TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Búrlivé víno [i] 09:25 Zámena manželiek [i] 10:50 Tyran [i] 12:40 Komisár Rex VI. 1/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 19/23 [i] 14:40 Monk V. 7/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 6/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Lampáreň [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 23:40 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 6/24 [i] 00:50 Monk V. 7/16 [i] 01:30 Odložený prípad III. 19/23 [i] 02:15 Hrozba z temnoty V. 2/22 [i] 02:55 Komisár Rex VI. 1/15 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Doktorka Quinnová VI: Občianske spory [i] 06:55 Správy RTVS "N" [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Slovensko v obrazoch [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 District II.: Honba na policajta 9 [i] 10:20 Žena na úteku 116 [i] 11:05 Sila lásky V. 85 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:35 Doktorka Quinnová VI: Občianske spory [i] 15:30 Sila lásky VI. 100 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:45 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Banková lúpež [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Raj pre dvoch [i] 22:00 Na krok od neba: Skok do prázdna 8/12 [i] 22:55 Policajti z centra: Smrť modelky 2/14 [i] 23:50 District II.: Honba na policajta 9 [i] 00:35 Medicopter 117: Banková lúpež [i] 01:25 Raj pre dvoch [i] 03:15 Sila lásky V. 85 [i] 04:05 Sila lásky VI. 100 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Ako ich nepoznáme: Mária Ďuríčková [i] 09:10 Táraninky: Móda [i] 09:25 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Kríza autorít [i] 10:55 Tvárou v tvár [i] 11:20 Fokus rodina [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:35 Gorali z Hornej Oravy [i] 13:15 Umenie 2013: Literatúra [i] 13:40 Família - Neostali sme sami [i] 14:10 Odpískané [i] 14:35 Športové ozveny [i] 15:05 Autosalón [i] 15:40 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Národnostný magazín mix: Poľský [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 10/26 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: O dievčatku Makovičke [i] 18:40 Gen.sk: Imrich Kružliak [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Operácia výletná loď [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Neds [i] 00:05 On air [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:50 Súdna sieň: Ruleta [i] 08:55 Súdna sieň: „Starý ďábel“ [i] 09:55 Páli vám to? [i] 11:00 SUPERMAMA NA JOJke [i] 12:00 NOVINY O 12:00 14:00 12 podmienok dedičstva [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Nič nezarobíš [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Tajná svadba [i] 21:30 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina - PREMIÉRA [i] 23:15 Haló 5 [i] 00:00 Totálny úlet [i] 02:05 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 03:10 KRIMI 03:35 NOVINY TV JOJ 04:05 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Sever a juh II. 12/12 [i] 06:00 Stefanie 20 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 20,21 [i] 10:40 Chameleón 51,52 [i] 12:30 Podvodníci II. 10 [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka Miami 23 [i] 14:40 Šokujúce zábery 41,42 [i] 15:40 Simpsonovci IX. 1/25 [i] 16:10 Simpsonovci XXI. 15 [i] 16:40 Kutyil s.r.o. [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami 23 [i] 18:20 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli VI. 7 [i] 20:00 Deň a Noc 63 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 14 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 12 [i] 22:30 Chicago: Zákon ulice 2 [i] 23:30 Agent IV. 1/20 [i] 00:20 Dexter V. 1/12 [i] 01:20 Zmätok v srdci 13/13 [i] 02:50 Zmätok v srdci 4 [i] 04:25 Dynastia Straussovcov 1/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 10 [i] 08:00 Ochránce III. 6 [i] 09:00 Merlin III. 10 [i] 10:00 Ochránce III. 7 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 10 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 2 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 12 [i] 13:55 Merlin III. 10 [i] 14:55 Podfukáři VI. 5 [i] 16:00 Pán času VI. 8 [i] 17:05 Merlin III. 11 [i] 18:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 3 [i] 19:05 Posel ztracených duší III. 13 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 11 [i] 21:00 House Viii. 10 [i] 22:00 Teror v motelu 1 [i] 23:45 Doktorka podsvětí I. 2 [i] 00:45 House Viii. 10 [i] 01:45 Teror v motelu 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Kontaktní čočky, chléb a fólie [i] 06:00 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 06:25 Rození obchodníci: Cobra [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro BSN [i] 08:10 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 09:55 Nutné k přežití: Oregon [i] 10:50 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 11:15 Jak se to dělá 56 [i] 11:40 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 12:35 Úpravy aut všech druhů: Asanti Mercedes [i] 13:30 Rození obchodníci: Ford Cosworth [i] 14:25 Americký chopper: Motorka Eragon - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Jak vychladit šest piv [i] 16:15 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 18:05 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 19:00 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 19:30 Jak se to dělá 46 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 5 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 6 [i] 21:00 Amišská mafie: Ruka Páně [i] 22:00 Muži Yukonu: Honba za kožešinami [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Výnosný nezákonný alkohol [i] 00:00 Ross Kemp - extrémní svět 2 [i] 00:55 Dvojí přežití: Pohřbeni zaživa [i] 01:50 Amišská mafie: Ruka Páně [i] 02:50 Muži Yukonu: Honba za kožešinami [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Výnosný nezákonný alkohol [i] 04:45 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Náledí [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Žezlo krále Otokara - 1. část 17/39 [i] 09:25 Vzpomínky nám zůstanou [i] 10:55 Nemocnice na kraji města "60" Gravidita 15/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Nejlepší Bakaláři [i] 15:35 13. komnata Igora Bareše [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Cirkus Humberto "60" Nabídka k sňatku 2/12 [i] 20:55 Rub a líc sběratelství [i] 21:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Na stopě [i] 22:40 Taggart: Špatná medicína 1/6 [i] 23:30 MI5 VII 4/8 [i] 00:20 Tísňová linka [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:20 První pomoc [i] 02:35 Brožurkový fantom [i] 02:55 Tybys: Lajdárna 1/6 [i] 04:15 Občan Karel Kryl [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 S Bromem světem [i] 05:50 Stará škola v Polné [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Jan Drda [i] 09:00 Chcete mě? [i] 09:15 Zeměpis světa: Quebec [i] 09:30 Bohemia Incognita [i] 09:55 Kamera na cestách: Libanon, krásy a tajemství Blízkého východu [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Film 2013 [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1963 933/2379 [i] 11:35 Klíč [i] 12:05 Křesťanský magazín [i] 12:35 Krásný ztráty [i] 13:05 Idioti na plavbě kolem světa [i] 13:30 Šumné stopy [i] 14:00 Miminka za mřížemi [i] 14:45 Austrálie z balónu 1/3 [i] 15:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 14/26 [i] 16:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Květinová slavnost 104/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a agronauti 25/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Komanda smrti 1/4 [i] 20:50 Fatální střet 2/2 [i] 21:45 Velikáni filmu: Luis Buňuel [i] 23:20 Útěk [i] 00:45 Queer: Ich bin queer Berliner [i] 01:15 Na stojáka [i] 01:40 Interpol: Smrtící posedlost [i] 02:25 Kdopak by se včely bál [i] 02:55 Babylon [i] 03:20 Emmanuel Jal [i] 04:15 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2385 [i] 09:50 Discopříběh [i] 11:25 Zpátky do školy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 S tebou je mi líp 15 [i] 12:55 Námořní hlídka IV 10 [i] 13:50 Vražedná čísla IV 10 [i] 14:40 Odložené případy VI: Kartáčník 14 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Utěšitel 2 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami: Zlatý padák 1 [i] 18:30 Ulice 2386 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Zatoulaná kočka 46 [i] 21:35 Helena: Dámská volenka 7 [i] 22:00 Comeback: Bejk [i] 22:35 Noční televizní noviny [i] 23:05 Šerifové z Texasu 7 [i] 23:55 Strážce pořádku 2 [i] 00:40 Big game [i] 01:30 Novashopping 02:05 Vabank [i] 02:55 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk III: Tajná láska 22 [i] 07:10 Kutil Tim III: Buď upřímný ke svému nářadí 8 [i] 08:00 M*A*S*H 162 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Pohřeb na padesáté míli 22 [i] 10:45 Julie Lescautová III: Případ Darzac 7 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Pojišťovací podvod 23 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe X: Máma je prostě máma 5 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Mrazivý duch 22 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Mraky na obzoru [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Bude líp, bude hůř 180 [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:35 Partička [i] 23:20 Duše mrtvých [i] 01:10 Nedokonalé zločiny VI: Počítačový pirát 18 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Skrytá vášeň 96/188 [i] 06:30 Viktória 109/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 212/216 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 54/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 McBride: Vražda v éteri [i] 12:10 Inga Lindströmová: Svenovo dedičstvo [i] 14:10 O.C. California III. 8/25 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 7/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 213/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 97/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 11/24 [i] 18:45 Čarodejnice II. 12/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:05 Láska a trest 85-86 [i] 00:05 Bolesti slávnych II. 11/18 [i] 00:50 Ally McBealová II. 17/24 [i] 01:35 Adela show [i] 02:10 Čarodejnice II. 12/22 [i] 02:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 7/22 [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:10 Na streche [i] 04:55 Máša 9/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Ruce pryč od Mississippi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Alex a Emma [i] 13:50 Osudové selhání [i] 15:50 Moje borůvkové noci [i] 17:35 Nezvratný důkaz [i] 19:20 Mein Kampf [i] 21:20 Svatý boj [i] 23:10 Politické kruhy [i] 01:00 Sejměte Cartera [i] 02:40 Cashback [i] 04:25 Poslední čas na lásku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Motorky [i] 09:30 Motorky [i] 10:15 Cyklistika [i] 11:30 Vzpírání [i] 12:30 Vzpírání [i] 13:30 Watts [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Snooker [i] 17:15 Fotbal [i] 18:00 G-Wars [i] 20:00 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:30 G-Wars [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Predátor/Noční červená obloha 4 [i] 06:20 Ledové snění [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Čínská čtvrť 8 [i] 09:20 Milionový lékař 1: Pro jedno kvítí slunce nesvítí 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i] 12:20 Rookie Blue 2: Motýli 1 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a astronaut 14 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Město nikdy nespí 10