TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. [i] 10:50 Chráňme naše deti [i] 12:40 Komisár Rex VI. 7/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 23/23 [i] 14:40 Monk V. 12/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 10/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 AKČNÝ PIATOK: Fízli zo zálohy (HD) [i] 00:05 Myšlienky vraha V. 5-6/23 [i] 01:35 Fízli zo zálohy (HD) [i] 03:20 Komisár Rex VI. 7/15 [i] 04:20 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Doktorka Quinnová VI: Sedem spôsobov samoty [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Reportéri [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 District II.: Pustatina 13 [i] 10:10 Žena na úteku 120 [i] 11:05 Sila lásky V. 89 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Nebíčko v papuľke: Banská Bystrica [i] 14:35 Doktorka Quinnová VI: Sedem spôsobov samoty [i] 15:30 Sila lásky VI. 104 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:45 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Omyl [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:30 Policajti z centra: O mŕtvych len dobre. 3/14 [i] 22:25 Lovci hláv [i] 00:05 District II.: Pustatina 13 [i] 00:45 Medicopter 117: Omyl [i] 01:35 Lovci hláv [i] 03:10 Žena na úteku 120 [i] 04:05 Sila lásky V. 89 [i] 04:55 Sila lásky VI. 104 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Polícia [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Škriatok Kuzma [i] 08:55 Táraninky: Novinári [i] 09:00 Galapágy: Pocta Charlesovi Darwinovi [i] 09:50 Odsúdení na spolunažívanie v dobrom [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:45 Fokus pravo [i] 11:20 Kým je čas [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 Kukurica strapatá [i] 12:55 Mama to vie najlepšie [i] 13:20 Večer pod lampou [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:35 Eurovirtuál [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Vodník Rybka a figliar Šupka [i] 18:40 Encyklopédia slovenských obcí: Lomnička [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Zem - planéta ľudí: Oceány. V hlbinách [i] 20:50 Família: Família - Inverzia [i] 21:20 Kino na Dvojke: Milenec [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Soirée z Mlynskej doliny [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Nenechaj nás v tom! [i] 08:50 Súdna sieň: Jedno s kým [i] 09:55 Páli vám to? [i] 11:00 Dom snov IV. 29 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Ty schudni a ty priber! 4 [i] 15:00 Nákupné maniačky 4 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Zbabelec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Primár vs. primárka [i] 21:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 23:15 Kliatba múmie [i] 01:15 Žraloky [i] 03:05 Totálny úlet [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie II. 27,28 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 28,29 [i] 10:40 Chameleón 59,60 [i] 12:30 Podvodníci II. 14 [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 13 [i] 14:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 14 [i] 15:40 Simpsonovci IX. 5 [i] 16:10 Simpsonovci XXI. 19 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. 6 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 3 [i] 18:20 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli VI.: Dieťa 11 [i] 20:00 Deň a Noc 67 [i] 20:30 Bučkovci 7 [i] 22:10 30 prípadov majora Zemana: Hon na líšku - 1948, Beštia – 1948 5,6 [i] 00:50 Keď krása zabíja [i] 02:15 Stefanie 24,25,26 [i] 04:35 Dynastia Straussovcov 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 14 [i] 08:00 Ochránce III. 12 [i] 09:00 Ztracený svět I. 1 [i] 10:00 Ochránce III. 13 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 14 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 16 [i] 14:00 Conan 1 [i] 15:00 Ochránce III. 14 [i] 16:00 Pán času VI. 12 [i] 17:00 Ztracený svět I. 2 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 7 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 17 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 15 [i] 21:00 Kung-fu mela 1 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev IV. 9 [i] 00:10 Cena za lidskost II. 9 [i] 01:10 Kung-fu mela 1 [i] 03:00 True Blood - Pravá krev IV. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Veteš v kufru [i] 06:00 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 06:25 Rození obchodníci: Triumph TR6 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro tým amerického fotbalu NY Giants [i] 08:10 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Den zúčtování [i] 09:55 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 10:50 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 11:15 Jak se to dělá 60 [i] 11:40 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 12:35 Pátá rychlost 5 [i] 13:05 Pátá rychlost 6 [i] 13:30 Rození obchodníci: Lotus Elan [i] 14:25 Americký chopper: Jeď tati, jeď! - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Smrtící poloha [i] 16:15 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 18:05 Nutné k přežití: Vietnam [i] 19:00 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 19:30 Jak se to dělá 50 [i] 20:00 Nebezpečné lety: Pekelný let [i] 21:00 Berte to jako varování: Hledači vzrušení [i] 22:00 Nejhrůznější záběry: Největší hrdinové světa [i] 23:00 Cizí předměty v těle: Venkovní nebezpečí [i] 00:00 Vězněm v cizině: Kolumbie [i] 00:55 Nebezpečné lety: Pekelný let [i] 01:50 Berte to jako varování: Hledači vzrušení [i] 02:50 Nejhrůznější záběry: Největší hrdinové světa [i] 03:50 Cizí předměty v těle: Venkovní nebezpečí [i] 04:45 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Osamělost Luka McGregora 11/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Tintin u Picarů - 1. část 21/39 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Rub a líc sběratelství [i] 11:00 Život na zámku: Trestní oznámení 15/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Nejlepší Bakaláři [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Beránci boží [i] 17:25 Besipky: Nehoda "nenehoda" [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj "60" Dvojčata 14/22 [i] 20:55 13. komnata Tomáše Kvocha [i] 21:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 To je šoubyznys [i] 23:15 Kriminálka Paříž: Bulvár 50/62 [i] 00:00 Město žen III: Náhradní Den díkůvzdání 13/15 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Sama doma - [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:55 Rekordy a kuriozity [i] 03:05 První pomoc [i] 03:20 Zkus mít vkus [i] 03:40 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:05 Jak se vede, sousede? [i] 04:45 Tybys: Poklad 5/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Chcete mě? [i] 05:40 Zeměpis světa: Quebec [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Čapkové 2/2 [i] 09:00 Při prevenci máte větší šanci [i] 09:05 Šumné stopy [i] 09:35 Galerie umění II: Edgar Degas: impresionista noci 4/13 [i] 10:00 Miminka za mřížemi [i] 10:45 Návraty dokumentaristů: Karel Koula [i] 11:15 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 5/8 [i] 11:40 Na plovárně s Jaroslavem Flegrem "60" Rozhovor Marka Ebena s [i] 12:10 Folklorika [i] 12:35 Chcete mě? [i] 12:50 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 13:00 Zeměpis světa: Život v pampě [i] 13:15 Království divočiny: Lední medvědi [i] 13:45 Malawi - jezero hvězd [i] 14:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:20 Na pomoc životu - Nerozhodnost duše [i] 15:40 Fatální střet 2/2 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Willy Fog na cestě kolem světa 4/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a hrdina Athén 29/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Jižní Amerika 4/6 [i] 20:55 Vesmír II.: Katastrofy v kosmu 1/12 [i] 21:45 Velikáni filmu: Luis Buňuel [i] 23:25 ČT Live - Neřež a Marie Rottrová [i] 00:25 Queer Belarus aneb Život v kuchyních [i] 00:50 Pološero - Porody podomácku [i] 01:15 Divadlo žije! [i] 01:45 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:10 Evropa dnes [i] 02:40 Caravaggio: Zajmutí Krista [i] 03:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 03:55 Postřehy odjinud [i] 04:00 Obrázky z Francie [i] 04:15 Světlo ve tmě [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2389 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Návrat ztraceného syna 408 [i] 11:05 Dva a půl chlapa 10 [i] 11:25 Zpátky do školy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 S tebou je mi líp 19 [i] 13:00 Námořní hlídka IV 14 [i] 13:50 Vražedná čísla IV 14 [i] 14:45 Odložené případy VI: Vnitřní hlas 18 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Mrtvola v parku 6 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami: Tragická madona 5 [i] 18:30 Ulice 2390 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Habermannův mlýn [i] 22:25 Mission: Impossible 2 [i] 00:35 Černá mše 1/2 [i] 02:05 Novashopping 02:40 Šestkrát autismus [i] 03:25 Áčko: Mého rodiče znají všichni [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk IV: Hrdinou na jeden den 1 [i] 07:10 Kutil Tim III: Uklouznutí 12 [i] 08:00 M*A*S*H 166 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala II: Vražda odpoledne 3 [i] 10:45 Julie Lescautová III: Případ eutanázie 11 [i] 12:50 Policie Hamburk IV: Problémová Nele 2 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe X: Barvy ticha 9 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VII: Svatba 2/2 1 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Zbloudilá srdce [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Julie Lescautová IX: Odkvétající krása 3 [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:10 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Šílený rande [i] 01:15 Kočičí lidé [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Skrytá vášeň 100/188 [i] 06:25 Viktória 113/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 216/216 [i] 08:25 Zakázaná vášeň 58/140 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Láska a trest 89-90 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:10 O.C. California III. 12/25 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 11-12/22 [i] 16:50 Skrytá vášeň 101/188 [i] 17:45 Bez stopy II. 15/24 [i] 18:40 Čarodejnice II. 16/22 [i] 19:40 Smotánka [i] 20:20 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 22:10 Láska je môj osud [i] 00:05 Vražedné zvádzanie [i] 01:40 Vražedný inštinkt [i] 03:05 Čarodejnice II. 16/22 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Ztroskotaná láska [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Melodie mého srdce [i] 14:05 Moje matka je na holky [i] 15:55 Prázdniny za všechny prachy [i] 17:40 Bublina [i] 19:05 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 20:45 Přicházím s deštěm [i] 22:45 Dokonalá rasa [i] 00:20 Ten kluk [i] 02:05 Kid [i] 04:00 Miláček [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Watts [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Gymnastika [i] 14:15 Atletika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Gymnastika [i] 17:30 Eurosport Top 10 [i] 18:00 G-Wars [i] 20:00 Box [i] 23:00 Silové sporty [i] 00:00 Watts [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Odcizená identita [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Odrazy a stíny 13 [i] 09:20 Milionový lékař 1: Abys byl milován, miluj! 12 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 12:20 Rookie Blue 2: Chycený při činu 5 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Přání z lásky 14 [i] 15:20 Milionový lékař 2: Nešikovné maso musí pryč 1 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i] 18:20 Rookie Blue 2: Bez příkazu 6 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Staří a neklidní 12 [i] 21:20 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 23:20 Skandál 2: Děti nemá nikdo rád 13 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Souboj advokátů 10 [i] 01:20 Rookie Blue 2: Bez příkazu 6 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 1: Přání z lásky 14 [i] 03:20 Agentura Jasno 2: Staří a neklidní 12 [i] 04:15 Odcizená identita [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst II. 3 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 16 [i] 06:35 New York město jídla 5 [i] 07:05 Univerzita vševědoucna 15 [i] 08:05 Bojovníci se špínou II. 5 [i] 08:35 Bojovníci se špínou II. 6 [i] 09:05 Zvláštní jedlíci 7 [i] 10:10 Sběrači III.: Mary a Mary Ann 17 [i] 11:05 Utajený šéf IV. 2 [i] 12:00 Vášnivý jedlík: Nezapomenutelné chvíle [i] 12:55 Vražedných šedesát 19 [i] 13:30 Vražedných šedesát 20 [i] 14:05 Jak vznikla Země 2 [i] 15:00 Sám v divočině 3 [i] 16:00 Sám v divočině 4 [i] 17:00 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 1 [i] 17:30 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 2 [i] 18:00 Podzemí měst II. 5 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani III.: Nejzářivější tvorové 2 [i] 20:00 Jak vznikla Země 3 [i] 21:00 Poškozeni sportem 3 [i] 21:30 Poškozeni sportem 4 [i] 22:00 Smrtící válečníci II.: Říman a rádžpút 6 [i] 22:55 On the Spot: Reportéři v akci: Maledivy