Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Labakan [i] 07:10 Scooby Doo, kde si?! [i] 07:30 Kung Fu panda I. 2/10 [i] 08:00 Tučniaky z Madagaskaru I. 1/10 [i] 08:25 Jumanji [i] 10:25 Dračie srdce [i] 12:35 SUPERSTAR [i] 15:15 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 16:00 Čo to dievča chce? [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 MEGA KINO: Harry Potter a Dary smrti 1 (HD) [i] 23:30 Jonah Hex (HD) [i] 01:00 V maske Fantóma [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Škaredé káčatko: Súťaž geniality [i] 07:10 Biblické príbehy: Ježiš žije! [i] 07:45 Fidlibum [i] 08:10 Asterix a Galovia [i] 09:20 Zaslaná pošta 2/2 [i] 10:55 Lassie [i] 12:30 BIBLIA: JEŽIŠ 1/2 [i] 14:00 Pýcha a predsudok 3/6 [i] 14:55 Ohňom a mečom 2/4 [i] 15:45 Modrý tiger [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Oponice [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:10 Nebojte sa. Život pápeža Jána Pavla II. [i] 22:35 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Dôkaz [i] 00:25 Pýcha a predsudok 3/6 [i] 01:20 Ohňom a mečom 2/4 [i] 02:10 Nebojte sa. Život pápeža Jána Pavla II. [i] 04:35 Dôkaz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Hore Hronom jar ide... [i] 07:25 Pred Veľkou nocou [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Zem ešte stále spieva [i] 08:55 Plitvice - krajina padajúcich jazier [i] 09:50 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 10:20 Magazín Ligy majstrov [i] 10:45 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:15 Tajomstvo vzkriesenia [i] 11:40 Família: Život v Ohrade [i] 12:05 Slovenské kraslice [i] 12:35 Obedňajšia rozprávka: Čierna pani [i] 14:00 Mladé letá [i] 15:05 Senior klub [i] 15:35 Farmárska revue [i] 15:55 Test magazín [i] 16:10 Sedemnásť zastavení jari 11/12 [i] 17:00 Sedemnásť zastavení jari 12/12 [i] 17:55 Hľadanie stratených svetov: Medené mesto [i] 18:20 Veľkonočný večerníček: Veľkonočné prekvapenie [i] 18:30 Prišla jar [i] 18:40 Táraninky: Veľká noc [i] 18:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Iveta Zuskinová [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Generál [i] 22:00 Pietro e Lucia [i] 23:25 Kinorama [i] 23:50 Imago: Štefan Uher [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 06:10 Timon a Pumbaa [i] 06:40 Gumkáči [i] 07:40 Beyblade Metal Fusion [i] 08:00 Bakugan [i] 08:35 Piliere Zeme 2 [i] 10:45 Páli vám to? [i] 12:45 Liga výnimočných [i] 15:00 Dvanásť do tucta 2 [i] 17:15 Doba ľadová [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Pretty Woman [i] 23:00 Americký gangster [i] 03:20 Americký gangster [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Exclusiv - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:10 Stefanie 49 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:30 Zmätok v srdci 4 [i] 10:50 Bučkovci 4 [i] 12:35 Blízko smrti 25 [i] 14:00 Nevesta pre milionára I. 5,6 [i] 16:00 Panelák: Predražené meniny, Korbáčiky [i] 18:00 Snúbenica na prenájom [i] 20:00 Moderná rodina 23 [i] 20:30 Tri kráľovstvá: Vzkriesenie draka [i] 22:30 Mafstory [i] 23:30 Mafstory [i] 01:30 Sloboda za každú cenu [i] 04:30 Zmätok v srdci 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Někdo to rád hloupé II. 34 [i] 08:10 Merlin II. 11 [i] 09:05 Pán šelem III. 5 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 10 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 11 [i] 12:00 Čarodějky ze země OZ 1 [i] 13:45 Posel ztracených duší III. 1 [i] 14:40 Vítejte v džungli 1 [i] 16:40 Muži v černém 1 [i] 18:40 Hellboy 1 [i] 21:00 Hurikán v ringu 1 [i] 23:50 Vítejte v džungli 1 [i] 01:45 Posel ztracených duší III. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 16 [i] 06:00 Jak se to dělá 4 [i] 06:25 Na plný plyn: Yamaha [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 09:05 Impozantní lodě: MV Solitaire [i] 09:55 Říční příšery: Američtí zabijáci [i] 10:50 Říční příšery: Ruský vrah [i] 11:40 Říční příšery: Útok v Mongolsku [i] 12:35 Říční příšery: Asijský zabiják [i] 13:30 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 14:25 Berte to jako varování: Nejlepší klipy [i] 15:20 Záchrana klasických aut 2 [i] 16:15 Rychle a hlasitě 9 [i] 17:10 Texaské války aut: Vše pro Colby [i] 18:05 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 19:00 Jak se to dělá 11 [i] 19:30 Jak se to dělá 29 [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla 9 [i] 21:30 Bitvy o zavazadla 10 [i] 22:00 Skutečný podvod – Vánoční vydání: Vánoční vydání [i] 23:00 Skutečný podvod – Vánoční vydání: Zimní speciál [i] 00:00 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Mexiko [i] 01:00 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 01:30 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 03:00 Bitvy o zavazadla 9 [i] 03:25 Bitvy o zavazadla 10 [i] 03:50 Skutečný podvod – Vánoční vydání: Vánoční vydání [i] 04:40 Skutečný podvod – Vánoční vydání: Zimní speciál [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 06:45 Malý televizní kabaret [i] 07:05 Finley požární autíčko 36/39 [i] 07:30 Dobrodružství tučňáků [i] 08:45 Nezvyklé pojištění [i] 10:15 Případy detektiva Murdocha V: Murdoch dvacátého století 13/13 [i] 11:05 Slovácko sa nesúdí "60" Hlt za tři krejcary 9/12 [i] 11:40 Rozdělení konta Adventních koncertů 2012 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zachýsek zvaný Rumělka [i] 14:10 O modrém ptáčku [i] 14:55 105% alibi [i] 16:25 Sázka pro dva [i] 17:25 Nemocnice na kraji města "60" Setkání 13/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Televizní legendy [i] 21:00 Silvestrovský koktejl [i] 21:50 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Někdo to rád horké [i] 23:50 Zloději paměti [i] 01:20 Sváteční slovo architekta Kamila Mrvy [i] 01:25 Uloupené dětství [i] 03:50 Bílá místa [i] 04:20 Chodím, běhám, sportuji [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vzkříšení [i] 05:25 Cesty víry: Kilometry nýdecké pomoci [i] 06:00 Letecké katastrofy III.: Srážka nad Dillí [i] 06:50 Kde peníze pomáhají [i] 06:55 Chcete je? [i] 07:00 Terra musica [i] 07:55 Divadlo žije! [i] 08:20 Úsměvy [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Tajemství železnic [i] 10:55 Josef Krofta [i] 11:50 Weyden: Snímání z kříže [i] 12:40 Světci a svědci: Vzkříšený Lazar [i] 12:55 Poslední den Ježíše z Nazareta [i] 13:20 Bieszczady [i] 14:15 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 3/8 [i] 14:40 Jistě, pane ministře: Kvalita života 13/22 [i] 15:10 Archa Noemova [i] 15:55 Kamera na cestách: Život v extrémních podmínkách 3/4 [i] 16:45 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Severní Amerika 1/6 [i] 17:40 O Popelákovi - [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Zachránce života 88/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Chaloupka na vršku [i] 19:50 Méďové [i] 20:00 Mýty a fakta historie: 10 vrcholných egyptologických objevů 1/2 [i] 20:45 Těžká léta československého filmu: 1969 - 89 8/12 [i] 21:40 Atentát na kulturu [i] 22:05 Etuda o zkoušce [i] 22:20 Hledání [i] 22:35 Majčini kluci [i] 23:00 Na stojáka [i] 23:25 Co vlastně ženy chtějí [i] 01:10 Souboj s mozkem [i] 03:40 Český žurnál [i] 04:35 Černá zmije IV: Sboheeem 6/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Pepek námořník [i] 06:30 Looney Tunes: Úžasná Show 4 [i] 06:55 Taz - mania III 13 [i] 07:20 Superpes Krypto 16 [i] 07:45 Batman: Odvážný hrdina 17 [i] 08:10 Želvy Ninja VII 14 [i] 08:40 Tajemství kruhu 1 [i] 09:30 Příběh žraloka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Tři chlapi v chalupě [i] 14:00 Svatební mrákoty [i] 15:40 Tančím, abych žil [i] 17:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 [i] 23:00 Nezvratný osud 3 [i] 00:45 Novashopping 01:20 Tančím, abych žil [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Ninjago: Legenda Ninjago [i] 07:10 Mickeyho klubík II: Mickeyho obrovská fuška 15 [i] 07:40 M*A*S*H 152 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:30 Columbo: Zapomenutá dáma [i] 11:35 Velký [i] 13:45 Dobrodružství s pandou [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru I: Smrt v přestrojení [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Polívka na víně [i] 21:25 Pretty Woman [i] 23:55 Pravidla násilí [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Alica v krajine zázrakov 1-2/2 [i] 08:30 Veštiareň [i] 09:30 30tka na krku [i] 11:30 Honba za slobodou [i] 13:50 Ľadové ostrie 3: Splnený sen [i] 15:40 Barbara Woodová: Karibské tajomstvo [i] 17:35 Anna zo Zeleného domu I. 3-4/4 [i] 20:00 Sissi: Pravdivý príbeh jej lásky 1-2/2 [i] 00:15 Proroctvo Fatimských rytierov [i] 01:55 Ružové okuliare [i] 02:35 Bzzz!!! [i] 03:00 SEDEM s r.o. [i] 04:40 Kočičí princ [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Dračí klon [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pinocchio 3000 [i] 13:35 Bratři Bloomovi [i] 15:35 Poslední obrněný vlak [i] 17:55 Cvokař [i] 19:45 Náhradní plán [i] 21:15 Rukojmí [i] 23:15 Pokoj naproti [i] 00:55 Krvavé stopy [i] 03:30 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Stolní tenis [i] 17:00 Watts [i] 19:30 Eurosport Top 10 [i] 20:00 Tanec [i] 21:00 Snooker [i] 23:15 Box [i] 01:15 Eurosport Top 10 [i] 01:45 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Co je to za doktorku? 1 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 10:00 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a druhý detektiv 1 [i] 11:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 13:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona [i] 15:00 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 17:00 Spy Kids: Špioni v akci [i] 19:00 Bratři a sestry 5: Nebylo by to fajn? 19 [i] 20:00 Bratři a sestry 5: Otec neznámý 20 [i] 21:00 Mrazivý faktor [i] 23:00 Dobrá manželka 4: Analýza vtipu 7 [i] 00:00 Skandál 2: Jeden pro psa 10 [i] 01:00 Krutá pravda [i] 04:00 Městečko Haven 1: Takoví jste byli 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Predátoři pod lupou 8 [i] 06:00 Po proudu Yukonu [i] 07:05 Podzemí měst III.: Bodrum 7 [i] 08:05 Obsese: Karaoke na Filípínách 3 [i] 08:40 Obsese: Indie -černá a bílá 4 [i] 09:15 Jamieho revoluce ve stravování II. 5 [i] 10:15 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Síla 5 [i] 11:20 Vášnivý jedlík 15 [i] 11:55 Vášnivý jedlík 16 [i] 12:30 Utajený šéf - Kanada 5 [i] 13:30 Utajený šéf - Kanada 6 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani II.: Jed 3 [i] 15:30 Sám v divočině 6 [i] 16:35 Divoké zločiny 4 [i] 16:50 Sedm divů sluneční soustavy: Tenká modrá linie 3 [i] 17:55 Planeta Země po vymření lidstva 13 [i] 18:50 Sběrači II.: Linda a Jim 6 [i] 19:50 Slavní a bohatí ve slumech 1 [i] 21:05 Raději se bojte 1 [i] 22:05 Vrať se tam, odkud jsi přišel 1 [i] 23:15 Sport očima vědy II. 9 [i] 01:20 Zvířecí rekordmani II.: Jed 3 [i] 03:20 Podzemí měst III. 6 [i] 03:20 Obsese: Korea- bašta plastické chirurgir 2 [i] 03:55 Obsese: Karaoke na Filípínách 3 [i] 04:25 Vražedných šedesát 13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Umění zapadnout [i] 07:25 Přichází království nebeské [i] 09:00 Šmoulové [i] 10:40 Líbáš jako ďábel [i] 12:35 Green Lantern [i] 14:30 Notting Hill [i] 16:35 Alois Nebel [i] 18:00 Bláznivá, zatracená láska [i] 20:00 Černé zlato [i] 22:10 Jeden musí z kola ven [i] 00:20 Seznamte se, Monica Velour [i] 03:00 Příběh Dee Dee Ricksové [i] 04:15 Noc hrůzy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:25 Před kamerou X. 12 [i] 06:00 Můj přítel delfín [i] 07:50 Pee-weeho velké dobrodružství [i] 09:20 Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň [i] 10:45 Vychovávat Hope III. 5 [i] 11:05 Vychovávat Hope III. 6 [i] 11:25 Vychovávat Hope III. 7 [i] 11:45 Vychovávat Hope III. 8 [i] 12:10 Neděle u Tiffanyho [i] 13:40 Hubbleův teleskop [i] 14:25 X-Men: První třída [i] 16:35 Den naruby [i] 17:55 Hugo a jeho velký objev [i] 20:00 Vina [i] 21:30 Mé nové Já II. 8 [i] 22:00 Girls II. 8 [i] 22:30 Spartakus: Válka zatracených 2 [i] 23:25 Hra o trůny II.: Sever nezapomíná 1 [i] 00:15 Hra o trůny II.: Noční krajiny 2 [i] 01:05 Hra o trůny II.: Co je mrtvé, nemůže nikdy zemřít 3 [i] 01:55 Hra o trůny II.: Zahrada kostí 4 [i] 03:50 Hra o trůny II.: Duch Harrenhalu 5 [i] 04:45 Na chuti záleží: Speciality Paula Liebrandta