Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:35 Komisár Rex VI. 2,4/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 20/23 [i] 14:40 Monk V. 8/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 7/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 7/24 [i] 00:15 Monk V. 8/16 [i] 01:00 Odložený prípad III. 20/23 [i] 01:40 Hrozba z temnoty V. 3/22 [i] 02:20 Komisár Rex VI. 2-3/15 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Doktorka Quinnová VI: Bezpečná cesta [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Svet v obrazoch [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 District II.: Štvrtok 10 [i] 10:20 Žena na úteku 117 [i] 11:05 Sila lásky V. 86 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Doktorka Quinnová VI: Bezpečná cesta [i] 15:30 Sila lásky VI. 101 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:45 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Mokrý hrob [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... 15/15 [i] 21:40 Dr.House VIII.: Biť na poplach 15/23 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Let 15/24 [i] 23:05 District II.: Štvrtok 10 [i] 23:45 Medicopter 117: Mokrý hrob [i] 00:35 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 O 5 minút 12 [i] 02:40 Žena na úteku 117 [i] 03:25 Sila lásky V. 86 [i] 04:15 Sila lásky VI. 101 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Táraninky: Umenie [i] 09:00 Športové ozveny [i] 09:30 V zakázanom kráľovstve [i] 10:00 Voda pre život [i] 10:20 Národnostný magazín mix: Poľský [i] 10:50 Fokus práca [i] 11:25 60 zabijakov divočiny 10/26 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Na raslavickej muzike [i] 13:15 Jasovská jaskyňa [i] 13:35 Inzerát na sny [i] 14:45 Najriskantnejšie technické operácie: Operácia výletná loď [i] 15:40 Orientácie [i] 16:05 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Halali [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Tajomstvá všetkého 1/6 [i] 18:30 Večerníček: Vodník Rybka a figliar Šupka [i] 18:40 Keby,keď tancovala... [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Veda zločinu: Analýza DNA [i] 20:45 Ambulancia: Chudnutie s pomocou modernej medicíny [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: M ako muzikál [i] 22:35 Kinorama [i] 23:00 Spomíname na Rudolfa Slobodu: Sen - jama vo mne [i] 23:55 Tempo [i] 00:10 Veda zločinu: Analýza DNA [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Podviedla ma s bratom [i] 08:45 Súdna sieň: Musí ti stačiť 66 eur [i] 09:55 Páli vám to? [i] 11:00 Dom snov IV. 26 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 Ty schudni a ty priber! 1/8 [i] 15:00 Nákupné maniačky 1 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Chodila som s úžerníkom [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Všetky Maslákove ženy [i] 21:30 Rodinné záležitosti 8 [i] 23:15 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. - NOVÉ ČASTI 13 [i] 00:15 Kosti II. 15 [i] 01:10 Edison [i] 03:00 Črepiny [i] 03:35 Damages - V ohrození života IV. 10/10 [i] 04:30 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie II. 21,22 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 22,23 [i] 10:40 Chameleón 53,54 [i] 12:30 Podvodníci II. 11 [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 12 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 14 [i] 15:40 Simpsonovci IX. 2 [i] 16:10 Simpsonovci XXI. 16 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami 24/24 [i] 18:20 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli VI. 8 [i] 20:00 Deň a Noc 64 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 12 [i] 21:30 Letecké katastrofy V. 10/10 [i] 22:30 Letecké katastrofy VII. 1/8 [i] 23:40 Hľadá sa dom pre milionárov III. 3 [i] 00:40 Podvodníci II. 13 [i] 01:30 Turbo 6 [i] 03:00 Stefanie 18,19 [i] 04:30 Dynastia Straussovcov 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 11 [i] 08:00 Ochránce III. 7 [i] 09:00 Merlin III. 11 [i] 10:00 Ochránce III. 8 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 11 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 3 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 13 [i] 13:55 Merlin III. 11 [i] 14:55 Podfukáři VI. 6 [i] 16:05 Pán času VI. 9 [i] 17:00 Merlin III. 12 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 4 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 14 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 12 [i] 21:00 Jak prosté I. 15 [i] 22:00 Doktorka podsvětí I. 3 [i] 23:00 Vražda I. 3 [i] 00:15 Firma I. 2 [i] 01:10 Jak prosté I. 15 [i] 02:10 Doktorka podsvětí I. 3 [i] 02:55 Vražda I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 06:00 Jak se to dělá: Teploměry [i] 06:25 Rození obchodníci: Jag MK II [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro výrobce jeřábů Manitowoc Crane [i] 08:10 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 09:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 11:15 Jak se to dělá 57 [i] 11:40 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 12:35 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 13:30 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 14:25 Americký chopper: Senior proti juniorovi - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Odvážný hoch [i] 16:15 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Na konec světa [i] 18:05 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 19:30 Jak se to dělá 47 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 21:00 Extrémní stroje 4 [i] 22:00 V útrobách měst: Starobylé město – Řím [i] 23:00 Freddie Flintoff versus svět 1 [i] 00:00 Idiot na cestách: Peru [i] 00:55 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 01:50 Extrémní stroje 4 [i] 02:50 V útrobách měst: Starobylé město – Řím [i] 03:50 Freddie Flintoff versus svět 1 [i] 04:45 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Žezlo krále Otokara - 2. část 18/39 [i] 09:25 To je šoubyznys [i] 10:45 Toulavá kamera [i] 11:15 Doktor z vejminku: Důchod 2/7 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Nejlepší Bakaláři [i] 15:40 13. komnata Heidi Janků [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:30 Dobrá čtvrť [i] 22:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Tísňová linka [i] 22:50 Hercule Poirot [i] 23:45 Dempsey a Makepeaceová: Řidič 13/31 [i] 00:35 Rub a líc sběratelství [i] 01:15 Sváteční slovo duchovní Církve československé husitské Hany Tonzarové [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Na stopě [i] 02:15 AZ-kvíz [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:05 Zkus mít vkus [i] 03:30 Rekordy a kuriozity [i] 03:40 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 04:05 Tybys: Noční šichta 2/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Za svědky minulosti [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Antonín Slavíček [i] 09:00 Při prevenci máte větší šanci [i] 09:05 Český žurnál [i] 10:00 Malawi - jezero hvězd [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Nedej se: Globální konina [i] 11:30 Fatální střet 2/2 [i] 12:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:10 Artmix [i] 14:05 Vesmír: Kosmická apokalypsa 31/31 [i] 14:50 Čínská kapitalistická revoluce 2/2 [i] 15:35 Babylon [i] 16:00 Miminka za mřížemi [i] 16:50 Při prevenci máte větší šanci [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Willy Fog na cestě kolem světa 1/26 [i] 19:15 Herkules: Herkules a Prometheus 26/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Cíl: Bin Ládin [i] 21:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:35 Na cestě po jižním Finsku [i] 22:00 Pološero - Porody podomácku [i] 22:30 Chodníky slávy: Michael Douglas [i] 00:15 Abbey Road: Live III. 12/12 [i] 01:05 Galerie umění II: Edgar Degas: impresionista noci 4/13 [i] 01:30 Divadlo žije! [i] 02:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 02:25 Evropa dnes [i] 02:50 Na plovárně s Jaroslavem Flegrem "60" [i] 03:20 Bohemia Incognita [i] 03:35 Chcete je? [i] 03:40 Sabotáž [i] 04:05 Setkání v Panském dvoře [i] 04:20 Za svědky minulosti [i] 04:35 Sešli se... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2386 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Zatoulaná kočka 46 [i] 11:05 Dva a půl chlapa 7 [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:40 S tebou je mi líp 16 [i] 13:05 Námořní hlídka IV 11 [i] 13:55 Vražedná čísla IV 11 [i] 14:45 Odložené případy VI: Program ochrany svědků 15 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Kapsle jedu 3 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami: Obojek smrti 2 [i] 18:30 Ulice 2387 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Čaj pro zamilované 407 [i] 21:25 Víkend: Tah na branku [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Talisman 20 [i] 23:35 Nikita II 8 [i] 00:25 Kriminálka New York V 14 [i] 01:10 Novashopping 01:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Babicovy dobroty: Vtipné vaření [i] 03:10 Áčko: Co hledám v Čechách [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk III: Pojišťovací podvod 23 [i] 07:10 Kutil Tim III: Mrazivé chvíle 9 [i] 08:00 M*A*S*H 163 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Smrt jde na děkovačku 23 [i] 10:45 Julie Lescautová III: Škola zločinu 8 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Milenec z Latinské Ameriky 24 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe X: Přetvářka 6 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Kruh života 23 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Dvě sestry [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:50 Sběratelé kostí VI: Sestry v hříchu 12 [i] 23:50 Myšlenky zločince VI: Cizinec 21 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny VI: Zázraky 19 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Nedokonalé zločiny VI: Zázraky 19 [i] 04:30 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Skrytá vášeň 97/188 [i] 06:25 Viktória 110/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 213/216 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 55/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Láska a trest 85-86 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc [i] 13:00 SULTÁN [i] 14:10 O.C. California III. 9/25 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 8/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 214/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 98/188 [i] 17:45 Bez stopy II. 12/24 [i] 18:45 Čarodejnice II. 13/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:05 Láska a trest 87-88 [i] 00:00 Tlkot srdca I. 9/10 [i] 00:45 Ally McBealová II. 18/24 [i] 01:30 Adela show [i] 02:05 Čarodejnice II. 13/22 [i] 02:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 8/22 [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:05 Na streche [i] 04:55 Máša 10/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Arthur a Minimojové [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Moje borůvkové noci [i] 13:50 Nezvratný důkaz [i] 15:40 Mary a Max [i] 17:20 Štvaná žena [i] 19:05 Holka na hlídání [i] 20:55 Příšera [i] 22:35 Postradatelní [i] 00:10 FILM+ BONUS:Postradatelní 00:30 Politické kruhy [i] 02:15 Svatý boj [i] 03:55 Mein Kampf [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Vzpírání [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:00 Snooker [i] 12:00 Snooker [i] 13:00 Tenis [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:45 Cyklistika [i] 16:15 Snooker [i] 17:15 Snooker [i] 18:00 G-Wars [i] 20:00 Watts [i] 21:00 Box [i] 23:00 Snooker [i] 00:00 Cestovní vozy [i] 00:30 Motorsport [i] 00:45 Motorsport [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Z jiného úhlu [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Město nikdy nespí 10 [i] 09:20 Milionový lékař 1: Bylo nebylo, toť otázka 10