TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. [i] 10:50 Náhradná matka [i] 12:40 Komisár Rex V. 13/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 16/23 [i] 14:40 Monk V. 4/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 3/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Modré z neba [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 3/24 [i] 23:50 Monk V. 4/16 [i] 00:40 Odložený prípad III. 16/23 [i] 01:25 Hrozba z temnoty IV. 21/22 [i] 02:05 Zámena manželiek [i] 03:15 Komisár Rex V. 13/15 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Doktorka Quinnová VI: Metla ľudstva [i] 06:50 Správy RTVS [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Počasie [i] 07:45 Autosalón [i] 08:10 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:30 District II.: Zbrane 6 [i] 10:20 Žena na úteku 113 [i] 11:05 Sila lásky V. 82 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:05 Taxík [i] 14:40 Doktorka Quinnová VI: Metla ľudstva [i] 15:30 Sila lásky VI. 97 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:50 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Jed v žilách [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Liga majstrov - zápasy: Liga majstrov - zápasy [i] 23:25 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:05 District II.: Zbrane 6 [i] 00:50 Medicopter 117: Jed v žilách [i] 01:35 Inšpektor Rocca: Rukojemník [i] 03:05 Žena na úteku 113 [i] 03:50 Sila lásky V. 82 [i] 04:40 Sila lásky VI. 97 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Táraninky: Láska [i] 09:00 Osudy slávnych: Matej Bel z Očovej 1/3 [i] 10:00 Rusínsky magazín [i] 10:30 Fokus zdravie [i] 11:05 Ako to funguje [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:05 ArtSpektrum [i] 12:15 Z viníc a kopaníc [i] 12:45 Cesta [i] 13:10 Ach,tá láska pozemská [i] 13:50 Koncert tolerancie [i] 15:00 Obete páchateľmi [i] 15:40 Slováci vo svete: Ukrajina [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Tempo [i] 16:55 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Architektúra: Kláštor v La Tourette [i] 18:30 Večerníček: O dievčatku Makovičke [i] 18:35 Táraninky [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Slovenské kino: Film a politika [i] 20:55 Celuloid country: Celuloid country 1963-1968 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Uhol pohľadu [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Profesionál [i] 23:50 VAT - Veda a technika: Linka na spracovanie mliečnej srvátky [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:50 Súdna sieň: Tsunami [i] 08:50 Súdna sieň: Krvavá svadba [i] 09:55 Panelák: Stratený v preklade [i] 11:00 Dom snov IV. 23 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Páli vám to? [i] 15:00 Kosti II. 13 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Rozídení milenci [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kosti VIII.: - NOVÉ ČASTI 9,10 [i] 22:30 Vtierka Castle IV. 6 [i] 23:30 Hawaii 5.0 II. 11 [i] 00:30 Hawaii 5.0 6 [i] 01:30 Vtierka Castle IV. 6 [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 02:45 KRIMI 03:10 Damages - V ohrození života IV. 8 [i] 03:50 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie 11,12 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 14,15 [i] 10:40 Chameleón 45,46 [i] 12:35 Podvodníci II. 7 [i] 13:30 Letecké katastrofy V. 8,9 [i] 15:40 Simpsonovci VIII. 23 [i] 16:05 Simpsonovci XXI. 12 [i] 16:35 Kutyil s.r.o. 15 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 20 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:05 Profesionáli VI.: Svine 4 [i] 20:00 Deň a Noc 60 [i] 20:30 Farmár hľadá ženu [i] 21:50 Planéta bez ľudí 1/10 [i] 22:45 Originály na cestách I. 1/6 [i] 23:45 Črepiny: 2013 - PREMIÉRA [i] 00:25 Špeciálne komando IV. 7 [i] 01:15 Veľký muž 6/6 [i] 02:45 Stefanie 8,9 [i] 04:30 Sever a juh II. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 7 [i] 08:00 Ochránce III. 3 [i] 09:00 Merlin III. 7 [i] 10:00 Ochránce III. 4 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 7 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 9 [i] 13:55 Merlin III. 7 [i] 14:55 Podfukáři VI. 2 [i] 16:05 Pán času VI. 5 [i] 17:05 Merlin III. 8 [i] 18:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22 [i] 19:05 Posel ztracených duší III. 10 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 8 [i] 21:00 CSI: New York IX. 15 [i] 22:00 Hannibal I. 1 [i] 23:00 Myšlenky zločince VII. 22 [i] 23:55 Post Mortem II. 1 [i] 00:55 CSI: New York IX. 15 [i] 01:50 Hannibal I. 1 [i] 02:35 Post Mortem II. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 23 [i] 06:00 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 914 [i] 07:15 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - 2. část [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Čas vyrovnání účtů [i] 09:55 Nutné k přežití: Turecko [i] 10:50 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 11:15 Jak se to dělá 53 [i] 11:40 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 12:35 Kluci z autobazaru: Hra bocce [i] 13:05 Kluci z autobazaru: Potěšení pro oči [i] 13:30 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Lugz - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Cementový problém [i] 16:15 Špinavé práce: Larví farma [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Druhá šance nepřijde [i] 18:05 Nutné k přežití: Belize [i] 19:00 Jak se to dělá 9 [i] 19:30 Jak se to dělá 41 [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška: Války buldozerů [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Chamtivci [i] 22:00 Uhlí 2 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek 9 [i] 00:00 Mečouni - život na udici 10 [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška: Války buldozerů [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Chamtivci [i] 02:50 Uhlí 2 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek 9 [i] 04:45 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Tajemná hvězda 14/39 [i] 09:25 Příběhy slavných - Jaroslav Štercl [i] 10:15 Slovácko sa nesúdí: Janek Vyskoč, kozí vrah 10/12 [i] 10:50 Kluci v akci [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Nejlepší Bakaláři [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tajemství rodu Jolany Voldánové [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Tísňové volání [i] 23:15 Profil zločinu: Život za život 10/18 [i] 00:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:05 13. komnata Petry Dvořákové [i] 01:35 Malá farma: Ovce proti kozám [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:20 Sváteční slovo duchovní Církve československé husitské Hany Tonzarové [i] 02:25 Banánové rybičky [i] 02:55 Po stopách hvězd [i] 03:25 Manéž Bolka Polívky [i] 04:30 Angličanka [i] 04:50 Vždyť se můžeš hodit marod [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Primárius [i] 05:25 Putování za vínem: Srbsko [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Zdeněk Štěpánek [i] 09:00 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 09:10 Chcete je? [i] 09:15 Království divočiny: Krtci [i] 09:40 Hitlerův Norimberk [i] 10:35 Interpol: Teror na obloze [i] 11:25 Hezky od podlahy [i] 12:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 12:30 Letecké katastrofy III.: Operace [i] 13:20 Tajemné vraky v hlubinách: Osudné rozhodnutí 1/3 [i] 14:15 Návraty dokumentaristů: Josef [i] 14:40 Evropa dnes [i] 15:10 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 15:35 Záhada královy hlavy [i] 16:30 Moje rodina: Oslava jako řemen 6/8 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Velký vynález 99/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a rukojmí 22/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Libanon, krásy a tajemství Blízkého východu [i] 20:55 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:25 Šumné stopy [i] 21:55 Copak bych vám lhal? [i] 22:25 Na stojáka [i] 22:50 Artmix [i] 23:45 Bratři a sestry III: Julia 22/24 [i] 00:25 Těžká léta československého filmu: 1969-89 9/12 [i] 01:20 Zločin 14/20 [i] 02:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:00 Úsměvy "60" [i] 03:40 Irish Dew a České srdce [i] 04:20 Designmatch - Češi versus Slováci [i] 04:45 Nevýslovná pevnost - ST [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2382 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Běh na dlouhou trať 405 [i] 11:05 Dva a půl chlapa 3 [i] 11:25 Zpátky do školy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 S tebou je mi líp 12 [i] 13:00 Námořní hlídka IV 7 [i] 13:50 Vražedná čísla IV 7 [i] 14:45 Odložené případy VI: Křídla 11 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 15 [i] 16:30 Dva a půl chlapa 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Utržená ze řetězu [i] 18:30 Ulice 2383 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Jak na Nový rok 45 [i] 21:25 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:50 Čtyři bratři [i] 00:40 Kriminálka New York V 12 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Střepiny [i] 02:25 PRÁSK! [i] 03:00 Áčko: V hlavní roli kilogramy [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk III: Falešné tóny 19 [i] 07:10 Kutil Tim III: Tenhle vtip je pro tebe 5 [i] 08:00 M*A*S*H 159 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Vražda v autobuse 19 [i] 10:45 Julie Lescautová III: Mrtvý ze stavby 4 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Nebezpečný chat 20 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe X: Mrtvá mezi delfíny 2 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Hrdinové všedních dnů 19 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Cena lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Přiznání 179 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Slunečno, místy vraždy III: Fontána mládí 8 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Nebezpečné zprávy 17 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny VI: V den soudního procesu 17 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Nedokonalé zločiny VI: V den soudního procesu 17 [i] 04:30 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Skrytá vášeň 91/188 [i] 06:25 Viktória 106/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 209/216 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 51/140 [i] 09:15 Veštiareň [i] 10:15 Láska a trest 81-82 [i] 12:10 Tisíc a jedna noc [i] 12:55 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 14:05 O.C. California III. 5/25 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 4/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 210/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 92/188 [i] 17:45 Bez stopy II. 8/24 [i] 18:40 Čarodejnice II. 9/22 [i] 19:45 Ako byť trendy [i] 20:20 Posadnutá učiteľom [i] 22:15 Psychopat na poschodí [i] 00:10 Tlkot srdca I. 7/10 [i] 01:00 Ally McBealová II. 15/24 [i] 01:40 Adela show [i] 02:10 Čarodejnice II. 9/22 [i] 02:50 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 4/22 [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:10 Na streche [i] 04:55 Máša 7/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Dokonalá partie [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sk8aři [i] 13:40 Děkan Spanley [i] 15:35 Svět zítřka [i] 17:25 Zajíček bez oušek [i] 19:25 Extrémní seznamka [i] 21:10 Mlha [i] 23:20 Elitní jednotka [i] 01:20 Černá Dahlia [i] 03:30 Každý chce být Ital [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:15 Formule [i] 09:45 Watts [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:15 Vzpírání [i] 13:00 BWF [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:00 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Box [i] 23:00 Wednesday Selection [i] 23:05 Jezdectví [i] 23:10 Golf [i] 00:10 Golf [i] 00:15 Month Selection [i] 00:20 Jachting [i] 00:25 Wednesday Selection [i] 00:30 Rallye [i] 00:45 Business Class [i] 00:50 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Svazující tajemství [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Pod svícnem je tma 6 [i] 09:20 Milionový lékař 1: Není zlato, co se třpytí 5 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 6: Draví ptáci 5