TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záchranári 8/18 [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 07:15 Kung Fu panda I. 5/10 [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru I. 4/10 [i] 08:00 Druhá kniha džunglí: Mauglí a Balú [i] 09:45 Superman sa vracia [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Mr. Bean [i] 14:25 Prúd času [i] 16:50 Rodinná dovolenka a iné nešťastia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR LIVE [i] 23:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie LIVE [i] 23:35 Prípad číslo 39 [i] 01:35 Osudový dotyk [i] 04:10 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Autosalón [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Pinocchio: Kačka z obrovského vajca [i] 07:35 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá [i] 07:45 Alica v krajine zázrakov 2/26 [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:40 Stretnutie pod starou píniou: Zvláštne dedičstvo 1/3 [i] 09:10 "Z pekla štěstí" 1/5 [i] 10:05 Planéta Zem zhora IV.: Senegal, národný park Djoudj 1. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:35 Rosemary a Thymeová III: V kláštornej záhrade [i] 14:30 Film pre pamätníkov - režisér Martin Hollý: Noční jazdci [i] 16:10 Pošta pre teba [i] 17:15 Hlavne, že sa máme radi... 13/15 [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Hlasy Pamana 1/2 [i] 21:30 Hlasy Pamana 2/2 [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Rosemary a Thymeová III: V kláštornej záhrade [i] 23:55 Vlna [i] 01:40 Hlasy Pamana 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:50 Test magazín [i] 09:00 Encyklopédia slovenských obcí: Zlatá Baňa [i] 09:15 Noc v archíve [i] 10:20 Najväčšie poklady sveta: Mayovia - Králi z dažďového pralesa [i] 11:05 Modrý Jonatán [i] 11:55 On air [i] 12:20 Orientácie [i] 12:45 Slovo [i] 13:00 Folklórny festival Terchová: Ratolesti [i] 14:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Rudolfa Sikoru [i] 14:30 Família: Família - Sedemnásť svetov [i] 15:00 Cyklistické klasiky: Paris-Roubaix [i] 17:10 Čerti nespia [i] 17:55 Pred rokmi... [i] 18:30 Večerníček: O dievčatku Makovičke [i] 18:35 Táraninky: Zdravie [i] 18:45 (Ne)celebrity: Milan Boroš [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Dokumentárny klub: Výtvarná Kuba [i] 20:50 Portrét:Valerián Stražovec [i] 21:40 Odpískané [i] 22:10 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:10 Umenie 2013: Hudba [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Zločinné úmysly IV. 12 [i] 07:05 NOVINY TV JOJ 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:35 Timon a Pumbaa [i] 09:05 Gumkáči [i] 10:00 Fantastické torty 18 [i] 11:00 Kde bolo, tam bolo II. 12 [i] 11:55 Telo ako dôkaz 11 [i] 12:55 King Kong [i] 16:55 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Doba ľadová 3 [i] 22:35 Po stopách zabijaka [i] 00:40 Strážca zákona [i] 03:10 Po stopách zabijaka [i] 04:40 Zločinné úmysly IV. 13,14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Sever a juh II. 4 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Policajt z L.A. 3,4 [i] 10:35 DA VINCI [i] 11:40 Ice Road Truckers III. 10 [i] 12:40 Farmár hľadá ženu [i] 14:00 Posledný nindža [i] 15:55 Jadrový hurikán [i] 17:50 Chatova zem [i] 20:00 DA VINCI [i] 20:30 Nevesta na úteku [i] 23:00 Hlas smrti 2 [i] 01:05 Zmätok v srdci 6,7 [i] 04:25 Sever a juh II. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Zoom Mini Special Edition 8 [i] 07:10 Advokáti VIII. 13 [i] 08:05 Pán šelem III. 9 [i] 09:05 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 18 [i] 10:05 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 19 [i] 11:05 Merlin III. 2 [i] 12:05 Advokáti VIII. 14 [i] 13:00 Ochránce III. 18 [i] 14:00 Posel ztracených duší III. 4 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 5 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 6 [i] 17:00 JAG III. 20 [i] 18:00 Profil zločinu I. 4 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 18 [i] 21:00 Svět v ohrožení 1 [i] 22:45 CSI: New York IX. 14 [i] 23:45 Vražda I. 1 [i] 01:00 Svět v ohrožení 1 [i] 02:40 Profil zločinu I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 11 [i] 06:00 Jak se to dělá: Mikrofony [i] 06:25 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 06:50 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 07:15 Motory Detroitu: Vznášedlo [i] 08:10 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 42 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 43 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Exkavátory [i] 10:50 Americké zbraně: Winchestrovka Yellow Boy/poděkování hasičům [i] 11:40 Pátrání po yettim: Velký Rhodey [i] 12:35 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 13:05 Králové aukcí: Stroj času DeLorean [i] 13:30 Obchodníci 7 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Na šikmé ploše [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Není návratu [i] 16:15 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 17:10 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 18:05 Zvědavost: Můžete být nesmrtelní? [i] 19:00 Jak se to dělá 6 [i] 19:30 Jak se to dělá 38 [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Mangrovníky ostrova Andros [i] 21:00 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 22:00 Dvojí přežití (brazilská verze): Planicie Inundada [i] 23:00 Nebezpečné lety: Úniková cesta [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Procházka peklem [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Mangrovníky ostrova Andros [i] 01:50 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 02:50 Dvojí přežití (brazilská verze): Planicie Inundada [i] 03:50 Nebezpečné lety: Úniková cesta [i] 04:45 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Příběhy z manéže [i] 06:30 Babar: Konga strašlivý 25/26 [i] 06:55 Trojčátka: Ošklivé káčátko 14/26 [i] 07:25 Dobrodružství Shirley Holmesové III: Případ signálu z kosmu 1/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Tahiti [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku "60" Školka 14/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Nevěsta s velkýma nohama [i] 14:25 Byl jednou jeden dům: Stěhovavá trafika 1/5 [i] 15:35 Pražské noci [i] 17:15 Doktor z vejminku "60" Boty 1/7 [i] 18:00 Příběhy slavných - Jaroslav Štercl [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži: Čistá práce 7/8 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:40 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 3 sezóny v pekle [i] 23:40 Komisař Moulin [i] 01:05 Zázraky přírody [i] 02:15 Hodinový manžel [i] 02:35 Dům plný písniček [i] 03:15 Žárlivec [i] 03:45 Galashow s latinou ... a s M. Rottrovou, H. [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Pod pokličkou [i] 06:00 Putování za vínem: Srbsko [i] 06:25 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 4/8 [i] 06:50 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 13/26 [i] 07:50 Při prevenci máte větší šanci [i] 08:00 Československý filmový týdeník 1963 932/2379 [i] 08:10 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 13 [i] 08:40 Mýty a fakta historie: 10 vrcholných egyptologických objevů 2/2 [i] 09:25 Vrtulníky ve válce: Souboj v poušti [i] 10:20 Nedej se: Šumava na rozcestí [i] 10:45 Chcete mě? [i] 11:05 Ježíšova rodina 1/2 [i] 11:55 Ježíšova rodina: Kdo přihlížel tragédii na kříži? 2/2 [i] 12:50 Sváteční slovo duchovní Církve československé husitské Hany Tonzarové [i] 12:55 Království divočiny: Krtci [i] 13:20 Mstitelé [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Požehnaný podzim života [i] 16:25 Hluboká moře pod Severním pólem [i] 17:20 Návraty dokumentaristů: Josef [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Nepřátelský svět 22/26 [i] 18:10 Bert a Ernie: Veselá dobrodružství postaviček ze 21/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Kdo ohlídá kuřata? 22/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Velké lyžařské závody 96/104 [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:50 Pat a Mat se vrací 20:00 Český žurnál [i] 20:55 Letecké katastrofy III.: Operace [i] 21:45 Na plovárně s Juliem Lukešem "60" Rozhovor Marka Ebena s [i] 22:15 Zločin 14/20 [i] 23:15 Slavný? Díky internetu! [i] 00:10 Foylova válka V: Zabíjení času 2/3 [i] 01:45 Doktor Pomahač [i] 02:35 Zločin 14/20 [i] 03:35 Copak bych vám lhal? [i] 04:10 Blues Alive [i] 04:55 Tankisté [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:20 Pepek námořník [i] 06:25 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 4 [i] 06:40 Superpes Krypto 19 [i] 07:05 Virus Attack 1 [i] 07:35 Želvy Ninja VII 17 [i] 08:05 Hannah Montana 25, 26 [i] 09:00 Víkend: Úhel pohledu [i] 09:45 Smlouva s ďáblem [i] 11:20 Mr. Bean: Pan Bean jde do města [i] 11:45 Pokus o vraždu [i] 13:45 O statečném krejčíkovi [i] 14:55 Hafan hasičem [i] 16:55 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 18:45 PRÁSK! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 23:30 Střepiny [i] 23:50 Žalobce a obhájce 3 [i] 00:40 Novashopping 01:15 Pokus o vraždu [i] 02:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Domov [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Mickeyho výstava umění 18 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Bitva v Ardenách 10 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Zášť až za hrob 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Nedělní receptář extra 13:15 Oscar [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru II: Škrtičův les [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:20 Tváří v tvář [i] 01:20 Myšlenky zločince V: Na život a na smrt 18 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Vraždy mezi muškáty I: Zášť až za hrob 6 [i] 04:50 Tajemství 2. světové války: Bitva v Ardenách 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 SEDEM s r.o. [i] 06:10 Skrytá vášeň 88/188 [i] 06:55 Poisťovňa šťastia V. 10/16 [i] 08:15 Úbohá Nasťa 105 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Melrose Place: Nová generácia 7-8/18 [i] 12:05 Rosamunde Pilcherová: Vo víne je láska [i] 14:05 Modré z neba [i] 16:00 Larina voľba 151 [i] 16:55 Skrytá vášeň 89/188 [i] 17:55 Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje 1/2 [i] 20:00 Skutočný príbeh: Bez dcéry neodídem [i] 22:25 Smrtiaci výstup [i] 00:10 Podivné dieťa [i] 01:45 Bez dcéry neodídem [i] 03:35 Ružové okuliare [i] 04:15 Bzzz!!! [i] 04:45 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Američan [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 13:30 Dokonalá partie [i] 15:00 Stormbreaker [i] 16:40 Nine [i] 18:40 Žít po svém [i] 20:35 Bláznovství [i] 22:30 Špatnej polda [i] 00:40 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 02:10 Postradatelní [i] 04:00 Plnou parou vzad! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 11:00 Watts [i] 11:45 Formule [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:00 Cestovní vozy [i] 18:00 Cestovní vozy [i] 19:00 Eurosport Top 10 [i] 19:30 Box [i] 21:00 Curling [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:15 Motorsport [i] 00:30 Rallye [i] 00:45 Cestovní vozy [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Rychlá kola/Super skok 1 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 6: Smrt a sny 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 6: Namalováno krví 3 [i] 10:00 Snídaňový klub [i] 12:00 Bigfoot [i] 14:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk se opíjí 5 [i] 15:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a paní Monková 6 [i] 16:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde na svatbu 7 [i] 17:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a malý Monk 8 [i] 18:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 19:00 Skandál 2: Zločinec, děvka, idiot a lhář 11 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Soudce přichází 8 [i] 21:00 PREMIÉRA PREMIÉROVÉ SERIÁLY: Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 23:00 Hra [i] 01:30 Studená fúze [i] 03:15 Drakoleb [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Planeta Země po vymření lidstva 15 [i] 06:00 Sedm divů sluneční soustavy: Tenká modrá linie 3 [i] 07:00 Život 2 [i] 08:00 Planeta lidí: Pouště - život v peci 2 [i] 09:00 Jak vznikla Země 2 [i] 09:55 Sedm divů sluneční soustavy: Chaos 2 [i] 11:00 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 12:00 Sám v divočině 2 [i] 13:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 2 [i] 14:00 Ledová patrola 2 [i] 15:00 Černé zlato Aljašky [i] 16:00 Technika nemožného 2 [i] 17:00 Sám v divočině 2 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva 16 [i] 18:55 Utajený šéf - Kanada 10 [i] 19:55 Rodinný tábor pro spratky IV. 2 [i] 21:00 Raději se bojte 4 [i] 21:55 Vrať se tam, odkud jsi přišel 4 [i] 23:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 2 [i] 23:55 Ledová patrola 2 [i] 00:55 Černé zlato Aljašky [i] 01:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny III. 2 [i] 02:55 Vrať se tam, odkud jsi přišel 4 [i] 04:00 Technika nemožného 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy V. 14 [i] 06:00 Neklid [i] 07:30 Před kamerou X. 13 [i] 07:55 Dívka [i] 09:25 Laura, její hvězdička a příšera ze snu [i] 10:30 Smrt a život Charlieho St. Clouda [i] 12:05 Harry Potter a Relikvie smrti - část 2. [i] 14:15 Ocelová pěst [i] 16:20 Piráti [i] 17:50 Čtyři slunce [i] 19:30 Před kamerou X. 14 [i] 20:00 Sherlock Holmes: Hra stínů [i] 22:10 Hra o trůny III. 1 [i] 23:10 Polski film