45 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 13 [i] 15:45 Simpsonovci IX. 7 [i] 16:10 Simpsonovci XXI. 21 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. II. 8 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 5 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli VI.: Profesionáli na dovolenke 13 [i] 20:00 Deň a Noc 69 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 14 [i] 21:30 Letecké katastrofy VII. 2,3 [i] 23:40 Hľadá sa dom pre milionárov III. 4 [i] 00:40 Podvodníci II. 15/15 [i] 01:30 Zmätok v srdci [i] 03:05 Črepiny PLUS [i] 03:35 Stefanie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 16 [i] 08:00 Ochránce III. 16 [i] 09:00 Ztracený svět I. 3 [i] 10:00 Ochránce III. 17 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 16 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 8 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 18 [i] 13:55 Conan 3 [i] 14:55 Ochránce III. 18 [i] 15:55 Pán Času 6 speciál: Doktor, Vdova a Skříň 1 [i] 17:10 Ztracený svět I. 4 [i] 18:10 Sue Thomas: Agentka FBI III. 9 [i] 19:10 Posel ztracených duší IV. 1 [i] 20:05 Drzá Jordan IV. 17 [i] 21:05 Jak prosté I. 16 [i] 22:05 Doktorka podsvětí I. 4 [i] 23:05 Vražda I. 4 [i] 00:20 Firma I. 3 [i] 01:15 Jak prosté I. 16 [i] 02:15 Doktorka podsvětí I. 4 [i] 03:00 Vražda I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 06:00 Jak se to dělá: Karavany [i] 06:25 Rození obchodníci: Ford Mustang [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro výrobce letadel Sikorsky [i] 08:10 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Liknavým tempem [i] 09:55 Nutné k přežití: Texas [i] 10:50 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 11:15 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 11:40 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 12:35 Opravna vraků: Jedna velká rodina [i] 13:30 Rození obchodníci: Land Rover Defender [i] 14:25 Americký chopper: Trysková motorka - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Lidský projektil přes hranici [i] 16:15 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Ať si zvykají [i] 18:05 Nutné k přežití: Aljaška [i] 19:00 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i] 19:30 Jak se to dělá 54 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 21:00 Extrémní stroje 5 [i] 22:00 Nejpodivnější na světě: Místa [i] 23:00 Freddie Flintoff versus svět 2 [i] 00:00 Idiot na cestách: Karl se vrací domů [i] 00:55 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 01:50 Extrémní stroje 5 [i] 02:50 Nejpodivnější na světě: Místa [i] 03:50 Freddie Flintoff versus svět 2 [i] 04:45 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: V říši černého zlata - 1. část 23/39 [i] 09:30 To je šoubyznys [i] 10:35 Osvětová přednáška v Suché Vrbici [i] 11:10 Doktor z vejminku "60" Láska a úklady 3/7 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:25 Nejlepší Bakaláři [i] 15:40 13. komnata Evy Hurychové [i] 16:10 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:25 Dobrá čtvrť "60" Anděl na zemi [i] 22:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Tísňová linka [i] 22:50 Hercule Poirot [i] 23:45 Dempsey a Makepeaceová: Miluji tě k smrti 14/31 [i] 00:35 Rub a líc kultu značek [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Na stopě [i] 02:05 AZ-kvíz [i] 02:30 Banánové rybičky [i] 02:55 Manéž Bolka Polívky [i] 04:10 Píseň o plané růži [i] 04:50 Jak oplácíme rodičům [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Zámek Dačice [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Josef Lada [i] 09:00 Česká cesta do ráje: Útěk na [i] 09:50 Expedice Tara Oceans: Tajuplný svět 1/4 [i] 10:45 Chcete je? [i] 10:50 Nedej se: Školka v lese [i] 11:20 Obří mosty 1/3 [i] 12:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 12:55 Terra musica [i] 13:45 Vesmír II.: Katastrofy v kosmu 1/12 [i] 14:30 Cíl: Bin Ládin [i] 15:30 Babylon [i] 15:55 Pašeráci knih [i] 16:50 Při prevenci máte větší šanci [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" O krtkovi 18:50 Willy Fog na cestě kolem světa 8/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a píseň Kirké 31/65 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Letečtí stíhači v boji: Operace Bolo [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po Bukovině [i] 21:45 Život herečky a zpěvačky Ljuby [i] 22:05 Chodníky slávy: Yves Montand [i] 00:05 Magical Mystery Tour [i] 01:05 Galerie umění II 5/13 [i] 01:30 Divadlo žije! [i] 01:55 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 02:20 Evropa dnes [i] 02:50 Na plovárně s Emílií Vášáryovou "60" Rozhovor Marka Ebena s populární slovenskou herečkou. [i] 03:15 Bohemia Incognita [i] 03:35 Chcete je? [i] 03:40 Žijeme s vírou [i] 04:40 Ota Pavel [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2391 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Pololetní odhalení 48 [i] 11:00 Dva a půl chlapa 12 [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 S tebou je mi líp 21 [i] 13:00 Námořní hlídka IV 16 [i] 13:55 Vražedná čísla IV 16 [i] 14:45 Odložené případy VI: Sen o svobodě 20 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Osudová láska 8 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami: U konce s dechem 7 [i] 18:30 Ulice 2392 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Podezření 409 [i] 21:30 Víkend: O prsa [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Dozvuky 21 [i] 23:35 Nikita II 9 [i] 00:25 Kriminálka New York V 17 [i] 01:10 Novashopping 01:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Babicovy dobroty: Světové maso [i] 03:15 Áčko: Jak se věští budoucnost [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk IV: Velké pokušení 3 [i] 07:20 Kutil Tim III: Pouhý sen 14 [i] 08:05 M*A*S*H 168 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala II: Zazpívám ti o vraždě 5 [i] 10:50 Julie Lescautová III: Jeannina smrt 13 [i] 12:50 Policie Hamburk IV: Bankrot 4 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe X: Smrtící zápas 11 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Ve svitu ohně [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:55 Sběratelé kostí VI: Jezdec na střeše 13 [i] 23:50 Myšlenky zločince VI: Mučitel 22 [i] 00:50 Kriminálka Kolín I: Hra s ohněm 1 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:40 Kriminálka Kolín I: Hra s ohněm 1 [i] 04:30 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Máša 13/60 [i] 05:50 Skrytá vášeň 104/188 [i] 06:30 Viktória 116-117/171 [i] 08:25 Zakázaná vášeň 60/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Láska a trest 91-92 [i] 12:20 Tisíc a jedna noc [i] 13:05 SULTÁN [i] 14:20 O.C. California III. 14/25 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 14/22 [i] 16:00 Teresa 2/152 [i] 17:00 Skrytá vášeň 105/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 17/24 [i] 18:45 Čarodejnice II. 18/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:05 Láska a trest 93-94 [i] 23:50 Tlkot srdca II. 2/10 [i] 00:40 Ally McBealová II. 22/24 [i] 01:20 Adela show [i] 01:55 Čarodejnice II. 18/22 [i] 02:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 14/22 [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 03:55 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Baxter [i] 13:45 Rudý baron [i] 16:05 Království surikat: příběh začíná [i] 17:30 Jarní úklid s.r.o. [i] 19:10 Letec [i] 22:10 Přímý zásah [i] 23:55 Intimní tajemství [i] 01:30 Coriolanus [i] 03:30 Film o filmu: Czech Made Man [i] 04:00 Sex 100+1 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fitness [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 00:00 Box [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kdo myslíte, že jste? 1: Emmitt Smith 2 [i] 06:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Lisa Kudrow 3 [i] 07:20 Kdo myslíte, že jste? 1: Matthew Broderick 4 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Stíny minulosti 15 [i] 09:20 Milionový lékař 2: Příčinou bolení hlavy bývá bolavé srdce 2 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 12:20 Rookie Blue 2: Ten, co unikl 7 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk nevidí 4 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Věk nevinnosti 16 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Rodinu si nevybíráš 3 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 18:20 Rookie Blue 2: Monstrum 8 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Vražda v tajném klubu 14 [i] 21:20 PREMIÉRA Skandál 2: Whiskey Tango Foxtrot 14 [i] 22:20 Dobrá manželka 4: Pes co štěká, nekouše 11 [i] 23:20 Zůstaň se mnou [i] 01:20 Rookie Blue 2: Monstrum 8 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 1: Věk nevinnosti 16 [i] 03:20 Agentura Jasno 2: Vražda v tajném klubu 14 [i]