Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. [i] 10:50 V rukách vraha [i] 12:40 Komisár Rex V. 2/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 7/23 [i] 14:35 Monk IV. 10/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 1/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 AKČNÝ PIATOK: Hancock (HD) [i] 22:25 AKČNÝ PIATOK: Bleskový muž [i] 00:20 Myšlienky vraha IV. 25-26/26 [i] 01:50 Hancock (HD) [i] 03:15 Monk IV. 10/16 [i] 03:35 Komisár Rex V. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Dámsky klub [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Galileo [i] 09:10 Duel [i] 09:40 5 proti 5 [i] 10:25 District: Agónia a extáza 20 [i] 11:10 Sila lásky V. 73 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke: Rusíni a karpatská drevená cesta [i] 14:15 Žena na úteku 104 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Kým svitne [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 87 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Legendy popu na ktoré nezabúdame [i] 22:05 Krstný otec III [i] 00:50 District: Agónia a extáza 20 [i] 01:35 Svet v obrazoch [i] 02:00 Krstný otec III [i] 04:45 Sila lásky V. 73 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Polícia [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Janko Gondášik [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "Z" [i] 09:05 História vedy: Ako sme sa sem dostali? [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo [i] 11:20 Príroda zblízka: Harz - divočina v Sasku-Anhaltsku [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Zblízka i zďaleka [i] 12:55 Mama to vie najlepšie [i] 13:20 Večer pod lampou [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:35 Eurovirtuál [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Hrnčiar Macek [i] 18:40 Encyklopédia slovenských obcí: Miroľa [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Objavovanie Južnej Afriky: Botswana [i] 20:50 Família: Família - Tam a späť [i] 21:25 Kino na Dvojke: Ôsmy deň [i] 23:20 Góly - body - sekundy [i] 23:25 Počasie [i] 23:30 BHS 2006: P.I.Čajkovskij Suita č.4 G dur op.61 Mozartiana [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Čakanie na neveru [i] 08:45 Súdna sieň: Chce nás vyštvať [i] 09:50 Panelák: Psie trampoty [i] 11:00 Dom snov IV. 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 PÁLI VÁM TO? [i] 15:00 Panelák: Tajné lásky [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Nedostaneš ani fuka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Špión [i] 21:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 23:00 Pod povrchom [i] 01:55 Parfum [i] 03:30 Zločinné úmysly III. 9,10 [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie 33,34 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 109,110 [i] 10:40 Chameleón 21,22 [i] 12:50 Blízko smrti 19 [i] 13:20 Geissenovci III. - Ťažký život milionárov 6 [i] 14:40 Skutočné paničky z Orange County V. 10 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 12 [i] 16:05 Simpsonovci XX. 21/21 [i] 16:35 Kutyil s.r.o.: Stôl 4 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 9 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 20:00 Deň a Noc 47 [i] 20:30 TO NAJLEPŠIE Z ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2 [i] 22:30 Walking Dead III. 11 [i] 23:30 Mesto v obkľúčení [i] 01:45 Prachy, posadnutosť a vražda 1/3 [i] 03:15 Najprísnejší rodičia na svete 18,5 [i] 04:40 Dynastia Straussovcov 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin II. 7 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 8 [i] 08:50 JAG III. 14 [i] 09:45 Posel ztracených duší II. 15 [i] 10:40 Pán času V. 5 [i] 11:35 Merlin II. 7 [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II. 8 [i] 13:25 JAG III. 15 [i] 14:20 CSI: New York VIII. 15 [i] 15:15 Podfukáři IV. 2 [i] 16:20 Pán času V. 6 [i] 17:20 Merlin II. 8 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 9 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 16 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 16 [i] 21:00 Spider-Man 2 1 [i] 23:30 True Blood - Pravá krev IV. 5 [i] 00:40 Cena za lidskost II. 5 [i] 01:35 Spider-Man 2 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 10 [i] 06:00 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 06:25 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Cadillac – 2. část [i] 08:10 Špinavé práce: Plovoucí továrna na ryby [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Rozmary počasí [i] 09:55 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 10:50 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 11:15 Jak se to dělá 40 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 12:35 Pátá rychlost 7 [i] 13:05 Pátá rychlost 8 [i] 13:30 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Wendyina motorka - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Hail Hijinx [i] 16:15 Špinavé práce: Porodní bába mléčného skotu [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Pouhý smrtelník [i] 18:05 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 19:00 Jak se to dělá 3 [i] 19:30 Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy [i] 20:00 S autem v divočině: Hory [i] 21:00 Superlidé Stana Leeho: Člověk jako z gumy [i] 22:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Josephem Garciou a Georgem Rivasem [i] 23:00 Nejlepší policisté 4 [i] 00:00 Vězněm v cizině: Denis a Donald [i] 00:55 S autem v divočině: Hory [i] 01:50 Superlidé Stana Leeho: Člověk jako z gumy [i] 02:50 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Josephem Garciou a Georgem Rivasem [i] 03:50 Nejlepší policisté 4 [i] 04:45 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Zákeřné plány 7/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Krab se zlatými klepety - 2. část 2/39 [i] 09:25 Tajemství rodu Terezy Kostkové [i] 10:20 Rub a líc zvířecích mazlíčků [i] 11:05 Život na zámku "60" Operace 11/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:35 Po stopách hvězd [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Malá farma: Kachna na pekáči [i] 17:20 Besipky: Obytné zóny [i] 17:25 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj "60" Povodně 10/22 [i] 20:55 13. komnata Jana Spáleného [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 To je šoubyznys [i] 23:40 Kriminálka Paříž: Vybrané chování 46/62 [i] 00:25 Město žen III: Společné peníze 9/15 [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:15 Sama doma - [i] 02:50 Banánové rybičky [i] 03:15 Po stopách hvězd [i] 03:45 Zkus mít vkus [i] 04:05 První pomoc [i] 04:20 Zatloukat, zatloukat, zatloukat! [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete mě? [i] 05:40 Zeměpis světa: Kanada - Maritimes [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Singles [i] 08:55 Kde peníze pomáhají [i] 09:00 Šumné stopy [i] 09:30 Galerie umění: Vermeer a jeho magická modř 13/13 [i] 10:00 Poslední pouť [i] 10:50 Shakespeare v ghettu [i] 11:15 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 1/8 [i] 11:45 Na plovárně s Milanem Heinem "60" Rozhovor Marka Ebena s ředitelem Divadla Ungelt [i] 12:10 Folklorika [i] 12:35 Píseň Formosy [i] 13:00 Zeměpis světa: Kanada - Ontario [i] 13:15 Chcete mě? [i] 13:30 Království divočiny: Orel skalní [i] 14:00 Vodopády z nebe [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:35 Technické divy světa: Most v oblacích 9/10 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Piknik s překážkami 80/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a večírek u jezera 9/65 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Nosorožec v domě [i] 20:50 Vesmír: Nejdivočejší počasí ve vesmíru 28/31 [i] 21:35 Velikáni filmu: Luděk Munzar [i] 22:45 Pavel Šporcl a Sporcelain Tour 2012 "Na perutích hudby do jiných sfér..." aneb záznam koncertu známého českého houslisty v netradičním repertoáru i prostředí haly Letiště Václava [i] 00:05 Queer: Muži na vysokých podpatcích II. [i] 00:30 Černá zmije IV: Vojenský lazaret 5/6 [i] 01:00 Pološero - Někdo se dívá [i] 01:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:55 Evropa dnes [i] 02:25 David: Maratova smrt [i] 03:15 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 03:45 Postřehy odjinud [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 Jazz club [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2369 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Tichá voda z Kamenice 400 [i] 11:00 Přátelé X 9 [i] 11:25 Zpátky do školy: Sociální psychologie [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Mike a Molly II: Svatba [i] 13:00 Námořní hlídka III 8 [i] 13:50 Vražedná čísla III: Pandořina skříňka 19 [i] 14:45 Odložené případy V: Šílenství 17 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX: Ruka ruku myje 3 [i] 16:30 Přátelé X 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Studenokrevně [i] 18:30 Ulice 2370 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák 3 [i] 22:25 Křižovatka smrti [i] 00:10 Sestry [i] 01:45 Novashopping 02:20 Odložené případy V: Šílenství 17 [i] 03:00 Áčko: Děti ze zkumavky [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk III: Nic než pravda 7 [i] 07:10 Kutil Tim II: Sbohem, ptáčku 18 [i] 07:55 M*A*S*H 147 [i] 08:45 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala I: Milenci a jiní vrazi 7 [i] 10:40 Julie Lescautová II: Mrtvola na kolejích 5 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Kde je máma? 8 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Poslední svého druhu 2/2 7 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Volání minulosti [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Ray [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 76/188 [i] 06:00 Viktória 93/171 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 198/216 [i] 07:55 Zakázaná vášeň 38/140 [i] 08:50 Veštiareň [i] 10:02 Láska a trest 67-68 [i] 12:05 Tisíc a jedna noc [i] 12:55 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 14:05 O.C. California II. 18/24 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 15/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 199/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 77/188 [i] 17:45 Bez stopy I. 20/23 [i] 18:40 Čarodejnice I. 20/22 [i] 19:40 Smotánka [i] 20:20 Ľadové ostrie 2: Cesta ku sláve [i] 22:20 Veľmi nebezpečné známosti 2 [i] 00:05 Zlodej tvárí [i] 01:45 Ukradnutý život [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 03:50 Na streche [i] 04:25 Terezu bych kvůli žádné holce neopustil [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Lovci dinosaurů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zkáza rodu Hickmanů [i] 13:55 Bílá vrána [i] 15:45 Ali [i] 18:25 Camille [i] 20:05 Loupež za bílého dne [i] 21:50 Základní instinkt 2 [i] 23:55 Mrtvý sníh [i] 01:25 Film o filmu: Czech Made Man [i] 01:55 Přepadení 13. okrsku [i] 03:40 Neviditelné děti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Rychlobruslení [i] 13:30 Běžecké lyžování [i] 14:00 Běžecké lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Běžecké lyžování [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:45 Cyklistika [i] 20:00 Dřevorubecké sporty [i] 21:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Cestovní vozy [i] 01:00 Business Class [i] 01:05 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Transplantační jednotka 1: Nejvyšší status 13 [i] 06:20 Být Erikou 4: Co je to za doktorku? 1 [i] 07:20 Být Erikou 4: Kuchařka pro psy 2 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 14: Kamenné kruhy a pověry 5 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Černí draci 18 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Vojáci nenávisti 19 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk míří do Las Vegas 14 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Generálův návrat 20 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Zúčtování v Casa Diablo - 1.část 21 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajemství moštárny 6 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk jde k volbám 15 [i] 20:20 Agentura Jasno 1: Kdo z nich to je? 7 [i] 21:20 Bratři a sestry 5: Oliviina volba 17 [i] 22:20 Bratři a sestry 5: Nikdy neříkej nikdy 18 [i] 23:20 Skandál 2: Odváté pryč 9 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Uposlechnutí rozkazu 6 [i] 01:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 02:20 Městečko Haven 1: Podezřelá situace 7 [i] 03:20 Agentura Jasno 1: Kdo z nich to je? 7 [i] 04:15 Být Erikou 4: Co je to za doktorku? 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Predátoři pod lupou 2 [i] 06:00 Univerzita vševědoucna 5 [i] 07:05 Univerzita vševědoucna 6 [i] 08:10 Podzemí měst 4 [i] 09:05 Jídlo je detektivka 7 [i] 09:40 Jídlo je detektivka 8 [i] 10:15 Sběrači II.: Claudie 13 [i] 11:15 Zvláštní jedlíci II. 9 [i] 12:25 Amazonka s Brucem Parrym 4 [i] 13:30 Velké přírodní události 3 [i] 14:35 Predátoři pod lupou 3 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani III.: Únosci 7 [i] 16:20 Planeta Země po vymření lidstva 14 [i] 17:15 Jídlo je detektivka 9 [i] 17:50 Jídlo je detektivka 10 [i] 18:20 Sběrači II.: Michelle a Kim 14 [i] 19:20 Velké přírodní události 4 [i] 20:25 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 21:30 Nejhorší světové katastrofy: Smrtící tsunami 7 [i] 22:30 Planeta Země po vymření lidstva 15 [i] 23:30 Prvních 48 hodin 15 [i] 00:30 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny II. 2 [i] 01:30 Nejhorší světové katastrofy: Smrtící tsunami 7 [i] 02:30 Pravdivé příběhy II. 3 [i] 03:25 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny II. 2 [i] 04:20 Podzemí měst 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Láska a basket