Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Škaredá Betty III. 23-24/24 [i] 07:35 Kung Fu panda I. 1/10 [i] 08:00 Tučniaky z Madagaskaru 16/16 [i] 08:30 FORMULA 1: Veľká cena Malajzie [i] 11:20 Fešák [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Mr. Bean [i] 14:20 Golgota: Odhalenie veľkého tajomstva [i] 16:30 Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR LIVE [i] 23:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie LIVE [i] 23:35 Sirota (HD) [i] 01:50 Bleskový muž [i] 03:15 Smotánka [i] 04:10 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Škaredé káčatko: Dobrodruhovia [i] 07:20 No,počkaj!: Nezabudnuteľný karneval [i] 07:35 Bola raz jedna planéta: Technológie [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Rozprávanie kvetu kamélie: Zeamiho dar 4/4 [i] 09:00 Vodník a Zuzana [i] 09:40 S Jakubom na rybách [i] 10:05 Planéta Zem zhora IV.: Bangladéš 2. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Rosemary a Thymeová III: Španielska raketa [i] 14:15 Rosemary a Thymeová III: Storočné semená [i] 15:10 Film pre pamätníkov - režisér Martin Hollý: Signum laudis [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:40 Hlavne, že sa máme radi... 11/15 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Veliteľ vzbúrencov 1/2 [i] 21:50 Veliteľ vzbúrencov 2/2 [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:50 Rosemary a Thymeová III: Španielska raketa [i] 00:35 Rosemary a Thymeová III: Storočné semená [i] 01:25 Veliteľ vzbúrencov 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:35 Farmárska revue [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Test magazín [i] 09:30 Kvetná nedeľa [i] 12:25 Tisíci džbán [i] 13:00 On air [i] 13:25 Najväčšie poklady sveta: Afrika: Prírodné dedičstvo [i] 14:10 Slovenský piatok 1/2 [i] 14:35 Orientácie [i] 15:00 Slovo [i] 15:20 Folklórny festival Detva: Naše dediny [i] 16:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jara Vojteka [i] 16:50 Família: Família - Tam a späť [i] 17:25 Šášovský hradný pán a ladomerská mýtnička [i] 18:00 Pred rokmi... [i] 18:30 Večerníček: Hrnčiar Macek [i] 18:40 Táraninky: Sviatky [i] 18:50 (Ne)celebrity: Ján Poláček [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Dokumentárny klub: Prípad Pinochet [i] 21:50 Pozvánka do divadla: Pomocník [i] 23:15 Umenie 2013: Literatúra [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 Ambiciózna blondínka [i] 07:50 Prasiatko Rudy 2 [i] 10:00 Fantastické torty 17 [i] 11:00 Kde bolo, tam bolo II. 11 [i] 12:00 Telo ako dôkaz 10 [i] 13:00 Náhradníci [i] 15:00 Príbeh o hľadaní lásky [i] 16:55 Zbohom, Slovensko! [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Na vlásku [i] 22:40 Vražedná rýchlosť [i] 01:10 BloodRayne 2 [i] 03:05 Zmiznutie [i] 04:30 Zločinné úmysly III. 11,12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Glee II. 5 [i] 06:05 Stefanie 37 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:15 Big Ben XIII. 5/5 [i] 10:40 DA VINCI [i] 11:40 Ice Road Truckers III. 8 [i] 12:40 Kutyil s.r.o. 12 [i] 13:55 Mladý Billy Young [i] 15:50 Posledná guľka 1,2/2 [i] 20:00 Moderná rodina 22 [i] 20:30 Nebezpečný sudca [i] 22:30 Walking Dead III. 13 [i] 23:30 Sloboda za každú cenu [i] 02:05 Nežní zabijaci II. 8,9 [i] 03:45 Prachy, posadnutosť a vražda 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 33 [i] 07:55 Advokáti VIII. 11 [i] 08:50 Pán šelem III. 4 [i] 09:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 8 [i] 10:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 9 [i] 11:45 Merlin II. 10 [i] 12:40 Advokáti VIII. 12 [i] 13:30 Ochránce III. 16 [i] 14:25 Umíte tančit? VI. 31 [i] 15:25 Posel ztracených duší II. 22 [i] 16:20 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4 [i] 17:15 Profil zločinu I. 3 [i] 18:10 JAG III. 20 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 15 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 16 [i] 21:00 Policajti na baterky 1 [i] 22:45 CSI: New York IX. 12 [i] 23:40 Posel ztracených duší II. 22 [i] 00:35 Policajti na baterky 1 [i] 02:15 JAG III. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 06:00 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 06:25 Jak to dělají?: Bezpečnostní testy/knihy/margarín [i] 06:50 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 07:15 Motory Detroitu: Festevil [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 38 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 39 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Viadukt Milau [i] 10:50 Americké zbraně: Dělové koule/vysněný Ruger pro olympionika [i] 11:40 Pátrání po yettim: Kanadský yetti, opravdu? [i] 12:35 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 13:05 Králové aukcí: Jasnovidné váhy [i] 13:30 Obchodníci 5 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Neprozkoumané území [i] 15:20 Potápění za zlatem – pod ledem: Blýská se na lepší časy [i] 16:15 Dílna pro psance Jesseho Jamese 7 [i] 17:10 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 18:05 Muž, žena a divočina: Utah [i] 19:00 Jak se to dělá 5 [i] 19:30 Jak se to dělá: Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 21:00 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 22:00 Dvojí přežití (brazilská verze): Caminho Das Águas [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Špatná údržba [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Krvavá voda [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 01:50 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 02:50 Dvojí přežití (brazilská verze): Caminho Das Águas [i] 03:50 Přísně tajné – havárie letadel: Špatná údržba [i] 04:45 Dílna pro psance Jesseho Jamese 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Janinka [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Příběhy z manéže [i] 06:30 Babar: Zefýrovy opičárny 23/26 [i] 06:55 Trojčátka: Krysař z Hamelinu 12/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové II: Případ Ypsilon 12/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Panamě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku "60" Závěť 12/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pravda a lež [i] 14:25 Narcisový dům 2/2 [i] 15:30 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Špalek 12/13 [i] 16:30 Srdíčko [i] 18:00 Neobyčejné životy [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži: Klukovina 5/8 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:45 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:47 Kanadská noc [i] 23:15 Komisař Moulin [i] 00:50 Manéž Bolka Polívky [i] 02:00 První pomoc [i] 02:15 Jak se vede, sousede? [i] 02:55 Příběh středního útočníka [i] 04:05 Holka vítr [i] 04:55 Telefon [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Spartakiádní vrah [i] 06:00 Putování za vínem: Chorvatsko I. - vnitrozemí a Istrie [i] 06:25 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou: Americký cyklus vyznamenaný cenou 2/8 [i] 06:55 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 11/26 [i] 07:55 Československý filmový týdeník 1963 930/2379 [i] 08:05 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 11 [i] 08:25 Mýty a fakta historie: Neandrtálský kód 2/2 [i] 09:20 Himmler [i] 10:15 Vrtulníky ve válce: Tálibánský gambit [i] 11:05 Nedej se: Komunální hluk [i] 11:35 Chcete mě? [i] 11:50 Synové hor [i] 13:15 Bonbónky světa [i] 13:35 Království divočiny: Monarchové stěhovaví [i] 14:00 Sváteční slovo architekta Kamila Mrvy [i] 14:05 Křesťanský magazín [i] 14:30 Uchem jehly [i] 15:00 Cesty víry: Kilometry nýdecké pomoci [i] 15:25 Cutty Sark - Vzkříšení z popela [i] 16:15 Návraty dokumentaristů: Martin [i] 16:40 Designér roku 2012 [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Odplata robotů 20/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 19/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Lú je kápo 20/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Alexandrofon 82/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Chaloupka na vršku [i] 19:45 Méďové [i] 20:00 Český žurnál [i] 20:55 Letecké katastrofy III.: Srážka nad Dillí stoupal od letiště New Delhi [i] 21:45 Na plovárně s Janou Hlaváčovou a [i] 22:10 Zločin 12/20 [i] 23:05 Muž na laně [i] 00:40 Ďáblova pouta 2/2 [i] 02:10 Zločin 12/20 [i] 03:10 Turnov - srdce Českého ráje, město drahokamů a českého granátu [i] 03:35 Ladí neladí [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Pepek námořník [i] 06:10 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 2 [i] 06:25 Superpes Krypto 15 [i] 06:45 Batman vítězí IV 12 [i] 07:10 Želvy Ninja VII 13 [i] 07:35 Hannah Montana 21, 22 [i] 08:30 Velká cena Malajsie [i] 11:05 Mr. Bean: Odpal, pane Beane [i] 11:40 Smrt si vybírá [i] 13:30 Wild Wild West [i] 15:25 Byl jednou jeden polda 2: Major Maisner opět zasahuje! [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Hvězdné tolary [i] 18:45 PRÁSK! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 23:30 Střepiny [i] 00:00 Žalobce a obhájce: Hustší než voda 2 [i] 00:50 Smrt si vybírá [i] 02:20 Novashopping 02:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Chima: Bitva začíná 2/2 2 [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Mickey honákem 14 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Živá torpéda 8 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Dostaveníčko v lese 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:30 Táta lump [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru I: Psáno krví [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Strážce [i] 22:30 Na hraně temnoty [i] 00:55 Myšlenky zločince V: Záhadná zmizení 16 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Vraždy mezi muškáty I: Dostaveníčko v lese 5 [i] 04:25 Tajemství 2. světové války: Živá torpéda 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 78/188 [i] 06:25 Poisťovňa šťastia V. 8/16 [i] 07:45 Úbohá Nasťa 103 [i] 08:40 Veštiareň [i] 09:40 Rosamunde Pilcherová: Leto pri mori [i] 11:40 Melrose Place: Nová generácia 5-6/18 [i] 13:40 Sissi - Osudové roky cisárovnej [i] 16:00 Larina voľba 149 [i] 16:55 Skrytá vášeň 79/188 [i] 17:50 Inga Lindströmová: Tajomný náhrdelník [i] 20:00 Dávno stratený syn [i] 21:50 Skutočný príbeh: Neznámy vedľa mňa [i] 23:50 Victor: Cesta za víťazstvom [i] 01:25 Zlodej tvárí [i] 03:00 Ružové okuliare [i] 03:45 Bzzz!!! [i] 04:10 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Bílá vrána [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Impyho zázračný ostrov [i] 13:35 Sladkých sedmnáct [i] 15:20 Lavina [i] 17:00 Náhradnice [i] 18:35 Hranice smrti [i] 20:35 Zlatý holky [i] 22:25 Dorian Gray [i] 00:25 Nevěř nikomu! [i] 02:05 Apocalypto [i] 04:15 Holky na hlídání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 13:30 Běžecké lyžování [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Cestovní vozy [i] 18:00 Curling [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 20:00 Box [i] 21:45 Motorsport [i] 22:00 Běžecké lyžování [i] 22:45 Běžecké lyžování [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Městečko Haven 1: Koule na řetězu 5 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 8: Den očisty 17 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 8: Černí draci 18 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 8: Vojáci nenávisti 19 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 8: Generálův návrat 20 [i] 14:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk versus kobra 11 [i] 15:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je v izolaci 12 [i] 16:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk v dopravní zácpě 13 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk míří do Las Vegas 14 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk jde k volbám 15 [i] 19:00 Skandál 2: Odváté pryč 9 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Uposlechnutí rozkazu 6 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Nebylo by to fajn? 19 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Otec neznámý 20 [i] 23:00 Psanci Ameriky [i] 01:00 40 dnů a nocí [i] 03:00 Městečko Haven 1: Kožešina 6 [i] 04:00 Městečko Haven 1: Podezřelá situace 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Planeta Země po vymření lidstva 11 [i] 06:00 Sedm divů sluneční soustavy: Říše Slunce 1 [i] 07:05 Podzemí měst II. 5 [i] 08:05 Jak žijí Jonesovi 15 [i] 08:40 Obsese: Čína - v zajeí webu 1 [i] 09:15 Jamieho revoluce ve stravování II. 4 [i] 10:15 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Letní radovánky 4 [i] 11:20 Vášnivý jedlík 13 [i] 11:55 Vášnivý jedlík 14 [i] 12:30 Utajený šéf - Kanada 3 [i] 13:30 Utajený šéf - Kanada 4 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani II. 1 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani II.: Otcové 2 [i] 16:30 Divoké zločiny 3 [i] 16:45 Sedm divů sluneční soustavy: Chaos 2 [i] 17:50 Planeta Země po vymření lidstva 12 [i] 18:45 Sběrači II.: Julie a Shannon 5 [i] 19:45 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Deset největších záchvatů vzteku 8 [i] 21:00 Boj o život 6 [i] 22:05 Nejtěžší podmínky III. 3 [i] 23:15 Sport očima vědy II. 8 [i] 00:20 Chladnokrevně IV.: Kdo zabil Deborah? 2 [i] 01:25 Boj o život 6 [i] 02:25 Podzemí měst II. 5 [i] 03:20 Jak žijí Jonesovi 15 [i] 03:50 Obsese: Čína - v zajeí webu 1 [i] 04:25 Vražedných šedesát 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy V. 12 [i] 06:00 Tohle je válka! [i] 07:35 K čertu s ošklivci [i] 09:20 Filmy a filmové hvězdy V. 12 [i] 09:45 Scooby-Doo! Upíří hudba [i] 11:05 Naše máma Georgia [i] 12:30 Captain America: První Avenger [i] 14:35 Před očima [i] 16:00 Krásný chlapec [i] 17:40 Super 8 [i] 19:30 Před kamerou X. 12 [i] 20:00 Jeden musí z kola ven [i] 22:05 Speciální jednotka [i] 23:55 Hra o trůny II.: Muž beze cti 7 [i] 00:50 Hra o trůny II.: Princ ze Zimohradu 8 [i] 01:50 Předměstí [i] 03:50 Jeden musí z kola ven [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Gulliverovy cesty [i] 07:25 Kohout na víně [i] 09:25 Vodonoš [i] 10:55 Před kamerou X. 11 [i] 11:20 Anonym