TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. [i] 10:50 Zachráňte moju rodinu! [i] 12:40 Komisár Rex V. 15/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 18/23 [i] 14:40 Monk V. 6/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 5/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 5/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 AKČNÝ PIATOK: Sila úderu [i] 23:45 Myšlienky vraha V. 3-4/23 [i] 01:15 Piatok trinásteho [i] 02:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 5/24 [i] 03:25 Komisár Rex V. 15/15 [i] 04:15 Bez servítky [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Doktorka Quinnová VI: Čas lieči rany II. [i] 06:45 Správy RTVS [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Počasie [i] 07:45 Reportéri [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 District II.: Boj o nadvládu 8 [i] 10:20 Žena na úteku 115 [i] 11:10 Sila lásky V. 84 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Nebíčko v papuľke: Bojnický zámok [i] 14:35 Doktorka Quinnová VI: Čas lieči rany II. [i] 15:30 Sila lásky VI. 99 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:50 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Nad priepasťou [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:30 Policajti z centra: Smrť modelky 2/14 [i] 22:25 Verejný nepriateľ č. 1: Epilóg [i] 00:35 District II.: Boj o nadvládu 8 [i] 01:20 Medicopter 117: Nad priepasťou [i] 02:05 Verejný nepriateľ č. 1: Epilóg [i] 04:15 Sila lásky V. 84 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Polícia [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zelená košeľa [i] 09:00 Táraninky: Letci a kozmonauti [i] 09:05 História vedy: Kto sme? [i] 09:55 Žijú medzi nami - nevidiaci a slabozrakí v Košiciach [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus pravo [i] 11:25 Svet zvierat II.: Norimberská lagúna [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Dychová hudba [i] 13:10 Mama to vie najlepšie [i] 13:35 Krásna Ves - perla Podhoria [i] 14:05 Svadba Arneho Jurgu [i] 15:40 Futbal - Európska liga - zostrihy [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:35 Eurovirtuál [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Extrémne v horách [i] 18:30 Večerníček: O dievčatku Makovičke [i] 18:35 Táraninky: Dažďové pralesy [i] 18:45 Encyklopédia slovenských obcí: Veľká Lesná [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Objavovanie Južnej Afriky: Namíbia [i] 20:50 Família - Neostali sme sami [i] 21:20 Kino na Dvojke: Jar, leto, jeseň, zima... a jar [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Hrana [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Mužský vzor [i] 08:50 Súdna sieň: Exekúcie [i] 09:55 Panelák: Prvý apríl! [i] 11:00 Dom snov IV. 25 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Páli vám to? [i] 15:00 Kosti VIII. 10 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Malý hokejista [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Hrdina bublina [i] 21:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 23:00 Eragon [i] 01:20 Megahad útočí [i] 03:00 Sky Fighters: Akcia v oblakoch [i] 04:35 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie 15,16 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 18,19 [i] 10:40 Chameleón 49,50 [i] 12:35 Podvodníci II. 9 [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 11 [i] 14:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 12 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 25/25 [i] 16:05 Simpsonovci XXI. 14 [i] 16:35 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 22 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:05 Profesionáli VI.: Reforma storočia 6 [i] 20:00 Deň a Noc 62 [i] 20:30 Bučkovci 6 [i] 22:15 30 prípadov majora Zemana: Lúpež sladkého I - 1947, Rubínové kríže – 1947 3,4 [i] 00:45 Vražedné vidiny [i] 02:15 Stefanie 12,13,14 [i] 04:35 Sever a juh II. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 9 [i] 08:00 Ochránce III. 5 [i] 09:00 Merlin III. 9 [i] 10:00 Ochránce III. 6 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 9 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 11 [i] 13:55 Merlin III. 9 [i] 14:55 Podfukáři VI. 4 [i] 16:00 Pán času VI. 7 [i] 17:05 Merlin III. 10 [i] 18:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 2 [i] 19:05 Posel ztracených duší III. 12 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 10 [i] 21:00 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 23:20 True Blood - Pravá krev IV. 8 [i] 00:30 Cena za lidskost II. 8 [i] 01:30 Mr. & Mrs. Smith 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 25 [i] 06:00 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 06:25 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro korporaci Viega [i] 08:10 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Moře záhad [i] 09:55 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 10:50 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 11:15 Jak se to dělá 55 [i] 11:40 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 12:35 Pátá rychlost 3 [i] 13:05 Pátá rychlost 4 [i] 13:30 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 14:25 Americký chopper: Motorka Eragon - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Je zívání nakažlivé? [i] 16:15 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 18:05 Nutné k přežití: Oregon [i] 19:00 Jak se to dělá 11 [i] 19:30 Jak se to dělá 43 [i] 20:00 Nebezpečné lety: Úniková cesta [i] 21:00 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 22:00 Nejhrůznější záběry: Jenom o vlásek [i] 23:00 Cizí předměty v těle: Nevytahovat! [i] 00:00 Vězněm v cizině: Hong Kong [i] 00:55 Nebezpečné lety: Úniková cesta [i] 01:50 Berte to jako varování: Lidští pokusní králíci [i] 02:50 Nejhrůznější záběry: Jenom o vlásek [i] 03:50 Cizí předměty v těle: Nevytahovat! [i] 04:45 Jak to dělají?: Silnice/mince [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Zloději dobytka 10/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Bůžek s uraženým uchem - 2. část 16/39 [i] 09:30 Tajemství rodu Jolany Voldánové [i] 10:25 Rub a líc herectví [i] 11:05 Život na zámku "60" Školka 14/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:35 Nejlepší Bakaláři [i] 15:40 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Kuře v kukani [i] 17:25 Besipky: Řídíme čitelně [i] 17:30 Abeceda ČT "60" To nejlepší z rodinného alba [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Vyprávěj "60" Squat 13/22 [i] 20:55 13. komnata Pavla Manga [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 To je šoubyznys [i] 23:25 Kriminálka Paříž: Řeholní slib 49/62 [i] 00:15 Město žen III: Vrány v troubě 12/15 [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Sama doma - [i] 02:30 Banánové rybičky [i] 03:10 Po stopách hvězd [i] 03:35 Rekordy a kuriozity [i] 03:45 Bolkoviny [i] 04:35 To by přece udělal každý [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:40 Zeměpis světa: Kanada - Manitoba [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Václav Talich [i] 09:00 Idioti na plavbě kolem světa [i] 09:30 Šumné stopy [i] 10:00 Galerie umění II 3/13 [i] 10:25 Miminka za mřížemi [i] 11:10 Návraty dokumentaristů: Josef [i] 11:40 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 4/8 [i] 12:05 Na plovárně s Juliem Lukešem "60" Rozhovor Marka Ebena s významným českým biologem [i] 12:35 Folklorní výlety [i] 13:00 Chcete mě? [i] 13:15 Zeměpis světa: Quebec [i] 13:35 Království divočiny: Krtci [i] 14:00 Hluboká moře pod Severním pólem [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Fatální střet: Tragické následky srážky komety se 1/2 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Požár 101/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a unesení hrdinové 24/65 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Evropa 3/6 [i] 20:55 Vesmír: Kosmická apokalypsa 31/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: Jean-Paul Belmondo [i] 23:45 Queer: Ich bin queer Berliner [i] 00:10 Divadlo žije! [i] 00:40 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:10 Evropa dnes [i] 01:35 Záhada královy hlavy [i] 02:30 Klíč [i] 02:55 Postřehy odjinud [i] 03:00 Novostavby v historickém centru [i] 03:20 Hudci [i] 04:00 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:35 Český interiér - hotely [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2384 [i] 09:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Spolu to zvládneme 406 [i] 11:05 Dva a půl chlapa 5 [i] 11:25 Zpátky do školy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 S tebou je mi líp 14 [i] 12:55 Námořní hlídka IV 9 [i] 13:50 Vražedná čísla IV 9 [i] 14:45 Odložené případy VI: Nejnovější zprávy 13 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly X: Rispéto 1 [i] 16:30 Dva a půl chlapa 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Polibek na Cello [i] 18:30 Ulice 2385 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Nestyda [i] 21:55 Mission: Impossible [i] 00:00 Povstání strojů [i] 01:35 Novashopping 02:15 Odložené případy VI: Nejnovější zprávy 13 [i] 02:55 Áčko: Žádná svatba, žádné dítě [i] 03:35 Vabank [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk III: Jasminin případ 21 [i] 07:10 Kutil Tim III: Nadýmání 7 [i] 08:00 M*A*S*H 161 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Vražda v oáze 21 [i] 10:45 Julie Lescautová III: Smrt v továrně 6 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Tajná láska 22 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe X: Rodinné záležitosti 4 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Anděl smrti 21 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Dům na pobřeží [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Julie Lescautová IX: Riziko povolání 2 [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:10 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Zbouchnutá [i] 02:05 Stopař [i] 03:45 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Skrytá vášeň 93/188 [i] 06:20 Viktória 108/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 211/216 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 53/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Láska a trest 83-84 [i] 12:10 Tisíc a jedna noc [i] 12:55 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 14:05 O.C. California III. 7/25 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 6/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 212/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 94/188 [i] 17:45 Bez stopy II. 10/24 [i] 18:40 Čarodejnice II. 11/22 [i] 19:40 Smotánka [i] 20:20 Naša írska farma: Nový život [i] 22:15 Srdcom v Afrike [i] 00:10 Posadnutý nenávisťou [i] 01:45 Kráľ Kalifornie [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 03:50 Bzzz!!! [i] 04:15 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Stormbreaker [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nowhere Boy [i] 13:50 Tristan a Isolda [i] 16:05 Alex a Emma [i] 17:50 Osudové selhání [i] 19:45 Festivalové DEFilé [i] 20:05 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 21:50 Spletenec [i] 23:40 V pasti [i] 01:30 Cesta [i] 03:25 Festivalové DEFilé [i] 03:40 Můj soused zabiják [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 BWF [i] 09:45 Vzpírání [i] 11:00 Vzpírání [i] 12:00 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 12:30 Watts [i] 13:00 BWF [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:00 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Silové sporty [i] 00:15 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Smrtelné setkání [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Čínská čtvrť 8 [i] 09:20 Milionový lékař 1: Co je šeptem, to je čertem 7 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: 2. díl 2 [i] 12:20 Rookie Blue 1: Zátah 13 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a vysoká odměna 13 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Město nikdy nespí 10 [i] 15:20 Milionový lékař 1: Pro jedno kvítí slunce nesvítí 8 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i] 18:20 Rookie Blue 2: Motýli 1 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a astronaut 14 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Když jsi tak chytrý, tak proč jsi mrtvý? 7 [i] 21:20 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 23:20 Skandál 2: Pravda nebo následky 12 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Obrana manželství 9 [i] 01:20 Rookie Blue 2: Motýli 1 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 1: Kruh zla 9 [i] 03:20 Agentura Jasno 2: Když jsi tak chytrý, tak proč jsi mrtvý? 7 [i] 04:15 Smrtelné setkání [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst 9 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 11 [i] 06:35 Top 10 10 [i] 07:05 Univerzita vševědoucna 10 [i] 08:00 Bojovníci se špínou 29 [i] 08:30 Bojovníci se špínou 30 [i]