TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Záchranári 7/18 [i] 06:45 Tom a Jerry [i] 07:10 Kung Fu panda I. 4/10 [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru I. 3/10 [i] 08:05 Krpci (HD) [i] 09:45 Alf II. 22/24 [i] 10:10 Špinavý Joe [i] 11:50 SUPERSTAR [i] 14:45 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 15:20 On je fakt božský! [i] 17:35 Zita na krku [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Hlavne nezáväzne (HD) [i] 22:50 Cesta smrti [i] 00:40 Colombiana [i] 02:20 Cesta smrti [i] 03:50 Zita na krku [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky VI. 94 [i] 06:00 Správy RTVS [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Pinocchio: Ako prišiel Pinocchio na svet [i] 07:20 Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Ako sa Maja narodila [i] 07:35 Alica v krajine zázrakov 1/26 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Hľadanie šťastnej chvíle: Roh šťastia 1/3 [i] 09:00 Tanečná akadémia: Navždy najlepší priatelia 23/26 [i] 09:25 Tanečná akadémia: Horúca vlna 24/26 [i] 09:55 Milujem Slovensko [i] 11:05 Nikto nie je dokonalý [i] 12:15 S Talianom v kuchyni: Finále [i] 12:55 Autosalón [i] 13:25 On air [i] 13:45 Nezadaný podľa zmluvy [i] 15:35 Náhradník [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Bojnický zámok [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Vlna [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Bozk motýľa [i] 00:45 Nezadaný podľa zmluvy [i] 02:30 Náhradník [i] 04:05 Bozk motýľa [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Mladší brat [i] 09:55 Ambulancia: Ambulancia - Požiar v črevách (Crohnova choroba) [i] 10:20 Cesta [i] 10:50 Film o filme: Modrý tiger [i] 11:05 Mama to vie najlepšie [i] 11:30 Trieda 9.A [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Slováci vo svete: Ukrajina [i] 13:30 Magazín Ligy majstrov [i] 14:00 Rýchlik [i] 14:35 Slnečný kúpeľ [i] 15:25 Tanečné miniatúry [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín [i] 16:25 Senior klub-magazín [i] 16:55 Príčina katastrofy náhodná [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po severnom póle [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: O dievčatku Makovičke [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:45 (Ne)celebrity: Mikuláš Gigac [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najväčšie poklady sveta: Mayovia - Králi z dažďového pralesa [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Rudolfa Sikoru [i] 21:15 Kinorama [i] 21:40 Gen.sk: Dušan Hanák [i] 22:00 So stratami treba rátať [i] 23:50 Československý filmový týždenník [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:25 Beyblade Metal Fusion [i] 06:50 Bakugan [i] 07:20 Hannah Montana: Film [i] 09:35 Najprísnejší rodičia na svete II. 1,2/10 [i] 11:40 Mocný Joe Young [i] 14:15 Ťažko zamilovaný [i] 16:45 Rodinné záležitosti: Lovestory s profesorom 6 [i] 18:00 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 King Kong [i] 00:30 Na hrane temnoty [i] 02:50 Mocný Joe Young [i] 04:35 Hannah Montana: Film [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Sever a juh II. 3 [i] 06:00 Stefanie II. 7 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:25 Zmätok v srdci 5 [i] 10:45 DA VINCI [i] 13:05 Simpsonovci VIII 20 [i] 13:30 Simpsonovci XXI. 9 [i] 14:00 Nevesta pre milionára I. 7/7 [i] 15:05 DA VINCI [i] 15:45 Lyžiarska akadémia [i] 17:40 30 prípadov majora Zemana: Smrť pri jazere - 1945, Vyznávači ohňa – 1946 1,2/30 [i] 20:00 Moderná rodina 24/24 [i] 20:30 Na hrane temnoty [i] 23:00 Mafstory: Oneskoreny orgazmus [i] 23:30 Haló 1,2 [i] 00:50 Blázni v Amerike I. 1/11 [i] 01:15 American Dad II. 1,2,3/10 [i] 02:20 Ted a spol. II. 7,8 [i] 02:55 Glee II. 6 [i] 03:40 Stefanie 3,4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Advokáti VIII. 12 [i] 07:55 Pán šelem III. 7 [i] 08:50 Pán šelem III. 8 [i] 09:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 16 [i] 10:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 17 [i] 11:45 Merlin III. 1 [i] 12:45 Advokáti VIII. 13 [i] 13:40 Ochránce III. 17 [i] 14:40 Umíte tančit? VI. 32 [i] 15:30 Posel ztracených duší III. 3 [i] 16:25 Sue Thomas: Agentka FBI II. 5 [i] 17:25 Ten, kdo tě chrání II. 13 [i] 18:20 Posel ztracených duší III. 4 [i] 19:15 Luna, El Misterio De Calenda 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 21:55 Jak prosté I. 12 [i] 22:50 Jak prosté I. 12 [i] 23:45 Myšlenky zločince VII. 19 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA III. 14 [i] 01:30 Jak prosté I. 12 [i] 02:20 Jak prosté I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 21 [i] 06:00 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 06:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 09:05 Impozantní lodě: G. O. Sars [i] 09:55 Lidské tělo: dokonalý stroj: Zrak [i] 10:50 Lidské tělo: dokonalý stroj: Síla [i] 11:40 Lidské tělo: dokonalý stroj: Smysly [i] 12:35 Lidské tělo: dokonalý stroj: Duševní schopnosti [i] 13:30 Mimořádné projekty: NASA [i] 14:25 V útrobách měst: Pouštní město – Dubaj [i] 15:20 Záchrana klasických aut 3 [i] 16:15 Rychle a hlasitě 10 [i] 17:10 Texaské války aut: Závod s pádným důvodem [i] 18:05 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 19:00 Jak se to dělá 5 [i] 19:30 Jak se to dělá 37 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla 11 [i] 21:30 Bitvy o zavazadla 12 [i] 22:00 Detaily atentátu na Kennedyho [i] 00:00 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Izrael [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 11 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla 12 [i] 02:50 Detaily atentátu na Kennedyho [i] 04:40 Texaské války aut: Závod s pádným důvodem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Velký mistr malých rolí [i] 06:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 06:40 Malý televizní kabaret [i] 07:05 Finley požární autíčko 37/39 [i] 07:30 Morrison bude mít sestřičku [i] 08:45 Zlaté kapradí [i] 10:30 Hercule Poirot [i] 11:25 Slovácko sa nesúdí: Janek Vyskoč, kozí vrah 10/12 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Tři princezny tanečnice [i] 13:55 Červený kamínek [i] 14:45 Kde alibi nestačí [i] 16:20 Růžový Hubert [i] 17:25 Nemocnice na kraji města: Reoperace 14/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Silvestrovský koktejl [i] 22:00 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Zvíře [i] 23:45 Návštěvníci II - V chodbách času [i] 01:40 Rekordy a kuriozity [i] 01:50 Kavárnička dříve narozených [i] 02:35 Dům plný písniček [i] 03:15 Tchán [i] 03:45 Dnes večer z Ostravy [i] 04:55 Být, či nebýt? [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Putování Moravou a Slezskem [i] 05:25 Cesty víry: Dýka a kříž Petra [i] 06:00 Obrázky z Francie [i] 06:15 Koleje v srdci Arábie [i] 06:40 Chcete je? [i] 06:45 Třistatřicettři [i] 07:40 Divadlo žije! [i] 08:05 Při prevenci máte větší šanci [i] 08:15 Úsměvy [i] 08:55 Náš venkov [i] 09:25 Hezky od podlahy [i] 09:55 Folklorní výlety [i] 10:35 Tajemné vraky v hlubinách: Osudné rozhodnutí 1/3 [i] 11:25 Bohemia Incognita [i] 11:45 Záhada královy hlavy )D( [i] 12:40 Šaty za půl milionu [i] 13:40 Galerie umění II )D( 3/13 [i] 14:10 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou )D( 4/8 [i] 14:35 Jistě, pane ministře: Otázka loajality 14/22 [i] 15:05 Copak bych vám lhal? [i] 15:35 Svět zázraků [i] 16:05 Kamera na cestách: Život v extrémních podmínkách 4/4 [i] 16:55 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Afrika 2/6 [i] 17:50 O víle Arnoštce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Únos v mlze 95/104 [i] 19:15 Garfieldova show II [i] 19:40 Krysáci [i] 19:50 Méďové [i] 20:00 Mýty a fakta historie: 10 vrcholných egyptologických objevů 2/2 [i] 20:50 Těžká léta československého filmu: 1969-89 9/12 [i] 21:40 Čarodějův učeň [i] 22:55 Na stojáka [i] 23:20 U nás si tykáme, miláčku [i] 01:00 O podstatě LSD )D( [i] 01:50 Kluci [i] 02:25 Grandfestival smíchu [i] 03:05 Queer: Nejkrásnější ženy Paříže [i] 03:30 Dobré zprávy Karla Hausera z [i] 03:45 Za svědky minulosti [i] 04:00 Revolver Revue - 5 let v podzemí, 5 let na zemi [i] 04:35 Jon Faddis Quintet (USA) [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Pepek námořník [i] 06:30 Looney Tunes: Úžasná Show 5 [i] 06:55 Taz - mania III 14 [i] 07:20 Superpes Krypto 18 [i] 07:45 Batman: Odvážný hrdina 18 [i] 08:10 Želvy Ninja VII 16 [i] 08:35 Tajemství kruhu 2 [i] 09:30 Prckové [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Tři chlapi na cestách [i] 14:10 Mr. Bean: Pan Bean znovu jede [i] 14:40 Láska, svatba, manželství [i] 16:15 Kluk mojí holky [i] 17:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Vtipné vaření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak vycvičit draka [i] 22:05 Ruslan [i] 23:50 Americká panna [i] 01:20 Novashopping 01:55 Popravdě řečeno: Mám dítě se zvláštním handicapem [i] 02:40 Volejte Novu [i] 03:05 Áčko: Akné [i] 03:45 Souhvězdí Novy [i] 04:40 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Ninjago: Vzpoura hadů [i] 07:20 Mickeyho klubík II: Mickey táborníkem 17 [i] 07:50 M*A*S*H 156 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Columbo: Krize identity [i] 11:45 Zpátky ve hře [i] 13:40 Božský Evan [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru I: Věrnost až za hrob [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Polívka na víně [i] 21:25 Sestra v akci [i] 23:30 Podivní [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Receptář prima nápadů [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 L.O.V.E. [i] 06:05 Skrytá vášeň 87/188 [i] 06:50 Poisťovňa šťastia V. 9/16 [i] 08:10 Úbohá Nasťa 104 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Prázdna kolíska [i] 12:05 Zachráňme Milly [i] 14:00 Farby života [i] 16:05 Larina voľba 150 [i] 17:05 Skrytá vášeň 88/188 [i] 18:00 Inga Lindströmová: Zamilovaní lekári [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Vo víne je láska [i] 21:55 Emilie Richardsová: Stopy minulosti [i] 23:55 Inga Lindströmová: Zamilovaní lekári [i] 01:30 Farby života [i] 03:15 Fatwa: Dni teroru [i] 04:45 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Leningrad [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 13:30 Zákon přitažlivosti [i] 15:15 Rytíři nebes [i] 17:35 Plnou parou vzad! [i] 19:20 Obhájce [i] 21:25 Postradatelní [i] 23:20 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 01:00 Deník mrtvých [i] 02:40 Svítání [i] 04:15 Kšeftaři [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Eurosport Top 10 [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:45 Motorsport [i] 12:00 Formule [i] 13:00 Formule [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 18:30 Watts [i] 19:30 Eurosport Top 10 [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 00:00 Rallye [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:45 Rallye [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 5: Vražda v den svatého Malleyeho 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 6: Talent pro život 1 [i] 10:00 Být Erikou 4: Novopečená máma 3 [i] 11:00 Milionový lékař 1: Kdo chce psa bít.. 101 [i] 12:00 Milionový lékař 1: Hůl se vždy najde.. 102 [i] 13:00 Milionový lékař 1: Aby se vlk nažral.. 2 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Zadarmo ani kuře nehrabe.. 3 [i] 15:00 Svazující tajemství [i] 17:00 Snídaňový klub [i] 19:00 Bratři a sestry 5: V dobrém i ve zlém 21 [i] 20:00 Bratři a sestry 5: Svatební překvapení 22 [i] 21:00 Hra [i] 23:30 Dobrá manželka 4: Soudce přichází 8 [i] 00:30 Skandál 2: Zločinec, děvka, idiot a lhář 11 [i] 01:30 Dvojník [i] 03:15 Bigfoot [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst 5 [i] 06:00 Velké přírodní události 1 [i] 07:00 Život 1 [i] 08:00 Planeta lidí: Oceány 1 [i] 09:00 Jak vznikla Země 1 [i] 09:55 Sedm divů sluneční soustavy: Říše Slunce 1 [i] 11:00 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 12:00 Sám v divočině 1 [i] 13:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 1 [i] 14:00 Ledová patrola 1 [i] 15:00 Tajné zlato [i] 16:00 Technika nemožného 1 [i] 17:00 Sám v divočině 1 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva 15 [i] 18:55 Utajený šéf - Kanada 9 [i] 19:55 Rodinný tábor pro spratky IV. 1 [i] 21:00 Raději se bojte 3 [i] 21:55 Vrať se tam, odkud jsi přišel 3 [i] 23:10 Nejdrsnější kamioňáci světa 1 [i] 00:00 Ledová patrola 1 [i] 01:00 Tajné zlato [i] 02:00 Chladnokrevně IV.: Kdo zabil Laurie? 4 [i] 02:55 Vrať se tam, odkud jsi přišel 3 [i] 04:00 Technika nemožného 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Katie Morganová a její kvíz o sexu [i] 06:00 Muž na hraně [i] 07:45 Deník malého poseroutky 2 [i] 09:25 Jack a Jill [i] 10:55 Perfect Days - I ženy mají své dny [i] 12:50 Pan Popper a jeho tučňáci