TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 Zámena manželiek [i] 10:40 Smrť z hlbín [i] 12:40 Komisár Rex V. 1/15 [i] 13:40 Odložený prípad III. 6/23 [i] 14:35 Monk IV. 9/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 1/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 NAJPRÍSNEJŠÍ RODIČIA [i] 21:30 HORÚCA KRV II. [i] 22:50 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 15/24 [i] 00:10 Monk IV. 9/16 [i] 01:00 Odložený prípad III. 6/23 [i] 01:40 Hrozba z temnoty IV. 8/22 [i] 02:20 Smrť z hlbín [i] 04:00 Komisár Rex V. 1/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Sila lásky VI. 85 [i] 06:15 Dámsky klub [i] 07:35 Správy RTVS "N" [i] 08:20 Góly - body - sekundy [i] 08:30 Galileo [i] 09:10 Duel [i] 09:40 5 proti 5 [i] 10:25 District: Rušná noc 19 [i] 11:05 Sila lásky V. 72 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Občan za dverami [i] 14:15 Žena na úteku 103 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Syn svojho otca [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 86 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Krajina rebelov - Nový svet 8/8 [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Borgiovci II. 2/10 [i] 23:05 District: Rušná noc 19 [i] 23:50 Doktorka Quinnová V.: Syn svojho otca [i] 00:35 Inšpektor Rocca: Smrť poľského dievčaťa [i] 02:05 Borgiovci II. 2/10 [i] 02:50 Žena na úteku 103 [i] 03:35 Sila lásky V. 72 [i] 04:25 Sila lásky VI. 86 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Šaty robia človeka [i] 09:10 Chránené územie [i] 10:35 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus spotrebiteľ [i] 11:40 Architektúra: Centrum Georgea Pompidoua v Paríži [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Melódie ku sneniu [i] 13:05 Polícia [i] 13:20 Profesionál [i] 13:35 Cesta [i] 14:05 Oči plné snehu [i] 15:40 Senior klub [i] 16:10 Rómsky magazín [i] 16:40 Miro jilo - Moje srdce [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Príroda zblízka: Harz - divočina v Sasku-Anhaltsku [i] 18:25 Bábkové divadlo [i] 18:30 Večerníček: Malé lesné tajomstvá [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 História vedy: Ako sme sa sem dostali? [i] 20:50 Kým je čas [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: To dieťa zomiera [i] 08:45 Súdna sieň: Paranoja [i] 09:50 Panelák: Zoznámte sa, Joe Black [i] 11:00 Dom snov IV. 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 PÁLI VÁM TO? [i] 15:00 Panelák: Vŕtačka [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Rybár [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Tajné lásky [i] 21:30 Dr. Dokonalý: Vysoké napätie 12 [i] 22:45 Geissenovci III. 6 [i] 23:45 Kosti II. 9 [i] 00:40 Rex [i] 02:25 Črepiny [i] 03:00 3 libry 7 [i] 03:40 Blízko smrti [i] 04:25 Zločinné úmysly III. 7,8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Dynastia Straussovcov 3 [i] 06:00 Stefanie 32 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 107,108 [i] 10:40 Chameleón 19,20 [i] 12:50 Blízko smrti 18 [i] 13:20 Dr. Dokonalý: Krv 11 [i] 14:40 Skutočné paničky z Orange County V. 9 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 11 [i] 16:05 Simpsonovci XX. 20 [i] 16:35 Kutyil s.r.o.: Ananás 3 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 8 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli V.: Bike pride 6 [i] 20:00 Deň a Noc 46 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 6 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 5 [i] 22:30 Walking Dead III. 9,10 [i] 00:35 Podvodníci II. 6 [i] 01:20 Nežní zabijaci II. 12,13/13 [i] 02:55 Turbo 2 [i] 04:20 Dynastia Straussovcov 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin II. 6 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7 [i] 08:50 JAG III. 13 [i] 09:45 Posel ztracených duší II. 14 [i] 10:40 Pán času V. 4 [i] 11:35 Merlin II. 6 [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7 [i] 13:25 JAG III. 14 [i] 14:20 CSI: New York VIII. 14 [i] 15:15 Podfukáři IV. 1 [i] 16:25 Pán času V. 5 [i] 17:20 Merlin II. 7 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 8 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 15 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 15 [i] 21:00 NCIS VI. 23 [i] 21:55 NCIS VI. 24 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i] 23:45 Boj o čas III. 9 [i] 00:45 NCIS VI. 23 [i] 01:40 NCIS VI. 24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA III. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 9 [i] 06:00 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i] 06:25 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Cadillac – 1. část [i] 08:10 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Uprostřed bouře [i] 09:55 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 10:50 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 11:15 Jak se to dělá 39 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 12:35 Jízda: Fáro [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Wendyina motorka - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Duelové dilema [i] 16:15 Špinavé práce: Plovoucí továrna na ryby [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Rozmary počasí [i] 18:05 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 19:00 Jak se to dělá 2 [i] 19:30 Jak se to dělá: Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky [i] 20:00 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 21:00 Zločinecká impéria: Gang Crips [i] 22:00 Ve světě gangsterů: Gang 18th Street [i] 23:00 Z ráje do pekla 12 [i] 00:00 Únos a záchrana: Domácí invaze [i] 00:55 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 01:50 Zločinecká impéria: Gang Crips [i] 02:50 Ve světě gangsterů: Gang 18th Street [i] 03:50 Z ráje do pekla 12 [i] 04:45 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Já nic, já muzikant [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tintinova dobrodružství: Krab se zlatými klepety - 1. část 1/39 [i] 09:20 Pošta pro tebe [i] 10:20 Objektiv [i] 10:50 Panoptikum Města pražského "60" Laková krabička na čaj 10/10 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:30 13. komnata Lenky Kořínkové [i] 15:55 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Policajti z centra: Gleb 7/14 [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Panství Downton II 4/11 [i] 22:50 Inspektor Rebus II: První kámen 8/10 [i] 00:00 MI5 VII 1/8 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:50 Sváteční slovo teologa a ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů Daniela Hermana [i] 01:55 První pomoc [i] 02:10 Galashow s latinou II [i] 03:30 Jak se vede, sousede? [i] 04:15 Léta letí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Folklorika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Tričko - geniální vynález [i] 09:50 Postřehy odjinud [i] 10:00 Mýty a fakta historie: Neandrtálský kód 1/2 [i] 10:50 Vesmír: Mlhoviny 27/31 [i] 11:35 Babylon [i] 12:05 Cesty víry: Misie severní Čechy [i] 12:35 Chcete je? [i] 12:40 Podvedení psi [i] 13:10 Domov [i] 14:10 Národní klenoty [i] 14:35 Putování za vínem: Chorvatsko I. - vnitrozemí a Istrie [i] 15:05 Jezinky a bezinky [i] 16:20 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Jak Alexandr ztratil paměť 79/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a první doktor v dějinách 8/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Panda - zvířecí celebrita aneb [i] 20:45 Svět zázraků [i] 21:15 Interpol: Krádež historie [i] 22:00 Borgiové II: Popeleční středa 6/10 [i] 22:50 Krásný ztráty [i] 23:20 Jistě, pane ministře: Ďábelské nástrahy 12/22 [i] 23:50 The Pacific 10/10 [i] 00:50 Moje rodina VI: A další zvířena 6/7 [i] 01:20 Abbey Road: Live III. 8/12 [i] 02:10 Náš venkov [i] 02:35 Uchem jehly [i] 03:00 Křesťanský magazín [i] 03:30 Nedej se: Smog bez hranic [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 Made in Valmez [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2368 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným 40 [i] 11:00 Přátelé X 8 [i] 11:25 Zpátky do školy: Úvod do teorie filmu [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly II: Zkouška v kostele [i] 12:55 Námořní hlídka III 7 [i] 13:50 Vražedná čísla III: Demokracie 18 [i] 14:40 Odložené případy V: Špatná pověst 16 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX: Loajalita (část 2.) 2 [i] 16:30 Přátelé X 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Syndrom zaneřáděného domu [i] 18:30 Ulice 2369 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tichá voda z Kamenice 400 [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XII: Otřes z mozku 7 [i] 22:25 Noční televizní noviny [i] 22:55 Zúčtování v Malém Tokiu [i] 00:25 Lidský terč [i] 01:10 Odložené případy V: Špatná pověst 16 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 03:10 Áčko: Námořníci [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk III: Srdce především 6 [i] 07:15 Kutil Tim II: Jdeš mi na nervy 17 [i] 08:05 M*A*S*H 146 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala I: Psí život 6 [i] 10:45 Julie Lescautová II: Křest nováčků 4 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Nic než pravda 7 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Poslední svého druhu 1/2 6 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Zrcadlo tvého života - Jan Pirk [i] 21:35 Farmář hledá ženu: Příjezd na farmy [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Tajné hříchy 2 [i] 23:45 Firma: Kapitola patnáctá 15 [i] 00:40 Živí mrtví II: Přestřelka 9 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Reportéři na vaší straně [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 75/188 [i] 06:10 Viktória 92/171 [i] 06:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 197/216 [i] 08:05 Zakázaná vášeň 37/140 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:10 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:15 Únos [i] 14:05 O.C. California II. 17/24 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 14/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 198/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 76/188 [i] 17:50 Bez stopy I. 19/23 [i] 18:45 Čarodejnice I. 19/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:10 Láska a trest 67-68 [i] 00:15 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 7/8 [i] 01:10 Ally McBealová II. 4/24 [i] 01:50 Adela show [i] 02:15 Veronika III. 21-22/22 [i] 03:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 14/22 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Pejskové milionáři [i] 08:55 Teleshopping 12:05 V zajetí hurikánu [i] 13:45 Spadl z oblaků [i] 15:40 Manželská klec [i] 17:20 Zkáza rodu Hickmanů [i] 19:10 Bílá vrána [i] 20:55 Adolf Eichmann [i] 22:45 Přepadení 13. okrsku [i] 00:40 Nanosonda [i] 02:10 Lovci bankovek [i] 03:40 Závěť [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:00 Curling [i] 10:30 Watts [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 12:00 Cyklistika [i] 12:45 Běžecké lyžování [i] 13:30 Curling [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Transplantační jednotka 1: Něco získáš, něco ztratíš 11 [i] 06:20 Transplantační jednotka 1: Anamnéza 12 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Nejvyšší status 13 [i]