TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tom a Jerry: Sherlock Holmes [i] 06:45 Avatar: Posledný vládca vetra (HD) [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Princezna ze mlejna [i] 11:25 Peklo s princeznou [i] 13:40 Bláznivý tábor [i] 15:30 Honba za slobodou [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 AKČNÝ PIATOK: Neľútostný pomstiteľ (HD) [i] 22:30 AKČNÝ PIATOK: Len strieľaj! [i] 00:15 Purpurové rieky 2: Anjeli apokalypsy [i] 02:00 Neľútostný pomstiteľ (HD) [i] 03:30 Koniec sveta [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 5 proti 5 [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Škaredé káčatko: Klamár [i] 06:50 No,počkaj!: Na stavbe [i] 07:00 Biblické príbehy: Baránok Boží [i] 07:30 Veľká noc v Zajačikove [i] 08:25 Zaslaná pošta 1/2 [i] 10:00 Pašiové služby Božie na Veľký piatok [i] 11:30 Biblia: Mojžiš 2/2 [i] 13:10 Na ceste po Lombardii [i] 13:35 Nebíčko v papuľke: Šumiac [i] 14:10 Pýcha a predsudok 2/6 [i] 15:05 Ohňom a mečom 1/4 [i] 16:00 "Jak se budí princezny" [i] 17:25 Lassie [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Prípad Cézanne [i] 22:05 Love Story [i] 23:45 Legenda o lietajúcom Cypriánovi 2/2 [i] 00:40 Pýcha a predsudok 2/6 [i] 01:35 Ohňom a mečom 1/4 [i] 02:25 Prípad Cézanne [i] 04:25 Love Story [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Polícia [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Jarné zvykoslovie [i] 08:50 História vedy: Môžeme mať neobmedzenú energiu? [i] 09:40 Hra o umučení a slávnom vzkriesení Pána a Spasiteľa nášho Ježiša Krista [i] 11:25 Otče, do Tvojich rúk porúčam svojho ducha [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Zuzanka Hraškovie [i] 13:35 Príroda zblízka: Pomoc pre zvieratá [i] 14:05 Večer pod lampou [i] 16:20 Olejkár [i] 17:25 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 17:50 Neznáma klenotnica - Oponický kaštieľ [i] 18:20 Veľkonočný večerníček: Jarná únava [i] 18:25 Ako škovránok prebudil jar [i] 18:35 Teleantikvárium: Pieta [i] 18:40 Encyklopédia slovenských obcí: Chrasť nad Hornádom [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Sviatočné slovo: Veľký piatok [i] 19:45 Počasie [i] 20:00 Plitvice - krajina padajúcich jazier [i] 20:50 Svetoslav Veigl: Svetlo kríža [i] 20:55 GEN.sk: Jozef Tomko [i] 21:15 Krížová cesta z Kolosea [i] 22:45 O bohoch a ľuďoch [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 PÁLI VÁM TO? [i] 06:40 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:45 Piliere Zeme 1/4 [i] 10:00 Arthur a Minimojovia [i] 12:15 Pred svadbou nie! [i] 15:00 Pravdivé lži [i] 18:00 Súdna sieň: Otec ma okráda [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Stratený v preklade [i] 21:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 23:00 Liga výnimočných [i] 01:30 Pravdivé lži [i] 04:00 Zločinné úmysly III. 20,21/21 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Dynastia Straussovcov 9 [i] 06:00 Stefanie 48 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:20 V uliciach San Francisca 119/119 [i] 09:25 Knight Rider 1/90 [i] 10:45 Chameleón 31,32 [i] 13:00 Geissenovci III.: - Ťažký život milionárov 8 [i] 14:20 Skutočné paničky z Orange County V. 15 [i] 15:20 Simpsonovci VIII. 16 [i] 15:50 Simpsonovci XXI.: - PREMIÉRA 5 [i] 16:20 Poslední ostrí muži [i] 18:20 Profesionáli 2012: Padla kosa na kameň, Dôkaz 3,4 [i] 20:00 Deň a Noc 52 [i] 20:30 Bučkovci 4 [i] 22:30 Cesta do zatratenia [i] 00:35 Hitman [i] 02:05 Turbo 7,8/8 [i] 04:55 Dynastia Straussovcov 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin II. 12 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 13 [i] 08:50 JAG III. 19 [i] 09:45 Posel ztracených duší II. 21 [i] 10:40 Pán času V. 10 [i] 11:35 Merlin II. 12 [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II. 13 [i] 13:25 JAG III. 20 [i] 14:20 Posel ztracených duší II. 22 [i] 15:15 Podfukáři V. 1 [i] 16:20 Pán času V. 11 [i] 17:15 Merlin II. 13 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 14 [i] 19:10 Posel ztracených duší III. 1 [i] 20:05 Posel ztracených duší III. 2 [i] 21:00 Muži v černém 1 [i] 22:55 True Blood - Pravá krev IV. 6 [i] 00:10 Cena za lidskost II. 6 [i] 01:05 Myšlenky zločince VII. 17 [i] 02:00 Myšlenky zločince VII. 18 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev IV. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 15 [i] 06:00 Jak se to dělá 3 [i] 06:25 Rození obchodníci: DeLorean [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Domani Studios [i] 08:10 Špinavé práce: Technikem na větrné farmě [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední hodina [i] 09:55 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 10:50 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 11:15 Jak se to dělá 45 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 12:35 Pátá rychlost 9 [i] 13:05 Pátá rychlost 10 [i] 13:30 Rození obchodníci: Triumph Spitfire - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Triumph Spitfire – část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Sériová motorka OCC [i] 15:20 Bořiči mýtů: Lepenková konstrukce [i] 16:15 Špinavé práce: Hledání žraloků v Grónsku [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 18:05 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 19:00 Jak se to dělá 10 [i] 19:30 Jak se to dělá 28 [i] 20:00 S autem v divočině: Poušť [i] 21:00 Bearova výprava na Everest [i] 22:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Hankem Skinnerem [i] 23:00 Nejlepší policisté 5 [i] 00:00 Vězněm v cizině: Venezuely [i] 00:55 S autem v divočině: Poušť [i] 01:50 Bearova výprava na Everest [i] 02:50 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Hankem Skinnerem [i] 03:50 Nejlepší policisté 5 [i] 04:45 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Šlápnutí vedle 8/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Faraonovy doutníky - 2. část 7/39 [i] 09:25 Tajemství rodu Tomáše Halíka [i] 10:15 Televarieté na přeskáčku [i] 11:05 Život na zámku "60" Závěť 12/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Souboj hitů [i] 15:40 Po stopách hvězd [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Malá farma: Do tajů minulosti [i] 17:20 Besipky: Vyjíždíme na jaře [i] 17:25 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj "60" Nagano 11/22 [i] 20:55 13. komnata Deany Jakubiskové [i] 21:20 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 To je šoubyznys [i] 23:35 Kriminálka Paříž: Nové důkazy 1/2 47/62 [i] 00:25 Město žen III: Citlivé téma 10/15 [i] 00:45 Tísňová linka [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:40 Sama doma - [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:35 Po stopách hvězd [i] 04:05 Ruleta humoru [i] 04:40 Ten vlas není tvůj miláčku [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Chcete mě? [i] 05:25 Příběh fungujícího přijímače [i] 05:40 Zeměpis světa: Kanada - Ontario [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných - Karel Valdauf [i] 08:55 Kde peníze pomáhají [i] 09:05 Koleje v srdci Arábie [i] 09:30 Šumné stopy [i] 10:00 Galerie umění II 1/13 [i] 10:25 Králík po berlínsku [i] 11:15 Afropolis [i] 11:45 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 2/8 [i] 12:10 Na plovárně s Janou Hlaváčovou a [i] 12:35 Folklorní výlety [i] 13:00 Chcete mě? [i] 13:15 Zeměpis světa: Kanada - Britská [i] 13:30 Království divočiny: Monarchové stěhovaví [i] 13:55 Cutty Sark - Vzkříšení z popela [i] 14:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:30 Technické divy světa: Letiště: Hongkong 10/10 [i] 16:25 Film 2013 [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Velkopáteční bohoslužba [i] 18:00 Zprávičky [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Pan Porada 87/104 [i] 19:20 Herkules: Herkules a návrat Týfona 14/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Na ptačích křídlech kolem světa: Severní Amerika 1/6 [i] 20:55 Vesmír: Co je v kosmu největší? 29/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: Robert Altman [i] 23:35 ČT Live - Žebřík 2012 [i] 00:30 Queer: Nahá těla nad Berlínem [i] 00:55 Černá zmije IV: Sboheeem 6/6 [i] 01:25 Pološero - Políbení tmou [i] 01:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:20 Kvarteto [i] 02:45 Botticelli: Mystické narození [i] 03:35 Klíč [i] 04:05 Postřehy odjinud [i] 04:10 Jura Petrů [i] 04:35 Lidoví houslaři [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2374 [i] 09:50 Ordinace v růžové zahradě 2: Chabá náhrada 402 [i] 11:00 Přátelé X 14 [i] 11:25 Zpátky do školy: Vedení domácnosti [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 S tebou je mi líp 5 [i] 13:00 Námořní hlídka III 13 [i] 13:50 Vražedná čísla III: Janusův seznam 24 [i] 14:45 Odložené případy VI: Bruslařka 4 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 8 [i] 16:30 Přátelé X 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Buď chlap [i] 18:30 Ulice 2375 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Nejkrásnější hádanka [i] 22:10 Křižovatka smrti 2 [i] 23:45 Mrazivá vášeň [i] 01:55 Novashopping 02:30 Námořní vyšetřovací služba VI: Láska a válka [i] 03:10 Áčko: Někdo to dělat musí [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk III: Slib 12 [i] 07:15 Kutil Tim II: Když zvíře zařve 23 [i] 08:00 M*A*S*H 152 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Comeback na Broadway 12 [i] 10:45 Julie Lescautová II: Případ z pouti 10 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Srdce boxera 13 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Malá požehnání 12 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Rackové ve větru [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Nový začátek [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Beznaděj [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 83/188 [i] 06:00 Viktória 98/171 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 203/216 [i] 07:55 Zakázaná vášeň 43/140 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Láska a trest 73-74 [i] 11:45 Tisíc a jedna noc [i] 12:30 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 13:40 Živelná pohroma [i] 15:35 Neviditeľný dotyk [i] 17:40 Anna zo Zeleného domu I. 1-2/4 [i] 19:40 Smotánka [i] 20:20 Ľadové ostrie 3: Splnený sen [i] 22:05 Veľmi nebezpečné známosti 3 [i] 23:45 V reťaziach [i] 01:50 Zabi ma, ak môžeš [i] 03:20 L.O.V.E. [i] 03:55 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Lavina [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sicko [i] 14:15 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 16:40 Náhradnice [i] 18:15 Dokonalý manžel [i] 20:00 Banditi [i] 22:10 Divoká krása [i] 23:50 Krvavé stopy [i] 01:35 Bitva o Hill 60 [i] 03:35 Cena mlčení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 12:15 Greenelight [i] 12:30 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 22:00 Snooker [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Purim 10 [i] 06:20 Být Erikou 4: Erika doktorkou 11 [i] 07:20 Být Erikou 4: Co je to za doktorku? 1 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 5: Červ v květu 2 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Bílý bůvol 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Anděl pomsty 4 [i] 12:20 Rookie Blue 1: Špatné signály 4 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk zůstává ležet 3 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Závany změny 5 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Lazar 6 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vraždy zvoníků 3 [i] 18:20 Rookie Blue 1: Za denního světla 5 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde do kanceláře 4 [i] 20:20 Agentura Jasno 1: Zataženo s možností vraždy 12 [i] 21:20 Bratři a sestry 5: Nebylo by to fajn? 19 [i] 22:20 Bratři a sestry 5: Otec neznámý 20 [i] 23:20 Skandál 2: Jeden pro psa 10 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Analýza vtipu 7 [i] 01:20 Rookie Blue 1: Za denního světla 5 [i] 02:20 Městečko Haven 1: Vyplaveno na povrch 12 [i] 03:20 Agentura Jasno 1: Zataženo s možností vraždy 12 [i] 04:15 Být Erikou 4: Erika doktorkou 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Predátoři pod lupou 7 [i] 06:00 Univerzita vševědoucna 15 [i] 07:05 Univerzita vševědoucna 16 [i] 08:10 Podzemí měst 9 [i] 09:05 Jídlo je detektivka II. 7 [i] 09:40 Jídlo je detektivka II. 8 [i] 10:15 Sběrači III.: Carolyn a Jo 2 [i] 11:15 Zvláštní jedlíci III. 5 [i] 12:25 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 13:30 Madagaskar: Země horka a prachu 2 [i] 14:35 Predátoři pod lupou 8 [i] 15:15 Zvířecí rekordman IV. 2 [i] 16:20 Planeta Země po vymření lidstva 19 [i] 17:15 Jídlo je detektivka II. 9 [i] 17:50 Jídlo je detektivka II. 10 [i] 18:20 Sběrači III.: Tami a George 3 [i] 19:20 Madagaskar: Ztracené světy 3 [i] 20:25 Země pod vodou [i] 21:30 Nejhorší světové katastrofy: Lesní požáry 12 [i] 22:30 Planeta Země po vymření lidstva 20 [i] 23:30 Prvních 48 hodin XI. 4 [i] 00:30 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny II. 7 [i] 01:30 Nejhorší světové katastrofy: Lesní požáry 12 [i] 02:30 Pravdivé příběhy III.: Jurassic Park 3 [i] 03:25 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny II. 7 [i] 04:20 Podzemí městí 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou X. 12 [i] 06:00 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část [i] 07:55 Scooby-Doo! Upíří hudba [i] 09:10 Rómští poldové [i] 10:10 Zrození Planety opic [i] 11:55 Scooby Doo: Legenda o Fantosaurovi [i] 13:10 Kluci z kalendáře