Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Cesta do pravěku [i] 07:20 Kung Fu panda I. 3/10 [i] 07:50 Tučniaky z Madagaskaru I. 2/10 [i] 08:10 Zachráňte Willyho 4 (HD) [i] 10:05 Princezna ze mlejna 2 [i] 12:30 Harry Potter a Dary smrti 1 (HD) [i] 15:25 Policajtom proti svojej vôli [i] 17:10 Taxi 4 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR LIVE [i] 23:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie LIVE [i] 23:35 V Bruggách [i] 01:30 Len strieľaj! [i] 02:50 Jonah Hex (HD) [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:35 Škaredé káčatko: Cesta do krajiny hudby [i] 07:00 No,počkaj!: V cirkuse [i] 07:10 Biblické príbehy: Kráľ sa stal sluhom [i] 07:40 Maškrtníček [i] 08:05 Asterix a Kleopatra [i] 09:20 Zlatá panna a prekliaty brat [i] 10:15 Veľkonočná svätá omša s požehnaním Urbi et Orbi [i] 12:30 BIBLIA: JEŽIŠ 2/2 [i] 14:00 Rosemary a Thymeová III: Materské radosti [i] 14:50 Pýcha a predsudok 4/6 [i] 15:45 Ohňom a mečom 3/4 [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:50 Hlavne, že sa máme radi... 12/15 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Kartúza parmská 1/2 [i] 21:55 Kartúza parmská 2/2 [i] 23:40 Góly - body - sekundy [i] 23:55 Rosemary a Thymeová III: Materské radosti [i] 00:40 Pýcha a predsudok 4/6 [i] 01:35 Ohňom a mečom 3/4 [i] 02:30 Kartúza parmská 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:30 Podoby vzkriesenia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zem spieva [i] 09:35 Farmárska revue [i] 10:00 Od korbáča [i] 10:10 Veľké preteky [i] 10:40 Mariazell - tajomný horský svet [i] 11:30 Žaba [i] 11:55 Adresa ja, adresa ty [i] 12:35 Obedňajšia rozprávka: Princezná s jedným krídlom a jednou plutvou [i] 13:30 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 14:00 Orientácie [i] 14:25 Surrexit Christus [i] 14:40 Vzkriesenie [i] 15:40 Anjeli strážni: Viery Dubačovej [i] 16:10 Len rieka nestarne [i] 16:35 Večera [i] 17:55 Hľadanie stratených svetov: Nepriateľ za bránami [i] 18:25 Veľkonočný večerníček: Veľkonočné vajíčko [i] 18:35 Bublinka a kraslice [i] 18:45 Táraninky: Veľká noc [i] 18:50 O uspávanke [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Sviatočné slovo: Príhovor na Veľkonočnú nedeľu [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Hra o láske [i] 21:55 Tess [i] 00:40 Odpískané [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Piliere Zeme 3 [i] 08:15 James Bond: Dnes neumieraj [i] 11:10 Pearl Harbor [i] 15:00 Aladin [i] 17:00 Doba ľadová 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Avatar [i] 00:30 James Bond: Dnes neumieraj [i] 03:00 KRIMI 03:25 Zločinné úmysly IV. 1,2/23 [i] 04:50 Kúzlo Veľkej noci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 Stefanie 50 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:30 Podporujte svojho šerifa! [i] 10:50 Kutyil s.r.o. [i] 12:50 Ice Road Truckers III. 9 [i] 13:50 DA VINCI [i] 14:50 Rodná zem [i] 17:00 Piliere Zeme 1,2,3,4/4 [i] 01:55 Zmätok v srdci 2,3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin II. 11 [i] 07:55 Merlin II. 12 [i] 08:50 Pán šelem III. 6 [i] 09:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 12 [i] 10:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 13 [i] 11:45 Čarodějky ze země OZ 2 [i] 13:20 Posel ztracených duší III. 2 [i] 14:15 Hellboy 1 [i] 16:35 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 18:15 Spider-Man 3 1 [i] 21:00 King Arthur 1 [i] 23:30 CSI: New York IX. 13 [i] 00:25 NCIS VI. 25 [i] 01:25 King Arthur 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 9 [i] 06:00 Jak se to dělá 5 [i] 06:25 Jak to dělají?: Výroba whisky/ochrana proti hurikánům [i] 06:50 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 07:15 Motory Detroitu: Obojživelné motocykly [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 40 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 41 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Těžební ropné plošiny [i] 10:50 Americké zbraně: Luger z filmu Pekelní andělé/M1 Garand ze Dne D [i] 11:40 Pátrání po yettim: Malý yetti [i] 12:35 Králové aukcí: Elvisův Cadillac [i] 13:05 Králové aukcí: Skvělá 80. léta [i] 13:30 Obchodníci 6 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Rodinná rozepře [i] 15:20 Potápění za zlatem – pod ledem: K jedinému cíli [i] 16:15 Dílna pro psance Jesseho Jamese 8 [i] 17:10 Nutné k přežití: Alabama [i] 18:05 Muž, žena a divočina: Tennessee [i] 19:00 Jak se to dělá 12 [i] 19:30 Jak se to dělá 30 [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Hoří! [i] 21:00 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 22:00 Dvojí přežití (brazilská verze): Seca Verde [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Vzlety a nouzová přistání [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Skok do nebezpečí [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Hoří! [i] 01:50 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 02:50 Dvojí přežití (brazilská verze): Seca Verde [i] 03:50 Přísně tajné – havárie letadel: Vzlety a nouzová přistání [i] 04:45 Dílna pro psance Jesseho Jamese 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Co se v mládí naučíš [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Příběhy z manéže [i] 06:30 Babar: Vetřelec 24/26 [i] 06:55 Trojčátka: Nebojsa 13/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové II: Případ svatého patrona 13/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po polských Krkonoších [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Život na zámku "60" Čtyřicet plus jedna 13/52 [i] 11:55 O Ječmínkovi [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O víle Arnoštce [i] 13:55 Babička 1/2 [i] 15:20 Útěky domů [i] 16:50 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Recepce 13/13 [i] 18:00 Příběhy slavných - Jana Dítětová [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži: Chromozom 6/8 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:45 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Zapomenuté světlo [i] 23:30 Komisař Moulin [i] 01:00 Televizní legendy [i] 02:05 Rekordy a kuriozity [i] 02:15 Chladna zrána [i] 03:15 Když já byl ve tvých letech [i] 04:30 Sestra Amáta [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Copak bych vám lhal? [i] 05:30 Setkávání [i] 05:40 Velikonoce ve valašském skansenu [i] 06:00 Skrytá tvář nacistického Německa [i] 06:55 Československý filmový týdeník 1963 931/2379 [i] 07:10 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 12 [i] 07:30 Chcete mě? [i] 07:45 Křesťanský magazín [i] 08:15 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 12/26 [i] 09:15 Mýty a fakta historie: 10 vrcholných egyptologických objevů 1/2 [i] 10:00 Velikonoční bohoslužba [i] 11:10 O slavném vzkříšení [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:40 Svatý Augustin 1/2 [i] 14:20 Světci a svědci: Marie Magdalena [i] 14:35 Sváteční slovo redaktorky Kateřiny Horálkové Rózsové Pieta [i] 14:40 Uchem jehly [i] 15:05 Cesty víry: Dýka a kříž Petra [i] 15:35 Galerie umění II: Louvre: Venuše Milóská 2/13 [i] 16:00 Království divočiny: Poletuška slovanská [i] 16:25 Mimozemšťané v hlubinách [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Vít Olmer: Sternbergové, Kinští, Lobkoviczové, Czerninové... [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Humanoidi 21/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 20/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Co by Krysík dělal? 21/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Ženich 89/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Chaloupka na vršku [i] 19:50 Méďové [i] 20:00 Ježíšova rodina 1/2 [i] 20:55 Doktor Pomahač [i] 21:50 Cirque du Soleil: Saltimbanco [i] 23:10 Zločin 13/20 [i] 00:10 O podstatě LSD [i] 01:00 Foylova válka V: Ruský dům 1/3 [i] 02:35 ČT Live - Žebřík 2012 [i] 03:25 Zločin 13/20 [i] 04:25 Augustin Navrátil - portrét praktického katolíka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Pepek námořník [i] 06:25 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 3 [i] 06:40 Superpes Krypto 17 [i] 07:05 Batman vítězí IV 13 [i] 07:30 Želvy Ninja VII 15 [i] 08:00 Hannah Montana 23, 24 [i] 08:50 Víkend: Křídla vášně [i] 09:35 Maska [i] 11:25 Mr. Bean: Kadeřnický salón pana Beana, Londýn [i] 11:55 Případ mrtvého muže [i] 13:35 Marmaduke [i] 15:15 Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančící drak [i] 16:55 Pták Ohnivák [i] 18:45 PRÁSK! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 23:25 Nebezpečný cíl [i] 01:10 Novashopping 01:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 02:30 Volejte Novu [i] 02:55 Volenka [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Král stínů [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Mickeyho kometa 16 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Hrdinové z Telemarku 9 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:50 Nevěsta s nejkrásnějšíma očima [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní receptář extra 13:25 Fanaticky zamilován [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru I: Smrt darebáka [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Slečna zamilovaná [i] 22:20 Neříkej ani slovo [i] 00:45 Myšlenky zločince V: Samotář 17 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Tajemství 2. světové války: Hrdinové z Telemarku 9 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:30 Ať žijí duchové! [i] 08:00 Veštiareň [i] 09:00 Čo to dievča chce? [i] 11:10 Sissi: Pravdivý príbeh jej lásky 1-2/2 [i] 15:30 Láska prichádza z hôr [i] 17:30 Anna zo Zeleného domu II. 1-2/4 [i] 20:00 Bátoryčka: Krvavá grófka [i] 22:00 Druhá šanca [i] 23:50 Ostré kočky [i] 01:35 Proroctvo Fatimských rytierov [i] 03:10 Ružové okuliare [i] 03:50 Bzzz!!! [i] 04:15 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Dívka s perlou [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Napříč časem [i] 13:50 (Ne)šťastně až na věky [i] 15:20 Jeden navíc [i] 17:10 Poslední loupež [i] 19:05 Modigliani [i] 21:20 Záhady Pittsburghu [i] 23:05 Nevyřízené účty [i] 00:40 Probuzení [i] 02:05 Rukojmí [i] 03:55 Náhradní plán [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Watts [i] 11:45 Cyklistika [i] 17:00 Veslování [i] 18:00 Stolní tenis [i] 19:00 Curling [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 1: Karty jsou rozdány 10 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 5: Obchod se smrtí 1 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 5: Červ v květu 2 [i] 10:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde opět domů 2 [i] 11:00 Spy Kids: Špioni v akci [i] 13:00 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 15:00 El Dorado: Město zlata 1 [i] 17:00 Kull dobyvatel [i] 19:00 Skandál 2: Jeden pro psa 10 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Analýza vtipu 7 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: V dobrém i ve zlém 21 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Svatební překvapení 22 [i] 23:00 Mrazivý faktor [i] 01:00 Útok dvojhlavého žraloka [i] 03:00 Městečko Haven 1: Případ Audrey Parkerové 11 [i] 04:00 Městečko Haven 1: Vyplaveno na povrch 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Planeta Země po vymření lidstva 13 [i] 06:00 Sedm divů sluneční soustavy: Chaos 2 [i] 07:05 Podzemí měst II. 6 [i] 08:05 Obsese: Singapur - unakupovat se k smrti 5 [i] 08:40 Obsese: Japonsko, země sledování 6 [i] 09:15 Jamieho revoluce ve stravování II. 6 [i] 10:15 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Cena 6 [i] 11:20 Vášnivý jedlík 17 [i] 11:55 Vášnivý jedlík 18 [i] 12:30 Utajený šéf - Kanada 7 [i] 13:30 Utajený šéf - Kanada 8 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani II.: Mistři převleků 4 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani II.: Společenstva 5 [i] 16:30 Divoké zločiny 5 [i] 16:50 Sedm divů sluneční soustavy: Mrtvý nebo živý 4 [i] 17:55 Planeta Země po vymření lidstva 14 [i] 18:50 Sběrači II.: Linda a Todd 7 [i] 19:50 Slavní a bohatí ve slumech 2 [i] 21:05 Raději se bojte 2 [i] 22:05 Vrať se tam, odkud jsi přišel 2 [i] 23:15 Sport očima vědy II. 10 [i] 00:20 Chladnokrevně IV.: Kdo zabil Trente? 3 [i] 01:25 Zvířecí rekordmani II.: Mistři převleků 4 [i] 03:20 Obsese: Singapur - unakupovat se k smrti 5 [i] 03:25 Podzemí měst II. 6 [i] 03:55 Obsese: Japonsko, země sledování 6 [i] 04:25 Vražedných šedesát 14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jakub lhář [i] 07:55 Filmy a filmové hvězdy V. 13 [i] 08:20 Kung Fu Panda 2 [i] 09:50 Černobílý svět [i] 12:15 Strom života [i] 14:30 Kocour v botách [i] 16:00 Albert Nobbs [i] 17:50 Den zrady [i] 19:30 Před kamerou X. 13 [i] 20:00 Ve stínu [i] 21:45 Pomáhat a chránit [i] 23:25 Jízda o život [i] 01:15 Zrcadla 2 [i] 02:45 Hanna [i] 04:35 Láska na černo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Hugo a jeho velký objev [i] 08:05 Opravdové country 2: Talent [i] 09:55 Netvor [i] 11:25 Jiná země [i] 13:00 Velká krize [i] 14:40 Malá černá skříňka [i] 16:25 Harry Potter a Relikvie smrti - část 2. [i] 18:35 Scott Pilgrim proti zbytku světa [i] 20:25 Žena v černém [i] 22:00 Hra o trůny II.: Bohové staří a noví 6 [i] 22:50 Hra o trůny II.: Muž beze cti 7 [i] 23:45 Hra o trůny II.: Princ ze Zimohradu 8 [i] 00:40 Hra o trůny II.: Oheň a voda 9 [i] 01:35 Hra o trůny II.: Valar morghulis 10 [i] 02:40 Dream House [i] 04:10 Neopouštěj mě [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:35 SOS živočišné říše z celého světa 4 [i] 06:00 Surikatí království: Rodinná válka [i] 06:25 Seznámení se se psy: Jack Russell teriér, zlatý retrívr, Corgi Pembroke, maďarský ohař, německý ovčák [i] 07:15 Lovec krokodýlů: Grahamova pomsta [i] 08:10 Michaela vyráží za zvířaty 18 [i] 09:05 Opičí život 4 [i] 09:30 Divoká zvěř Chrise Humfreyho 12 [i] 10:00 Veterinář z Bondi Beach 5 [i] 10:25 Nefalšovaná přírodní podívaná 13 [i] 10:55 Nejdivočejší Afrika: Madagaskar [i] 11:50 Příručka přežití pro zvířata: Bažiny a mangrovníky [i] 12:45 Příručka přežití pro zvířata: Písek a moře [i] 13:40 Shamwari - divoký život 3 [i] 14:05 Shamwari - divoký život 4 [i] 14:35 SOS živočišné říše 1 [i] 15:30 Roztomilá zvířátka: Koťata [i] 16:25 Má pekelná kočka: Big Boi ničí náš společenský život [i] 17:20 Lovci aligátorů: Útoky aligátorů v bahně [i] 18:15 Lovec jedu s Donaldem Schultzem: Pohyblivý cíl [i] 19:10 Jak se nestát návnadou pro žraloky [i] 20:05 Nejdivočejší Afrika: Madagaskar [i] 21:00 Nejdivočejší ostrovy: Brazílie/Amazonka [i] 21:55 Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem 8 [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Noční můry matky přírody [i] 23:45 Jak se nestát návnadou pro žraloky [i] 00:35 Poslední šance: 30+ psů [i] 01:25 Nejdivočejší Afrika: Madagaskar [i] 02:15 Nejdivočejší ostrovy: Brazílie/Amazonka [i] 03:05 Divocí tvorové s Dominicem Monaghanem 8 [i] 03:55 Poslední šance: 30+ psů [i] 04:45 Nejdivočejší Afrika: Madagaskar [i]
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox
    06:00 Konec vysílání [i] 06:20 Fielderova volba [i] 07:45 SHOW BENNYHO HILLA 8 [i]