TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Škaredá Betty III. 21-22/24 [i] 07:20 Kung Fu panda I. 16/16 [i] 07:45 Tučniaky z Madagaskaru 15/16 [i] 08:10 Myšiak Stuart Little 2 [i] 09:30 Udri ju, je to Francúzka! [i] 11:30 SUPERSTAR - SEMIFINÁLE [i] 14:15 SUPERSTAR - Rozhodnutie [i] 15:00 Tanec je môj život [i] 17:25 NAŠI MA ZABIJÚ! [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Harry Potter a Polovičný princ (HD) [i] 23:35 Strážcovia (HD) [i] 02:25 Harry Potter a Polovičný princ (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Sila lásky VI. 87 [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Škaredé káčatko: Pirátsky poklad [i] 07:30 No,počkaj!: Na lodi [i] 07:40 Bola raz jedna planéta: Zdravie a vzdelanie [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Rozprávanie kvetu kamélie: Dračí most 3/4 [i] 09:05 Tanečná akadémia.: Strach, že o niečo prídeš 21/26 [i] 09:30 Tanečná akadémia: Boj alebo útek 22/26 [i] 10:00 Pomsta [i] 11:10 Nikto nie je dokonalý [i] 12:15 Reportéri [i] 12:45 Autosalón [i] 13:15 On air [i] 13:35 Krajina rebelov - Nový svet 8/8 [i] 15:25 Akeelah [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Šumiac [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Skutočný príbeh: Doktorka Gisella Perlová [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Zásnuby, svadby, zväzky [i] 00:55 Akeelah [i] 02:40 Skutočný príbeh: Doktorka Gisella Perlová [i] 04:30 Zásnuby, svadby, zväzky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:50 Objavovanie Južnej Afriky: Botswana [i] 09:45 Ambulancia: Ambulancia - Šanca pre srdce (cievne výstuže) [i] 10:10 Cesta [i] 10:40 Tichý zabijak Diabetes melliltus II.typu [i] 11:05 Separé [i] 11:30 Trieda 9.A [i] 12:05 5 minút po dvanástej: DETSKÝ OMBUDSMAN [i] 13:05 Magazín Ligy majstrov [i] 13:30 Dedičstvo [i] 15:10 Kapura [i] 15:50 Farmárska revue [i] 16:15 Test magazín [i] 16:30 Senior klub-magazín [i] 17:00 Sedemnásť zastavení jari 10/12 [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Golanských výšinách [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Hrnčiar Macek [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 (Ne)celebrity: Tibor Koblíček [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najväčšie poklady sveta: Afrika: Prírodné dedičstvo [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jara Vojteka [i] 21:15 Kinorama [i] 21:40 Iris [i] 23:10 Československý filmový týždenník [i] 23:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 06:05 Timon a Pumbaa [i] 06:25 Gumkáči IV. [i] 07:20 Beyblade Metal Fusion II. [i] 07:45 Bakugan [i] 08:15 Takmer Ninja korytnačka [i] 10:20 Najprísnejší rodičia na svete 18,5 [i] 12:20 Sexi špinavé prachy [i] 14:45 Ambiciózna blondínka [i] 16:50 Rodinné záležitosti 4 [i] 18:00 Páli Vám to? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Náhradníci [i] 22:30 Sexi kosť [i] 00:50 Šialenec [i] 02:30 Sexi kosť [i] 04:10 Zmena je život II. 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Stefanie 35,36 [i] 07:10 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:40 Zmätok v srdci 3 [i] 11:20 DA VINCI [i] 13:00 Blízko smrti 20 [i] 14:00 Nevesta pre milionára 4 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 9 [i] 15:55 Panelák: Trávička zelená, Vŕtačka [i] 18:00 Stena tajomstiev [i] 20:00 Moderná rodina 21 [i] 20:30 12 podmienok dedičstva [i] 23:00 Walking Dead III. 12 [i] 23:55 Vražedné vidiny [i] 01:35 Nežní zabijaci II. 6,7 [i] 03:00 American Dad (9 [i] 04:45 Ted a spol. II. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 32 [i] 07:55 Advokáti VIII. 10 [i] 08:45 Pán šelem III. 3 [i] 09:40 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 6 [i] 10:40 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 7 [i] 11:35 Merlin II. 9 [i] 12:30 Advokáti VIII. 11 [i] 13:25 Ochránce III. 15 [i] 14:20 Umíte tančit? VI. 30 [i] 15:15 Posel ztracených duší II. 21 [i] 16:10 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3 [i] 17:05 Ten, kdo tě chrání II. 12 [i] 18:00 JAG III. 19 [i] 19:00 xXx: Nová dimenze 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 13 [i] 21:55 Jak prosté I. 11 [i] 22:50 NCIS VI. 23 [i] 23:45 NCIS VI. 24 [i] 00:40 Jak prosté I. 11 [i] 01:35 Ten, kdo tě chrání II. 12 [i] 02:30 JAG III. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 11 [i] 06:00 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 06:25 Na plný plyn: Bimota a Alpinestars [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 09:05 Impozantní lodě: USS Gravely [i] 09:55 Zlato z džungle: Díl 1 [i] 10:50 Zlato z džungle 2 [i] 11:40 Zlato z džungle 3 [i] 12:35 Zlato z džungle 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 14:25 Berte to jako varování: Králové zmatků [i] 15:20 Záchrana klasických aut 1 [i] 16:15 Rychle a hlasitě: Zchátralý Rambler [i] 17:10 Texaské války aut: Král El Camino [i] 18:05 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 19:00 Jak se to dělá 4 [i] 19:30 Jak se to dělá: Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla 7 [i] 21:30 Bitvy o zavazadla 8 [i] 22:00 Přistání na Marsu 2012 [i] 23:00 Jeden velký skok: Pocta Neilu Armstrongovi [i] 00:00 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Polsko [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 7 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla 8 [i] 02:50 Přistání na Marsu 2012 [i] 03:45 Jeden velký skok: Pocta Neilu Armstrongovi [i] 04:40 Texaské války aut: Král El Camino [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Dům plný písniček [i] 06:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 06:50 Malý televizní kabaret [i] 07:20 Finley požární autíčko 35/39 [i] 07:40 Kouzelné pírko [i] 09:05 Vražedná pojistka [i] 10:35 Případy detektiva Murdocha V: Murdochův večer v Kanadě 12/13 [i] 11:25 Slovácko sa nesúdí "60" Medvěd 8/12 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Popelákovi [i] 14:10 Duhová hora [i] 15:15 Pelikán má alibi [i] 16:35 Televize [i] 17:35 Nemocnice na kraji města "60" Srážka 12/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Ceny Thálie 2012 [i] 21:40 Silvestrovský koktejl [i] 22:35 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:37 Jeden hot a druhý čehý [i] 00:10 Krvavý Valentýn [i] 01:50 Jak se vede, sousede? [i] 02:30 Rekordy a kuriozity [i] 02:40 Sváteční slovo teologa a ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů Daniela Hermana [i] 02:45 Ohlašovna požáru [i] 03:00 Dům plný písniček [i] 03:40 I tobě se to může stát [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 05:25 Cesty víry: Misie severní Čechy [i] 06:00 Letecké katastrofy III.: Osudná nepozornost [i] 06:50 Chcete je? [i] 06:55 Stěhoval jsem se za manželkou [i] 07:25 Kritické vlny lásky [i] 08:05 Divadlo žije! [i] 08:30 Úsměvy [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:40 Česká muzika na Žofíně [i] 10:10 Folklorní výlety [i] 10:40 Panda - zvířecí celebrita aneb [i] 11:25 Tajemství železnic [i] 11:50 Botticelli: Mystické narození [i] 12:40 Parfém - dotek Francie [i] 13:35 Galerie umění ll 1/13 [i] 14:00 Chovatelé exotického hmyzu [i] 14:15 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 2/8 [i] 14:40 Jistě, pane ministře: Ďábelské nástrahy 12/22 [i] 15:10 Turnov - srdce Českého ráje, město drahokamů a českého granátu [i] 15:40 Svět zázraků [i] 16:10 Kamera na cestách: Život v extrémních podmínkách 2/4 [i] 17:00 Zázračná planeta: Nosorožec v domě [i] 17:45 Vodnická čertovina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Vilík v zajetí 81/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Chaloupka na vršku [i] 19:45 Méďové [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Neandrtálský kód 2/2 [i] 20:50 Útěk z Alcatrazu! [i] 21:40 96 hodin [i] 23:10 Na stojáka [i] 23:40 Já, Don Giovanni [i] 01:40 Serge Gainsbourg - autoportrét [i] 03:20 Český žurnál [i] 04:15 Černá zmije IV: Vojenský lazaret 5/6 [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Pepek námořník [i] 06:20 Looney Tunes: Úžasná Show 3 [i] 06:45 Taz - mania III 12 [i] 07:10 Superpes Krypto 14 [i] 07:35 Batman: Odvážný hrdina 16 [i] 08:00 Želvy Ninja VII 12 [i] 08:25 Superkočky 22 [i] 09:15 Město Ember [i] 10:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:20 Studujeme za školou [i] 13:50 Samotář v Seattlu [i] 15:50 Jen trošku štěstí [i] 17:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty: Z Řecka až do Austrálie [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hranaři [i] 22:10 Cizinec [i] 00:05 Jen trošku štěstí [i] 01:40 Novashopping 02:20 Volenka [i] 03:10 Volejte Novu [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Chima 1 [i] 07:25 Mickeyho klubík II: Mickey a Minnie na safari v džungli 13 [i] 07:55 M*A*S*H 147 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Vrah zavolá v deset [i] 11:30 Strýček Buck [i] 13:35 Jak jsem se stal psem [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru I: Smrt staré dámy [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKÁ MISS 2013 [i] 22:30 Opuštěná [i] 00:35 Guru [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Skrytá vášeň 77/188 [i] 06:35 Poisťovňa šťastia V. 7/16 [i] 08:00 Úbohá Nasťa 102 [i] 08:55 Veštiareň [i] 10:05 Babské vojny [i] 12:00 Láska mojej mamy [i] 14:00 Ľadové ostrie 2: Cesta ku sláve [i] 16:05 Larina voľba 148 [i] 17:00 Skrytá vášeň 78/188 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Leto pri mori [i] 20:00 Sissi - Osudové roky cisárovnej [i] 22:20 Inga Lindströmová: Tajomný náhrdelník [i] 00:10 Dotyk zla [i] 02:05 Ružové okuliare [i] 02:55 Bzzz!!! [i] 03:20 SEDEM s r.o. [i] 04:00 Veselé Vánoce přejí chobotnice [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Spadl z oblaků [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:55 Protiklady se přitahují [i] 15:35 Zmražená pojistka [i] 17:30 Váleční ptáci [i] 19:10 Krycí jméno: Farewell [i] 21:10 Holky na hlídání [i] 22:45 Apocalypto [i] 01:05 Pekelná jízda [i] 02:30 Atentát na střední [i] 04:00 Základní instinkt 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 13:15 Běžecké lyžování [i] 13:30 Běžecké lyžování [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Curling [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:15 Box [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Běžecké lyžování [i] 01:30 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Kuchařka pro psy 2 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 8: Otázka víry 12 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 8: Ztráta zraku 13 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 8: Princip 14 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 8: Thunderhawk 15 [i] 14:00 Walker, Texas Ranger 8: Opožděná spravedlnost 16 [i] 15:00 Titanic 2 [i] 17:00 40 dnů a nocí [i] 19:00 Bratři a sestry 5: Oliviina volba 17 [i] 20:00 Bratři a sestry 5: Nikdy neříkej nikdy 18 [i] 21:00 Psanci Ameriky [i] 23:00 Dobrá manželka 4: Uposlechnutí rozkazu 6 [i] 00:00 Skandál 2: Odváté pryč 9 [i] 01:00 Únos letadla [i] 03:00 Městečko Haven 1: Harmonie 3 [i] 04:00 Městečko Haven 1: Epidemie 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Predátoři pod lupou 3 [i] 06:00 Tenký led [i] 07:00 Divoké zločiny 1 [i] 07:15 Podzemí měst III. 5 [i] 08:10 Jak žijí Jonesovi 13 [i] 08:45 Jak žijí Jonesovi 14 [i] 09:20 Jamieho revoluce ve stravování II. 3 [i] 10:15 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Svátek 3 [i] 11:20 Vášnivý jedlík 11 [i] 11:55 Vášnivý jedlík 12 [i] 12:30 Utajený šéf - Kanada 1 [i] 13:30 Utajený šéf - Kanada 2 [i] 14:30 Jimmyho les: Zima 4 [i] 15:30 Sám v divočině 5 [i] 16:30 Divoké zločiny 2 [i] 16:45 Sedm divů sluneční soustavy: Říše Slunce 1 [i] 17:50 Planeta Země po vymření lidstva 11 [i] 18:45 Sběrači II.: Bob a Dick 4 [i] 19:45 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Oni změnili můj život 7 [i] 21:00 Boj o život 5 [i] 22:05 Poškozeni sportem 5 [i] 22:40 Poškozeni sportem 6 [i] 23:15 Sport očima vědy II. 7 [i] 00:20 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny II. 8 [i] 01:20 Boj o život 5 [i] 02:25 Podzemí měst III. 5 [i] 03:20 Jak žijí Jonesovi 13 [i] 03:50 Jak žijí Jonesovi 14 [i] 04:25 Vražedných šedesát 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Srdce mužů... a jedna opravdová láska [i] 07:50 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část [i] 09:45 Honičky králíčka Bugse [i] 11:05 Zrození Planety opic [i] 12:45 Umění odpadu [i] 14:20 Vysíláme zprávy [i] 16:30 Signál