Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záchranári 9/18 [i] 06:45 Scooby Doo, kde si?! I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:45 Kung Fu panda I. 6/10 [i] 08:10 Tučniaky z Madagaskaru I. 5/10 [i] 08:35 Dobrák Ben: Nebezpečenstvo v horách [i] 10:20 Alf II. 23/24 [i] 10:55 Šialené rande [i] 12:30 SUPERSTAR [i] 15:10 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 15:50 Lovecká sezóna [i] 17:40 Zita na krku [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Dospeláci (HD) [i] 22:30 Bad Boys [i] 00:55 Sila úderu [i] 02:25 Dospeláci (HD) [i] 03:55 Zita na krku [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky VI. 99 [i] 06:00 Svet v obrazoch [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Pinocchio: Tancuj, bábka, tancuj [i] 07:40 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Sudca Včelí Vosk [i] 07:50 Alica v krajine zázrakov 3/26 [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Hľadanie šťastnej chvíle: Chlapec z kvetu 2/3 [i] 09:10 Tanečná akadémia: Hlbočina 25/26 [i] 09:40 Tanečná akadémia: Naučiť sa lietať 26/26 [i] 10:10 Milujem Slovensko [i] 11:35 Nikto nie je dokonalý [i] 12:35 Reportéri [i] 13:05 Autosalón [i] 13:40 On air [i] 14:05 Toskánska vášeň: Toskánska vášeň 1/12 [i] 15:40 Hračka [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Banská Bystrica [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:10 Prekliata Argentína [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Večerné slnko [i] 00:55 Hračka [i] 02:25 Prekliata Argentína [i] 04:10 Večerné slnko [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Objavovanie Južnej Afriky: Namíbia [i] 09:50 Ambulancia: Žlčník [i] 10:15 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:45 Zadná Poľana [i] 11:00 GEN.sk: Eva Siracká [i] 11:10 Trieda 9.A [i] 11:45 5 minút po dvanástej: NEOPÚŠŤAJ SA [i] 12:45 Jubiluje: Jozef Lohyňa [i] 13:15 Magazín Ligy majstrov [i] 13:40 Vláčik do stanice víťazstvo [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín [i] 16:25 Senior klub [i] 16:55 Chlapské leto [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Walese [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: O dievčatku Makovičke [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 (Ne)celebrity: Dušan Šarkan [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najväčšie poklady sveta: Dedičstvo Rímskej ríše [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Nadi Urbánkovej [i] 21:15 Kinorama [i] 21:40 Gen.sk: Juraj Jakubisko [i] 22:00 Zvieracia láska [i] 23:45 Metodova misia [i] 00:15 Pred rokmi... [i] 00:40 Československý filmový týždenník [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zločinné úmysly [i] 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:25 Beyblade Metal Fusion [i] 07:50 Bakugan [i] 08:20 Neporaziteľná [i] 10:20 Najprísnejší rodičia na svete II. 3,4 [i] 12:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov II. 3 [i] 13:20 Eragon [i] 15:40 Dobyvatelia stratenej archy [i] 18:00 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Lovci pokladov [i] 23:15 Rýchlo a zbesilo [i] 01:30 Divoká žúrka [i] 03:00 Neporaziteľná [i] 04:30 16 blokov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Stefanie 17,18 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:30 Karate Tiger [i] 11:00 Bučkovci 6 [i] 13:00 Simpsonovci VIII. 25/25 [i] 13:25 Simpsonovci XXI. 14 [i] 13:50 Profesionáli VI.: Reforma storočia 6 [i] 14:35 Kutyil s.r.o. II. 1/31 [i] 15:30 Lyžiarska hliadka [i] 17:35 30 prípadov majora Zemana: Lúpež sladkého I - 1947, Rubínové kríže – 1947 3,4 [i] 20:00 DA VINCI [i] 20:30 Divoká žúrka [i] 22:30 Mafstory: Jurčovič [i] 23:00 Haló 3,4 [i] 00:15 Blázni v Amerike 2 [i] 00:40 American Dad II. 4,5 [i] 01:30 Ted a spol. II. 9,10 [i] 02:10 Glee II. 7 [i] 02:50 Stefanie 15,16,17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Advokáti VIII. 14 [i] 07:55 Pán šelem III. 10 [i] 08:50 Pán šelem III. 11 [i] 09:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 20 [i] 10:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 21 [i] 11:45 Merlin III. 3 [i] 12:45 Advokáti VIII. 15 [i] 13:40 Ochránce III. 19 [i] 14:40 Posel ztracených duší III. 6 [i] 15:35 Posel ztracených duší III. 7 [i] 16:30 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7 [i] 17:30 Ten, kdo tě chrání II. 14 [i] 18:30 Posel ztracených duší III. 8 [i] 19:25 Luna, El Misterio De Calenda 2 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 15 [i] 22:00 Jak prosté I. 14 [i] 23:00 Hannibal I. 1 [i] 00:00 Myšlenky zločince VII. 22 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 15 [i] 01:50 Jak prosté I. 14 [i] 02:35 Hannibal I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 26 [i] 06:00 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 09:05 Impozantní lodě: USS Kentucky [i] 09:55 V útrobách měst: Pouštní město – Dubaj [i] 10:50 V útrobách měst: Město zemětřesení – San Francisco [i] 11:40 V útrobách měst: Přístavní město – Sydney [i] 12:35 V útrobách měst: Ledové město – Toronto [i] 13:30 Mimořádné projekty: Skypark v Singapuru [i] 14:25 V útrobách měst: Město zemětřesení – San Francisco [i] 15:20 Záchrana klasických aut: Mustang [i] 16:15 Rychle a hlasitě 11 [i] 17:10 Opravna vraků 2016 1 [i] 18:05 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 12 [i] 19:30 Jak se to dělá 44 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla 1 [i] 21:30 Bitvy o zavazadla 2 [i] 22:00 100 věcí, které je třeba zvládnout před smrtí [i] 23:00 V cele smrti: Posledních 24 hodin [i] 00:00 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Sri Lanka [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 1 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla 2 [i] 02:50 100 věcí, které je třeba zvládnout před smrtí [i] 03:45 V cele smrti: Posledních 24 hodin [i] 04:40 Opravna vraků 2016 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 06:50 Malý televizní kabaret [i] 07:15 Finley požární autíčko 38/39 [i] 07:35 Pejskové milionáři [i] 09:00 Vlčí jáma [i] 10:30 Hercule Poirot [i] 11:25 Slovácko sa nesúdí "60" Odplata 11/12 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Slavík [i] 14:15 Kouzelný dům [i] 16:00 Fešák Hubert [i] 17:25 Nemocnice na kraji města "60" Gravidita 15/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vzpomínky nám zůstanou [i] 21:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Muž z Acapulca [i] 23:10 Gothika [i] 00:45 Jak to ten člověk všechno stihne [i] 01:50 Bolkoviny [i] 02:45 Skřivánek a sova [i] 03:45 Vojnarka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Syn Kopanic [i] 05:30 Cesty víry: Požehnaný podzim života [i] 06:00 Letecké katastrofy III.: Operace [i] 06:50 Chcete je? [i] 06:55 Artmix [i] 07:50 Divadlo žije! [i] 08:15 Při prevenci máte větší šanci [i] 08:25 Televizní úsměvy "60" Další z dárků k 60. narozeninám vysílání Č(S)T. [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:30 Písničky na duben [i] 10:05 Folklorika [i] 10:30 Tajemné vraky v hlubinách: Ve smrtící pasti ponorek 2/3 [i] 11:25 Bohemia Incognita [i] 11:45 Caravaggio: Zajmutí Krista [i] 12:35 Austrálie z balónu 1/3 [i] 13:20 Galerie umění II: Edgar Degas: impresionista noci 4/13 [i] 13:45 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 5/8 [i] 14:10 Jistě, pane ministře: Rovnoprávnost 15/22 [i] 14:40 Copak bych vám lhal? [i] 15:10 Svět zázraků [i] 15:35 Kamera na cestách: Libanon, krásy a tajemství Blízkého východu [i] 16:30 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Evropa 3/6 [i] 17:25 Nevěsta s velkýma nohama [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Jak chutná led 102/104 [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:45 Pat a Mat se vrací 20:00 Mýty a fakta historie: Egyptská záhada [i] 20:45 Těžká léta československého filmu: 1969 - 89 10/12 [i] 21:40 Evžen mezi námi [i] 22:55 Na stojáka [i] 23:20 Gabriela [i] 00:50 Slavný? Díky internetu! [i] 01:40 Český žurnál [i] 02:35 Queer: Ich bin queer Berliner [i] 03:00 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:40 Suzanne Renaudová [i] 04:05 Z Valašska a Slovácka [i] 04:50 Létající kvarteto [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:10 Pepek námořník [i] 06:25 Looney Tunes: Úžasná Show 6 [i] 06:50 Taz - mania III 15 [i] 07:15 Superpes Krypto 20 [i] 07:40 Batman: Odvážný hrdina 19 [i] 08:05 Želvy Ninja VII 18 [i] 08:30 Tajemství kruhu 3 [i] 09:20 Trampoty s opicí [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Hotel Modrá hvězda [i] 14:00 Město duchů [i] 15:55 Záměna [i] 17:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Dobroty zapečené [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Iron Man 2 [i] 22:40 Glimmer Man [i] 00:20 Beowulf [i] 02:05 Novashopping 02:40 Superchirurgie: Čelisti [i] 03:25 Volejte Novu [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Ninjago: Hadí uštknutí [i] 07:25 Mickeyho klubík II: Mickeyho klubíkový vláček 19 [i] 07:55 M*A*S*H 161 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Kouzelné alibi [i] 11:40 Bezva vejška [i] 13:40 Italské prázdniny [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru II: Hlas krve [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Polívka na víně [i] 21:20 Táta v sukni [i] 23:55 Vesnice [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Ať žijí duchové! [i] 06:30 Skrytá vášeň 94/188 [i] 07:15 Poisťovňa šťastia V. 11/16 [i] 08:35 Úbohá Nasťa 106 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Charlotte Linková: Vražedný podvod [i] 12:25 Abeceda vraždy [i] 14:15 Zachráňte moju rodinu! [i] 16:05 Larina voľba 152 [i] 17:05 Skrytá vášeň 95/188 [i] 18:00 Naša írska farma: Nový život [i] 20:00 Inga Lindströmová: Svenovo dedičstvo [i] 21:55 Emilie Richardsová: Navždy Nový Zéland [i] 23:55 Charlotte Linková: Vražedný podvod [i] 01:30 Abeceda vraždy [i] 02:55 Ružové okuliare [i] 03:35 Bzzz!!! [i] 04:00 SEDEM s r.o. [i] 04:40 Dievčatko a líška [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ruce pryč od Mississippi [i] 13:55 Ztroskotaná láska [i] 15:35 Fanoušci [i] 17:15 Milosrdné lži [i] 19:55 Doktor od jezera Hrochů [i] 22:00 Tři dny ke svobodě [i] 00:20 Festivalové DEFilé [i] 00:35 Deník nymfomanky [i] 02:15 V pasti [i] 04:00 Spletenec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 BWF [i] 09:30 Vzpírání [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:00 Watts [i] 13:00 BWF [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Jezdectví [i] 17:45 Vzpírání [i] 19:30 Vzpírání [i] 20:30 Vzpírání [i] 22:30 Box [i] 23:30 Watts [i] 00:30 Vzpírání [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 6: Příběh dvou Hamletů 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 6: Draví ptáci 5 [i] 10:00 Milionový lékař 1: S jídlem roste chuť 4 [i] 11:00 Milionový lékař 1: Není zlato, co se třpytí 5 [i] 12:00 Milionový lékař 1: Kdo chce s vlky výti 6 [i] 13:00 Milionový lékař 1: Co je šeptem, to je čertem 7 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Pro jedno kvítí slunce nesvítí 8 [i] 15:00 Bitva o Los Angeles [i] 17:00 Stále a navždy [i] 19:00 Čelisti III [i] 21:00 Šakal [i] 23:30 Dobrá manželka 4: Obrana manželství 9 [i] 00:30 Skandál 2: Pravda nebo následky 12 [i] 01:30 Vše o Adamovi [i] 03:15 Stále a navždy [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí městí 10 [i] 06:00 Velké přírodní události 2 [i] 07:00 Život 3 [i] 08:00 Planeta lidí: Arktida - život v mrazničce 3 [i] 09:00 Jak vznikla Země 3 [i] 09:55 Sedm divů sluneční soustavy: Tenká modrá linie 3 [i] 11:00 Amazonka s Brucem Parrym 3 [i] 12:00 Sám v divočině 3 [i] 13:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 3 [i] 14:00 Ledová patrola 3 [i] 15:00 Katastrofa: Zrození Země 1 [i] 16:00 Technika nemožného 3 [i] 17:00 Sám v divočině 3 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva 17 [i] 18:55 Utajený šéf - Kanada II. 1 [i] 19:55 Rodinný tábor pro spratky IV. 3 [i] 21:00 Raději se bojte 5 [i] 21:55 Vrať se tam, odkud jsi přišel II. 1 [i] 23:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 3 [i] 23:55 Ledová patrola 3 [i] 00:55 Katastrofa: Zrození Země 1 [i] 01:55 Chladnokrevně IV.: Kdo zabil Jimet? 5 [i] 02:55 Vrať se tam, odkud jsi přišel II. 1 [i] 04:00 Technika nemožného 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mistři hip hopu [i] 07:30 Legendy z Dogtownu [i] 09:20 Před kamerou X. 14 [i] 09:50 Šest žen Henryho Lefaye [i] 11:25 Glee Live! 3D [i] 12:50 Scooby-Doo! Upíří hudba [i] 14:10 Neděle u Tiffanyho [i] 15:40 Anonym [i] 17:50 Sherlock Holmes: Hra stínů [i] 20:00 V tátově stínu [i] 21:40 Díra [i] 23:10 Cedar Rapids [i] 00:35 Vina [i] 02:05 Malý řezník [i] 03:50 V tátově stínu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Strom života [i] 08:15 Vychovávat Hope III. 10 [i] 08:40 Mr. Bean - Největší filmová katastrofa [i] 10:10 Zrození Planety opic [i] 11:55 Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz [i] 12:55 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část [i] 14:50 Gran Paradiso [i] 16:35 Kung Fu Panda 2