Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Modré z neba [i] 10:45 Kým nás lož nerozdelí [i] 12:40 Komisár Rex V. 8/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 12/23 [i] 14:40 Monk IV. 16/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 23/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky - Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:30 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 23/24 [i] 00:15 Monk IV. 16/16 [i] 01:00 Odložený prípad III. 12/23 [i] 01:40 Kým nás lož nerozdelí [i] 03:05 Dva a pol chlapa I. 23/24 [i] 03:25 Komisár Rex V. 8/15 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Doktorka Quinnová VI: Vec svedomia [i] 06:40 Správy RTVS [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Počasie [i] 07:40 Radosť zo života: Peter Dubovský [i] 08:10 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:30 District II.: Zahraničná záležitosť 2 [i] 10:20 Žena na úteku 109 [i] 11:05 Sila lásky V. 78 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 S Talianom v kuchyni: Grilovačka [i] 14:40 Doktorka Quinnová VI: Vec svedomia [i] 15:30 Sila lásky VI. 93 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:50 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Skrat [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Miss Universe Slovenskej republiky 2013 [i] 22:05 Borgiovci II. 4/10 [i] 22:55 District II.: Zahraničná záležitosť 2 [i] 23:35 Medicopter 117: Skrat [i] 00:25 Inšpektor Rocca: Smrť pre lásku [i] 01:50 Borgiovci II. 4/10 [i] 02:45 Žena na úteku 109 [i] 03:30 Sila lásky V. 78 [i] 04:20 Sila lásky VI. 93 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Táraninky: Lesy [i] 09:00 Noc v archíve: Čo sa malo zmazať a nezmazalo sa [i] 10:05 Dunajská flotila [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus spotrebiteľ [i] 11:35 Architektúra: Židovské múzeum v Berlíne [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 Srdečný pozdrav [i] 13:20 Polícia [i] 13:35 Profesionál [i] 13:50 Senior klub [i] 14:15 Majstrovstvá SR v spoločenských tancoch [i] 15:25 Festung Bratislava [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:20 Som závislý? Závislosti : Alkohol [i] 16:55 Fokus pravo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Príroda zblízka: Prvá jar - mláďatá v Dolnom Sasku [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: O dievčatku Makovičke [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 História vedy: V čom spočíva tajomstvo života? [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Spektrum vedy: Dendrochronológia a archeologická chronometria [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Besnota [i] 08:50 Súdna sieň: Ktovie, či je moja [i] 09:50 Panelák: Predražené meniny [i] 11:00 Dom snov IV. 21 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Páli vám to? [i] 15:00 Panelák: Prvý apríl! [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Chlapi sú svine [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Záchranná akcia [i] 21:30 Dr. Dokonalý: Otec 14 [i] 22:45 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. - NOVÉ ČASTI 10 [i] 23:45 Kosti II. 12 [i] 00:45 Lovec príšer [i] 02:55 Črepiny [i] 03:25 Damages - V ohrození života IV. 6 [i] 04:10 Zločinné úmysly IV. 8,9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie II. 3,4 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 6,7 [i] 10:35 Chameleón 37,38 [i] 12:35 Podvodníci II. 3 [i] 13:30 Dr. Dokonalý: Dieťa 13 [i] 14:40 Šokujúce zábery 35,36 [i] 15:35 Simpsonovci VIII 19 [i] 16:05 Simpsonovci XXI. 8 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. 11 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 16 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli V.: Mikiho vianoce 15/15 [i] 20:00 Deň a Noc 56 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 12 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 9 [i] 22:30 Walking Dead III. 15 [i] 23:30 Hawaii 5.0 5 [i] 00:25 Podvodníci II. 10 [i] 01:05 Bez stopy [i] 03:00 Turbo 3 [i] 04:30 Sever a juh II. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 3 [i] 08:00 JAG III. 22 [i] 09:00 Merlin III. 3 [i] 10:00 Pán času V. 13 [i] 11:10 Drzá Jordan IV. 3 [i] 12:10 Sue Thomas: Agentka FBI II. 17 [i] 13:10 Posel ztracených duší III. 5 [i] 14:05 JAG III. 23 [i] 15:05 Podfukáři V. 4 [i] 16:15 Pán času VI. 1 [i] 17:15 Merlin III. 4 [i] 18:10 Sue Thomas: Agentka FBI II. 18 [i] 19:10 Posel ztracených duší III. 6 [i] 20:05 Drzá Jordan IV. 4 [i] 21:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 1 [i] 22:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 2 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 00:00 Boj o čas III. 11 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 1 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 2 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 19 [i] 06:00 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 06:25 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 07:15 Americký chopper: Michiganská motorka/Jmenuji se Earl - část 2 [i] 08:10 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Předveď co umíš [i] 09:55 Nutné k přežití: Irsko [i] 10:50 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 11:15 Jak se to dělá 49 [i] 11:40 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 12:35 Jízda: Nahoře bez [i] 13:30 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Jaguár XJS - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka na přání [i] 15:20 Bořiči mýtů: Výtahový katapult [i] 16:15 Špinavé práce: Lovec pijavic [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá cesta, krátká trpělivost [i] 18:05 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 19:00 Jak se to dělá 3 [i] 19:30 Jak se to dělá 35 [i] 20:00 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 21:00 Zločinecká impéria: Nuestra Familia [i] 22:00 Ve světě gangsterů: Gang Burquenos [i] 23:00 Přežili byste?: Autonehoda [i] 00:00 Únos a záchrana: Pomsta kartelu [i] 00:55 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 01:50 Zločinecká impéria: Nuestra Familia [i] 02:50 Ve světě gangsterů: Gang Burquenos [i] 03:50 Přežili byste?: Autonehoda [i] 04:45 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Smrt dobrodruha [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Černý ostrov - 1. část 10/39 [i] 09:25 Pošta pro tebe [i] 10:20 Objektiv [i] 10:50 Televizní legendy [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:25 Souboj hitů [i] 15:40 13. komnata Tomáše Halíka [i] 16:10 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Policajti z centra: Atentát 9/14 [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:50 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Panství Downton II )D( 6/11 [i] 22:50 Inspektor Rebus II: Uzly a kříže 10/10 [i] 00:00 Rubín má barvu krve [i] 01:10 AZ-kvíz [i] 01:35 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 01:40 Banánové rybičky [i] 02:05 Rekordy a kuriozity [i] 02:15 Jak se vede, sousede? [i] 02:55 Zahrada je hra [i] 03:20 První pomoc [i] 03:35 Dům plný písniček [i] 04:15 Hamlet IX. hodnostní třídy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Putování Moravou a Slezskem [i] 05:30 Folklorika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Božena Němcová [i] 09:00 Bieszczady [i] 09:55 Postřehy odjinud [i] 10:00 Mýty a fakta historie: 10 vrcholných egyptologických objevů 1/2 [i] 10:45 Vesmír: Co je v kosmu největší? 29/31 [i] 11:30 Babylon [i] 12:00 Kluci [i] 12:30 Cesty víry: Dýka a kříž Petra [i] 13:00 Chcete je? [i] 13:05 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 13:30 Putování za vínem: Srbsko [i] 14:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Severní Amerika 1/6 [i] 14:50 V hlavní roli Maja [i] 16:25 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:50 Při prevenci máte větší šanci [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Slušná společnost 93/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a večírek 18/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Tajemné vraky v hlubinách: Osudné rozhodnutí 1/3 [i] 20:55 Svět zázraků [i] 21:20 Interpol: Teror na obloze [i] 22:10 Borgiové II: Pravda a lži 8/10 [i] 23:00 Krásný ztráty [i] 23:30 Jistě, pane ministře: Otázka loajality 14/22 [i] 00:00 Zadaní Žádaní Zklamaní 2/6 [i] 00:45 Moje rodina [i] 01:10 Abbey Road: Live III. 10/12 [i] 02:00 Náš venkov [i] 02:25 Uchem jehly [i] 02:50 Křesťanský magazín [i] 03:20 Koleje v srdci Arábie [i] 03:45 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:55 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:10 Jazz club [i] 04:45 Putování Moravou a Slezskem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2378 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Olympijský borec 43 [i] 11:00 Přátelé X 17 [i] 11:25 Zpátky do školy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 S tebou je mi líp 8 [i] 13:00 Námořní hlídka IV 3 [i] 13:50 Vražedná čísla IV 3 [i] 14:40 Odložené případy VI: Jeden malý krůček pro lidstvo 7 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 11 [i] 16:30 Přátelé X 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Po čem kdo touží [i] 18:30 Ulice 2379 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Karty nikdy nelžou 404 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XII: Jako na zip 9 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Futuresport [i] 00:30 Kriminálka New York V 10 [i] 01:15 Novashopping 01:50 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 02:30 Vabank [i] 03:15 Áčko: Jsem satanistou... [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk III: Rozchod v dobrém 15 [i] 07:15 Kutil Tim III: Možná i dítě 1 [i] 08:00 M*A*S*H 155 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Namaluj mi vraždu 15 [i] 10:45 Julie Lescautová II: Smrt vojáčka 13 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Americká svatba 16 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe IX: Krkavčí matka 6 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Síla peněz 15 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Bouřlivé setkání [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 TOP STAR: Radoslav Brzobohatý [i] 21:35 Farmář hledá ženu: Jeden musí z kola ven [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Dům panenek 4 [i] 23:50 Firma: Kapitola sedmnáctá 17 [i] 00:45 Živí mrtví II: Jeden rozhněvaný muž 11 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Reportéři na vaší straně [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 85/188 [i] 06:20 Viktória 102/171 [i] 07:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 205/216 [i] 08:10 Zakázaná vášeň 47/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:10 Lovkyňa záhad [i] 14:05 O.C. California III. 1/25 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 22/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 206/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 86/188 [i] 17:50 Bez stopy II. 4/24 [i] 18:45 Čarodejnice II. 5/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:05 Láska a trest 77-78 [i] 23:55 Tlkot srdca I. 5/10 [i] 00:45 Ally McBealová II. 12/24 [i] 01:30 Adela show [i] 02:00 Čarodejnice II. 5/22 [i] 02:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 22/22 [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:00 Na streche [i] 04:50 Máša 4/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Napříč časem [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ničivá hrozba [i] 13:45 Horší než smrt [i] 15:30 Ohnivá smršť [i] 17:10 Vášeň a cit [i] 19:15 Romance a cigarety [i] 21:10 Klepání na nebeskou bránu [i] 22:45 Smrt čeká všude [i] 01:05 96 hodin [i] 02:35 Krása na scéně [i] 04:30 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Střelba [i] 09:00 Curling [i] 10:45 Cyklistika [i] 11:45 Snooker [i] 13:00 Watts [i] 14:00 Eurosport Top 10 [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Snooker [i] 19:00 Curling [i] 21:00 Box [i] 22:00 Box [i] 23:00 Poker [i] 23:55 Business Class [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Hříchy otců 5 [i] 06:20 Být Erikou 4: Šance vrátit čas 6 [i] 07:20 Být Erikou 4: Být ethanem 7 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Ten dobrý, ten zlý 2