Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Búrlivé víno [i] 09:25 Zámena manželiek [i] 10:50 Rodinná dovolenka a iné nešťastia [i] 12:40 Komisár Rex V. 10/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 14/23 [i] 14:40 Monk V. 2/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa II. 1/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 Lampáreň [i] 17:55 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:35 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 23:40 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 1/24 [i] 00:50 Monk V. 2/16 [i] 01:35 Odložený prípad III. 14/23 [i] 02:15 Hrozba z temnoty IV. 19/22 [i] 02:55 Komisár Rex V. 10/15 [i] 04:00 Bez servítky [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Doktorka Quinnová VI: Buď zbohom [i] 06:50 Správy RTVS [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Počasie [i] 07:50 Slovensko v obrazoch [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 District II.: Sídlisko 4 [i] 10:20 Žena na úteku 111 [i] 11:05 Sila lásky V. 80 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:40 Doktorka Quinnová VI: Buď zbohom [i] 15:30 Sila lásky VI. 95 [i] 16:20 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:50 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Inferno bez konca [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Svadba a iné katastrofy [i] 21:40 Na krok od neba: Zachránený z vody 7/12 [i] 22:35 Policajti z centra: Než povieš "Švec" 1/14 [i] 23:30 District II.: Sídlisko 4 [i] 00:15 Medicopter 117: Inferno bez konca [i] 01:00 Svadba a iné katastrofy [i] 02:30 Na krok od neba: Zachránený z vody 7/12 [i] 03:25 Sila lásky V. 80 [i] 04:15 Sila lásky VI. 95 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:45 Táraninky: Púšť [i] 08:55 Dom je svet [i] 09:05 Výtvarná Kuba [i] 09:55 International Gypsy Fest 2010 [i] 10:45 Tvárou v tvár [i] 11:10 Fokus rodina [i] 11:45 Zrkadlenie: Protestant - spisovateľ I.Kadlečík [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Gaudeamus na ľudovú nôtu [i] 13:40 Umenie 2013: Hudba [i] 14:05 Odpískané [i] 14:35 Športové ozveny [i] 15:00 Autosalón [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Spolunažívanie s národnosťami na Slovensku: Rómovia na Slovensku [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 9/26 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: O dievčatku Makovičke [i] 18:40 GEN.sk: Lajoš Grendel [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Lietadlo na pohotovosti [i] 20:50 VAT - Veda a technika: Linka na spracovanie mliečnej srvátky [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Jelena [i] 23:50 On air [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:50 Súdna sieň: Sestry [i] 08:55 Súdna sieň: V mene dievčat [i] 10:00 Dom snov IV.: PREMIÉRA [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Doba ľadová 3 [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Nemám žiadne decko [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Jediovia a Skywalkeri [i] 21:30 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina - PREMIÉRA [i] 23:15 Haló 4 [i] 00:00 Divoká žúrka [i] 01:40 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 02:45 KRIMI 03:10 Zločinné úmysly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie II. 8,9 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 10,11 [i] 10:40 Chameleón 41,42 [i] 12:35 Podvodníci II. 5 [i] 13:30 Skutočné paničky z Beverly Hills I. 14 [i] 14:40 Šokujúce zábery 39,40 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 21 [i] 16:05 Simpsonovci XXI. 10 [i] 16:35 Kutyil s.r.o. 13 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 18 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:05 Profesionáli VI.: Fotky 2 [i] 20:00 Deň a Noc 58 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 13 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 10 [i] 22:30 Chicago: Zákon ulice 1/13 [i] 23:30 Skutočné paničky z Beverly Hills I. 14 [i] 00:30 Coronado [i] 02:15 Zmätok v srdci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 5 [i] 08:00 JAG III. 24 [i] 09:00 Merlin III. 5 [i] 10:00 Ochránce III. 2 [i] 11:00 Drzá Jordan IV. 5 [i] 12:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 19 [i] 13:00 Posel ztracených duší III. 7 [i] 13:55 Merlin III. 5 [i] 14:55 Podfukáři V. 6 [i] 16:00 Pán času VI. 3 [i] 17:00 Merlin III. 6 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 8 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 6 [i] 21:00 House Viii. 9 [i] 22:00 Con Air 1 [i] 00:20 Doktorka podsvětí I. 1 [i] 01:20 House Viii. 9 [i] 02:15 Posel ztracených duší III. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 12 [i] 06:00 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 2 [i] 08:10 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Konec lovu [i] 09:55 Nutné k přežití: Yukon [i] 10:50 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 11:15 Jak se to dělá 51 [i] 11:40 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 12:35 Úpravy aut všech druhů: Shaquillac - Cadillac pro Shaquilla O'Neala [i] 13:30 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Speciální pořad - historie podniku Orange County Chopper [i] 15:20 Bořiči mýtů: Kosmonaut z dynastie Ming [i] 16:15 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Kdo se stane vítězem? [i] 18:05 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 19:00 Jak se to dělá 7 [i] 19:30 Jak se to dělá 39 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 3 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 4 [i] 21:00 Vyrobeno v Americe: Amišská mafie: Pro hříšníky není pokoje [i] 22:00 Muži Yukonu: Lov nebo hlad [i] 23:00 Načerno pálený alkohol: Nezahálet a pálit [i] 00:00 Ross Kemp - extrémní svět 1 [i] 00:55 Dvojí přežití: Pryč z oblaků [i] 01:50 Amišská mafie: Pro hříšníky není pokoje [i] 02:50 Muži Yukonu: Lov nebo hlad [i] 03:50 Načerno pálený alkohol: Nezahálet a pálit [i] 04:45 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poslední leč Josefa Langmilera [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Případ Fosfatus - 1. část 12/39 [i] 09:25 To je šoubyznys [i] 10:55 Nemocnice na kraji města: Reoperace 14/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:25 Nejlepší Bakaláři [i] 15:40 13. komnata Markéty Zinnerové [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Cirkus Humberto "60" Návrat 1/12 [i] 20:55 Rub a líc herectví [i] 21:37 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:40 Reportéři ČT [i] 22:15 Protiúder II 10/10 [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 MI5 VII )D( 3/8 [i] 00:20 Tísňová linka [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo duchovní Církve československé husitské Hany Tonzarové [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:20 Bolkoviny [i] 03:05 Nejlepší lékař mého života [i] 04:15 Noční stráž [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Alois Jirásek [i] 09:00 Obrázky z Francie [i] 09:20 Chcete mě? [i] 09:35 Zeměpis světa: Kanada - Manitoba [i] 09:50 Bohemia Incognita [i] 10:10 Kamera na cestách: Život v extrémních podmínkách 4/4 [i] 11:00 Postřehy odjinud [i] 11:10 Film 2013 [i] 11:35 Československý filmový týdeník 1963 932/2379 [i] 11:50 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:45 Krásný ztráty [i] 13:15 Šumné stopy [i] 13:45 Eduard VIII. v síti tajných služeb [i] 14:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 15:00 Šaty za půl milionu [i] 16:00 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 13/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Šťastnou cestu 97/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a komedie plná šípů 20/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Hitlerův Norimberk [i] 20:55 Fatální střet: Tragické následky srážky komety se 1/2 [i] 21:50 Velikáni filmu: Jean-Paul Belmondo [i] 23:35 Pochyby [i] 01:15 Queer: Nejkrásnější ženy Paříže [i] 01:40 Na stojáka [i] 02:10 Pološero - Češi v Ganze [i] 02:35 Interpol: Teror na obloze [i] 03:25 Babylon [i] 03:50 Světlo porozumění [i] 04:45 Jak se vyhrává bitva [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2380 [i] 09:55 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 S tebou je mi líp 10 [i] 13:00 Námořní hlídka IV 5 [i] 13:55 Vražedná čísla IV 5 [i] 14:45 Odložené případy VI: Děvče z magazínu 9 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 13 [i] 16:30 Dva a půl chlapa 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Seznam [i] 18:30 Ulice 2381 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Duchové Vánoc 44 [i] 21:30 Helena: Kde si jen půjčit? 6 [i] 22:00 Comeback: Sbohem, Káhiro [i] 22:35 Noční televizní noviny [i] 23:05 Šerifové z Texasu 6 [i] 23:50 Strážce pořádku 1 [i] 00:45 Big game [i] 01:35 Novashopping 02:10 Vabank [i] 02:55 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk III: Blonďatý anděl 17 [i] 07:10 Kutil Tim III: Arrivederci Binforde 3 [i] 07:55 M*A*S*H 157 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala I: Náhlá smrt 17 [i] 10:40 Julie Lescautová III: Na útěku 2 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Mateřské city 18 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe IX: Daleko odtud 8 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: V rukou božích 17 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Hra světel [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Udání 178 [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:35 Partička [i] 23:20 Válečná planeta [i] 01:10 Nedokonalé zločiny VI: Mrtvý advokát 15 [i] 02:10 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Skrytá vášeň 89/188 [i] 06:25 Viktória 104/171 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 207/216 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 49/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Zachráňme Milly [i] 12:15 Emilie Richardsová: Stopy minulosti [i] 14:10 O.C. California III. 3/25 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 2/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 208/216 [i] 16:55 Skrytá vášeň 90/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 6/24 [i] 18:45 Čarodejnice II. 7/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:05 Láska a trest 79-80 [i] 23:55 Bolesti slávnych II. 10/18 [i] 00:45 Ally McBealová II. 13/24 [i] 01:30 Adela show [i] 02:00 Čarodejnice II. 7/22 [i] 02:40 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 2/22 [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 03:55 Na streche [i] 04:25 Adela show [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Město v ohrožení [i] 13:45 Angel-A [i] 15:30 Nicota [i] 17:05 Iluzionista [i] 19:00 2 dny v Paříži [i] 20:50 Mezi nepřáteli [i] 22:45 I Love You Phillip Morris [i] 00:25 Špatnej polda [i] 02:25 Bláznovství [i] 04:15 Zákon přitažlivosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Motorsport [i] 09:00 Cestovní vozy [i] 10:00 Curling [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 BWF [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:00 Vzpírání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Watts [i] 20:00 Vzpírání [i] 22:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Fotbal [i] 00:00 Rallye [i] 00:15 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Nevítaná návštěva/Podivná podívaná 2 [i] 06:20 Být Erikou 4: Purim 10 [i] 07:20 Být Erikou 4: Erika doktorkou 11 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Ve vlastních řadách 4 [i] 09:20 Milionový lékař 1: Zadarmo ani kuře nehrabe.. 3 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 6: Namalováno krví 3 [i] 12:20 Rookie Blue 1: Přítelkyně roku 9 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Z důvodů neznámých 5 [i] 15:20 Milionový lékař 1: S jídlem roste chuť 4 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 6: Příběh dvou Hamletů 4 [i] 18:20 Rookie Blue 1: Uprchlík 10 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Médium proti médiu 3 [i] 21:20 PREMIÉRA Dobrá manželka 4: Obrana manželství 9 [i] 22:20 Skandál 2: Zločinec, děvka, idiot a lhář 11 [i] 23:20 Dvojník [i] 01:20 Rookie Blue 1: Uprchlík 10 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 1: Z důvodů neznámých 5 [i] 03:20 Agentura Jasno 2: Médium proti médiu 3 [i] 04:15 Být Erikou 4: Purim 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Planeta Země po vymření lidstva 16 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 6 [i] 06:35 Top 10 6 [i] 07:05 Univerzita vševědoucna 6 [i] 08:00 Bojovníci se špínou 21 [i] 08:30 Bojovníci se špínou 22 [i] 09:00 Supermarkety - fabrika na potraviny 1 [i] 09:35 Supermarkety - fabrika na potraviny 2 [i] 10:10 Sběrači III.: Kathleen a Margree 8 [i] 11:00 Utajený šéf II. 4 [i] 11:55 Vášnivý jedlík III. 9 [i] 12:25 Vášnivý jedlík III. 10 [i] 12:55 Vražedných šedesát 1 [i] 13:30 Vražedných šedesát 2 [i] 14:05 Země: Planeta a její moc 5 [i] 15:05 Nejdrsnější kamioňáci světa 1 [i] 16:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 2 [i] 17:00 Vášnivý jedlík III. 11 [i] 17:30 Vášnivý jedlík III. 12 [i] 18:00 Podzemí měst 6 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani II.: Části těla 6 [i] 20:00 Jak pracuje Země 1 [i] 21:00 Sport očima vědy II. 6 [i] 22:00 Smrtící válečníci: Zelený baret vs. Specnaz 6 [i] 22:55 On the Spot [i] 23:55 Nejhorší světové katastrofy: Pekelná zemětřesení 6