Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:35 Komisár Rex V. 4-5/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 9/23 [i] 14:40 Monk IV. 12/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 17/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 NAŠI MA ZABIJÚ! [i] 21:30 HORÚCA KRV II. [i] 22:50 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 18/24 [i] 00:10 Monk IV. 12/16 [i] 01:00 Odložený prípad III. 9/23 [i] 01:45 Hrozba z temnoty IV. 10/22 [i] 02:25 Dva a pol chlapa I. 17/24 [i] 02:45 Komisár Rex V. 4-5/15 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Dámsky klub [i] 07:20 Správy RTVS [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Počasie [i] 08:25 Galileo [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:20 District: Ruská hra I. 22 [i] 11:05 Sila lásky V. 75 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Žena na úteku 106 [i] 15:10 Doktorka Quinnová V.: Okamih pravdy II. [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 89 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... 12/15 [i] 21:40 Dr.House VIII.: Chase 12/23 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Privlastnení 12/24 [i] 23:05 District: Ruská hra I. 22 [i] 23:50 Doktorka Quinnová V.: Okamih pravdy II. [i] 00:35 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 O 5 minút 12 [i] 02:40 Žena na úteku 106 [i] 03:30 Sila lásky V. 75 [i] 04:20 Sila lásky VI. 89 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Táraninky: Sviatky [i] 09:05 Športové ozveny [i] 09:30 FIFA magazín [i] 10:00 Kým stúpa dym ... [i] 10:25 Národnostný magazín mix: Bulharský [i] 10:55 Fokus práca [i] 11:30 60 zabijakov divočiny 8/26 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Rozmarín zelený-trdelník pečený [i] 13:00 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 13:30 Epizóda [i] 14:25 Najriskantnejšie technické operácie: Vysoké napätie [i] 15:25 Separé [i] 15:55 Orientácie [i] 16:20 Rusínsky magazín [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Hrnčiar Macek [i] 18:35 Japonská mozaika V [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Triky potravinárskeho priemyslu [i] 20:45 Ambulancia: Ambulancia - Chudnutie s pomocou modernej medicíny [i] 21:10 GEN.sk: Milan Profant [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Vizuálne umenie [i] 22:35 Kinorama [i] 23:00 Energetika [i] 23:15 Správy RTVS "N" [i] 23:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:05 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Vytlčiem to z teba [i] 08:45 Súdna sieň: Šľapka [i] 09:50 Panelák: Trávička zelená [i] 11:00 Dom snov IV. 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Páli vám to? [i] 15:00 Panelák: Špión [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Máš radšej cudzie? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Korbáčiky [i] 21:30 Rodinné záležitosti 5 [i] 22:45 Geissenovci III. 7 [i] 23:45 Kosti II. 10 [i] 00:45 "Nestyda" [i] 02:30 Črepiny [i] 03:10 Damages - V ohrození života IV. 1/10 [i] 03:50 Zločinné úmysly III. 14,15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie 42,43 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:20 V uliciach San Francisca 113,114 [i] 10:45 Chameleón 25,26 [i] 13:00 Blízko smrti 22 [i] 13:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 6 [i] 14:35 Skutočné paničky z Orange County V. 12 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 13 [i] 16:05 Simpsonovci XXI.: - PREMIÉRA 2 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 11 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli V. 9 [i] 20:00 Deň a Noc 49 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII.: - PREMIÉRA 8 [i] 21:30 Letecké katastrofy V. 4,5 [i] 23:40 Hľadá sa dom pre milionárov II. 6/6 [i] 00:40 Podvodníci II. 7 [i] 01:30 Nežní zabijaci II. 10,11 [i] 02:55 Turbo 4 [i] 04:20 Dynastia Straussovcov 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin II. 9 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10 [i] 08:50 JAG III. 16 [i] 09:45 Posel ztracených duší II. 17 [i] 10:40 Pán času V. 7 [i] 11:35 Merlin II. 9 [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10 [i] 13:25 JAG III. 17 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 17 [i] 15:20 Podfukáři IV. 4 [i] 16:25 Pán času V. 8 [i] 17:20 Merlin II. 10 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 11 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 18 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 18 [i] 21:00 Jak prosté I. 12 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 24 [i] 22:45 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i] 23:35 Pohřešovaný I. 9 [i] 00:25 Jak prosté I. 12 [i] 01:20 Myšlenky zločince VI. 24 [i] 02:10 Pohřešovaný I. 9 [i] 02:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 12 [i] 06:00 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 06:25 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Návrat černé vdovy [i] 08:10 Špinavé práce: Mazačem vzdušné tramvaje [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Nová krev u kormidla [i] 09:55 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 10:50 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 11:15 Jak se to dělá 42 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 12:35 Opravna vraků: Omámený [i] 13:30 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka Sunoco - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Požár lesa/Potápěč [i] 16:15 Špinavé práce: Krocaní inseminátor [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Změna proudů [i] 18:05 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 19:00 Jak se to dělá 7 [i] 19:30 Jak se to dělá: Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo [i] 20:00 Bořiči mýtů 9 [i] 21:00 Extrémní stroje 1 [i] 22:00 V útrobách měst: Přístavní město – Sydney [i] 23:00 Penn a Teller lžou: Sejf lze otevřít kapalným dusíkem [i] 00:00 Idiot na cestách: Mexiko [i] 00:55 Bořiči mýtů 9 [i] 01:50 Extrémní stroje 1 [i] 02:50 V útrobách měst: Přístavní město – Sydney [i] 03:50 Penn a Teller lžou: Sejf lze otevřít kapalným dusíkem [i] 04:45 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Tajemství Jednorožce - 2. část 4/39 [i] 09:30 Silvestrovský koktejl [i] 10:20 Toulavá kamera [i] 11:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Špalek 12/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Souboj hitů [i] 15:25 13. komnata Terezy Pergnerové [i] 15:55 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 Dobrá čtvrť "60" Zpátky domů [i] 22:10 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Tísňová linka [i] 22:45 Případy detektiva Murdocha V: Murdoch dvacátého století 13/13 [i] 23:30 Dempsey a Makepeaceová: Jako ryba ve vodě 10/31 [i] 00:20 Na stopě [i] 00:45 Objektiv [i] 01:15 Sváteční slovo architekta Kamila Mrvy [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:40 Na návštěvě v rodném městě [i] 03:45 Případ hodného vedoucího [i] 04:50 Zkušební doba [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Jožka Kubík [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných - E. F. Burian [i] 08:55 Kde peníze pomáhají [i] 09:05 Český žurnál [i] 10:00 Cutty Sark - Vzkříšení z popela [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:05 Nedej se: Komunální hluk [i] 11:30 Technické divy světa: Letiště: Hongkong 10/10 [i] 12:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:10 Kritické vlny lásky [i] 13:50 Vesmír: Nejdivočejší počasí ve vesmíru 28/31 [i] 14:35 Italské letectvo za 2. světové války [i] 15:30 Babylon [i] 16:00 Králík po berlínsku [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Bumerang 84/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a první den ve škole 11/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Vrtulníky ve válce: Falklandy [i] 20:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:25 Na cestě po polských Krkonoších [i] 21:55 Pološero - Políbení tmou [i] 22:20 Chodníky slávy: Robert De Niro [i] 00:05 Abbey Road: Live III.: The Killers, Florence and the 9/12 [i] 00:55 Galerie umění II 1/13 [i] 01:20 Divadlo žije! [i] 01:45 Afropolis [i] 02:15 Kde peníze pomáhají [i] 02:20 Evropa dnes [i] 02:50 Na plovárně s Janou Hlaváčovou a [i] 03:10 Tajemství železnic [i] 03:35 Chcete je? [i] 03:40 Hraje vám... Lanžhotčanka [i] 04:15 Jaro do vsi [i] 04:40 Nad přehradou svítá? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2371 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Tajemná kontrola 41 [i] 11:00 Přátelé X 11 [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 S tebou je mi líp 2 [i] 12:55 Námořní hlídka III 10 [i] 13:45 Vražedná čísla III: Zúčtování 21 [i] 14:40 Odložené případy VI: Dny slávy 1 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 5 [i] 16:25 Přátelé X 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Až se voda s ohněm shodne [i] 18:30 Ulice 2372 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Příliš mnoho důkazů 401 [i] 21:25 Víkend: Křídla vášně [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Hon 17 [i] 23:35 Nikita II 5 [i] 00:25 Lidský terč 8 [i] 01:10 Novashopping 01:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Babicovy dobroty: Z Řecka až do Austrálie [i] 03:10 Áčko: Bojím se lidí [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk III: Tvrdě na hraně 9 [i] 07:15 Kutil Tim II: Balet pod košem 20 [i] 08:00 M*A*S*H 149 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Záhadná smrt knížete Děsu 9 [i] 10:45 Julie Lescautová II: Vrah z parkoviště 7 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Nebezpečný ctitel 10 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: Doping 15 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Pan Spravedlnost 9 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Čas poznání [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:50 Sběratelé kostí VI: Doktorka z fotografie 9 [i] 23:50 Myšlenky zločince VI: Lauren 18 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny VI: Zločin zahalené ženy 10 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Nedokonalé zločiny VI: Zločin zahalené ženy 10 [i] 04:35 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 80/188 [i] 06:00 Viktória 95/171 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 200/216 [i] 07:55 Zakázaná vášeň 40/140 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Láska a trest 69-70 [i] 12:05 Tisíc a jedna noc [i] 12:55 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 14:05 O.C. California II. 20/24 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 17/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 201/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 81/188 [i] 17:50 Bez stopy I. 22/23 [i] 18:45 Čarodejnice I. 22/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:10 Láska a trest 71-72 [i] 00:15 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 8/8 [i] 01:10 Ally McBealová II. 6/24 [i] 01:50 Adela show [i] 02:20 Veronika I. 3-4/22 [i] 03:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 17/22 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Phoebe v říši divů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Druhá strana postele [i] 14:00 Dračí klon [i] 15:45 Krycí jméno: Farewell [i] 17:45 Paparazzi [i] 19:20 Ten kluk [i] 21:15 Warholka [i] 22:55 Elitní jednotka [i] 00:45 Pekelná jízda [i] 02:10 Fast track: no limits [i] 03:50 Poslední plavky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:30 Snooker [i] 16:45 Cyklistika [i] 18:00 Snooker [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 22:00 Watts [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Cestovní vozy [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Opravdové já 4 [i] 06:20 Být Erikou 4: Hříchy otců 5 [i] 07:20 Být Erikou 4: Šance vrátit čas 6 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 14: Vražda na posvátné půdě 7 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Zúčtování v Casa Diablo - 2.část 22 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Loučení se svobodou 23 [i] 12:20 Rookie Blue 1: Čerstvá barva 1 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a malý chlapec 16 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Svatební zvony - 1.část 24 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Svatební zvony - 2.část 25 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Milovníci vzácného ptactva 8