Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV [i] 10:50 Keď manželia podvádzajú [i] 12:40 Komisár Rex VI. 5/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 21/23 [i] 14:40 Monk V. 10/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 8/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Modré z neba [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 8/24 [i] 23:55 Monk V. 10/16 [i] 00:40 Odložený prípad III. 21/23 [i] 01:25 Hrozba z temnoty V. 4/22 [i] 02:05 Zámena manželiek [i] 03:15 Komisár Rex VI. 5/15 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Doktorka Quinnová VI: Návrat domov [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Autosalón [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 District II.: Ruská zima 11 [i] 10:15 Žena na úteku 118 [i] 11:05 Sila lásky V. 87 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:05 Taxík [i] 14:35 Doktorka Quinnová VI: Návrat domov [i] 15:30 Sila lásky VI. 102 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:45 Góly - body - sekundy [i] 16:55 Medicopter 117: Vírusy na palube [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Schôdzka so smrťou [i] 21:50 Motýlik [i] 00:10 District II.: Ruská zima 11 [i] 00:55 Medicopter 117: Vírusy na palube [i] 01:40 Schôdzka so smrťou [i] 03:20 Sila lásky V. 87 [i] 04:10 Sila lásky VI. 102 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Táraninky: Vynálezy [i] 09:00 Osudy slávnych: Matej Bel z Očovej 2/3 [i] 10:05 Dvaja muži z Terchovej [i] 10:20 Ukrajinský magazín [i] 10:50 Fokus zdravie [i] 11:25 Tajomstvá všetkého 1/6 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Tanečníci [i] 13:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:40 Dozrievanie [i] 15:05 VAT - Veda a technika [i] 15:40 Kvarteto [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Energetika [i] 16:55 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Architektúra: Kláštor v La Tourette [i] 18:30 Večerníček: Vodník Rybka a figliar Šupka [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Slovenské kino: Slzy a smiech [i] 20:55 Celuloid country: 1969 - 1989. Normalizácia [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Dušan Hanák jubiluje: Obrazy starého sveta [i] 23:10 Polícia [i] 23:25 Profesionál [i] 23:40 Autosalón [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Bytová zlatokopka [i] 08:50 Súdna sieň: Cesta peklom [i] 09:55 Páli vám to? [i] 11:00 Dom snov IV. 27 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Ty schudni a ty priber! 2 [i] 15:00 Nákupné maniačky 2 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Sestrička [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kosti VIII. 11,12 [i] 22:30 Vtierka Castle IV. 7 [i] 23:30 Hawaii 5.0 II. 12 [i] 00:30 Hawaii 5.0 7 [i] 01:25 Vtierka Castle IV. 7 [i] 02:15 KRIMI 02:40 Damages - V ohrození života V. 1/10 [i] 03:25 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Stefanie II. 23,24 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 24,25 [i] 10:40 Chameleón 55,56 [i] 12:30 Podvodníci II. 12 [i] 13:30 Letecké katastrofy V. 10/10 [i] 14:40 Letecké katastrofy VII. 1/8 [i] 15:40 Simpsonovci IX. 3 [i] 16:10 Simpsonovci XXI. 17 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 1/24 [i] 18:20 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli VI.: Dvojité občianstvo 9 [i] 20:00 Deň a Noc 65 [i] 20:30 Farmár hľadá ženu [i] 22:00 Planéta bez ľudí 2 [i] 22:55 Originály na cestách 2 [i] 23:55 Črepiny: - PREMIÉRA [i] 00:40 Špeciálne komando IV. 8 [i] 01:20 Turbo 7 [i] 02:50 Stefanie 20,21 [i] 04:20 Dynastia Straussovcov 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 12 [i] 08:00 Ochránce III. 8 [i] 09:00 Merlin III. 12 [i] 10:00 Ochránce III. 9 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 12 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 4 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 14 [i] 14:00 Merlin III. 12 [i] 15:00 Ochránce III. 10 [i] 16:00 Pán času VI. 10 [i] 17:00 Merlin III. 13 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 15 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 13 [i] 21:00 CSI: New York IX. 16 [i] 22:00 Hannibal I. 2 [i] 23:00 Myšlenky zločince VII. 23 [i] 23:55 Post Mortem II. 2 [i] 00:55 CSI: New York IX. 16 [i] 01:55 Hannibal I. 2 [i] 02:40 Post Mortem II. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 06:00 Jak se to dělá: Karburátory [i] 06:25 Rození obchodníci: Willys Jeep – USA [i] 07:15 Americký chopper: Přehlídka ukázkových motorek [i] 08:10 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Na konec světa [i] 09:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 11:15 Jak se to dělá 58 [i] 11:40 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 12:35 Kluci z autobazaru: Magnet na holky [i] 13:05 Kluci z autobazaru: Smlouvání o ceně hot rodu [i] 13:30 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 14:25 Americký chopper: Senior proti juniorovi - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Rozbít sklo [i] 16:15 Špinavé práce 26 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Hořké slzy [i] 18:05 Nutné k přežití: Alabama [i] 19:00 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 19:30 Jak se to dělá 48 [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška: Výpověď [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Žádné fňukání [i] 22:00 Uhlí 3 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek 10 [i] 00:00 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Země obrů [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška: Výpověď [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Žádné fňukání [i] 02:50 Uhlí 3 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek 10 [i] 04:45 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kavárnička dříve narozených [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Tintin v Tibetu - 1. část 19/39 [i] 09:25 Komici na jedničku [i] 10:15 Kluci v akci [i] 10:45 Slovácko sa nesúdí "60" Odplata 11/12 [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Nejlepší Bakaláři [i] 15:40 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Neobyčejné životy [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Stíhán a podezřelý [i] 23:20 Profil zločinu: Za zrcadlem 11/18 [i] 00:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:05 13. komnata Pavla Manga [i] 01:30 Malá farma: Kuře v kukani [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Sváteční slovo duchovní Církve československé husitské Hany Tonzarové [i] 02:25 Banánové rybičky [i] 03:00 Po stopách hvězd [i] 03:30 Dům plný písniček [i] 04:10 Tybys: Rozvod 3/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování za vínem: Vídeň, Weinviertel [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Bedřich Smetana [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:25 Chcete je? [i] 09:30 Království divočiny: Lední medvědi [i] 09:55 Komanda smrti 1/4 [i] 10:40 Interpol: Smrtící posedlost [i] 11:30 Za vesnickými muzikanty: Karel Hašler [i] 11:55 Celnice: Krize autorit [i] 13:25 Tajemné vraky v hlubinách: Ve smrtící pasti ponorek 2/3 [i] 14:20 Návraty dokumentaristů: Karel Koula [i] 14:45 Evropa dnes [i] 15:10 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 15:40 Caravaggio: Zajmutí Krista [i] 16:30 Moje rodina VII: Ego přistálo 1/9 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Willy Fog na cestě kolem světa 2/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a divadelní festival 27/65 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Portugalsko, iberský poklad [i] 20:55 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:20 Šumné stopy [i] 21:50 Copak bych vám lhal? [i] 22:20 Na stojáka [i] 22:50 Terra musica [i] 23:40 Bratři a sestry III: Zapomeňme na všechno 23/24 [i] 00:25 Těžká léta československého filmu: 1969-89 10/12 [i] 01:15 Zločin 15/20 [i] 02:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:00 Televizní úsměvy "60" [i] 03:40 Sabotáž [i] 04:05 Za svědky minulosti [i] 04:20 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2387 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Čaj pro zamilované 407 [i] 11:05 Dva a půl chlapa 8 [i] 11:25 Zpátky do školy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 S tebou je mi líp 17 [i] 13:00 Námořní hlídka IV 12 [i] 13:50 Vražedná čísla IV 12 [i] 14:45 Odložené případy VI: Šakalové 16 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Poslední ulice na Manhattanu 4 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami: Konečně v suchu 3 [i] 18:30 Ulice 2388 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Splněná přání 47 [i] 21:25 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:45 Čas zemřít [i] 00:30 Kriminálka New York V 15 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Střepiny [i] 02:15 PRÁSK! [i] 02:50 Vabank [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk III: Milenec z Latinské Ameriky 24 [i] 07:10 Kutil Tim III: Dolary a smysl 10 [i] 08:00 M*A*S*H 164 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala II: Zámožné vdovy 1 [i] 10:45 Julie Lescautová III: Zločin v soudním paláci 9 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Knokaut 25 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe X: Poslední sázka 7 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Zkouška víry 24 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Neobyčejná láska [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Kdo štěká, nestřílí 181 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Slunečno, místy vraždy III: Ostrov 9 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Zločiny z nenávisti 18 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny VI: Poslední partie 20 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Nedokonalé zločiny VI: Poslední partie 20 [i] 04:40 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Skrytá vášeň 98/188 [i] 06:25 Viktória 111/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 214/216 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 56/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Láska a trest 87-88 [i] 12:10 Tisíc a jedna noc [i] 12:55 SULTÁN [i] 14:05 O.C. California III. 10/25 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 9/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 215/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 99/188 [i] 17:45 Bez stopy II. 13/24 [i] 18:40 Čarodejnice II. 14/22 [i] 19:45 Ako byť trendy [i] 20:20 Letný dom [i] 22:10 Vražedný inštinkt [i] 00:05 Tlkot srdca I. 10/10 [i] 00:55 Ally McBealová II. 19/24 [i] 01:35 Adela show [i] 02:10 Čarodejnice II. 14/22 [i] 02:55 L.O.V.E. [i] 03:30 Na streche [i] 04:10 Adela show [i] 04:50 Máša 11/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Rande naslepo [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Mary a Max [i] 13:45 Štvaná žena [i] 15:35 Škola svádění [i] 17:25 Romulus, můj otec [i] 19:15 Jak vykrást banku [i] 20:45 Vražedná dohoda [i] 22:20 Drsný časy [i] 00:20 Postradatelní [i] 02:05 Příšera [i] 03:35 Holka na hlídání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Watts [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Snooker [i] 12:00 Snooker [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:15 Watts [i] 18:00 G-Wars [i] 20:00 Watts [i] 20:30 Tenis [i] 21:00 Atletika [i] 21:15 Olympiáda [i] 21:45 Wednesday Selection [i] 21:50 Jezdectví [i] 21:55 Month Selection [i] 22:00 Golf [i] 23:00 Month Selection [i] 23:05 Golf [i] 23:10 Jachting [i] 23:15 Wednesday Selection [i] 23:25 Business Class [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Láska hory přenáší [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Malé rybky 11 [i] 09:20 Milionový lékař 1: Neštěstí nechodí po horách.. 10 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 12:20 Rookie Blue 2: Za úplňku 3 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk členem poroty 16 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Vodka a kaviár 12 [i] 15:20 Milionový lékař 1: Nikdo není dokonalý 11 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: Žena ze slámy 6 [i] 18:20 Rookie Blue 2: Srdce a jiskry 4 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a herec 1 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Gusův otec možná zabil souseda 10 [i] 21:20 Americké válečné lodě [i] 23:20 Dobrá manželka 4: Souboj advokátů 10 [i] 00:20 Skandál 2: Děti nemá nikdo rád 13 [i] 01:20 Rookie Blue 2: Srdce a jiskry 4 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 1: Vodka a kaviár 12 [i] 03:20 Agentura Jasno 2: Gusův otec možná zabil souseda 10 [i] 04:15 Láska hory přenáší [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst II. 1 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 14 [i] 06:30 New York město jídla 3