TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Búrlivé víno [i] 09:20 Zámena manželiek [i] 10:30 Splnený sen [i] 12:30 Mickeyho modré oči [i] 14:40 Monk IV. 14/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 19/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Avatar: Posledný vládca vetra (HD) [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 20/24 [i] 00:00 Monk IV. 14/16 [i] 00:50 Hrozba z temnoty IV. 12-13/22 [i] 02:10 Neľútostný zabijak [i] 03:40 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Bola raz jedna planéta: Zajtrajšok [i] 06:55 No,počkaj!: Televíznou hviezdou ľahko a rýchlo [i] 07:05 Biblické príbehy: Mesiáš prichádza [i] 07:35 Dogtanian-jeden za všetkých,všetci... [i] 08:55 Mach, Šebestová a čarovné slúchadlo [i] 10:35 Žriebä [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Biblia: Mojžiš 1/2 [i] 15:00 Pýcha a predsudok 1/6 [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 91 [i] 17:15 Galileo - špeciál [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Opatrovateľka v akcii [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Borgiovci II. 3/10 [i] 23:00 Legenda o lietajúcom Cypriánovi 1/2 [i] 00:00 Pýcha a predsudok 1/6 [i] 00:50 Opatrovateľka v akcii [i] 02:20 Borgiovci II. 3/10 [i] 03:15 Sila lásky VI. 91 [i] 04:05 Galileo - špeciál [i] 04:35 Duel [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Táraninky: Veľká noc [i] 09:05 Noc v archíve: Oslavujme príchod jari! [i] 10:05 Pred rokmi... [i] 10:35 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus spotrebiteľ [i] 11:35 Architektúra: Budova Poštovej sporiteľne vo Viedni [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Jitka a Jana [i] 13:05 Polícia [i] 13:20 Profesionál [i] 13:45 Hodina dejepisu [i] 14:45 Pánovi učiteľovi [i] 15:25 Senior klub-magazín [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:20 Som závislý? Nelegálne drogy [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Príroda zblízka: Pomoc pre zvieratá [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Hrnčiar Macek [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Slovo [i] 19:55 Počasie [i] 20:00 História vedy: Môžeme mať neobmedzenú energiu? [i] 20:55 Spektrum vedy: Molekulárna biológia v biomedicínskom výskume [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:10 Večer pod lampou [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 PÁLI VÁM TO? [i] 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Porážka [i] 08:45 Súdna sieň: Ste horší ako ŠTB! [i] 09:50 Panelák: Tajné lásky [i] 11:00 Dom snov IV. 19 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Páli vám to? [i] 15:00 Panelák: Korbáčiky [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Chrápe ako medveď [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Kopačky [i] 21:30 Dr. Dokonalý: Dieťa 13 [i] 22:45 Geissenovci III. 8 [i] 23:45 Pach krvi 2 [i] 01:45 Utajené znásilnenie [i] 03:30 Damages - V ohrození života IV. 3 [i] 04:10 Zločinné úmysly III. 18,19 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie 46,47 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:20 V uliciach San Francisca 117,118 [i] 10:45 Chameleón 29,30 [i] 13:00 Blízko smrti 24 [i] 13:25 Dr. Dokonalý: Vysoké napätie 12 [i] 14:35 Skutočné paničky z Orange County V. 14 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 15 [i] 16:05 Simpsonovci XXI.: - PREMIÉRA 4 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 13 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli V.: Komunálky 11 [i] 20:00 Deň a Noc 51 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII.: - PREMIÉRA 9 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII.: - PREMIÉRA 7 [i] 22:30 Walking Dead III.: - PREMIÉRA 14 [i] 23:30 Na plný plyn [i] 01:30 Podvodníci II. 8 [i] 02:10 Nežní zabijaci II. 12,13/13 [i] 03:40 Turbo 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin II. 11 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 12 [i] 08:50 JAG III. 18 [i] 09:50 Posel ztracených duší II. 19 [i] 10:45 Pán času V. 9 [i] 11:40 Merlin II. 11 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II. 12 [i] 13:30 JAG III. 19 [i] 14:25 Posel ztracených duší II. 20 [i] 15:20 Podfukáři IV. 6 [i] 16:20 Pán času V. 10 [i] 17:20 Merlin II. 12 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 13 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 21 [i] 20:05 Posel ztracených duší II. 22 [i] 21:00 NCIS VI. 25 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba LA III. 19 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 20 [i] 23:45 Boj o čas III. 10 [i] 00:40 NCIS VI. 25 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 19 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA III. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 14 [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka Gears of War [i] 08:10 Špinavé práce: Záchranná akce pod ledem [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Zápas s časem i s úlovkem [i] 09:55 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 10:50 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 11:15 Jak se to dělá 44 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 12:35 Jízda: Heavy Metal [i] 13:30 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka Billa Murraye - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Smrtící výtah/Vznášedlo [i] 16:15 Špinavé práce: Technikem na větrné farmě [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední hodina [i] 18:05 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 19:00 Jak se to dělá 9 [i] 19:30 Jak se to dělá 27 [i] 20:00 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 21:00 Zločinecká impéria: Irská mafie z jižního Bostonu [i] 22:00 Ve světě gangsterů 2 [i] 23:00 Z ráje do pekla 13 [i] 00:00 Únos a záchrana: Boj v džungli [i] 00:55 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 01:50 Zločinecká impéria: Irská mafie z jižního Bostonu [i] 02:50 Ve světě gangsterů 2 [i] 03:50 Z ráje do pekla 13 [i] 04:45 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/testovací figuríny/ovoce a zelenina [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Faraonovy doutníky - 1. část 6/39 [i] 09:25 Pošta pro tebe [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Televize [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:25 Souboj hitů [i] 15:35 13. komnata Vlasty Horvátha [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Policajti z centra: Agent 8/14 [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:50 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Panství Downton II 5/11 [i] 22:50 Inspektor Rebus II: Jména mrtvých 9/10 [i] 00:00 MI5 VII 2/8 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:45 Velikonoce [i] 02:00 Od zítřka začnu nový život [i] 03:05 Koeficient užitečného muže [i] 04:00 Trojúhelníková podobnost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Folklorní výlety [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných - Adolf Branald [i] 08:55 Kde peníze pomáhají [i] 09:05 Obrázky z Francie [i] 09:20 Parfém - dotek Francie [i] 10:15 Útěk z Alcatrazu! [i] 11:05 Postřehy odjinud [i] 11:15 Mýty a fakta historie: Neandrtálský kód 2/2 [i] 12:05 Vesmír: Nejdivočejší počasí ve vesmíru 28/31 [i] 12:50 Babylon [i] 13:15 Cesty víry: Kilometry nýdecké pomoci [i] 13:45 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 13:50 Národní klenoty [i] 14:20 Putování za vínem: Chorvatsko - pobřeží a ostrovy [i] 14:45 Zázračná planeta: Nosorožec v domě [i] 15:30 Byl jsem obviněn [i] 16:25 Klíč [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Princezna Beatrice 86/104 [i] 19:20 Herkules: Herkules a žijící legenda 13/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Archa Noemova [i] 20:50 Svět zázraků [i] 21:15 Interpol: Osudové nutkání [i] 22:05 Borgiové II: Obléhání Forli 7/10 [i] 22:55 Krásný ztráty [i] 23:25 Jistě, pane ministře: Kvalita života 13/22 [i] 23:55 Zadaní Žádaní Zklamaní 1/6 [i] 00:40 Moje rodina VI: Umění být Susan 7/7 [i] 01:10 Abbey Road: Live III.: The Killers, Florence and the 9/12 [i] 02:00 Náš venkov [i] 02:25 Uchem jehly [i] 02:55 Křesťanský magazín [i] 03:20 Nedej se: Komunální hluk [i] 03:45 Hraje vám... kapela Vracovjáci [i] 04:20 Králenky [i] 04:30 Na vlnách swingu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2373 [i] 09:50 Gympl s (r)učením omezeným: Mikulášské překvápko 42 [i] 11:00 Přátelé X 13 [i] 11:25 Zpátky do školy: Úvod do statistiky [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 S tebou je mi líp 4 [i] 13:00 Námořní hlídka III 12 [i] 13:50 Vražedná čísla III: Snadný výdělek 23 [i] 14:40 Odložené případy VI: Středeční ženy 3 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 7 [i] 16:30 Přátelé X 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: 418/427 [i] 18:30 Ulice 2374 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Chabá náhrada 402 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XII: Zločin za zločinem 8 [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:55 Tajná dohoda [i] 00:30 Lidský terč 10 [i] 01:15 Novashopping 01:55 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 02:35 Vabank [i] 03:25 Áčko: Mám nebezpečné povolání [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk III: Rodinná tajemství 11 [i] 07:10 Kutil Tim II: Setkání 22 [i] 07:55 M*A*S*H 151 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala I: Kongres volá 11 [i] 10:35 Julie Lescautová II: Obchod s dětmi 9 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Slib 12 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe IX: Ráže 7,65 2 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Místo pro ženu 11 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Květ života [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Zrcadlo tvého života - Lucie Bílá [i] 21:35 Farmář hledá ženu: První den na farmě [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Zlomené srdce 3 [i] 23:50 Firma: Kapitola šestnáctá 16 [i] 00:45 Živí mrtví II: Víc než dál 10 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Reportéři na vaší straně [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 82/188 [i] 06:00 Viktória 97/171 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 202/216 [i] 07:55 Zakázaná vášeň 42/140 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 11:45 Chcem naspäť svoje deti [i] 14:10 O.C. California II. 22/24 [i] 15:05 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 19/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 203/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 83/188 [i] 17:45 Bez stopy II. 1/24 [i] 18:40 Čarodejnice II. 2/22 [i] 19:45 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:10 Láska a trest 73-74 [i] 00:05 Tlkot srdca I. 2/10 [i] 00:55 Ally McBealová II. 8/24 [i] 01:35 Adela show [i] 02:05 Veronika I. 7-8/22 [i] 02:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 19/22 [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Impyho zázračný ostrov [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Charlie Bartlett [i] 13:50 Dívka s perlou [i] 15:40 Zmražená pojistka [i] 17:30 Sicko [i] 19:40 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 22:00 Cena mlčení [i] 23:45 Bitva o Hill 60 [i] 01:50 Přímý kontakt [i] 03:20 Film o filmu: Czech Made Man [i] 03:50 Darwinovy ceny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Fotbal