TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Búrlivé víno [i] 09:25 NAJPRÍSNEJŠÍ RODIČIA [i] 10:30 Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života [i] 12:40 Komisár Rex V. 3/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 8/23 [i] 14:40 Monk IV. 11/16 [i] 15:35 Dva a pol chlapa I. 16/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Zámena manželiek [i] 21:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 23:40 Nočné Televízne noviny [i] 00:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 17/24 [i] 00:55 Monk IV. 11/16 [i] 01:35 Odložený prípad III. 8/23 [i] 02:20 Hrozba z temnoty IV. 9/22 [i] 03:00 Dva a pol chlapa I. 16/24 [i] 03:45 Komisár Rex V. 3/15 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Autosalón [i] 06:05 Dámsky klub [i] 07:25 Správy RTVS "N" [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Počasie [i] 08:25 Galileo [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:20 District: Priekupníci 21 [i] 11:05 Sila lásky V. 74 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Žena na úteku 105 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Okamih pravdy I. [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 88 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Láska ako sen [i] 21:40 Na krok od neba: Honba za pokladom 6/12 [i] 22:30 District: Priekupníci 21 [i] 23:15 Doktorka Quinnová V.: Okamih pravdy I. [i] 00:00 Láska ako sen [i] 01:30 Na krok od neba: Honba za pokladom 6/12 [i] 02:20 Žena na úteku 105 [i] 03:05 Bienále ilustrácií Bratislava 2011 [i] 03:20 Sila lásky V. 74 [i] 04:10 Sila lásky VI. 88 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Sládkova abeceda: Písmeno "Ž" [i] 09:00 Prípad Pinochet [i] 10:50 Tvárou v tvár [i] 11:20 Fokus rodina [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Ej,tá človečina! [i] 13:10 Umenie 2013: Literatúra [i] 13:40 Família: Família - Tam a späť [i] 14:05 Slovenský piatok 2/2 [i] 14:35 Športové ozveny [i] 15:00 FIFA magazín [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Národnostný magazín mix: Bulharský [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 8/26 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Hrnčiar Macek [i] 18:40 GEN.sk: Pavel Branko [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Vysoké napätie [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Kuskus [i] 00:35 On air [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Cirkus [i] 08:50 Súdna sieň: Chcem milenku, nie manželku [i] 10:00 Príbeh o hľadaní lásky [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Podvrh [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Odíď, lebo ťa zabijem! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Predražené meniny [i] 21:30 Zbohom, Slovensko! [i] 23:15 Haló 3 [i] 00:00 Vražedná rýchlosť [i] 02:15 Zbohom, Slovensko! [i] 03:20 Črepiny [i] 03:50 3 libry 8/8 [i] 04:30 Zločinné úmysly 12,13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie 38,39 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:20 V uliciach San Francisca 111,112 [i] 10:45 Chameleón 23,24 [i] 13:00 Blízko smrti 21 [i] 13:25 Skutočné paničky z Beverly Hills I. 12 [i] 14:35 Skutočné paničky z Orange County V. 11 [i] 15:35 Šokujúce zábery 30 [i] 16:05 Simpsonovci XXI.: - PREMIÉRA 1/23 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 10 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli V. 8 [i] 20:00 Deň a Noc 48 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII.: - PREMIÉRA 7 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII.: - PREMIÉRA 6 [i] 22:30 Biele goliere II.: - PREMIÉRA 15 [i] 23:30 Skutočné paničky z Beverly Hills I. 12 [i] 00:30 Dexter 12/12 [i] 01:20 Prachy, posadnutosť a vražda 3/3 [i] 02:55 Turbo 3 [i] 04:25 Dynastia Straussovcov 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin II. 8 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 9 [i] 08:50 JAG III. 15 [i] 09:45 Posel ztracených duší II. 16 [i] 10:40 Pán času V. 6 [i] 11:40 Merlin II. 8 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II. 9 [i] 13:30 JAG III. 16 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 16 [i] 15:20 Podfukáři IV. 3 [i] 16:25 Pán času V. 7 [i] 17:20 Merlin II. 9 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 10 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 17 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 17 [i] 21:00 House VIII. 7 [i] 21:55 Pearl Harbor 1 [i] 01:30 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i] 02:20 House VIII. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 06:00 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 06:25 Rození obchodníci: Range Rover [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Vyrovnání [i] 08:10 Špinavé práce: Porodní bába mléčného skotu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Pouhý smrtelník [i] 09:55 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 10:50 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 11:15 Jak se to dělá 41 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Bostonské metro [i] 12:35 Úpravy aut všech druhů: Válečný oř Garyho Dourdana [i] 13:30 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka Sunoco - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Močení na třetí kolejnici [i] 16:15 Špinavé práce: Mazačem vzdušné tramvaje [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Nová krev u kormidla [i] 18:05 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 19:00 Jak se to dělá 6 [i] 19:30 Jak se to dělá: Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna [i] 20:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 21:00 Opravdový podvod – v sázce je hodně 1 [i] 21:30 Opravdový podvod – v sázce je hodně 2 [i] 22:00 Kouzlo vědy: Vúdú auto [i] 22:30 Kouzlo vědy: Bomba na suchý led [i] 23:00 Říční příšery: úkryt obrů 2 [i] 00:00 Ross Kemp a gangy: Belize [i] 00:55 Dvojí přežití: Jíst prach [i] 01:50 Opravdový podvod – v sázce je hodně 1 [i] 02:20 Opravdový podvod – v sázce je hodně 2 [i] 02:50 Kouzlo vědy: Vúdú auto [i] 03:20 Kouzlo vědy: Bomba na suchý led [i] 03:50 Říční příšery: úkryt obrů 2 [i] 04:45 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Dům plný písniček [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Tajemství Jednorožce - 1. část 3/39 [i] 09:30 To je šoubyznys [i] 11:00 Nemocnice na kraji města "60" Srážka 12/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Souboj hitů [i] 15:25 13. komnata Daniela Landy [i] 15:55 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nikdo neměl diabetes [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:05 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Protiúder II 9/10 [i] 23:00 Na stopě [i] 23:20 MI5 VII 2/8 [i] 00:15 Tísňová linka [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Sváteční slovo architekta Kamila Mrvy [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Historie dirigenta Kaliny [i] 02:45 Pohroma v bytě [i] 03:20 Proutkař [i] 03:45 Šťastný domov [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Unesl vlastní rodinu... [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Potomci slavných - Karel Plicka [i] 08:55 Kde peníze pomáhají [i] 09:00 Chcete mě? [i] 09:15 Zeměpis světa: Kanada - Ontario [i] 09:30 Tajemství železnic [i] 10:00 Kamera na cestách: Život v extrémních podmínkách 2/4 [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Film 2013 [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1963 930/2379 [i] 11:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:35 Krásný ztráty [i] 13:05 Šumné stopy [i] 13:35 Poslední pouť [i] 14:25 Parfém - dotek Francie [i] 15:20 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 11/26 [i] 16:20 Afropolis [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Včelka Mája: Tajemství louky 83/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a princ Thrákie 10/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Skrytá tvář nacistického Německa [i] 21:00 Technické divy světa: Letiště: Hongkong 10/10 [i] 21:50 Velikáni filmu: Robert Altman [i] 23:30 Mamut [i] 01:30 Queer: Muži na vysokých podpatcích II. [i] 02:00 Na stojáka [i] 02:25 Pološero - Někdo se dívá [i] 02:50 Interpol: Krádež historie [i] 03:40 Babylon [i] 04:05 Hraje vám... Zlaťanka [i] 04:40 Žijeme s vírou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2370 [i] 09:50 Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje! [i] 11:15 Zpátky do školy: Trestní právo pro pokročilé [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 S tebou je mi líp 1 [i] 12:55 Námořní hlídka III 9 [i] 13:45 Vražedná čísla III: Míra spalování 20 [i] 14:35 Odložené případy V: Duch mého dítěte 18 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX 4 [i] 16:25 Přátelé X 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Rozdrcený a vyhozený [i] 18:30 Ulice 2371 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Tajemná kontrola 41 [i] 21:35 Helena: Krásná duhovláska [i] 22:00 Comeback: Cesta do Vtelna [i] 22:35 Noční televizní noviny [i] 23:10 Šerifové z Texasu 4 [i] 23:55 Big game [i] 00:45 Plastická chirurgie s.r.o. VI 18, 19 [i] 02:15 Novashopping 02:55 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk III: Kde je máma? 8 [i] 07:15 Kutil Tim II: Karate 19 [i] 08:00 M*A*S*H 148 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Za volantem fantom 8 [i] 10:45 Julie Lescautová II: Revolver na úvěr 6 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Tvrdě na hraně 9 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Síla mozku 8 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Rozervaná srdce [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Zápas 174 [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:35 Partička [i] 23:20 Zemřít je snadné [i] 01:20 Nedokonalé zločiny VI: Ti první a ti poslední 9 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 79/188 [i] 06:00 Viktória 94/171 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 199/216 [i] 07:55 Zakázaná vášeň 39/140 [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Dávno stratený syn [i] 11:50 Neznámy vedľa mňa [i] 14:00 O.C. California II. 19/24 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 16/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 200/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 80/188 [i] 17:45 Bez stopy I. 21/23 [i] 18:45 Čarodejnice I. 21/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:10 Láska a trest 69-70 [i] 00:25 Bolesti slávnych II. 8/18 [i] 01:10 Ally McBealová II. 5/24 [i] 01:50 Adela show [i] 02:20 Veronika I. 1-2/22 [i] 03:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 16/22 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Protiklady se přitahují [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Camille [i] 13:45 Váleční ptáci [i] 15:30 Druhá strana postele [i] 17:25 Dračí klon [i] 19:05 Loupež za bílého dne [i] 20:50 Poslední plavky [i] 22:35 Fast track: no limits [i] 00:25 Mrtvý sníh [i] 01:55 Dorian Gray [i] 03:45 Zlatý holky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:30 Fotbal [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Box [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 1: Tma tmoucí 8 [i] 06:20 Být Erikou 4: Novopečená máma 3 [i] 07:20 Být Erikou 4: Opravdové já 4 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Generálův návrat 20 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Zúčtování v Casa Diablo - 1.část 21 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13