TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 10:45 Lemra lemravá [i] 12:40 Hviezdny prach [i] 15:05 Dva a pol chlapa I. 20-21/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:30 REFLEX [i] 17:55 Bez servítky - Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:30 HORÚCA KRV II. [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 21/24 [i] 00:15 Dva a pol chlapa I. 20-21/24 [i] 01:00 Hrozba z temnoty IV. 16-17/22 [i] 02:20 Hviezdny prach [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 No,počkaj!: Olympijské nádeje [i] 07:10 No,počkaj!: Elektronický zajac [i] 07:20 Biblické príbehy: Saul z Tarzu [i] 07:50 Sandokan [i] 09:05 Útek z Kaňonu divej mačky [i] 10:45 Milujem Slovensko [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:15 Dámsky klub [i] 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:45 Postav dom, zasaď strom [i] 15:30 Pýcha a predsudok 6/6 [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Správy RTVS [i] 16:50 Góly - body - sekundy [i] 17:00 Medicopter 117: Smrteľná dávka [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:15 Hlavne, že sa máme radi... 13/15 [i] 21:45 Dr.House VIII.: Pán domu 13/23 [i] 22:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Špinavé peniaze 13/24 [i] 23:10 Romulus a Remus [i] 00:55 Pýcha a predsudok 6/6 [i] 01:45 Medicopter 117: Smrteľná dávka [i] 02:30 Nikto nie je dokonalý [i] 03:35 Ešte jeden deň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Zugspitze - Hora kontrastov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chodenie po lete [i] 08:50 Idú dievky, idú [i] 09:20 Alain Robert: Legenda o pavúčom mužovi [i] 10:15 Živý sen [i] 10:50 Kocúrkovo [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Obedňajšia rozprávka: Zlaté vajíčko [i] 12:55 Záplata na záplate [i] 13:35 Blesky plné energie [i] 14:25 Senior klub [i] 14:55 Kapurka špeciál [i] 15:25 Orientácie [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:20 Kniha na ceste [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Poslovia jari [i] 18:35 Táraninky: Knihy [i] 18:45 Mária Ďuríčková [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Veda zločinu: Výbušniny a oheň [i] 20:50 Ambulancia: Ambulancia - Požiar v črevách (Crohnova choroba) [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Hudba [i] 22:35 Kinorama [i] 23:00 Queen - Dni nášho života, 2.časť [i] 00:00 Veda zločinu: Výbušniny a oheň [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:50 Súdna sieň: Do polepšovne s ním! [i] 08:55 Súdna sieň: Rajcuje ma mladšia [i] 10:10 Pomsta družičiek [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 Van Helsing [i] 16:00 Páli vám to? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Kvôli vám nemôžem mať deti [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Prvý apríl! [i] 21:30 Rodinné záležitosti: Lovestory s profesorom, Jeden muž nestačí 6 [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov III. - NOVÉ ČASTI 9 [i] 00:00 Kosti II. 11 [i] 01:00 Vendeta [i] 02:55 Črepiny [i] 03:25 Damages - V ohrození života IV. 4 [i] 04:05 Zločinné úmysly IV. 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie II. - Pilot [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Knight Rider 2,3 [i] 10:35 Chameleón 33,34 [i] 12:35 Podvodníci II. 1/15 [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 8 [i] 14:40 Šokujúce zábery 31,32 [i] 15:35 Simpsonovci VIII 17 [i] 16:05 Simpsonovci XXI. 6 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. 9 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 14 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli V.: Panička 13 [i] 20:00 Deň a Noc 54 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 11 [i] 21:30 Letecké katastrofy V. 6,7 [i] 23:40 Hľadá sa dom pre milionárov III. 1/9 [i] 00:40 Podvodníci II. 9 [i] 01:25 Boj o moc 1/2 [i] 02:55 Turbo 1/8 [i] 04:20 Dynastia Straussovcov 12/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Drzá Jordan IV. 1 [i] 08:00 JAG III. 20 [i] 09:00 Merlin III. 1 [i] 10:00 Pán času V. 11 [i] 10:55 Drzá Jordan IV. 1 [i] 11:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 15 [i] 12:55 Posel ztracených duší III. 3 [i] 13:50 JAG III. 21 [i] 14:50 Podfukáři V. 2 [i] 15:55 Pán času V. 13 [i] 17:05 Merlin III. 2 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 16 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 4 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 2 [i] 21:00 Jak prosté I. 13 [i] 22:00 Doktorka podsvětí I. 1 [i] 23:00 Vražda I. 1 [i] 00:15 Pohřešovaný I. 10 [i] 01:15 Jak prosté I. 13 [i] 02:15 Doktorka podsvětí I. 1 [i] 03:00 Vražda I. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 17 [i] 06:00 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 06:25 Rození obchodníci: Karmann Ghia [i] 07:15 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 2 [i] 08:10 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Ranní červánky [i] 09:55 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 10:50 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 11:15 Jak se to dělá 47 [i] 11:40 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 12:35 Opravna vraků: Veteš v kufru [i] 13:30 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Na toulkách - výlet po Evropě: část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Explozivní bonbóny [i] 16:15 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Soustřeď se nebo zemři [i] 18:05 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 19:00 Jak se to dělá 1 [i] 19:30 Jak se to dělá 33 [i] 20:00 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 21:00 Extrémní stroje 2 [i] 22:00 V útrobách měst: Ledové město – Toronto [i] 23:00 Penn a Teller lžou: Vlasové bělidlo je raketovým palivem [i] 00:00 Idiot na cestách: Egypt [i] 00:55 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 01:50 Extrémní stroje 2 [i] 02:50 V útrobách měst: Ledové město – Toronto [i] 03:50 Penn a Teller lžou: Vlasové bělidlo je raketovým palivem [i] 04:45 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Malostranská hraběnka [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Modrý lotos - 1. část 8/39 [i] 09:25 Silvestrovský koktejl [i] 10:15 Kluci v akci [i] 10:45 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Recepce 13/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:25 Souboj hitů [i] 15:40 13. komnata Jana Antonína Duchoslava [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 Dobrá čtvrť "60" Na vlastních nohách [i] 22:10 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Tísňová linka [i] 22:45 Hercule Poirot [i] 23:35 Dempsey a Makepeaceová: Rozsudek 11/31 [i] 00:25 Deset zastavení s mistry zábavy [i] 01:20 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Kalendárium [i] 02:05 AZ-kvíz [i] 02:30 Banánové rybičky [i] 02:50 Rekordy a kuriozity [i] 03:00 Zkus mít vkus [i] 03:25 První pomoc [i] 03:40 Dům plný písniček [i] 04:20 Chlap [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Ostrov Bacena [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných: Antonín Dvořák [i] 09:00 Králík po berlínsku [i] 09:50 Mimozemšťané v hlubinách )D( [i] 10:40 Chcete je? [i] 10:45 Krásný ztráty [i] 11:15 Československý filmový týdeník 1963 931/2379 [i] 11:25 Most nad Zlatou bránou [i] 12:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:05 Terra musica [i] 14:00 Vesmír: Co je v kosmu největší? 29/31 [i] 14:40 Vrtulníky ve válce: Falklandy [i] 15:35 Babylon [i] 16:00 Eduard VIII. v síti tajných služeb [i] 16:50 Při prevenci máte větší šanci [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Kam zmizela voda 91/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a korzet královny Hippolyté 16/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Vrtulníky ve válce: Souboj v poušti [i] 20:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:25 Na cestě po Tahiti [i] 21:50 Pološero - Češi v Ganze [i] 22:20 Chodníky slávy: Colin Farrell [i] 00:00 Abbey Road: Live III. 10/12 [i] 00:50 Galerie umění II: Louvre: Venuše Milóská 2/13 [i] 01:15 Divadlo žije! [i] 01:40 Národní klenoty [i] 02:10 Kvarteto [i] 02:35 Film 2013 [i] 03:00 Tajemství železnic [i] 03:25 Chcete je? [i] 03:30 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:40 Čas žít [i] 04:10 Blues Alive Šumperk ´98 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2375, 2376 [i] 10:30 Princezna se zlatou hvězdou [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 S tebou je mi líp 6 [i] 13:00 Námořní hlídka IV 1 [i] 13:50 Vražedná čísla IV 1 [i] 14:45 Odložené případy VI: Propustka na břeh 5 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 9 [i] 16:30 Přátelé X 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Polib mě a zapni proud [i] 18:30 Ulice 2377 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Teta Múza 403 [i] 21:30 Víkend: Úhel pohledu [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Šikana 18 [i] 23:30 Nikita II 6 [i] 00:20 Lidský terč: Victoria [i] 01:05 Novashopping 01:40 Tipy ptáka Loskutáka [i] 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Babicovy dobroty: Óda na radost z pořádného kusu masa [i] 03:05 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Nedokonalé zločiny VI: Zase spolu 12 [i] 07:15 Kutil Tim II: Velký závod 24 [i] 08:00 M*A*S*H 153 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Vražda v jazzovém klubu 13 [i] 10:45 Julie Lescautová II: Touha po pomstě 11 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Miluj bližního svého 14 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe IX: Nauč se řemeslu 4 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Kmen 13 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Jarní vánice [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:50 Sběratelé kostí VI: Mrtvá v kabelce 10 [i] 23:50 Myšlenky zločince VI: Halucinace 19 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny VI: Pod vlivem ďábla 13 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Nedokonalé zločiny VI: Pod vlivem ďábla 13 [i] 04:25 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Kačenka a zase ta strašidla [i] 07:10 Viktória 100/171 [i] 08:20 Zakázaná vášeň 45/140 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Chlap v kope sena [i] 12:10 Rosamunde Pilcherová: Ukradnuté leto [i] 14:10 O.C. California II. 23/24 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 20/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 204/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 84/188 [i] 17:45 Bez stopy II. 2/24 [i] 18:45 Čarodejnice II. 3/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:05 Láska a trest 75-76 [i] 23:55 Tlkot srdca I. 3/10 [i] 00:45 Ally McBealová II. 10/24 [i] 01:30 Adela show [i] 02:00 Čarodejnice II. 3/22 [i] 02:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 20/22 [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:00 Na streche [i] 04:55 Máša 2/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Poslední loupež [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Krotitelé upírů [i] 14:00 Obyčejní hrdinové [i] 16:05 Nebezpečná sopka [i] 17:45 Griffin a Phoenixová [i] 19:40 Děkujeme, že kouříte [i] 21:20 Babel [i] 23:45 Profesionál [i] 01:25 Zkrocená hora [i] 03:25 Američan [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Curling [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Watts [i] 13:00 Eurosport Top 10 [i] 13:30 Fotbal [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 18:30 Střelba [i] 19:00 Curling [i] 21:00 Box [i] 23:00 Curling [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Být Erikou 4: Kuchařka pro psy 2 [i] 07:20 Být Erikou 4: Novopečená máma 3 [i] 08:20 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 10:20 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 12:20 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Rodinná pouta 1 [i] 15:20 Milionový lékař 1: Kdo chce psa bít.. 101 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vražda v den svatého Malleyeho 4 [i] 18:20 Rookie Blue 1: Neprůstřelný 6 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a paní Monková 6 [i] 20:20 Agentura Jasno 1: Poker? Mmm, a předkrm nebude?! 14