TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záchranári 11/18 [i] 06:45 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:25 Tom a Jerry [i] 07:50 Kung Fu panda I. 8/10 [i] 08:15 Tučniaky z Madagaskaru I. 7/10 [i] 08:35 Dobrák Ben 2: Čierne zlato [i] 10:20 Alf II. 24/24 [i] 10:45 Smoliar [i] 12:40 SUPERSTAR [i] 15:25 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 16:00 Lovecká sezóna 2 [i] 17:40 Zita na krku [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Chceš ma, chcem ťa (HD) [i] 22:30 Bad Boys 2 [i] 01:20 Pomstím tvoju smrť [i] 02:50 Chceš ma, chcem ťa (HD) [i] 04:30 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Svet v obrazoch [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Pinocchio: Tajomný hostinec [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Posol kráľovnej [i] 07:50 Alica v krajine zázrakov 5/26 [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Hľadanie šťastnej chvíle: Zázračný havran 3/3 [i] 09:10 Tanečná akadémia II.: Opäť na javisku 1/26 [i] 09:35 Tanečná akadémia II.: Život ako zo sna 2/26 [i] 10:10 Milujem Slovensko [i] 11:30 Nikto nie je dokonalý [i] 12:30 Reportéri [i] 13:00 Autosalón [i] 13:30 On air [i] 13:55 Toskánska vášeň 2/12 [i] 15:30 Šťastný Pierre [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: "Hlohovec - medvedí cesnak" [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Čas žeriavov [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Návrat neznámeho [i] 00:25 Šťastný Pierre [i] 02:10 Čas žeriavov [i] 03:40 Návrat neznámeho [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy - Hírek [i] 06:40 Regionálny denník [i] 07:05 Zem - planéta ľudí: Oceány. V hlbinách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Ambulancia: Chudnutie s pomocou modernej medicíny [i] 09:25 Cesta [i] 09:50 Separé [i] 10:20 Senior klub-magazín [i] 10:45 Magazín Ligy majstrov [i] 11:15 Trieda 9.A [i] 11:45 5 minút po dvanástej: MOJE PRÁVO NA SÚKROMIE [i] 12:50 Tenis Fed cup [i] 17:30 Test magazín [i] 17:50 Na ceste II.: Na ceste po severnom Laose [i] 18:20 Ovce.sk [i] 18:25 Večerníček: Vodník Rybka a figliar Šupka [i] 18:35 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:45 Euro hokej challenge [i] 21:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Massima Moriconeho [i] 22:00 Kinorama [i] 22:25 Priateľ poprsia [i] 23:25 Československý filmový týždenník [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:35 Zločinné úmysly [i] 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 Beyblade Metal Fusion [i] 08:10 Skoč na to! [i] 10:00 Najprísnejší rodičia na svete II. 5 [i] 11:00 Ty schudni a ty priber! 5 [i] 12:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 4 [i] 13:00 Kliatba múmie [i] 15:15 Indiana Jones a chrám skazy [i] 18:00 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Lovci pokladov: Kniha tajomstiev [i] 23:15 Zabijak Joe [i] 01:35 Ostrov [i] 03:10 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Stefanie II. 29,30 [i] 07:00 DA VINCI [i] 07:25 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:55 Čas vlka [i] 11:10 Bučkovci 7 [i] 13:05 Simpsonovci IX. 5 [i] 13:35 Simpsonovci XXI. 19 [i] 14:05 Profesionáli V.: Dieťa 11 [i] 14:55 Kutyil s.r.o. [i] 15:45 "Poplach v oblacích" [i] 17:10 30 prípadov majora Zemana 5,6 [i] 20:00 DA VINCI [i] 20:30 Poplach v skautskom tábore [i] 22:50 Mafstory: Cecky [i] 23:20 Haló 5,6 [i] 00:35 Blázni v Amerike 3 [i] 01:05 American Dad II. 6,7 [i] 01:45 Ted a spol. II. 11,12,13/13 [i] 02:45 Stefanie 27,28,29 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Advokáti VIII. 16 [i] 07:55 Pán šelem III. 13 [i] 08:50 Pán šelem III. 14 [i] 09:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 24 [i] 10:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 25 [i] 11:45 Merlin III. 5 [i] 12:45 Advokáti VIII. 17 [i] 13:40 Ochránce III. 21 [i] 14:40 Posel ztracených duší III. 10 [i] 15:40 Posel ztracených duší III. 11 [i] 16:35 Sue Thomas: Agentka FBI II. 9 [i] 17:35 Ten, kdo tě chrání II. 15 [i] 18:30 Posel ztracených duší III. 12 [i] 19:30 Luna, El Misterio De Calenda 3 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 22:00 Jak prosté I. 15 [i] 23:00 Hannibal I. 2 [i] 00:00 Myšlenky zločince VII. 23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 16 [i] 01:50 Jak prosté I. 15 [i] 02:35 Hannibal I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 06:00 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 09:05 Impozantní lodě: Oasis of the Seas [i] 09:55 Dvojí přežití (brazilská verze): Terra dos Canions [i] 10:50 Dvojí přežití (brazilská verze): Caminho Das Aguas [i] 11:40 Dvojí přežití (brazilská verze): Seca Verde [i] 12:35 Dvojí přežití (brazilská verze): Planicie Inundada [i] 13:30 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 14:25 V útrobách měst: Přístavní město – Sydney [i] 15:20 Záchrana klasických aut: Cadillac [i] 16:15 Rychle a hlasitě 12 [i] 17:10 Opravna vraků 2016 2 [i] 18:05 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 19:00 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 19:30 Jak se to dělá 51 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 21:00 Bitvy o zavazadla 3 [i] 21:30 Bitvy o zavazadla 4 [i] 22:00 Pekelné silnice [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek: Nejhrůznější okamžiky na moři [i] 00:00 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Nejlepší okamžiky [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 3 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla 4 [i] 02:50 Pekelné silnice [i] 03:45 Nejsmrtelnější úlovek: Nejhrůznější okamžiky na moři [i] 04:40 Opravna vraků 2016 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 06:40 Malý televizní kabaret [i] 07:15 Finley požární autíčko 39/39 [i] 07:40 Tajemství tety Eleanory [i] 08:55 Hra o život [i] 10:30 Hercule Poirot [i] 11:25 Slovácko sa nesúdí "60" Poslední vůle 12/12 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Berenika [i] 13:55 Dceruška Růže [i] 14:30 Světlo jeho očí [i] 15:55 Jak se krade milión [i] 17:25 Nemocnice na kraji města "60" Zánět 16/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zlatý časy! [i] 21:00 Krása pomoci [i] 22:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Hořčice mi stoupá do nosu [i] 00:00 Podraz II [i] 01:35 Sváteční slovo duchovní Církve československé husitské Hany Tonzarové [i] 01:40 První pomoc [i] 01:55 Jak se vede, sousede? [i] 02:35 Rekordy a kuriozity [i] 02:45 Zkus mít vkus [i] 03:10 Machři [i] 04:05 Tybys: Frgále 6/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Za svědky minulosti [i] 05:30 Cesty víry: Spiritualita v byznysu [i] 06:00 Ke břehům Iwo-jimy [i] 06:40 Chcete je? [i] 06:45 Terra musica [i] 07:35 Divadlo žije! [i] 08:05 Při prevenci máte větší šanci [i] 08:15 Úsměvy [i] 08:50 Náš venkov [i] 09:20 Dnes vám budem polku hrát [i] 09:45 Folklorní výlety [i] 10:15 Bohemia Incognita [i] 10:35 Kde pramení Amazonka [i] 11:05 Mýtus Alp [i] 11:55 Panství Downton: Pohled do zákulisí 9/11 [i] 12:45 Světový unikát v Ruprechtově [i] 12:55 Austrálie z balónu 2/3 [i] 13:40 Galerie umění II 5/13 [i] 14:05 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 6/8 [i] 14:30 Jistě, pane ministře: Výzva 16/22 [i] 15:05 Copak bych vám lhal? [i] 15:35 Svět zázraků [i] 16:00 Kamera na cestách: Portugalsko, iberský poklad [i] 16:55 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Jižní Amerika 4/6 [i] 17:50 Ošklivá princezna [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Willy Fog na cestě kolem světa 5/26 [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:50 Pat a Mat se vrací 20:00 Mýty a fakta historie: Egypt 1/6 [i] 20:50 Těžká léta československého filmu: 1969-89 11/12 [i] 21:45 Přelet nad kukaččím hnízdem [i] 23:55 Na stojáka [i] 00:20 Guy de Maupassant [i] 02:25 Emmanuel Jal [i] 03:25 Český žurnál [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Za svědky minulosti [i] 04:55 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Pepek námořník [i] 06:05 Looney Tunes: Úžasná Show 7 [i] 06:30 Taz - mania III 16 [i] 06:55 Superpes Krypto 22 [i] 07:20 Batman: Odvážný hrdina 20 [i] 07:50 Želvy Ninja VII 20 [i] 08:15 Tajemství kruhu 4 [i] 09:05 Špatné zprávy pro Medvědy [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Mravnost nade vše [i] 13:50 Život nebo něco takového [i] 15:50 Yes Man [i] 17:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Světové maso [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pod jednou střechou [i] 22:30 Temný rytíř [i] 01:10 Černá mše 2/2 [i] 02:35 Novashopping 03:10 Áčko: České Las Vegas [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Ninjago: Skrytá hrozba [i] 07:15 Mickeyho klubík II: Plutova bublinková koupel 21 [i] 07:45 M*A*S*H 166 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Columbo: Poslední pocta komodorovi [i] 11:40 Báječný den [i] 13:55 Doba ledová [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru II: Stín smrti [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Polívka na víně [i] 21:25 Pravdivé lži [i] 00:25 Poslední jízda [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:50 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Kačenka a strašidla [i] 06:35 Skrytá vášeň 101/188 [i] 07:20 Poisťovňa šťastia V. 13/16 [i] 08:45 Úbohá Nasťa 108 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Keď manželia podvádzajú [i] 12:30 Abeceda vraždy: Zločin na univerzite [i] 14:25 Chráňme naše deti [i] 16:10 Larina voľba 154 [i] 17:05 Skrytá vášeň 102/188 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 20:00 Inga Lindströmová: Leto plné spomienok [i] 21:55 Emilie Richardsová: Mysli len na nás [i] 23:55 Prázdninový lekár v Toskánsku: Boj o moje dieťa [i] 01:30 Abeceda vraždy: Zločin na univerzite [i] 02:50 Ružové okuliare [i] 03:35 Bzzz!!! [i] 04:00 SEDEM s r.o. [i] 04:55 Kačenka a zase ta strašidla [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pán zlodějů [i] 13:50 Nikdy to nevzdávej! [i] 15:50 Já jsem ty a ty jsi já [i] 17:35 Transamerika [i] 19:25 Světák [i] 21:15 FILM+ BONUS: Útěk ze Sibiře 21:35 Útěk ze Sibiře [i] 23:55 Turnaj zabijáků [i] 01:40 Dokonalá rasa [i] 03:10 Přicházím s deštěm [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fitness [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:30 Jezdectví [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Gymnastika [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Box [i] 00:30 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 10:00 Milionový lékař 1: Bylo nebylo, toť otázka 10 [i] 11:00 Milionový lékař 1: Neštěstí nechodí po horách.. 10 [i] 12:00 Milionový lékař 1: Nikdo není dokonalý 11 [i] 13:00 Milionový lékař 1: Abys byl milován, miluj! 12 [i] 14:00 Milionový lékař 2: Nešikovné maso musí pryč 1 [i] 15:00 Americké válečné lodě [i] 17:00 Láska hory přenáší [i] 19:00 Formule! [i] 21:00 Agent bez minulosti [i] 23:30 Dobrá manželka 4: Souboj advokátů 10 [i] 00:30 Skandál 2: Děti nemá nikdo rád 13 [i] 01:30 Zůstaň se mnou [i] 03:15 Láska hory přenáší [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst II. 5 [i] 06:00 Velké přírodní události 3 [i] 07:00 Život 5 [i] 08:00 Planeta lidí: Horské regiony-život ve vzácném vzduchu 5 [i] 09:00 Jak vznikla Země 5 [i] 09:55 Sedm divů sluneční soustavy: Cizinci 5 [i] 11:00 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 12:00 Sám v divočině 5 [i] 13:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 5 [i] 14:00 Hydrotech 1 [i] 15:00 Katastrofa: Náraz asteroidu 3 [i] 16:00 Objevy starověku 11 [i] 17:00 Sám v divočině 5 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva 19 [i] 18:55 Utajený šéf - Kanada II. 3 [i] 19:55 Tábor pro spratky vs. Matky a dcery V. 1 [i] 21:00 Raději se bojte 7 [i] 21:55 Vrať se tam, odkud jsi přišel II. 3 [i] 23:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 5 [i] 23:55 Hydrotech 1 [i] 00:55 Katastrofa: Náraz asteroidu 3 [i] 01:55 Chladnokrevně IV.: Kdo zabil Sylvii? 6 [i] 02:55 Vrať se tam, odkud jsi přišel II. 3 [i] 03:55 Objevy starověku 11 [i] 04:45 Divoké zločiny 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy V. 16 [i] 06:00 Mupeti [i] 07:40 Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň [i] 09:05 Planeta 51 [i]