Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. [i] 10:45 Aká matka, taký syn [i] 12:40 Komisár Rex V. 6/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 10/23 [i] 14:40 Monk IV. 13/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 18/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Modré z neba [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 19/24 [i] 23:55 Monk IV. 13/16 [i] 00:50 Odložený prípad III. 10/23 [i] 01:35 Hrozba z temnoty IV. 11/22 [i] 02:15 Aká matka, taký syn [i] 03:40 Komisár Rex V. 6/15 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:10 Dámsky klub [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Galileo [i] 09:10 Duel [i] 09:40 5 proti 5 [i] 10:25 District: Ruská hra II. 23 [i] 11:10 Sila lásky V. 76 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Žena na úteku 107 [i] 15:05 Doktorka Quinnová VI: Nádej neumiera 1 [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 90 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Enigma [i] 22:05 Pobrežie moskytov [i] 00:00 District: Ruská hra II. 23 [i] 00:45 Enigma [i] 02:40 Pobrežie moskytov [i] 04:35 Sila lásky VI. 90 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Táraninky: Veľká noc [i] 09:05 Osudy slávnych: Sen o Krištofovi Kolumbovi [i] 10:05 Rusínsky magazín [i] 10:35 Fokus zdravie [i] 11:10 Ako to funguje [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:00 Cesty za folklórom: Kojšov [i] 12:20 Cesta [i] 12:45 Jakubove uniformy [i] 13:25 Triky potravinárskeho priemyslu [i] 14:20 Medzinárodný deň divadla: Národné [i] 15:55 Obrátená pyramída [i] 16:20 Maďarský magazín [i] 16:55 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Architektúra: Budova Poštovej sporiteľne vo Viedni [i] 18:30 Večerníček: Hrnčiar Macek [i] 18:40 Táraninky: Knihy [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Hodina dejepisu [i] 20:55 Pánovi učiteľovi [i] 21:35 Správy a komentáre [i] 22:05 Počasie [i] 22:10 Góly - body - sekundy [i] 22:15 Ježišova matka [i] 23:50 Polícia [i] 00:05 Profesionál [i] 00:20 VAT - Veda a technika [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 PÁLI VÁM TO? [i] 06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Lezieš mi na nervy [i] 08:45 Súdna sieň [i] 09:50 Panelák: Vŕtačka [i] 11:00 Dom snov IV. 18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Páli vám to? [i] 15:00 Panelák: Predražené meniny [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Chcem lásku, nie prachy [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kosti VIII. 5,6 [i] 22:30 Vtierka Castle IV. 4 [i] 23:30 Hawaii 5.0 II. 9 [i] 00:30 Hawaii 5.0 4 [i] 01:30 Vtierka Castle IV. 4 [i] 02:30 Damages - V ohrození života IV. 2 [i] 03:05 Hawaii 5.0 9 [i] 03:45 Zločinné úmysly III. 16,17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Stefanie 44,45 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:20 V uliciach San Francisca 115,116 [i] 10:45 Chameleón 27,28 [i] 13:00 Blízko smrti 23 [i] 13:25 Geissenovci III.: - Ťažký život milionárov 7 [i] 14:35 Skutočné paničky z Orange County V. 13 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 14 [i] 16:05 Simpsonovci XXI.: - PREMIÉRA 3 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 12 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli V.: Sklad techniky 10 [i] 20:00 Deň a Noc 50 [i] 20:30 KINO PLUS PREMIÉRA: Spartakus 1,2/2 [i] 00:40 Špeciálne komando IV. 5 [i] 01:30 Veľký muž 4 [i] 02:55 Turbo 5 [i] 04:25 Dynastia Straussovcov 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin II. 10 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11 [i] 08:50 JAG III. 17 [i] 09:50 Posel ztracených duší II. 18 [i] 10:45 Pán času V. 8 [i] 11:40 Merlin II. 10 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11 [i] 13:30 JAG III. 18 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 18 [i] 15:20 Podfukáři IV. 5 [i] 16:25 Pán času V. 9 [i] 17:20 Merlin II. 11 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 12 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 19 [i] 20:05 Posel ztracených duší II. 20 [i] 21:00 CSI: New York IX. 13 [i] 21:55 Myšlenky zločince VII. 16 [i] 22:45 Myšlenky zločince VII. 17 [i] 23:40 Myšlenky zločince VII. 18 [i] 00:35 CSI: New York IX. 13 [i] 01:30 Posel ztracených duší II. 19 [i] 02:25 Myšlenky zločince VII. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 13 [i] 06:00 Jak se to dělá 1 [i] 06:25 Rození obchodníci: Saab 9-3 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Snižování počtů [i] 08:10 Špinavé práce: Krocaní inseminátor [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Změna proudů [i] 09:55 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 10:50 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 11:15 Jak se to dělá 43 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Zchátralý Rambler [i] 13:30 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka Billa Murraye - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Dávnověké paprsky smrti/Skunk/Co je neprůstřelné? [i] 16:15 Špinavé práce: Záchranná akce pod ledem [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Zápas s časem i s úlovkem [i] 18:05 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 19:00 Jak se to dělá 8 [i] 19:30 Jak se to dělá: Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška 8 [i] 21:00 Zlato Beringova moře 3 [i] 22:00 Zlato z džungle – pohled do zákulisí [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek 8 [i] 00:00 Mečouni - život na udici 8 [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška 8 [i] 01:50 Zlato Beringova moře 3 [i] 02:50 Zlato z džungle – pohled do zákulisí [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek 8 [i] 04:45 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Poklad rudého piráta 5/39 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Slovácko sa nesúdí "60" Medvěd 8/12 [i] 10:50 Kluci v akci [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:40 Souboj hitů [i] 15:55 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tajemství rodu Tomáše Halíka [i] 21:50 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Dům ztracených duší [i] 23:20 Profil zločinu: Synové člověka 8/18 [i] 00:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:10 13. komnata Jana Spáleného [i] 01:35 Malá farma: Kachna na pekáči [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:30 Banánové rybičky [i] 03:10 Husquarna [i] 03:30 Když naši jsou tak staromódní [i] 04:35 Kousek štěstí na 14 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Franta Mlčoch a ti druzí [i] 05:25 Putování za vínem: Chorvatsko I. - vnitrozemí a Istrie [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných - Jindřich Polák [i] 08:55 Náš venkov [i] 09:25 Chcete je? [i] 09:30 Království divočiny: Monarchové stěhovaví [i] 09:55 Skrytá tvář nacistického Německa [i] 10:45 Interpol: Krádež historie [i] 11:35 Česká muzika na Žofíně [i] 12:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 12:35 Letecké katastrofy III.: Srážka nad Dillí stoupal od letiště New Delhi [i] 13:25 Panda - zvířecí celebrita aneb [i] 14:10 Návraty dokumentaristů: Martin Dostál [i] 14:35 Botticelli: Mystické narození [i] 15:25 Národní klenoty [i] 15:55 Kvarteto [i] 16:20 Moje rodina VI: Umění být Susan 7/7 [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: V pasti 85/104 [i] 19:20 Herkules: Herkules a koberec osudu 12/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Život v extrémních podmínkách 3/4 [i] 20:55 Národní klenoty [i] 21:20 Šumné stopy [i] 21:50 Copak bych vám lhal? [i] 22:20 Na stojáka [i] 22:50 Terra musica [i] 23:40 Bratři a sestry III: Nezvěstný 20/24 [i] 00:25 Útěk z Alcatrazu! [i] 01:15 Zločin 12/20 [i] 02:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:00 Úsměvy "60" [i] 03:35 Hraje vám... Sokolka [i] 04:10 Velikonoce [i] 04:25 Podyjí [i] 04:55 BROLN v Holandsku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2372 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Příliš mnoho důkazů 401 [i] 10:55 Přátelé X 12 [i] 11:25 Zpátky do školy: Fotbal, feminismus a ty [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 S tebou je mi líp 3 [i] 13:00 Námořní hlídka III 11 [i] 13:50 Vražedná čísla III: Pod tlakem 22 [i] 14:40 Odložené případy VI: To pravé povolání 2 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 6 [i] 16:30 Přátelé X 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Království divočiny [i] 18:30 Ulice 2373 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Mikulášské překvápko 42 [i] 21:30 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:50 Dlouhý polibek na dobrou noc [i] 00:55 Lidský terč 9 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Střepiny [i] 02:40 PRÁSK! [i] 03:15 Áčko: Dvojníci [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk III: Nebezpečný ctitel 10 [i] 07:15 Kutil Tim II: Mnoho povyku pro tchyni 21 [i] 08:00 M*A*S*H 150 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Síla hypnózy 10 [i] 10:40 Julie Lescautová II: Ženy v nebezpečí 8 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Rodinná tajemství 11 [i] 13:50 Návrat komisaře Rexe IX: Setkání 1 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Na konci duhy 10 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Útesy lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Je to tvůj život 175 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Slunečno, místy vraždy III: Staré časy 6 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Nedodržený slib 15 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny VI: První krev 11 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Nedokonalé zločiny VI: První krev 11 [i] 04:25 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 81/188 [i] 06:05 Viktória 96/171 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 201/216 [i] 08:00 Zakázaná vášeň 41/140 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Láska a trest 71-72 [i] 12:05 Tisíc a jedna noc [i] 12:55 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 14:05 O.C. California II. 21/24 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 18/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 202/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 82/188 [i] 17:45 Bez stopy I. 23/23 [i] 18:40 Čarodejnice II. 1/22 [i] 19:45 Ako byť trendy [i] 20:20 Chcem naspäť svoje deti [i] 22:40 Zabi ma, ak môžeš [i] 00:40 Tlkot srdca I. 1/10 [i] 01:25 Ally McBealová II. 7/24 [i] 02:10 Adela show [i] 02:40 Veronika I. 5-6/22 [i] 03:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 18/22 [i] 04:05 L.O.V.E. [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Sladkých sedmnáct [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Paparazzi [i] 13:40 Ten kluk [i] 15:40 Hranice smrti [i] 17:40 Charlie Bartlett [i] 19:25 Dívka s perlou [i] 21:10 Darwinovy ceny [i] 22:50 Přímý kontakt [i] 00:30 Nevěř nikomu! [i] 02:05 Elitní jednotka [i] 03:45 Warholka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Motorsport [i] 11:40 Business Class [i] 11:45 Fotbal [i] 12:30 Snooker [i] 16:45 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Greenelight [i] 20:45 Olympiáda [i] 21:15 Business Class [i] 21:20 Wednesday Selection [i] 21:25 Jezdectví [i] 21:30 Golf [i] 22:30 Golf [i] 23:30 Golf [i] 00:00 Golf [i] 00:05 Jachting [i] 00:10 Wednesday Selection [i] 00:15 Business Class [i] 00:20 Sport Destination [i] 01:20 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Šance vrátit čas 6 [i] 06:20 Být Erikou 4: Být ethanem 7 [i] 07:20 Být Erikou 4: Řekni to, prosím, hned 8 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Svatební zvony - 1.část 24 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Svatební zvony - 2.část 25 [i] 12:20 Rookie Blue 1: Osudová přitažlivost 2 [i] 13:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk a druhý detektiv 1 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Domov statečných 1 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Smrtící situace 2 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 5: Obchod se smrtí 1 [i] 18:20 Rookie Blue 1: Boxerská noc 3 [i] 19:20 Můj přítel Monk 4: Pan Monk jde opět domů 2 [i] 20:20 Agentura Jasno 1: Špatná konstelace 10 [i] 21:20 Útok dvojhlavého žraloka [i] 23:20 Dobrá manželka 4: Analýza vtipu 7