Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záchranári 12/18 [i] 06:45 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:25 Tom a Jerry [i] 08:00 Kung Fu panda I. 9/10 [i] 08:25 Tučniaky z Madagaskaru I. 8/10 [i] 08:50 Lovecká sezóna 2 [i] 10:10 Alf III. 1/25 [i] 10:40 Zita na krku [i] 11:20 Majster premeny [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Bahrajnu [i] 16:20 V mene kráľa [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR LIVE [i] 23:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie LIVE [i] 23:35 Smrtiaca nákaza [i] 01:10 Bad Boys 2 [i] 04:10 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 On air [i] 05:30 Autosalón [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pinocchio: U dobrej víly [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Pozor na medveďa [i] 07:35 Alica v krajine zázrakov 6/26 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Stretnutie pod starou píniou: Najkrajší vietor na svete 3/3 [i] 09:00 "Z pekla štěstí" 3/5 [i] 09:55 Planéta Zem zhora IV.: Quebec 1. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Rosemary a Thymeová III: Volanie divadla [i] 14:30 Film pre pamätníkov - rež. Paľo Bielik: V piatok trinásteho [i] 16:10 Pošta pre teba [i] 17:15 Hlavne, že sa máme radi... 15/15 [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Buddenbrookovci 1/2 [i] 21:40 Buddenbrookovci 2/2 [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Rosemary a Thymeová III: Volanie divadla [i] 00:10 Občan za dverami [i] 00:35 Buddenbrookovci 1/2 [i] 02:05 Buddenbrookovci 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Encyklopédia slovenských obcí: Lomnička [i] 10:00 Orientácie [i] 10:25 Slovo [i] 10:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Massima Moriconeho [i] 11:00 Deravé vrecko [i] 11:50 Tenis Fed cup [i] 14:15 Cyklistické klasiky [i] 18:50 (Ne)celebrity: Daniel Haas Kianička [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Máme dvadsať [i] 21:30 Odpískané [i] 21:55 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:00 Umenie 2013: M ako muzikál [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Zločinné úmysly VI. [i] 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:35 Timon a Pumbaa II. [i] 09:05 Gumkáči V. [i] 10:00 Fantastické torty 20 [i] 11:00 Kde bolo, tam bolo II. 14 [i] 12:00 Telo ako dôkaz 13/13 [i] 13:05 Skoč na to! [i] 14:50 Záhady sfingy [i] 16:55 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Mamma Mia! [i] 23:00 Vražedná divočina [i] 01:10 Edison [i] 03:05 Znásilnil ma telocvikár [i] 04:35 Zločinné úmysly VI. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Dynastia Straussovcov 6 [i] 06:00 Stefanie II. 31 [i] 06:45 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Policajt z L.A. 7,8 [i] 10:30 DA VINCI [i] 11:30 Ice Road Truckers III. 12 [i] 12:30 Farmár hľadá ženu [i] 13:45 Zabiť Hitlera 2 [i] 15:05 Červená rieka [i] 18:00 Poplach v skautskom tábore [i] 20:00 DA VINCI [i] 20:30 Buddy mieri na Západ [i] 22:35 Záhady sfingy [i] 00:35 Chameleón 61,62 [i] 02:10 Navždy Júlia 1/6 [i] 03:50 Stefanie 30,31 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zoom Mini Special Edition 11 [i] 07:05 Advokáti VIII. 17 [i] 08:00 Pán šelem III. 15 [i] 09:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 26 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine VI. 1 [i] 11:00 Merlin III. 6 [i] 12:00 Advokáti VIII. 18 [i] 13:00 Ochránce III. 22 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 12 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 13 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10 [i] 17:00 JAG III. 22 [i] 18:00 Profil zločinu I. 6 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 21 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 22 [i] 21:00 Muži v černém 1 [i] 23:00 CSI: New York IX. 16 [i] 00:00 Vražda I. 3 [i] 01:15 Muži v černém 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Cédéčka, punčocháče a mozzarella [i] 06:00 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 06:25 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 06:50 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 07:15 Motory Detroitu: Motorka na rostlinný olej [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 46 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 47 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 10:50 Americké zbraně 1 [i] 11:40 Pátrání po yettim: Virginie je místem pro milovníky yettiho [i] 12:35 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 13:05 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 3 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 4 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Zamilovaný pohled [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Hodní hoši končí jako poslední [i] 16:15 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 17:10 Nutné k přežití: Texas [i] 18:05 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 19:00 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 19:30 Jak se to dělá 52 [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi [i] 21:00 Špinavé práce u protinožců: Hledač pokladů v australském vnitrozemí [i] 22:00 Dvojí přežití (brazilská verze): Terra de Fiordes [i] 23:00 Nebezpečné lety: Nedostatek paliva [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Ztroskotaná rodina [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi [i] 01:50 Špinavé práce u protinožců: Hledač pokladů v australském vnitrozemí [i] 02:50 Dvojí přežití (brazilská verze): Terra de Fiordes [i] 03:50 Nebezpečné lety: Nedostatek paliva [i] 04:45 Rození obchodníci: BMW M5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sukovitá duše [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Už nám byly tři [i] 06:30 Mumínci [i] 06:55 Trojčátka: Císařovy nové šaty 16/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové III: Případ podvodného komika 3/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po jižním Finsku [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku "60" U konce s dechem 16/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vápenička [i] 14:00 Jaké vlasy má Zlatovláska je záhada na jednu pohádku . [i] 14:30 Byl jednou jeden dům "60" Jízda do tunelu 3/5 [i] 15:45 Prodloužený čas [i] 17:15 Doktor z vejminku "60" Láska a úklady 3/7 [i] 18:00 Příběhy slavných - Ljuba Hermanová [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Muž, který vycházel z hrobu [i] 21:25 168 hodin [i] 21:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Výchova dívek v Čechách "60" Ondřej Pavelka a Anna [i] 23:50 Komisař Moulin [i] 01:15 Zlatý časy! [i] 02:20 Po stopách [i] 02:35 Zkus mít vkus [i] 02:55 Zahrada je hra [i] 03:20 Několik životů [i] 04:10 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Putování za vínem: Wachau, Kremstal [i] 06:25 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou: Americký cyklus vyznamenaný cenou EMMY 6/8 [i] 06:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 15/26 [i] 07:55 Při prevenci máte větší šanci [i] 08:00 Československý filmový týdeník 1963 934/2379 [i] 08:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 15 [i] 08:35 Mýty a fakta historie: Egypt 1/6 [i] 09:25 Komanda smrti 1/4 [i] 10:15 Cíl: Bin Ládin [i] 11:20 Nedej se: Školka v lese [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:00 Sváteční slovo diplomata a bývalého velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera [i] 12:05 Království divočiny: Kosmani zakrslí [i] 12:35 Kdo chce s vlky žíti [i] 13:05 Dobrodružství Bullwhipa Griffina [i] 15:00 Křesťanský magazín [i] 15:25 Uchem jehly [i] 15:50 Cesty víry: Vyměnit dres za sutanu [i] 16:20 Expedice Tara Oceans: Tajuplný svět 1/4 [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Jaroslav Hovorka [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Velký počítač 24/26 [i] 18:10 Bert a Ernie: Veselá dobrodružství postaviček ze 23/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Adrenalin na trati 24/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Willy Fog na cestě kolem světa 6/26 [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:50 Pat a Mat se vrací 20:00 Česká cesta do ráje: Útěk na [i] 20:50 Celnice: Máme dvacet [i] 22:25 Na plovárně s Emílií Vášáryovou "60" Rozhovor Marka Ebena s populární slovenskou herečkou. [i] 22:50 Zločin 16/20 [i] 23:50 Mostar včera, dnes a zítra - historie jedné války [i] 00:45 Tsotsi [i] 02:15 ČT Live - Neřež a Marie Rottrová 03:15 Obrázky z Francie [i] 03:30 Sbírám, sbíráš, sbíráme [i] 03:40 Sabotáž [i] 04:05 Za svědky minulosti [i] 04:20 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Pepek námořník [i] 06:10 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 6 [i] 06:25 Superpes Krypto 23 [i] 06:50 Virus Attack 3 [i] 07:20 Želvy Ninja VII 21 [i] 07:50 Hannah Montana II 3, 4 [i] 08:45 Víkend: Tah na branku [i] 09:30 K-9: Můj přítel se studeným čumákem [i] 11:20 Mr. Bean: Pan Bean v pokoji č. 426 [i] 11:45 Zlaté rybky [i] 13:30 Velká cena Bahrajnu [i] 16:10 Beze stopy VII 2 [i] 17:05 PRÁSK! [i] 17:50 Discopříběh 2 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 23:25 Střepiny [i] 23:50 Žalobce a obhájce 5 [i] 00:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 01:20 Novashopping 01:55 Zlaté rybky [i] 03:25 Volejte Novu [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Král hadů [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Šestinásobný Goofy 22 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Bombardování Německa 12 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Slunce, vražda, hvězdy 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Nedělní receptář extra 13:40 Beethoven 2 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru III: Smrt vandráka [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:20 Šakal [i] 00:55 Myšlenky zločince V: Tetovaný 20 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Vraždy mezi muškáty I: Slunce, vražda, hvězdy 8 [i] 04:20 Tajemství 2. světové války: Bombardování Německa 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Skrytá vášeň 102/188 [i] 07:05 Poisťovňa šťastia V. 14/16 [i] 08:25 Úbohá Nasťa 109 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Prázdninový lekár v Toskánsku: Boj o moje dieťa [i] 12:15 Melrose Place: Nová generácia 11-12/18 [i] 14:05 Modré z neba [i] 16:00 Larina voľba 155 [i] 16:55 Skrytá vášeň 103/188 [i] 17:50 Inga Lindströmová: Leto plné spomienok [i] 20:00 Osem dní života [i] 21:55 Skutočný príbeh: Hodinu nevíš... [i] 00:00 Vráťte mi dcéru! [i] 01:30 Osem dní života [i] 03:00 Skutočný príbeh: Hodinu nevíš... [i] 04:40 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 FILM+ BONUS: Útěk ze Sibiře 05:20 Festivalové DEFilé [i] 05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:45 Dokaž to! [i] 15:25 Lord of the Dance in 3D [i] 17:10 Vždy připraven! [i] 19:05 Tajnosti [i] 20:50 Mám rád Huckabees [i] 22:45 Američan [i] 00:30 FILM+ BONUS: Američan 00:50 Turnaj zabijáků [i] 02:25 Útěk ze Sibiře [i] 04:40 Bublina [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 09:45 Atletika [i] 10:00 Atletika [i] 13:15 Snooker [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:30 Gymnastika [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Planoucí horizont/Převraceč 5 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 7: Žena ze slámy 6 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 10:00 Formule! [i] 12:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk u zubaře 15 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk členem poroty 16 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a herec 1 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 18:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 19:00 Skandál 2: Děti nemá nikdo rád 13 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Souboj advokátů 10 [i] 21:00 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 23:00 Agent bez minulosti [i] 01:30 Americké válečné lodě [i] 03:15 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Planeta Země po vymření lidstva 19 [i] 06:00 Sedm divů sluneční soustavy: Cizinci 5 [i] 07:00 Život 6 [i] 08:00 Planeta lidí: Zrna. Síla kořenů. 6 [i] 09:00 Jak vznikla Země 6 [i] 09:55 Ztracen v Amazonii [i] 11:00 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 12:00 Sám v divočině 6 [i] 13:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 6 [i] 14:00 Hydrotech 2 [i] 15:00 Katastrofa: Planeta ohně 4 [i] 16:00 Objevy starověku 12 [i] 17:00 Sám v divočině 6 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva 20 [i] 18:55 Utajený šéf - Kanada II. 4 [i] 19:55 Tábor pro spratky vs. Matky a dcery V. 2 [i] 21:00 Ilegální chlast [i] 21:55 Pravdivé příběhy III.: Piráti z Karibiku 1 [i] 22:55 Nejdrsnější kamioňáci světa 6 [i] 23:50 Hydrotech 2 [i] 00:55 Katastrofa: Planeta ohně 4 [i] 01:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny III. 4 [i] 02:50 Pravdivé příběhy III.: Piráti z Karibiku 1 [i] 03:40 Objevy starověku 12 [i] 04:30 Mravenci vědí všechno 1 [i] 04:45 Divoké zločiny 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Bůh je větší Elvis [i] 06:00 Rodinná sešlost [i] 07:25 Filmy a filmové hvězdy V. 16 [i] 07:50 Čas probuzení [i] 09:50 Scott Pilgrim proti zbytku světa [i] 11:45 Footloose: Tanec zakázán [i] 13:35 Válečný kůň [i] 16:00 Tohle je válka! [i] 17:40 Perfect Days - I ženy mají své dny [i] 19:30 Před kamerou X. 16 [i] 20:00 Koupili jsme ZOO [i] 22:05 Hra o trůny III. 2 [i] 23:05 2 dny v New Yorku [i] 00:40 Don't Stop [i] 02:20 Mapa zvuků Tokia [i] 04:10 Veronika se rozhodla zemřít [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Captain America: První Avenger