Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:35 Komisár Rex V. 11-12/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 15/23 [i] 14:40 Monk V. 3/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 2/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 2/24 [i] 00:15 Monk V. 3/16 [i] 01:00 Odložený prípad III. 15/23 [i] 01:40 Hrozba z temnoty IV. 20/22 [i] 02:20 Komisár Rex V. 11-12/15 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Doktorka Quinnová VI: Miesto nazývané domov [i] 06:35 Správy RTVS [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:35 Svet v obrazoch [i] 08:05 Duel [i] 08:35 5 proti 5 [i] 09:25 District II.: Slúžiť a ochraňovať 5 [i] 10:15 Žena na úteku 112 [i] 11:05 Sila lásky V. 81 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Doktorka Quinnová VI: Miesto nazývané domov [i] 15:30 Sila lásky VI. 96 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:50 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Slepá posadnutosť [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... 14/15 [i] 21:40 Dr.House VIII.: Láska je slepá 14/23 [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Maska 14/24 [i] 23:05 District II.: Slúžiť a ochraňovať 5 [i] 23:50 Medicopter 117: Slepá posadnutosť [i] 00:35 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 O 5 minút 12 [i] 02:45 Žena na úteku 112 [i] 03:35 Sila lásky V. 81 [i] 04:25 Sila lásky VI. 96 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Táraninky: Životné prostredie [i] 09:00 Športové ozveny [i] 09:30 Život v pohybe: Beh [i] 09:55 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 10:20 Spolunažívanie s národnosťami na Slovensku: Rómovia na Slovensku [i] 10:45 Fokus práca [i] 11:25 60 zabijakov divočiny 9/26 [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Tanec a jeho podoby [i] 13:05 Nádej má farbu belasú [i] 14:40 Najriskantnejšie technické operácie: Lietadlo na pohotovosti [i] 15:40 Orientácie [i] 16:05 Rusínsky magazín [i] 16:35 O čom je život podľa...: O tom je život...podľa Mudr.Ivana Kozu [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: O dievčatku Makovičke [i] 18:35 Japonská mozaika [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Veda zločinu: Zubné lekárstvo [i] 20:50 Ambulancia: Žlčník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Literatúra [i] 22:35 Kinorama [i] 23:00 Soirée z Mlynskej doliny [i] 23:30 Kvarteto [i] 00:00 Veda zločinu: Zubné lekárstvo [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Basket alebo stávky [i] 08:50 Súdna sieň: Rodinné peklo [i] 09:55 Panelák: Kopačky [i] 11:00 Dom snov IV. 22 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:30 SUPERMAMA [i] 14:30 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Pán Dokonalý [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Svokra [i] 21:30 Zbohom, Slovensko! [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. - NOVÉ ČASTI 11 [i] 00:00 Kosti II. 13 [i] 01:00 Sky Fighters: Akcia v oblakoch [i] 02:55 KRIMI 03:20 NOVINY TV JOJ 03:50 Damages - V ohrození života IV. 7 [i] 04:40 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Sever a juh II. 6 [i] 06:00 Stefanie 10 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 12,13 [i] 10:40 Chameleón 43,44 [i] 12:35 Podvodníci II. 6 [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 10 [i] 14:40 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 13 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 22 [i] 16:05 Simpsonovci XXI. 11 [i] 16:35 Kutyil s.r.o. 14 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 19 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:05 Profesionáli VI.: Luník IX. 3 [i] 20:00 Deň a Noc 59 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 10 [i] 21:30 Letecké katastrofy V. 8,9 [i] 23:40 Hľadá sa dom pre milionárov III. 2 [i] 00:40 Podvodníci II. 11 [i] 01:30 Turbo 4 [i] 02:55 Stefanie 6,7 [i] 04:30 Sever a juh II. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 6 [i] 08:00 Ochránce III. 2 [i] 09:00 Merlin III. 6 [i] 10:00 Ochránce III. 3 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 6 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 8 [i] 13:55 Merlin III. 6 [i] 14:55 Podfukáři VI. 1 [i] 16:00 Pán času VI. 4 [i] 17:00 Merlin III. 7 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 9 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 7 [i] 21:00 Jak prosté I. 14 [i] 22:00 Doktorka podsvětí I. 2 [i] 23:00 Vražda I. 2 [i] 00:10 Firma I. 1 [i] 01:55 Jak prosté I. 14 [i] 02:40 Doktorka podsvětí I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 22 [i] 06:00 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 06:25 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 07:15 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - 1. část [i] 08:10 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Kdo se stane vítězem? [i] 09:55 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 10:50 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 11:15 Jak se to dělá 52 [i] 11:40 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 12:35 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 13:30 Rození obchodníci: TVR S2 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: TVR S2 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Speciální pořad - skrytou kamerou [i] 15:20 Bořiči mýtů: Exploze [i] 16:15 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Čas vyrovnání účtů [i] 18:05 Nutné k přežití: Turecko [i] 19:00 Jak se to dělá 8 [i] 19:30 Jak se to dělá 40 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 21:00 Extrémní stroje 3 [i] 22:00 V útrobách měst: Podzemní město – Londýn [i] 23:00 Penn a Teller lžou: Monstrózní náklaďáky versus suchý zip [i] 00:00 Idiot na cestách: Brazílie [i] 00:55 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 01:50 Extrémní stroje 3 [i] 02:50 V útrobách měst: Podzemní město – Londýn [i] 03:50 Penn a Teller lžou: Monstrózní náklaďáky versus suchý zip [i] 04:45 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Případ Fosfatus - 2. část 13/39 [i] 09:25 Silvestrovský koktejl [i] 10:40 Toulavá kamera [i] 11:10 Doktor z vejminku "60" Boty 1/7 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Nejlepší Bakaláři [i] 15:35 13. komnata Stanislava Fišera [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:30 Dobrá čtvrť "60" Pandořina skříňka [i] 22:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:30 Tísňová linka [i] 22:55 Hercule Poirot [i] 23:50 Dempsey a Makepeaceová: Stříbrňák 12/31 [i] 00:40 Rub a líc herectví [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Na stopě [i] 02:10 AZ-kvíz [i] 02:30 Banánové rybičky [i] 03:10 Bolkoviny [i] 03:50 Párty... tentokrát u Víchů [i] 04:20 Kaskadér [i] 04:50 Mami, já chci bratříčka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Fotografovat módu [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Mikoláš Aleš [i] 09:00 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 09:10 Český žurnál [i] 10:00 Hluboká moře pod Severním pólem [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Nedej se: Šumava na rozcestí [i] 11:30 Fatální střet: Tragické následky srážky komety se 1/2 [i] 12:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:05 Třistatřicettři [i] 14:00 Vesmír: Gravitace 30/31 [i] 14:45 Čínská kapitalistická revoluce "rozvinutou kapitalistickou velmoc".: Jak komunistická strana budovala 1/2 [i] 15:35 Babylon [i] 16:05 Miminka za mřížemi [i] 16:50 Při prevenci máte větší šanci [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Jak Vilík zachraňoval louku 98/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a řidičský průkaz 21/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:05 Vrtulníky ve válce: Vietnamské peklo [i] 20:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:30 Na cestě po Quang Namu [i] 22:00 Chodníky slávy: Jean Reno * Brutální Nikita [i] 23:50 Abbey Road: Live III.: Michael Bublé, The Tender Trap a 11/12 [i] 00:40 Galerie umění II 3/13 [i] 01:05 Divadlo žije! [i] 01:30 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 02:00 Evropa dnes [i] 02:25 Na plovárně s Juliem Lukešem "60" Rozhovor Marka Ebena s významným českým biologem [i] 02:50 Bohemia Incognita [i] 03:10 Chcete je? [i] 03:15 Kukulín a Českomoravská hudební společnost [i] 03:55 Mobitex 2006 [i] 04:15 Asijská rapsodie [i] 04:40 Poslední hudci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2381 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Duchové Vánoc 44 [i] 11:00 Dva a půl chlapa 2 [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 S tebou je mi líp 11 [i] 13:00 Námořní hlídka IV 6 [i] 13:50 Vražedná čísla IV 6 [i] 14:45 Odložené případy VI: Jiná kampaň 10 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 14 [i] 16:30 Dva a půl chlapa 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Kolečko [i] 18:30 Ulice 2382 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Běh na dlouhou trať 405 [i] 21:25 Víkend: Za oponou [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Zamilovaný 19 [i] 23:30 Nikita II 7 [i] 00:20 Kriminálka New York V 11 [i] 01:05 Novashopping 01:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Babicovy dobroty: Vtipné vaření [i] 03:10 Áčko: Gembleři [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk III: Mateřské city 18 [i] 07:10 Kutil Tim III: Šicí, šicí večer 4 [i] 07:55 M*A*S*H 158 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:30 To je vražda, napsala I: Vražda v hotelu 18 [i] 10:35 Julie Lescautová III: Rej masek 3 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Falešné tóny 19 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe X: Životy v ohrožení 1 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Práce v převleku 18 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Hodina rozhodnutí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:50 Sběratelé kostí VI: Kulka v hlavě 11 [i] 23:50 Myšlenky zločince VI: Pomsta 20 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny VI: Blesk z čistého nebe 16 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Nedokonalé zločiny VI: Blesk z čistého nebe 16 [i] 04:25 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Máša 5/60 [i] 05:50 Skrytá vášeň 90/188 [i] 06:30 Viktória 105/171 [i] 07:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 208/216 [i] 08:25 Zakázaná vášeň 50/140 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:20 Láska a trest 79-80 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc [i] 12:55 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 14:10 O.C. California III. 4/25 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 3/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 209/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 91/188 [i] 17:45 Bez stopy II. 7/24 [i] 18:45 Čarodejnice II. 8/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:05 Láska a trest 81-82 [i] 00:05 Tlkot srdca I. 6/10 [i] 00:50 Ally McBealová II. 14/24 [i] 01:35 Adela show [i] 02:00 Čarodejnice II. 8/22 [i] 02:45 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 3/22 [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:05 Na streche [i] 04:50 Máša 6/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nicota [i] 13:40 Iluzionista [i] 15:40 Sk8aři [i] 17:15 Děkan Spanley [i] 19:05 Každý chce být Ital [i] 21:00 Černá Dahlia [i] 23:10 Air Marshal [i] 00:50 I Love You Phillip Morris [i] 02:25 Mezi nepřáteli [i] 04:10 2 dny v Paříži [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Vzpírání [i] 11:30 Vzpírání [i] 12:45 Jezdectví [i] 13:00 BWF [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:00 Vzpírání [i] 19:00 Vzpírání [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Box [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Cestovní vozy [i] 23:45 Formule [i] 00:15 Rallye [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Erika doktorkou 11 [i] 06:20 Stále a navždy [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Z důvodů neznámých 5 [i] 09:20 Milionový lékař 1: S jídlem roste chuť 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 6: Příběh dvou Hamletů 4 [i] 12:20 Rookie Blue 1: Uprchlík 10 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Pod svícnem je tma 6 [i] 15:20 Milionový lékař 1: Není zlato, co se třpytí 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 6: Draví ptáci 5