TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Modré z neba [i] 10:50 Pavučina hrôzy [i] 12:40 Komisár Rex V. 14/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 17/23 [i] 14:40 Monk V. 5/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 4/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 4/24 [i] 00:15 Monk V. 5/16 [i] 01:00 Odložený prípad III. 17/23 [i] 01:40 Hrozba z temnoty IV. 22/22 [i] 02:20 Hrozba z temnoty V. 1/22 [i] 03:00 Komisár Rex V. 14/15 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Doktorka Quinnová VI: Čas lieči rany I. [i] 07:00 Správy RTVS [i] 07:40 Počasie [i] 07:45 Občan za dverami [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 District II.: Buldogov duch 7 [i] 10:20 Žena na úteku 114 [i] 11:10 Sila lásky V. 83 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:05 Hurá do záhrady [i] 14:40 Doktorka Quinnová VI: Čas lieči rany I. [i] 15:30 Sila lásky VI. 98 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:50 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Havária [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Toskánska vášeň: Toskánska vášeň 1/12 [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Borgiovci II. 5/10 [i] 23:00 District II.: Buldogov duch 7 [i] 23:45 Medicopter 117: Havária [i] 00:30 Inšpektor Rocca: Najlepšia priateľka [i] 02:00 Borgiovci II. 5/10 [i] 02:50 Žena na úteku 114 [i] 03:40 Sila lásky V. 83 [i] 04:25 Sila lásky VI. 98 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Táraninky: Horská služba [i] 09:00 Noc v archíve [i] 10:05 Spomíname na F.K.Veselého: František Krištof-Veselý [i] 10:45 Maďarský magazín [i] 11:15 Fokus spotrebiteľ [i] 11:50 Architektúra: Kláštor v La Tourette [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Bál s Malokarpatskou kapelou [i] 13:35 Polícia [i] 13:50 Profesionál [i] 14:05 Slovenské kino: Film a politika [i] 15:00 Budem ešte vidieť? [i] 15:35 Senior klub-magazín [i] 16:00 Rómsky magazín [i] 16:30 Parkinsonova choroba [i] 16:55 Fokus pravo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Svet zvierat II.: Norimberská lagúna [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: O dievčatku Makovičke [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 História vedy: Kto sme? [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Počasie [i] 23:15 Spektrum vedy: Umenie - božská iskra a drina [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Si na rade [i] 08:50 Súdna sieň: Potrat [i] 09:55 Panelák: Šibi-ribi, mastné ryby [i] 11:00 Dom snov IV. 24 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Páli vám to? [i] 15:00 Kosti VIII. 9 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Bydlisko: reštaurácia [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Meč a prsteň [i] 21:30 Dr. Dokonalý: Ťažký prípad 15 [i] 22:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. - NOVÉ ČASTI 12 [i] 23:45 Kosti II. 14 [i] 00:45 Megahad útočí [i] 02:40 Črepiny [i] 03:15 Damages - V ohrození života IV. 9 [i] 03:55 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie 13,14 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 16,17 [i] 10:40 Chameleón 47,48 [i] 12:35 Podvodníci II. 8 [i] 13:30 Planéta bez ľudí 1/10 [i] 14:40 Originály na cestách I. 1/6 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 24 [i] 16:05 Simpsonovci XXI. 13 [i] 16:35 Kutyil s.r.o. 16 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 21 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:05 Profesionáli VI.: Týždeň poľovníckej kuchyne 5 [i] 20:00 Deň a Noc 61 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 11 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 11 [i] 22:30 Walking Dead III. 16/16 [i] 23:30 Hawaii 5.0 6 [i] 00:30 Podvodníci II. 12 [i] 01:15 Turbo 5 [i] 03:00 Stefanie 10,11 [i] 04:30 Sever a juh II. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 8 [i] 08:00 Ochránce III. 4 [i] 09:00 Merlin III. 8 [i] 10:00 Ochránce III. 5 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 8 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 10 [i] 13:55 Merlin III. 8 [i] 14:55 Podfukáři VI. 3 [i] 16:05 Pán času VI. 6 [i] 17:05 Merlin III. 9 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 11 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 9 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 3 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 4 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 00:00 Boj o čas III. 12 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 3 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 4 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 24 [i] 06:00 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 06:25 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Klipsch [i] 08:10 Špinavé práce: Larví farma [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Druhá šance nepřijde [i] 09:55 Nutné k přežití: Belize [i] 10:50 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 11:15 Jak se to dělá 54 [i] 11:40 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 12:35 Jízda: Moalové [i] 13:30 Rození obchodníci: BMW M3 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: BMW M3 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Lugz - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Výbuch přenosného záchodu [i] 16:15 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Moře záhad [i] 18:05 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 19:00 Jak se to dělá 10 [i] 19:30 Jak se to dělá 42 [i] 20:00 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 21:00 Zločinecká impéria: Američtí motorkáři [i] 22:00 Ve světě gangsterů: Camorra [i] 23:00 Přežili byste?: Tonoucí [i] 00:00 Únos a záchrana: Podstata únosů [i] 00:55 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 01:50 Zločinecká impéria: Američtí motorkáři [i] 02:50 Ve světě gangsterů: Camorra [i] 03:50 Přežili byste?: Tonoucí [i] 04:45 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Bůžek s uraženým uchem - 1. část 15/39 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto "60" Návrat 1/12 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Nejlepší Bakaláři [i] 15:35 13. komnata Martina Maxy [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Policajti z centra: Uprchlíci 10/14 [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Panství Downton II )D( 7/11 [i] 22:50 Komisař Montalbano: Bod zlomu 1/8 [i] 00:30 MI5 VII )D( 3/8 [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:15 Bolkoviny [i] 03:10 Dostaveníčko na Vysočině [i] 03:55 Našim ani muk [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ave Maria Gratia [i] 05:25 Folklorní výlety [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Fričův rod [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:30 Šaty za půl milionu [i] 10:30 Postřehy odjinud [i] 10:35 Mýty a fakta historie: 10 vrcholných egyptologických objevů 2/2 [i] 11:25 Vesmír: Gravitace 30/31 [i] 12:10 Babylon [i] 12:35 Cesty víry: Požehnaný podzim života [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 13:35 Putování za vínem: Vídeň, Weinviertel [i] 14:05 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Afrika 2/6 [i] 14:55 Velký Buck Howard [i] 16:25 Klíč [i] 16:50 Při prevenci máte větší šanci [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Zlatíčko 100/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a víkend s rodiči 23/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Tajemné vraky v hlubinách: Ve smrtící pasti ponorek 2/3 [i] 20:55 Svět zázraků [i] 21:25 Interpol: Smrtící posedlost [i] 22:15 Borgiové II: Svět zázraků 9/10 [i] 23:00 Krásný ztráty [i] 23:30 Jistě, pane ministře: Rovnoprávnost 15/22 [i] 00:00 Zadaní Žádaní Zklamaní 3/6 [i] 00:45 Moje rodina: Oslava jako řemen 6/8 [i] 01:15 Abbey Road: Live III.: Michael Bublé, The Tender Trap a 11/12 [i] 02:05 Náš venkov [i] 02:30 Uchem jehly [i] 02:55 Křesťanský magazín [i] 03:25 Nedej se: Šumava na rozcestí [i] 03:50 Druhá tráva a Peter Rowan [i] 04:30 Židle & company [i] 04:55 Dva čeští Pařížané [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2383 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Jak na Nový rok 45 [i] 11:05 Dva a půl chlapa 4 [i] 11:25 Zpátky do školy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:40 S tebou je mi líp 13 [i] 13:05 Námořní hlídka IV 8 [i] 13:55 Vražedná čísla IV 8 [i] 14:45 Odložené případy VI: Loterijní horečka 12 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 16 [i] 16:35 Dva a půl chlapa 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Otec nevěsty [i] 18:30 Ulice 2384 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Spolu to zvládneme 406 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XII: Potíže s genetikou 10 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Běžící muž [i] 00:35 Kriminálka New York V 13 [i] 01:15 Novashopping 01:55 Popravdě řečeno: Mám zahanbující zdravotní problém [i] 02:40 Vabank [i] 03:30 Áčko: Mateřská dovolená, konec ambicí [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk III: Nebezpečný chat 20 [i] 07:10 Kutil Tim III: Blázen do tebe 6 [i] 07:55 M*A*S*H 160 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala I: Výstřel jako odpověď 20 [i] 10:40 Julie Lescautová III: Past na policajta 5 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Jasminin případ 21 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe X: Škola strachu 3 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Dokonalý voják 20 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Druhá šance [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 TOP STAR: Václav Neckář [i] 21:35 Farmář hledá ženu: Na farmách se vyjasňuje [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Hozená rukavice 5 [i] 23:45 Firma: Kapitola osmnáctá 18 [i] 00:45 Živí mrtví II: To lepší v nás 12 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Reportéři na vaší straně [i] 04:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Skrytá vášeň 92/188 [i] 06:25 Viktória 107/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 210/216 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 52/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:15 Posadnutá učiteľom [i] 14:10 O.C. California III. 6/25 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 5/22 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 211/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 93/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 9/24 [i] 18:45 Čarodejnice II. 10/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:10 Láska a trest 83-84 [i] 00:05 Tlkot srdca I. 8/10 [i] 00:55 Ally McBealová II. 16/24 [i] 01:35 Adela show [i] 02:05 Čarodejnice II. 10/22 [i] 02:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 5/22 [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:05 Na streche [i] 04:50 Máša 8/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Zákon přitažlivosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Svět zítřka [i] 13:55 Zajíček bez oušek [i] 16:00 Nowhere Boy [i] 17:45 Tristan a Isolda [i] 19:55 Můj soused zabiják