Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Modré z neba [i] 10:50 Neublíž mojej dcére [i] 12:40 Komisár Rex VI. 6/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 22/23 [i] 14:40 Monk V. 11/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 9/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 9/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 9/24 [i] 00:15 Monk V. 11/16 [i] 01:00 Odložený prípad III. 22/23 [i] 01:45 Hrozba z temnoty V. 5-6/22 [i] 03:00 Komisár Rex VI. 6/15 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Doktorka Quinnová VI: Vtáčí muž [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Občan za dverami [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 District II.: Výbuch nenávisti 12 [i] 10:20 Žena na úteku 119 [i] 11:05 Sila lásky V. 88 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:35 Doktorka Quinnová VI: Vtáčí muž [i] 15:30 Sila lásky VI. 103 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:45 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Falošný poplach [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Toskánska vášeň 2/12 [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Borgiovci II. 6/10 [i] 22:55 District II.: Výbuch nenávisti 12 [i] 23:40 Medicopter 117: Falošný poplach [i] 00:25 Inšpektor Rocca: Pomsta [i] 02:00 Borgiovci II. 6/10 [i] 02:50 Žena na úteku 119 [i] 03:35 Sila lásky V. 88 [i] 04:25 Sila lásky VI. 103 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Táraninky: Poľovníci [i] 09:05 Hobby: Ivan [i] 09:15 Noc v archíve: Kultúrny život [i] 10:20 Pred rokmi... [i] 10:50 Maďarský magazín [i] 11:15 Fokus spotrebiteľ [i] 11:50 Architektúra: Kláštor v La Tourette [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Jemné melódie [i] 13:25 Polícia [i] 13:40 Profesionál [i] 13:55 Slovenské kino: Slzy a smiech [i] 14:50 Celuloid country: 1969 - 1989. Normalizácia [i] 15:30 Senior klub [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:20 Som závislý? Dym [i] 16:55 Fokus pravo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:45 Euro hokej challenge [i] 20:30 Galapágy: Pocta Charlesovi Darwinovi [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Ostré lakte [i] 08:45 Súdna sieň: Ješiťák [i] 09:55 Páli vám to? [i] 11:00 Dom snov IV. 28 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Ty schudni a ty priber! 3 [i] 15:00 Nákupné maniačky 3 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Chodník [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Noemova archa [i] 21:30 Dr. Dokonalý: Zrážanlivosť 16/16 [i] 22:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. - NOVÉ ČASTI 14 [i] 23:45 Kosti II. 16 [i] 00:45 Žraloky [i] 02:35 Črepiny [i] 03:05 KRIMI 03:30 Damages - V ohrození života V. 2 [i] 04:15 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie II. 25,26 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 26,27 [i] 10:40 Chameleón 57,58 [i] 12:30 Podvodníci II. 13 [i] 13:30 Planéta bez ľudí 2 [i] 14:40 Originály na cestách 2 [i] 15:40 Simpsonovci IX. 4 [i] 16:10 Simpsonovci XXI. 18 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 2 [i] 18:20 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli VI.: Čierna sanitka 10 [i] 20:00 Deň a Noc 66 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 13 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 13 [i] 22:30 Hawaii 5.0 II. 12 [i] 23:30 Hawaii 5.0 7 [i] 00:20 Podvodníci II. 14 [i] 01:10 Turbo 8/8 [i] 02:50 Stefanie 22,23 [i] 04:25 Dynastia Straussovcov 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 13 [i] 08:00 Ochránce III. 10 [i] 09:00 Merlin III. 13 [i] 10:00 Ochránce III. 11 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 13 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 15 [i] 13:55 Merlin III. 13 [i] 14:55 Ochránce III. 12 [i] 15:55 Pán času VI. 11 [i] 17:00 Ztracený svět I. 1 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 16 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 14 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 5 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 6 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 23:55 Boj o čas III. 13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 5 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 6 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Omámený [i] 06:00 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 06:25 Rození obchodníci: Nissan Skyline [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Dryvit Systems [i] 08:10 Špinavé práce 26 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Hořké slzy [i] 09:55 Nutné k přežití: Alabama [i] 10:50 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 11:15 Jak se to dělá 59 [i] 11:40 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 12:35 Jízda: Dominator [i] 13:30 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 14:25 Americký chopper: Jeď tati, jeď! - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Tryskáč/Síla pyramidy [i] 16:15 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Den zúčtování [i] 18:05 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 19:00 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 19:30 Jak se to dělá 49 [i] 20:00 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 21:00 Zločinecká impéria: Italská mafie [i] 22:00 Ve světě gangsterů: Gang Grypser [i] 23:00 Přežili byste?: Lesní požár [i] 00:00 V nejhorším případě: Hořící automobil/Nehoda na lodi [i] 00:30 V nejhorším případě: Stržené elektrické dráty/ rozzuřený pes [i] 00:55 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 01:50 Zločinecká impéria: Italská mafie [i] 02:50 Ve světě gangsterů: Gang Grypser [i] 03:50 Přežili byste?: Lesní požár [i] 04:45 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Lásko prokletá [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Tintin v Tibetu - 2. část 20/39 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto "60" Nabídka k sňatku 2/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Nejlepší Bakaláři [i] 15:30 13. komnata Jiřího Hromady [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Policajti z centra: Ananas 11/14 [i] 21:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Panství Downton II 8/11 [i] 23:10 Komisař Montalbano: Rovné možnosti 2/8 [i] 00:45 MI5 VII 4/8 [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:40 Kavárnička dříve narozených [i] 03:30 Tybys: Lháři 4/6 [i] 04:15 Proměny povahy tragického hrdiny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Podle práva [i] 05:30 Folklorika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Čapkové 1/2 [i] 09:00 Austrálie z balónu 1/3 [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Egyptská záhada [i] 10:35 Vesmír: Kosmická apokalypsa 31/31 [i] 11:20 Bonbónky světa [i] 11:40 Babylon [i] 12:05 Cesty víry: Spiritualita v byznysu [i] 12:35 Chcete je? [i] 12:40 Obrázky z Francie [i] 13:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 13:25 Putování za vínem: Wachau, Kremstal [i] 13:55 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Evropa 3/6 [i] 14:50 Můj život není romantická komedie [i] 16:25 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:50 Při prevenci máte větší šanci [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Willy Fog na cestě kolem světa 3/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a hrdina Phil 28/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Benefice Lubomíra Lipského [i] 20:55 S vůní mastixu a vanilky [i] 21:55 Svět zázraků [i] 22:20 Borgiové II: Zpověď 10/10 [i] 23:20 Krásný ztráty "60" Dva současní senátoři, cyklista Jozef Regec a horolezec [i] 23:50 Jistě, pane ministře: Výzva 16/22 [i] 00:20 Zadaní Žádaní Zklamaní 4/6 [i] 01:05 Moje rodina VII: Ego přistálo 1/9 [i] 01:35 Abbey Road: Live III. 12/12 [i] 02:25 Náš venkov [i] 02:50 Uchem jehly [i] 03:15 Křesťanský magazín [i] 03:45 Nedej se: Globální konina [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2388 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Splněná přání 47 [i] 11:05 Dva a půl chlapa 9 [i] 11:25 Zpátky do školy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 S tebou je mi líp 18 [i] 13:00 Námořní hlídka IV 13 [i] 13:55 Vražedná čísla IV 13 [i] 14:45 Odložené případy VI: Jeffriesův boj 17 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Kořistní víno 5 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami: Jen jeden polibek 4 [i] 18:30 Ulice 2389 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Návrat ztraceného syna 408 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XII 11 [i] 22:25 Noční televizní noviny [i] 22:50 Sejmi je všechny [i] 00:30 Kriminálka New York V 16 [i] 01:10 Novashopping 01:50 Popravdě řečeno: Jsem sběrač [i] 02:35 Vabank [i] 03:20 Áčko: Čeští vědci v ohrožení [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk III: Knokaut 25 [i] 07:10 Kutil Tim III: Spor o názor 11 [i] 08:00 M*A*S*H 165 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala II: Záhadný nález 2 [i] 10:45 Julie Lescautová III: Žhář 10 [i] 12:50 Policie Hamburk IV: Hrdinou na jeden den 1 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe X: Osamělý muž 8 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Svatba 1/2 25 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Spící tygr [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 TOP STAR: Simona Stašová [i] 21:35 Farmář hledá ženu: Poslední večer na farmě [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Dobrá investice 6 [i] 23:45 Firma: Kapitola devatenáctá 19 [i] 00:45 Živí mrtví II: U skomírajícího ohně 13 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Reportéři na vaší straně [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Skrytá vášeň 99/188 [i] 06:20 Viktória 112/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 215/216 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 57/140 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:05 Letný dom [i] 14:00 O.C. California III. 11/25 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 10/22 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 216/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 100/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 14/24 [i] 18:45 Čarodejnice II. 15/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:05 Láska a trest 89-90 [i] 23:55 Tlkot srdca II. 1/10 [i] 00:45 Ally McBealová II. 20/24 [i] 01:25 Adela show [i] 02:05 Čarodejnice II. 15/22 [i] 02:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 10/22 [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:00 Na streche [i] 04:55 Máša 12/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Poznáš muže svých snů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Škola svádění [i] 13:55 Romulus, můj otec [i] 15:50 Melodie mého srdce [i] 17:50 Moje matka je na holky [i] 19:35 Miláček [i] 21:10 Kid [i] 23:10 Ten kluk [i] 01:05 Drsný časy [i] 02:55 Vražedná dohoda [i] 04:20 Jak vykrást banku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:30 Tenis [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Snooker [i] 12:00 Snooker [i] 13:00 Watts [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 G-Wars [i] 20:00 Box [i] 22:00 Box [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Watts [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Květinářka [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Vodka a kaviár 12 [i] 09:20 Milionový lékař 1: Nikdo není dokonalý 11 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: Žena ze slámy 6 [i] 12:20 Rookie Blue 2: Srdce a jiskry 4 [i] 13:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a herec 1 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Odrazy a stíny 13 [i] 15:20 Milionový lékař 1: Abys byl milován, miluj! 12 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 18:20 Rookie Blue 2: Chycený při činu 5 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Něco na té Miře je 11 [i] 21:20 Zůstaň se mnou