TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Búrlivé víno [i] 09:25 Zámena manželiek [i] 10:50 Môj priateľ je hypochonder [i] 12:40 Komisár Rex VI. 8/15 [i] 13:40 Odložený prípad IV. 1/24 [i] 14:40 Monk V. 13/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 11/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Lampáreň [i] 17:55 Bez servítky - Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 23:40 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 11/24 [i] 00:50 Monk V. 13/16 [i] 01:30 Odložený prípad IV. 1/24 [i] 02:15 Hrozba z temnoty V. 7/22 [i] 02:55 Komisár Rex VI. 8/15 [i] 04:00 Bez servítky - Búrlivé víno [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Doktorka Quinnová VI: Navždy šťastní [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Slovensko v obrazoch [i] 08:00 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:20 District II.: Aj toto prejde 14 [i] 10:10 Žena na úteku 121 [i] 11:05 Sila lásky V. 90 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Doktorka Quinnová VI: Navždy šťastní [i] 15:30 Sila lásky VI. 105 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:50 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Knokaut [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nebo na dosah [i] 21:45 Na krok od neba: Netvor z jazera 9/12 [i] 22:40 Policajti z centra: O mŕtvych len dobre. 3/14 [i] 23:35 District II.: Aj toto prejde 14 [i] 00:15 Medicopter 117: Knokaut [i] 01:05 Nebo na dosah [i] 02:40 Na krok od neba: Netvor z jazera 9/12 [i] 03:35 Sila lásky V. 90 [i] 04:20 Sila lásky VI. 105 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Koncert tolerancie [i] 07:30 Moja misia: Za obzor /Haiti/ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Táraninky: Apríl - mesiac lesov [i] 08:55 Deň Zeme: Biodiverzita na Slovensku [i] 09:50 Separé [i] 10:20 Tvárou v tvár [i] 10:45 Fokus rodina [i] 11:20 Televízny posol [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Bratislavský Vienok [i] 13:10 Umenie 2013: Milujem muzikál [i] 13:40 Família: Família - Inverzia [i] 14:05 Odpískané [i] 14:35 Športové ozveny [i] 15:00 Autosalón [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Spolunažívanie s národnosťami na Slovensku: Romale [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 11/26 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Vodník Rybka a figliar Šupka [i] 18:40 GEN.sk: Sergej Kopčák [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Plávajúca plošina [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Biutiful [i] 00:25 On air [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:50 Súdna sieň: "Cigáň zostane cigáňom" [i] 08:55 Súdna sieň: Zahýba so susedom [i] 10:00 Páli vám to? [i] 11:00 SUPERMAMA NA JOJke [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:30 X-Men: Wolverine [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Pre sestru urobím všetko! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Je to únos! [i] 21:30 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina - PREMIÉRA [i] 23:15 Haló 6 [i] 00:00 Láska na diaľku [i] 02:00 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 03:00 KRIMI 03:25 NOVINY TV JOJ 03:55 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Dynastia Straussovcov 7 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 30,31 [i] 10:40 Chameleón 63,64 [i] 12:30 Podvodníci II. 15/15 [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 4 [i] 14:45 Šokujúce zábery 43,44 [i] 15:45 Simpsonovci IX. 6 [i] 16:10 Simpsonovci XXI. 20 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. II. 7 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 4 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli VI.: Šváby 12 [i] 20:00 Deň a Noc 68 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 13 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 13 [i] 22:30 Chicago: Zákon ulice 3 [i] 23:30 Agent IV. 2 [i] 00:20 Dexter V. 2 [i] 01:15 Zmätok v srdci [i] 02:50 Stefanie [i] 04:25 Dynastia Straussovcov 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 15 [i] 08:00 Ochránce III. 14 [i] 09:00 Ztracený svět I. 2 [i] 10:00 Ochránce III. 15 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 15 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 7 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 17 [i] 14:00 Conan 2 [i] 15:00 Ochránce III. 16 [i] 16:00 Pán času VI. 13 [i] 17:00 Ztracený svět I. 3 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 8 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 18 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 16 [i] 21:00 House Viii. 11 [i] 22:05 Insomnie 1 [i] 00:25 Doktorka podsvětí I. 3 [i] 01:20 House Viii. 11 [i] 02:10 Posel ztracených duší III. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Jablečný džus, kosmetika a ocel [i] 06:00 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW Isetta [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Darien Lake [i] 08:10 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 09:55 Nutné k přežití: Vietnam [i] 10:50 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 11:15 Jak se to dělá 61 [i] 11:40 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 12:35 Tuning: Challenger pro Jessieho Jamese [i] 13:30 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 14:25 Americký chopper: Trysková motorka - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Neprůstřelná voda [i] 16:15 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Liknavým tempem [i] 18:05 Nutné k přežití: Texas [i] 19:00 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 19:30 Jak se to dělá 53 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 7 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 8 [i] 21:00 Amišská mafie: Čert nikdy nespí [i] 22:00 Muži Yukonu: Na mizině [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Nelegální paliči versus obří kanec [i] 00:00 Ross Kemp - extrémní svět 3 [i] 00:55 Dvojí přežití: Zamrzlé pláně [i] 01:50 Amišská mafie: Čert nikdy nespí [i] 02:50 Muži Yukonu: Na mizině [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Nelegální paliči versus obří kanec [i] 04:45 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hrom do kapelníka [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Tintin u Picarů - 2. část 22/39 [i] 09:25 Ať se lidi mají rádi... aspoň dnes [i] 10:20 Toulavá kamera [i] 10:55 Nemocnice na kraji města "60" Zánět 16/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Nejlepší Bakaláři [i] 15:35 13. komnata Petra Jandy [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Cirkus Humberto "60" Carlo se loučí 3/12 [i] 20:55 Rub a líc kultu značek [i] 21:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Na stopě [i] 22:40 Taggart: Zneužití důvěry 2/6 [i] 23:30 MI5 VII 5/8 [i] 00:25 Tísňová linka [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Sváteční slovo diplomata a bývalého velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:30 Bolkoviny [i] 03:20 Kopaničářské námluvy [i] 04:00 Kufr plný nadějí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Podivuhodný svět [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Jaroslav Seifert [i] 09:00 Bonbónky světa [i] 09:20 Chcete mě? [i] 09:35 Zeměpis světa: Život v pampě [i] 09:50 Bohemia Incognita [i] 10:10 Kamera na cestách: Portugalsko, iberský poklad [i] 11:00 Postřehy odjinud [i] 11:05 Film 2013 [i] 11:35 Československý filmový týdeník 1963 934/2379 [i] 11:45 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:15 Křesťanský magazín [i] 12:40 Krásný ztráty "60" Dva současní senátoři, cyklista Jozef Regec a horolezec [i] 13:10 Šumné stopy [i] 13:40 Miminka za mřížemi [i] 14:25 Na pomoc životu - Nerozhodnost duše [i] 14:45 Stopy, fakta, tajemství [i] 15:15 Austrálie z balónu 2/3 [i] 16:00 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 15/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček "60" O krtkovi 18:50 Willy Fog na cestě kolem světa 7/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a probdělé noci 30/65 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Komanda smrti 2/4 [i] 20:55 Obří mosty 1/3 [i] 21:45 Velikáni filmu: Luchino Visconti [i] 23:50 Dýchání pod vodou [i] 01:30 Queer Belarus aneb Život v kuchyních [i] 01:55 Na stojáka [i] 02:20 Pološero - Porody podomácku [i] 02:50 Zločin 16/20 [i] 03:50 Babylon [i] 04:15 Hádejte, kteří jsou vlastní [i] 04:45 Potopa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2390 [i] 09:50 Discopříběh 2 [i] 11:20 Zpátky do školy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 S tebou je mi líp 20 [i] 13:00 Námořní hlídka IV 15 [i] 13:50 Vražedná čísla IV 15 [i] 14:45 Odložené případy VI: Americký sen 19 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Ikarův pád 7 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Miami: Cukrová vata 6 [i] 18:30 Ulice 2391 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Pololetní odhalení 48 [i] 21:30 Helena: Spolehni se na svého muže [i] 21:55 Comeback: Let mouchy [i] 22:30 Noční televizní noviny [i] 23:00 Šerifové z Texasu 8 [i] 23:50 Strážce pořádku 3 [i] 00:30 Big game [i] 01:20 Novashopping 01:55 Vabank [i] 02:45 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk IV: Problémová Nele 2 [i] 07:10 Kutil Tim III: To byla rána před Vánocemi 13 [i] 08:00 M*A*S*H 167 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala II: Fakulta plná skandálů 4 [i] 10:45 Julie Lescautová III: Dávná láska 12 [i] 12:50 Policie Hamburk IV: Velké pokušení 3 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe X: Vykradač hrobů 10 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VII: Štvanice 2 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Růže z Kerrymoru [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Jsem zpátky 182 [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:35 Partička [i] 23:20 Ocelová past [i] 01:20 Kriminálka Kolín [i] 03:00 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 SEDEM s r.o. [i] 05:50 Skrytá vášeň 103/188 [i] 06:30 Viktória 114-115/171 [i] 08:25 Zakázaná vášeň 59/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 McBride: Záhadné zmiznutie [i] 12:15 Emilie Richardsová: Mysli len na nás [i] 14:15 O.C. California III. 13/25 [i] 15:10 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 13/22 [i] 16:00 Teresa 1/152 [i] 16:55 Skrytá vášeň 104/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 16/24 [i] 18:45 Čarodejnice II. 17/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:05 Láska a trest 91-92 [i] 23:55 Bolesti slávnych II. 12/18 [i] 00:45 Ally McBealová II. 21/24 [i] 01:25 Adela show [i] 02:05 Čarodejnice II. 17/22 [i] 02:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 13/22 [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Pán zlodějů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Prázdniny za všechny prachy [i] 13:50 Bublina [i] 15:20 Baxter [i] 17:00 Rudý baron [i] 19:15 Bláznovství [i] 21:05 Sex 100+1 [i] 23:10 Coriolanus [i] 01:10 Američan [i] 02:50 Mám rád Huckabees [i] 04:30 Já jsem ty a ty jsi já [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 19:15 Watts [i] 19:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 00:00 Fotbal [i]