TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 HORÚCA KRV II. [i] 10:45 Manžel tej druhej [i] 12:40 Komisár Rex V. 7/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 11/23 [i] 14:40 Monk IV. 15/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 22/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 22/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky - Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Modré z neba [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 22/24 [i] 23:55 Monk IV. 15/16 [i] 00:45 Odložený prípad III. 11/23 [i] 01:35 Hrozba z temnoty IV. 18/22 [i] 02:15 Nevinnosť na predaj [i] 03:45 Komisár Rex V. 7/15 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Doktorka Quinnová VI: Všetko na čom záleží [i] 07:05 Správy RTVS [i] 07:50 Góly - body - sekundy [i] 08:00 Počasie [i] 08:05 Duel [i] 08:40 5 proti 5 [i] 09:25 District II.: Stratení a nájdení 1 [i] 10:15 Žena na úteku 108 [i] 11:10 Sila lásky V. 77 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:15 Dámsky klub [i] 14:10 Taxík [i] 14:40 Doktorka Quinnová VI: Všetko na čom záleží [i] 15:35 Sila lásky VI. 92 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:50 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Rukojemníci [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Liga majstrov [i] 22:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:25 District II.: Stratení a nájdení 1 [i] 00:10 Medicopter 117: Rukojemníci [i] 00:55 Inšpektor Rocca: Súkromné násilie [i] 02:25 Žena na úteku 108 [i] 03:15 Sila lásky V. 77 [i] 04:05 Sila lásky VI. 92 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Táraninky: Potraviny [i] 09:05 Osudy slávnych: Moliére [i] 10:25 Ukrajinský magazín [i] 10:50 Fokus zdravie [i] 11:30 Ako to funguje [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Veruže mi zahraj [i] 12:50 Odpískané [i] 13:15 Pred dedinou, za dedinou [i] 13:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:15 Druhovia [i] 15:40 Slováci vo svete 2012 [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Energetika [i] 16:55 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Architektúra: Židovské múzeum v Berlíne [i] 18:25 Večerníček: O dievčatku Makovičke [i] 18:35 Test magazín [i] 18:45 Hokej - prípravné zápasy na MS [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Citová výchova jednej Dáše [i] 23:35 Polícia [i] 23:45 Profesionál [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: S deckom na ulicu [i] 08:45 Súdna sieň: Popol na hlave [i] 09:50 Panelák: Špión [i] 11:00 Dom snov IV. 20 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Páli vám to? [i] 15:00 Panelák: Šibi-ribi, mastné ryby [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Bezhlavo zamilovaná [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kosti VIII. 7,8 [i] 22:30 Vtierka Castle IV. 5 [i] 23:30 Hawaii 5.0 II. 10 [i] 00:30 Hawaii 5.0 5 [i] 01:30 Vtierka Castle IV. 5 [i] 02:15 NOVINY TV JOJ 02:45 Damages - V ohrození života IV. 5 [i] 03:30 Zločinné úmysly IV. 5,6,7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie II. 1,2/52 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 4,5 [i] 10:35 Chameleón 35,36 [i] 12:35 Podvodníci II. 2 [i] 13:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. 9 [i] 14:40 Šokujúce zábery 33,34 [i] 15:35 Simpsonovci VIII 18 [i] 16:05 Simpsonovci XXI. 7 [i] 16:30 Kutyil s.r.o.: Halloweenske okno 10 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 15 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli V.: Vianočný bazár 14 [i] 20:00 Deň a Noc 55 [i] 20:30 Farmár hľadá ženu [i] 21:45 Zabiť Hitlera 1,2/2 [i] 23:45 Črepiny: - PREMIÉRA [i] 00:35 Špeciálne komando IV. 6 [i] 01:25 Veľký muž 5 [i] 03:00 Turbo 2 [i] 04:25 Sever a juh II. 1/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím II. 1 [i] 07:30 Drzá Jordan IV. 2 [i] 08:30 JAG III. 21 [i] 09:30 Pán času V. 12 [i] 10:35 Drzá Jordan IV. 2 [i] 11:35 Sue Thomas: Agentka FBI II. 16 [i] 12:35 Posel ztracených duší III. 4 [i] 13:30 JAG III. 22 [i] 14:30 Podfukáři V. 3 [i] 15:40 Pán času - Vánoční koleda 1 [i] 17:00 Merlin III. 3 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 17 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 5 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 3 [i] 21:00 CSI: New York IX. 14 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 19 [i] 23:00 Myšlenky zločince VII. 20 [i] 00:00 Myšlenky zločince VII. 21 [i] 00:55 CSI: New York IX. 14 [i] 01:50 Myšlenky zločince VII. 20 [i] 02:35 Myšlenky zločince VII. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 18 [i] 06:00 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 06:25 Rození obchodníci: Bel Air [i] 07:15 Americký chopper: Michigenská motorka/Říkejte mi hrabě [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Soustřeď se nebo zemři [i] 09:55 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 10:50 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 11:15 Jak se to dělá 48 [i] 11:40 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 12:35 Kluci z autobazaru: Policejní anton [i] 13:05 Kluci z autobazaru: Červený Mustang [i] 13:30 Rození obchodníci: VW Beetle – část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: VW Beetle – část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Na toulkách - výlet po Evropě: část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vyzvednutí potopené lodi pingpongovými míčky [i] 16:15 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Předveď co umíš [i] 18:05 Nutné k přežití: Irsko [i] 19:00 Jak se to dělá 2 [i] 19:30 Jak se to dělá 34 [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška: Raráškovo zlato [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Nelítostná honba za zlatem [i] 22:00 Uhlí 1 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek 8 [i] 00:00 Mečouni - život na udici 9 [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška: Raráškovo zlato [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Nelítostná honba za zlatem [i] 02:50 Uhlí 1 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek 8 [i] 04:45 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Modrý lotos - 2. část 9/39 [i] 09:25 Příběhy slavných - Jana Dítětová [i] 10:20 Slovácko sa nesúdí "60" Hlt za tři krejcary 9/12 [i] 10:55 Nemocnice na kraji města "60" Setkání 13/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:25 Souboj hitů [i] 15:40 Po stopách hvězd [i] 16:10 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tajemství rodu Radka Bangy [i] 21:50 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Dynamit [i] 23:30 Profil zločinu: Jako jeho matka 9/18 [i] 00:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:20 13. komnata Deany Jakubiskové [i] 01:45 Malá farma: Do tajů minulosti [i] 02:10 AZ-kvíz [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:00 Po stopách hvězd [i] 03:25 Po stopách [i] 03:40 Jak se vede, sousede? [i] 04:20 Dům plný písniček [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Putování Moravou a Slezskem [i] 05:25 Putování za vínem: Chorvatsko - pobřeží a ostrovy [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Vendelín Budil [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:25 Chcete je? [i] 09:30 Království divočiny: Poletuška slovanská [i] 10:00 Cirque du Soleil: Saltimbanco [i] 11:20 Interpol: Osudové nutkání [i] 12:10 Ta naša kapela [i] 12:35 Kroměříž [i] 13:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 13:35 Archa Noemova [i] 14:20 Návraty dokumentaristů: Vít Olmer [i] 14:45 Evropa dnes [i] 15:15 Národní klenoty [i] 15:40 Weyden: Snímání z kříže [i] 16:30 Moje rodina [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Banda moskytů 92/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a Diova návštěva 17/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Život v extrémních podmínkách 4/4 [i] 20:55 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:25 Šumné stopy [i] 21:55 Copak bych vám lhal? [i] 22:25 Na stojáka [i] 22:50 Třistatřicettři [i] 23:45 Bratři a sestry III: Marné naděje 21/24 [i] 00:25 Těžká léta československého filmu: 1969-89 8/12 [i] 01:20 Zločin 13/20 [i] 02:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:00 Úsměvy "60" [i] 03:35 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 03:50 Za svědky minulosti [i] 04:05 Jazz club [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2377 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Teta Múza 403 [i] 11:00 Přátelé X 16 [i] 11:25 Zpátky do školy: Debata [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 S tebou je mi líp 7 [i] 12:55 Námořní hlídka IV 2 [i] 13:50 Vražedná čísla IV 2 [i] 14:40 Odložené případy VI: Autosalon 6 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 10 [i] 16:30 Přátelé X 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Dvě paní Grissomové [i] 18:30 Ulice 2378 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Olympijský borec 43 [i] 21:25 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:45 Krvavá hranice [i] 00:25 Lidský terč: Christopher Chance 12 [i] 01:10 Novashopping 01:45 PRÁSK! [i] 02:25 Vabank [i] 03:10 Áčko: Cirkusáci [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk III: Miluj bližního svého 14 [i] 07:15 Kutil Tim II: Vyrobit, či nevyrobit 25 [i] 08:00 M*A*S*H 154 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Má láska je za velkou louží 14 [i] 10:45 Julie Lescautová II: Cely smrti 12 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Rozchod v dobrém 15 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe IX: Není všechno zlato... 5 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Božská odpuštění 14 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Léto u moře [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Špetka naděje 177 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Slunečno, místy vraždy III: Veřejný nepřítel 7 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Velezrada 16 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny VI: Minulost se vrací 14 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Nedokonalé zločiny VI: Minulost se vrací 14 [i] 04:25 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Skrytá vášeň 84/188 [i] 06:30 Viktória 101/171 [i] 07:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 204/216 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 46/140 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Láska a trest 75-76 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc [i] 13:00 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 14:10 O.C. California II. 24/24 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 21/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 205/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 85/188 [i] 17:45 Bez stopy II. 3/24 [i] 18:40 Čarodejnice II. 4/22 [i] 19:45 Ako byť trendy [i] 20:20 Nevinnosť na predaj [i] 22:15 Vrahovo dedičstvo [i] 00:10 Tlkot srdca I. 4/10 [i] 01:00 Ally McBealová II. 11/24 [i] 01:40 Adela show [i] 02:10 Čarodejnice II. 4/22 [i] 02:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 21/22 [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:10 Na streche [i] 04:45 Máša 3/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Cvokař [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nebezpečná sopka [i] 13:45 Griffin a Phoenixová [i] 15:45 Ničivá hrozba [i] 17:25 Horší než smrt [i] 19:05 Zátah [i] 21:15 Krása na scéně [i] 23:15 96 hodin [i] 00:55 Profesionál [i] 02:25 Babel [i] 04:40 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Watts [i] 10:30 Eurosport Top 10 [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Snooker [i] 14:15 Greenelight [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Střelba [i] 19:00 Curling [i] 20:45 Business Class [i] 20:50 Wednesday Selection 20:55 Jezdectví [i] 21:00 Golf [i] 22:00 Golf [i] 22:30 Golf [i] 22:45 Golf [i] 22:50 Jachting [i] 23:20 Jachting [i] 23:25 Wednesday Selection [i] 23:30 Curling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Novopečená máma 3