TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záchranári 10/18 [i] 06:45 Scooby Doo, kde si?! I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:35 Kung Fu panda I. 7/10 [i] 08:00 Tučniaky z Madagaskaru I. 6/10 [i] 08:30 FORMULA 1: Veľká cena Číny [i] 11:20 Trójska vojna [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Mr. Bean [i] 14:20 Dva a pol chlapa II. 5/24 [i] 14:40 Policajt v Beverly Hills [i] 17:00 Koniec sveta [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR LIVE [i] 23:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie LIVE [i] 23:35 Stiahni ma do pekla [i] 01:25 Bad Boys [i] 04:10 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Autosalón [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Pinocchio: Kde je Geppetto ? [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Vilkova fľaša [i] 07:50 Alica v krajine zázrakov 4/26 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Stretnutie pod starou píniou: Studňa poznania 2/3 [i] 09:15 "Z pekla štěstí" 2/5 [i] 10:10 Planéta Zem zhora IV.: Senegal, národný park Djoudj 2. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Rosemary a Thymeová III: Trojnohý miláčik [i] 14:30 Film pre pamätníkov: "Pěnička a Paraplíčko" [i] 16:10 Pošta pre teba [i] 17:15 Hlavne, že sa máme radi... 14/15 [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Chamtivosť: Lesk a sláva 1/2 [i] 21:40 Chamtivosť: Duel 2/2 [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Svetlo [i] 00:50 Rosemary a Thymeová III: Trojnohý miláčik [i] 01:40 Chamtivosť: Lesk a sláva 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Najväčšie poklady sveta: Dedičstvo Rímskej ríše [i] 10:30 Tretia nedeľa po Pasche - o myronosičkách [i] 12:20 Encyklopédia slovenských obcí: Veľká Lesná [i] 12:35 O tom, ako šibal Peterko mäsiara Kocha prekabátil [i] 13:25 On air [i] 13:45 Orientácie [i] 14:10 Slovo [i] 14:25 Folklórny festival Terchová: Teraz Vám vyhráva... I. [i] 15:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Nadi Urbánkovej [i] 15:50 Família - Neostali sme sami [i] 16:20 Majstrovstvá Slovenskej republiky v štandardných tancoch 2013 [i] 17:25 Pod hladinou [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: O dievčatku Makovičke [i] 18:35 Huby: Všade sú [i] 18:50 (Ne)celebrity: Ľubica Škrabáková [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Colnica alebo Československo po 20 rokoch: Kríza autorít [i] 21:30 Odpískané [i] 21:55 Spomíname na Ruda Slobodu: Armagedon na Grbe [i] 23:55 Umenie 2013: Literatúra [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Zločinné úmysly [i] 06:45 KRIMI 07:15 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:10 Timon a Pumbaa [i] 08:35 Gumkáči IV. [i] 09:30 Fantastické torty 19 [i] 10:30 Kde bolo, tam bolo II. 13 [i] 11:30 Telo ako dôkaz 12 [i] 12:30 Rýchlo a zbesilo [i] 14:50 Agent z Hongkongu [i] 17:00 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 MISS 2013 [i] 22:50 Sladký život na Ibize [i] 01:00 Bezhlavý jazdec [i] 02:40 Sladký život na Ibize [i] 04:10 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Sever a juh II. 11 [i] 06:10 Stefanie 19 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:30 Policajt z L.A. 5,6 [i] 10:45 DA VINCI [i] 11:45 Ice Road Truckers III. 11 [i] 12:45 Farmár hľadá ženu [i] 13:50 Zbohom, Sabata [i] 16:00 Titanic 1,2/2 [i] 20:00 DA VINCI [i] 20:30 Plnou parou vzad! [i] 22:30 Netvor z hlbín [i] 00:30 Policajt z L.A. 1,2/44 [i] 02:00 Zmätok v srdci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Advokáti VIII. 15 [i] 07:55 Pán šelem III. 12 [i] 08:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 22 [i] 09:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 23 [i] 10:55 Merlin III. 4 [i] 11:55 Advokáti VIII. 16 [i] 12:50 Ochránce III. 20 [i] 13:50 Posel ztracených duší III. 8 [i] 14:50 Posel ztracených duší III. 9 [i] 15:50 Sue Thomas: Agentka FBI II. 8 [i] 16:50 JAG III. 21 [i] 17:55 Profil zločinu I. 5 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 20 [i] 21:00 Mlha 1 [i] 23:00 CSI: New York IX. 15 [i] 00:00 Vražda I. 2 [i] 01:10 Mlha 1 [i] 03:00 Profil zločinu I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 13 [i] 06:00 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 06:25 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 06:50 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 07:15 Motory Detroitu: Pojízdný lokál [i] 08:10 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 44 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 45 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 10:50 Americké zbraně: Barrett upravený na zakázku/revolver Colt Walker [i] 11:40 Pátrání po yettim: Yetti z Ohia [i] 12:35 Králové aukcí: Vesmírné podivnosti [i] 13:05 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 13:30 Bitvy o zavazadla 1 [i] 14:00 Bitvy o zavazadla 2 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Vrtej nebo zahyneš [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Mrtví muži nemohou těžit zlato [i] 16:15 Rození obchodníci: Morgan [i] 17:10 Nutné k přežití: Vietnam [i] 18:05 Zvědavost: Jakou má hodnotu Amerika? [i] 19:00 Jak se to dělá 13 [i] 19:30 Jak se to dělá 45 [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Zatopená amazonská džungle [i] 21:00 Špinavé práce u protinožců: Chytač jedovatých hadů [i] 22:00 Dvojí přežití (brazilská verze): Montanha Abaixo [i] 23:00 Nebezpečné lety: Pekelný let [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Nejhorší noční můra otce [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Zatopená amazonská džungle [i] 01:50 Špinavé práce u protinožců: Chytač jedovatých hadů [i] 02:50 Dvojí přežití (brazilská verze): Montanha Abaixo [i] 03:50 Nebezpečné lety: Pekelný let [i] 04:45 Rození obchodníci: Morgan [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Plukovník Starbottle a krásná žalobkyně [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Příběhy z manéže [i] 06:30 Babar: Vzpomínáte 26/26 [i] 07:00 Trojčátka: Zloděj z Bagdadu 15/26 [i] 07:25 Dobrodružství Shirley Holmesové III: Případ pádícího Přízraku 2/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Quang Namu [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku: Trestní oznámení 15/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Ošklivá princezna [i] 14:00 Víla z jeskyně zla [i] 14:45 Byl jednou jeden dům "60" Bio Ilusion 2/5 [i] 15:50 Ženy v ofsajdu [i] 17:15 Doktor z vejminku: Důchod 2/7 [i] 18:00 Komici na jedničku [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži: Byl lásky čas 8/8 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:42 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Hlídač č. 47 [i] 23:35 Komisař Moulin [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:30 Sváteční slovo duchovní Církve československé husitské Hany Tonzarové [i] 02:40 Okřídlená hřídel [i] 03:35 Slivovice [i] 03:50 Včera neděle byla [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Zábranský bez zábran [i] 06:00 Putování za vínem: Vídeň, Weinviertel [i] 06:30 Obrázky z Francie [i] 06:50 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou: Americký cyklus vyznamenaný cenou 5/8 [i] 07:15 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 14/26 [i] 08:15 Při prevenci máte větší šanci [i] 08:20 Československý filmový týdeník 1963 933/2379 [i] 08:35 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 14 [i] 08:55 Mýty a fakta historie: Egyptská záhada [i] 09:40 Hitlerův Norimberk [i] 10:35 Vrtulníky ve válce: Vietnamské peklo [i] 11:25 Nedej se: Globální konina [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:10 Sváteční slovo publicistky Alexandry Alvarové [i] 12:15 Království divočiny: Lední medvědi [i] 12:40 Bonbónky světa [i] 13:00 Souboj na slunci [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Spiritualita v byznysu [i] 16:25 Malawi - jezero hvězd [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Karel [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Létající město 23/26 [i] 18:10 Bert a Ernie: Veselá dobrodružství postaviček ze 22/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Starostčina nová socha 23/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Jakub ze skleníku 103/104 [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:45 Pat a Mat se vrací 20:00 Český žurnál [i] 20:55 Celnice: Krize autorit [i] 22:25 Na plovárně s Jaroslavem Flegrem "60" Rozhovor Marka Ebena s [i] 22:55 Zločin 15/20 [i] 23:55 Emmanuel Jal [i] 00:50 Foylova válka V: Posed 3/3 [i] 02:20 Zločin 15/20 [i] 03:20 Setkat se s filmem [i] 04:15 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:50 Inspiromat [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 5 [i] 06:15 Superpes Krypto 21 [i] 06:40 Virus Attack 2 [i] 07:10 Želvy Ninja VII 19 [i] 07:40 Hannah Montana II 1, 2 [i] 08:30 Velká cena Číny [i] 11:00 Mr. Bean: Trable pana Beana [i] 11:30 Případ mrtvých spolužáků [i] 13:10 Beze stopy VII 1 [i] 14:00 Jorinda a Joringel [i] 15:10 Starsky & Hutch [i] 17:05 PRÁSK! [i] 17:50 Discopříběh [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 23:25 Střepiny [i] 23:50 Žalobce a obhájce 4 [i] 00:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 01:15 Novashopping 01:55 Případ mrtvých spolužáků [i] 03:20 Kolotoč [i] 04:00 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Nikdy nevěř hadům [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Mickey a kouzelné vejce 20 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Největší námořní a letecká bitva 11 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Příliš mnoho závětí 7 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Nedělní receptář extra 13:40 Beethoven [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru II: Hlasy ze záhrobí [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:20 Vycházející slunce [i] 01:00 Myšlenky zločince V: Svatá smrt 19 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Vraždy mezi muškáty I: Příliš mnoho závětí 7 [i] 04:25 Tajemství 2. světové války: Největší námořní a letecká bitva 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Skrytá vášeň 95/188 [i] 06:55 Poisťovňa šťastia V. 12/16 [i] 08:20 Úbohá Nasťa 107 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Prázdninový lekár v Tessine: Kľukaté cesty lásky [i] 12:10 Melrose Place: Nová generácia 9-10/18 [i] 14:05 Modré z neba [i] 15:55 Larina voľba 153 [i] 16:55 Skrytá vášeň 96/188 [i] 17:50 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 2/2 [i] 20:00 Skutočný príbeh: Povodeň - Zachráňte naše deti! [i] 21:55 Skutočný príbeh: Boj s časom [i] 23:55 Podvedení [i] 01:20 Skutočný príbeh: Povodeň - Zachráňte naše deti! [i] 02:50 Skutočný príbeh: Boj s časom [i] 04:15 Ružové okuliare [i] 04:55 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Doktor od jezera Hrochů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 13:55 Rande naslepo [i] 15:45 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 17:25 Poznáš muže svých snů [i] 19:10 Festivalové DEFilé [i] 19:30 Poslední čas na lásku [i] 21:10 Cashback [i] 23:00 Sejměte Cartera [i] 00:50 Tři dny ke svobodě [i] 03:05 Rytíři nebes [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 BWF [i] 09:30 Vzpírání [i] 10:30 Vzpírání [i] 11:45 Motorsport [i] 12:00 Motorky [i] 13:00 Vzpírání [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:00 Vytrvalostní závody [i] 19:00 Motorky [i] 20:00 Jezdectví [i] 21:30 Box [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Motorky [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Z hlubin/Domácí duch 3 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 7: 1. díl 1 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 7: 2. díl 2 [i] 10:00 Čelisti III [i] 12:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Jak se pan Monk uhodil do hlavy 11 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a kapitánovo manželství 12 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a vysoká odměna 13 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a astronaut 14 [i] 19:00 Skandál 2: Pravda nebo následky 12 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Obrana manželství 9 [i] 21:00 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 23:00 Šakal [i] 01:30 Bitva o Los Angeles [i] 03:15 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Planeta Země po vymření lidstva 17 [i] 06:00 Sedm divů sluneční soustavy: Mrtvý nebo živý 4 [i] 07:00 Život 4 [i] 08:00 Planeta lidí: Deštný prales - stromy a lidé 4 [i] 09:00 Jak vznikla Země 4 [i] 09:55 Sedm divů sluneční soustavy: Mrtvý nebo živý 4 [i] 11:00 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 12:00 Sám v divočině 4 [i] 13:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 4 [i] 14:00 Ledová patrola 4 [i] 15:00 Katastrofa: Země jako hrouda sněhu 2 [i] 16:00 Technika nemožného 4 [i] 17:00 Sám v divočině 4 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva 18 [i] 18:55 Utajený šéf - Kanada II. 2 [i] 19:55 Rodinný tábor pro spratky IV. 4 [i] 21:00 Raději se bojte 6 [i] 21:55 Vrať se tam, odkud jsi přišel II. 2 [i] 23:05 Nejdrsnější kamioňáci světa 4 [i] 00:00 Ledová patrola 4 [i] 01:00 Katastrofa: Země jako hrouda sněhu 2 [i] 02:00 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny III. 3 [i] 02:55 Vrať se tam, odkud jsi přišel II. 2 [i] 04:00 Technika nemožného 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy V. 15 [i] 06:00 Zóna soumraku [i] 07:40 Alvin a Chipmunkové 3 [i] 09:05 Konec přehlídky 1 [i] 10:05 Konec přehlídky 2 [i] 11:05 Konec přehlídky 3 [i] 12:00 Konec přehlídky 4 [i] 13:00 Konec přehlídky 5 [i] 14:00 Kohout na víně [i] 16:05 Tintinova dobrodružství [i] 17:50 Muž na hraně [i] 19:30 Před kamerou X. 15 [i] 20:00 Děti moje [i] 22:00 Hra o trůny III. 1 [i] 23:00 Strašáci [i] 00:50 Ďábel v těle [i]