Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 HORÚCA KRV II. [i] 10:45 Prázdna kolíska [i] 12:40 Komisár Rex V. 9/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 13/23 [i] 14:40 Monk V. 1/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 24/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky - Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:30 AKČNÝ PIATOK: Colombiana [i] 23:50 Myšlienky vraha V. 1-2/23 [i] 01:20 Prebudená smrť [i] 02:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 24/24 [i] 03:25 Dva a pol chlapa I. 22/24 [i] 03:45 Komisár Rex V. 9/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Doktorka Quinnová VI: Podpora priateľov [i] 06:50 Správy RTVS [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Radosť zo života: Elena Galanová [i] 08:15 Duel [i] 08:45 5 proti 5 [i] 09:35 District II.: Nočná služba 3 [i] 10:25 Žena na úteku 110 [i] 11:10 Sila lásky V. 79 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:00 Nebíčko v papuľke: Oponice [i] 14:35 Doktorka Quinnová VI: Podpora priateľov [i] 15:30 Sila lásky VI. 94 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:50 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Pekelný let [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:20 Policajti z centra: Než povieš "Švec" 1/14 [i] 22:15 Verejný nepriateľ č. 1 Inštinkt smrti [i] 00:05 District II.: Nočná služba 3 [i] 00:50 Medicopter 117: Pekelný let [i] 01:35 Verejný nepriateľ č. 1 Inštinkt smrti [i] 03:25 Správy RTVS "N" [i] 04:10 Góly - body - sekundy [i] 04:20 Sila lásky V. 79 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Polícia [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Čierny vlas [i] 08:55 Táraninky: Otcovia [i] 09:00 Inzerát na sny [i] 10:00 Spektrum vedy: Dendrochronológia a archeologická chronometria [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 10:55 Fokus pravo [i] 11:35 Príroda zblízka: Prvá jar - mláďatá v Dolnom Sasku [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Srdénko moje [i] 13:20 Mama to vie najlepšie [i] 13:45 Cirkus, Cirkus Festival [i] 14:35 Šport Festival Trenčín [i] 15:40 Futbal - Európska liga - zostrihy [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:35 Eurovirtuál [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:25 Večerníček: O dievčatku Makovičke [i] 18:30 Encyklopédia slovenských obcí: Zlatá Baňa [i] 18:45 Život v pohybe: Kolektívne športy [i] 19:15 Hokej - prípravné zápasy na MS [i] 22:00 Kino na Dvojke: Môj učiteľ Ibrahim [i] 23:30 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Počasie [i] 23:45 Tanečná skupina roka [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Zápisky nástojčivého milenca [i] 08:50 Súdna sieň: Hulvát [i] 09:50 Panelák: Korbáčiky [i] 11:00 Dom snov IV. 22 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Páli vám to? [i] 15:00 Panelák: Záchranná akcia [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Lenivec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Fábry sa vracia [i] 21:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 23:00 Ťažko zamilovaný [i] 01:35 Obeť kanibala [i] 03:10 Lovec príšer [i] 04:55 Zločinné úmysly IV. 10,11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie II. 5,6 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 8,9 [i] 10:35 Chameleón 39,40 [i] 12:35 Podvodníci II. 4 [i] 13:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 10 [i] 14:40 Šokujúce zábery 37,38 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 20 [i] 16:05 Simpsonovci XXI. 9 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. 12 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 17 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli VI.: Hotelier Demovič 1/16 [i] 20:00 Deň a Noc 57 [i] 20:30 Bučkovci 5 [i] 22:10 30 prípadov majora Zemana: Smrť pri jazere - 1945, Vyznávači ohňa – 1946 1,2/30 [i] 00:40 Boj o moc 2/2 [i] 02:15 Stefanie - Pilot [i] 03:45 Stefanie 1,2/51 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 4 [i] 08:00 JAG III. 23 [i] 09:00 Merlin III. 4 [i] 09:55 Ochránce III. 1 [i] 10:55 Drzá Jordan IV. 4 [i] 11:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 18 [i] 12:55 Posel ztracených duší III. 6 [i] 13:50 JAG III. 24 [i] 14:50 Podfukáři V. 5 [i] 16:00 Pán času VI. 2 [i] 17:00 Merlin III. 5 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 19 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 7 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 5 [i] 21:00 G.I. Jane 1 [i] 23:30 True Blood - Pravá krev IV. 7 [i] 00:45 Cena za lidskost II. 7 [i] 01:40 G.I. Jane 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 20 [i] 06:00 Jak se to dělá: Technické sklo [i] 06:25 Rození obchodníci: Morgan [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 1 [i] 08:10 Špinavé práce: Lovec pijavic [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá cesta, krátká trpělivost [i] 09:55 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 10:50 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 11:15 Jak se to dělá 50 [i] 11:40 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 12:35 Pátá rychlost 1 [i] 13:05 Pátá rychlost 2 [i] 13:30 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 – část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 – část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Speciální pořad - pohled zevnitř [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vybuchující dům [i] 16:15 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Konec lovu [i] 18:05 Nutné k přežití: Yukon [i] 19:00 Jak se to dělá 4 [i] 19:30 Jak se to dělá 36 [i] 20:00 S autem v divočině: Pod kapotou [i] 21:00 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 22:00 Nejhrůznější záběry 1 [i] 23:00 Nejlepší policisté 6 [i] 00:00 Vězněm v cizině: Peru [i] 00:55 S autem v divočině: Pod kapotou [i] 01:50 Berte to jako varování: Domácí hrdinové [i] 02:50 Nejhrůznější záběry 1 [i] 03:50 Nejlepší policisté 6 [i] 04:45 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Desperado 9/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Černý ostrov - 2. část 11/39 [i] 09:25 Tajemství rodu Radka Bangy [i] 10:20 Dokonalý muž, dokonalá žena aneb [i] 11:00 Život na zámku "60" Čtyřicet plus jedna 13/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:25 Nejlepší Bakaláři [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Malá farma: Ovce proti kozám [i] 17:25 Besipky: Uložení nákladu [i] 17:30 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj "60" Milénium 12/22 [i] 20:55 13. komnata Petry Dvořákové [i] 21:20 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 To je šoubyznys [i] 23:35 Kriminálka Paříž: Nové důkazy 2/2 48/62 [i] 00:25 Město žen III: Hurikán Mary 11/15 [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Sama doma - [i] 02:45 Banánové rybičky [i] 03:10 Po stopách hvězd [i] 03:40 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 03:45 První pomoc [i] 04:00 Zahrada je hra [i] 04:25 Dům plný písniček [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Cesta Daniela Balabána [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:40 Zeměpis světa: Kanada - Britská [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Adolf Kašpar [i] 09:00 Šumné stopy [i] 09:35 Galerie umění II: Louvre: Venuše Milóská 2/13 [i] 10:00 Eduard VIII. v síti tajných služeb [i] 10:50 Návraty dokumentaristů: Vít Olmer [i] 11:15 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou )D( 3/8 [i] 11:40 Doktor Pomahač [i] 12:35 Folklorika [i] 13:05 Chcete mě? [i] 13:20 Zeměpis světa: Kanada - Manitoba [i] 13:35 Království divočiny: Poletuška slovanská [i] 14:00 Mimozemšťané v hlubinách )D( [i] 14:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:35 Most nad Zlatou bránou [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Vítání královny 94/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a vládce podsvětí 19/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Afrika 2/6 [i] 20:55 Vesmír: Gravitace 30/31 [i] 21:40 2001: Vesmírná odysea [i] 00:00 Queer: Nejkrásnější ženy Paříže [i] 00:25 Pološero - Češi v Ganze [i] 00:50 Divadlo žije! [i] 01:20 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:45 Evropa dnes [i] 02:15 Weyden: Snímání z kříže [i] 03:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 03:30 Ekoprůkopníci: Recyklace [i] 03:50 Postřehy odjinud [i] 03:55 Dobré zprávy Evy Studené z [i] 04:05 Za svědky minulosti [i] 04:20 Italští mistři varhanní hudby [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2379 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Karty nikdy nelžou 404 [i] 11:00 Přátelé X 18 [i] 11:25 Zpátky do školy: Otázka lidské sexuality [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 S tebou je mi líp 9 [i] 13:00 Námořní hlídka IV 4 [i] 13:50 Vražedná čísla IV 4 [i] 14:45 Odložené případy VI: Trojí ohrožení 8 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 12 [i] 16:30 Dva a půl chlapa 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Zapnout, naladit, umřít [i] 18:30 Ulice 2380 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Medvídek [i] 22:15 Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži [i] 23:45 Červený pás [i] 01:30 Novashopping 02:05 Gigantický nádor [i] 02:55 Áčko: Když holka miluje holku [i] 03:40 Souhvězdí Novy [i] 04:35 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk III: Americká svatba 16 [i] 07:10 Kutil Tim III: Vidím tě ve svých snech 2 [i] 07:55 M*A*S*H 156 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala I: Ostří hoši neumírají 16 [i] 10:40 Julie Lescautová III: Loupež v supermarketu 1 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Blonďatý anděl 17 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe IX: Ve víně je pravda 7 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Křižák 16 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Konec jednoho léta [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Julie Lescautová IX 1 [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:20 Cesty k úspěchu [i] 23:30 Pláž [i] 01:55 Začalo to jedné žhavé noci [i] 03:40 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 86/188 [i] 06:20 Viktória 103/171 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 206/216 [i] 08:15 Zakázaná vášeň 48/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Láska a trest 77-78 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc [i] 12:55 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 14:05 O.C. California III. 2/25 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov IV. 1/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 207/216 [i] 16:45 Skrytá vášeň 87/188 [i] 17:45 Bez stopy II. 5/24 [i] 18:40 Čarodejnice II. 6/22 [i] 19:40 Smotánka [i] 20:20 Dedičstvo lásky [i] 22:10 Posadnutí láskou [i] 00:15 Miláčik, som vrah [i] 02:00 Vrahovo dedičstvo [i] 03:25 Posadnutí láskou [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Jeden navíc [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ohnivá smršť [i] 13:45 Vášeň a cit [i] 15:55 Město v ohrožení [i] 17:35 Angel-A [i] 19:10 Kšeftaři [i] 20:45 Svítání [i] 22:30 Deník mrtvých [i] 00:15 Smrt čeká všude [i] 02:25 Klepání na nebeskou bránu [i] 03:50 Romance a cigarety [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Střelba [i] 09:00 Curling [i] 10:30 Cestovní vozy [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:30 Watts [i] 13:30 Eurosport Top 10 [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Silové sporty [i] 18:30 Eurosport Top 10 [i] 19:00 Watts [i] 20:00 Dřevorubecké sporty [i] 21:00 Box [i] 23:00 Box [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Být ethanem 7 [i] 06:20 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i] 07:20 Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Výsadní postavení 3 [i] 09:20 Milionový lékař 1: Aby se vlk nažral.. 2 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 6: Smrt a sny 2 [i] 12:20 Rookie Blue 1: Seznam čestných hostů 8 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a malý Monk 8 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Ve vlastních řadách 4 [i] 15:20 Milionový lékař 1: Zadarmo ani kuře nehrabe.. 3 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 6: Namalováno krví 3 [i] 18:20 Rookie Blue 1: Přítelkyně roku 9 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a tajný Santa 9 [i] 20:20 Agentura Jasno 2: Dinosauří případ 2 [i] 21:20 Bratři a sestry 5: V dobrém i ve zlém 21 [i] 22:20 Bratři a sestry 5: Svatební překvapení 22 [i] 23:20 Skandál 2: Zločinec, děvka, idiot a lhář 11 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Soudce přichází 8 [i] 01:20 Rookie Blue 1: Přítelkyně roku 9 [i] 02:20 Spravedlnost v krvi 1: Ve vlastních řadách 4 [i] 03:20 Agentura Jasno 2: Dinosauří případ 2 [i] 04:15 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Podzemí měst 4 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 5 [i] 06:35 Top 10 5 [i] 07:05 Univerzita vševědoucna 5 [i] 08:05 Bojovníci se špínou 19 [i] 08:35 Bojovníci se špínou 20 [i] 09:05 Jídlo je detektivka 4 [i] 09:35 Jídlo je detektivka 5 [i] 10:05 Sběrači III.: Dawn a Linda 7 [i] 11:00 Utajený šéf II. 3 [i] 11:55 Vášnivý jedlík III. 7 [i] 12:25 Vášnivý jedlík III. 8 [i] 12:55 Vražedných top 10 4 [i] 13:30 Vražedných top 10 5 [i] 14:00 Země: Planeta a její moc 4 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani IV.: Souboj pohlaví 7 [i] 16:00 Vyloučeno 6 [i] 17:00 Vášnivý jedlík III. 9 [i] 17:30 Vášnivý jedlík III. 10 [i] 18:00 Podzemí měst 5 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani II.: Společenstva 5 [i] 20:00 Země: Planeta a její moc 5 [i] 21:00 Sport očima vědy II. 5 [i] 22:00 Smrtící válečníci: Yakuza vs. Mafie 5 [i] 22:55 On the Spot: Reportéři v akci: Irán [i]