TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Obušku, z pytle ven! [i] 07:05 Scooby-Doo: Abrakadabra! (HD) [i] 08:35 Taxi 4 [i] 10:20 Výmena [i] 12:45 Nevera po slovensky [i] 15:50 Lemra lemravá [i] 17:55 Bez servítky - Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Búrlivé víno [i] 21:30 Chceš ma, chcem ťa [i] 23:40 Scary Movie 3 [i] 01:05 Hrozba z temnoty IV. 14-15/22 [i] 02:30 Chceš ma, chcem ťa [i] 04:00 Zita na krku [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Škaredé káčatko: Kráľ na farme [i] 07:05 No,počkaj!: V múzeu [i] 07:15 Biblické príbehy: Ježišova modlitba [i] 07:45 Dvanásť úloh pre Asterixa [i] 09:05 Heidi [i] 10:35 Hľadanie Krajiny - Nekrajiny [i] 12:10 Romulus a Remus [i] 14:00 Pýcha a predsudok 5/6 [i] 14:50 Ohňom a mečom 4/4 [i] 15:45 Medicopter 117: Korunný svedok [i] 17:20 Šťastný smoliar [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Milujem Slovensko [i] 21:20 Ešte jeden deň [i] 23:10 Premena [i] 00:50 Pýcha a predsudok 5/6 [i] 01:40 Ohňom a mečom 4/4 [i] 02:35 Medicopter 117: Korunný svedok [i] 04:10 Premena [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Mariazell - tajomný horský svet [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Veľká noc prichodí, bude i kúpačka [i] 09:00 Anna a Anička [i] 09:20 Veľkonočný sen [i] 09:40 Maľované vajíčka a zábava z vykúpaného [i] 09:55 Slováci vo svete 2012: Holandsko 2012 [i] 10:25 Vlci [i] 10:55 Zugspitze - Hora kontrastov [i] 11:45 Tridsaťtisícový odkaz [i] 12:25 Ktosi je za dverami [i] 12:40 Obedňajšia rozprávka: Múdra princezná [i] 13:55 Alain Robert: Legenda o pavúčom mužovi [i] 14:55 Folklórny festival Východná: Folklove - Technik [i] 16:10 Zajatci podzemia [i] 16:45 Bite sa, pán Jedlinský! [i] 17:25 Pytačky [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Poklad na hrade [i] 18:30 Veľkonočný večerníček: Ako Maťo s Klinčekom prežili šibačku [i] 18:35 Jurošík a šibačka [i] 18:45 Táraninky: Veľká noc [i] 18:50 O spievankách [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Richard Janoštin [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Blesky plné energie [i] 20:55 Anjeli strážni: Jany Oľhovej [i] 21:30 Pomáda [i] 23:20 Queen - Dni nášho života, 1.časť [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 KRIMI 06:35 Piliere Zeme 4/4 [i] 08:55 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím [i] 11:05 Dievča na stráženie [i] 13:20 Život s Helen [i] 16:05 Pomsta družičiek [i] 18:00 Súdna sieň: Masérka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Šibi-ribi, mastné ryby [i] 21:30 Van Helsing [i] 00:30 Dievča na stráženie [i] 02:40 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím [i] 04:10 Život s Helen [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Dynastia Straussovcov 11 [i] 06:00 Stefanie 51/51 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:25 Záchranca [i] 10:35 Aladin [i] 12:35 Profesionáli V.: Šéfova aféra 12 [i] 13:45 "Zítra vstanu a opařím se čajem" [i] 16:05 Avatar [i] 20:00 Deň a Noc 53 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 10 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 8 [i] 22:30 Biele goliere II. 16/16 [i] 23:30 Skutočné paničky z Beverly Hills I. 13 [i] 00:35 Líštičky [i] 02:05 Zmätok v srdci 4,5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin II. 13 [i] 08:05 Posel ztracených duší III. 2 [i] 09:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 14 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 15 [i] 11:00 Spider-Man 3 1 [i] 13:40 Hitch: Lék pro moderního muže 1 [i] 15:55 Pán času V. 12 [i] 17:00 Merlin III. 1 [i] 18:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 15 [i] 19:00 Posel ztracených duší III. 3 [i] 20:00 Drzá Jordan IV. 1 [i] 21:00 House Viii. 8 [i] 22:00 Vikingové 1 [i] 00:05 Hitch: Lék pro moderního muže 1 [i] 02:25 House Viii. 8 [i] 03:10 Posel ztracených duší III. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 10 [i] 06:00 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 06:25 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 07:15 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 1 [i] 08:10 Špinavé práce: Hledání žraloků v Grónsku [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 09:55 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 10:50 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 11:15 Jak se to dělá 46 [i] 11:40 Megastavitelé: Mega most [i] 12:35 Úpravy aut všech druhů: Obyvatelný nákladní vůz [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo – část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Porsche 944 Turbo – část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Putovní show OCC [i] 15:20 Bořiči mýtů: Tekuté písky [i] 16:15 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Ranní červánky [i] 18:05 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 19:00 Jak se to dělá 13 [i] 19:30 Jak se to dělá 32 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 1 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 2 [i] 21:00 Opravdový podvod – v sázce je hodně 3 [i] 21:30 Opravdový podvod – v sázce je hodně 4 [i] 22:00 Podvody Keitha Barryho: Tajné operace [i] 23:00 Klamy Keitha Barryho [i] 00:00 Ross Kemp a gangy: Keňa [i] 00:55 Dvojí přežití: Ošetření rány [i] 01:50 Opravdový podvod – v sázce je hodně 3 [i] 02:20 Opravdový podvod – v sázce je hodně 4 [i] 02:50 Podvody Keitha Barryho: Tajné operace [i] 03:50 Klamy Keitha Barryho [i] 04:45 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Lesní panna [i] 07:15 Studio Pomozte dětem [i] 07:20 Paví pírko [i] 08:55 Studio Pomozte dětem [i] 09:00 O princezně z Rimini [i] 10:05 Studio Pomozte dětem [i] 10:10 Saturnin [i] 11:55 Studio Pomozte dětem [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:25 Studio Pomozte dětem [i] 12:30 O svatební krajce [i] 13:55 Babička 2/2 [i] 15:15 Kristian [i] 16:50 Studio Pomozte dětem [i] 16:55 Karlík a továrna na čokoládu [i] 18:45 Studio Pomozte dětem [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Pomozte dětem 2013 [i] 21:20 Deset zastavení s mistry zábavy [i] 22:10 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Andělské oči [i] 23:45 Kristian [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Kavárnička dříve narozených [i] 02:40 Dům plný písniček [i] 03:20 Principálka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vajíčko z lásky darované [i] 05:35 Jaroměřice u Jevíčka [i] 06:00 Křesťanský magazín [i] 06:25 Klíč [i] 06:55 Putování za vínem: Chorvatsko - pobřeží a ostrovy [i] 07:25 Na plovárně s Tomášem Špidlíkem [i] 07:50 Pouť na konec světa [i] 08:45 Kluci [i] 09:20 Postřehy odjinud [i] 09:25 Tajemství železnic [i] 09:50 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou )D( 3/8 [i] 10:15 Šumné stopy [i] 10:45 Grandfestival smíchu [i] 11:30 Medvíďata sama v lese )D( [i] 12:10 Svatý Augustin 2/2 [i] 13:55 Světlo porozumění [i] 14:50 Světci a svědci: Rabi Löw [i] 15:05 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 12/26 [i] 16:05 Na cestě po polských Krkonoších [i] 16:30 Kruté velikonoce [i] 16:55 Filipíny - Pašije a fiesty [i] 17:55 Kamera na cestách: Život v extrémních podmínkách 3/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Ze země banánů 90/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a sova z Athén 15/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:45 Zajíc polní [i] 20:00 Ježíšova rodina: Kdo přihlížel tragédii na kříži? 2/2 [i] 20:55 Most nad Zlatou bránou [i] 21:45 Velikáni filmu: Stanley Kubrick: Spartakus 1,2/2 [i] 00:50 Queer: Nahá těla nad Berlínem [i] 01:20 Na stojáka [i] 01:45 Pološero - Políbení tmou [i] 02:10 Interpol: Osudové nutkání [i] 03:00 Babylon [i] 03:25 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 03:40 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:50 O slavném vzkříšení [i] 04:35 Putování Moravou a Slezskem [i] 04:55 Jak se žije biskupům podle Olgy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Tom a Jerry letí na Mars [i] 07:05 Žabí král aneb Železný Jindřich [i] 08:05 O zapomnětlivém černokněžníkovi [i] 09:50 Šest medvědů s Cibulkou [i] 11:25 Hop - a je tu lidoop [i] 13:00 Záměna [i] 15:05 Co ta holka chce [i] 17:00 Pyšná princezna [i] 18:30 Ulice 2376 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Princezna se zlatou hvězdou [i] 21:45 Specialista [i] 23:40 Šerifové z Texasu 5 [i] 00:25 Big game [i] 01:15 Novashopping 01:50 Hop - a je tu lidoop [i] 03:20 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Santa Claus 3 - Úniková klauzule [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:10 Lelíček ve službách Sherlocka Holmese [i] 11:50 Jára Cimrman ležící, spící [i] 13:45 Ratatouille [i] 16:15 Hrátky s čertem [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Reportéři na vaší straně [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Nejsi vězeň 176 [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:35 Partička [i] 23:20 Temný úsvit [i] 01:50 Nedokonalé zločiny VI: Zase spolu 12 [i] 02:50 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Kačenka a strašidla [i] 07:00 Viktória 99/171 [i] 08:05 Zakázaná vášeň 44/140 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Druhá šanca [i] 12:05 Svadba naruby [i] 14:00 Princezná Isabell [i] 15:50 Od srdca k srdcu [i] 17:35 Anna zo Zeleného domu II. 3-4/4 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 Rosamunde Pilcherová: Ukradnuté leto [i] 22:10 Chlap v kope sena [i] 00:55 Ally McBealová II. 9/24 [i] 01:40 Adela show [i] 02:10 Od srdca k srdcu [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:10 Na streche [i] 04:55 Máša 1/60 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Bratři Bloomovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Autopohádky [i] 13:40 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 15:25 Krotitelé upírů [i] 17:20 Obyčejní hrdinové [i] 19:20 Leningrad [i] 21:20 Američan [i] 23:15 Zkrocená hora [i] 01:30 Probuzení [i] 02:50 Nevyřízené účty [i] 04:15 Záhady Pittsburghu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 10:45 Snooker [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:45 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:05 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:30 Eurosport Top 10 [i] 23:00 Curling [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 1: Spirála 13 [i] 06:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk zůstává ležet 3 [i] 07:20 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 09:20 El Dorado: Město zlata 1 [i] 11:20 Kull dobyvatel [i] 13:20 Drakoleb [i] 15:20 Dračí templáři [i] 17:20 Bigfoot [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk se opíjí 5 [i] 20:20 Agentura Jasno 1: Připravit, pozor, vražda 13 [i] 21:20 PREMIÉRA Dobrá manželka 4: Soudce přichází 8 [i] 22:20 Skandál 2: Jeden pro psa 10 [i] 23:20 Bratři a sestry 5: V dobrém i ve zlém 21 [i] 00:20 Drakoleb [i] 02:20 Městečko Haven 1: Spirála 13 [i] 03:20 Agentura Jasno 1: Připravit, pozor, vražda 13 [i] 04:15 Dračí templáři [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Planeta Země po vymření lidstva 14 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 1 [i] 06:35 Top 10 1 [i] 07:05 Univerzita vševědoucna: Data dělají člověka - věda o lidské dynamice 1 [i] 08:00 Bojovníci se špínou 11 [i] 08:30 Bojovníci se špínou 12 [i] 09:00 Jídlo je detektivka II. 9 [i] 09:30 Jídlo je detektivka II. 10 [i] 10:00 Sběrači III.: Tami a George 3 [i] 10:55 Utajený šéf 1 [i] 11:55 Vášnivý jedlík: Nezapomenutelné chvíle [i] 13:00 Predátoři pod lupou 9 [i] 13:30 Predátoři pod lupou 10 [i] 14:00 Uvnitř Mléčné dráhy [i] 15:00 Zvířecí rekordmani IV.: Odolná mláďata 3 [i] 16:00 Planeta Země po vymření lidstva 20 [i] 17:00 Vášnivý jedlík III. 1 [i] 17:30 Vášnivý jedlík III. 2 [i] 18:00 Podzemí měst: Paříž 1 [i] 19:00 Zvířecí rekordmani II. 1 [i] 20:00 Země: Planeta a její moc 1 [i] 21:00 Sport očima vědy II. 1 [i] 22:00 Smrtící válečníci: Gladiátor vs. Apač 1 [i] 22:55 On The Spot: Reportéři v akci: Nepál [i] 23:55 Nejhorší světové katastrofy: Smrtící sopky 1 [i] 00:55 Chladnokrevně IV.: Kdo zabil Debru Sue? 1 [i] 01:55 Sport očima vědy II. 1 [i] 02:55 Smrtící válečníci: Gladiátor vs. Apač 1 [i] 03:40 Archeolog bez tajemství 40 [i] 04:05 On The Spot: Reportéři v akci: Nepál [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Solaris [i] 07:35 Šest žen Henryho Lefaye [i] 09:10 Před kamerou X. 13 [i] 09:35 Kohout na víně [i] 11:40 Adele: Živě z Royal Albert Hall [i] 12:45 Moneyball [i] 14:55 Voda pro slony [i] 16:55 Neřízená střela [i] 18:35 Piráti [i] 20:00 Polski film