Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. [i] 10:45 Niekto ma sleduje [i] 12:40 Komisár Rex IV. 18/18 [i] 13:40 Odložený prípad III. 5/23 [i] 14:35 Monk IV. 8/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 1/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Modré z neba [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 14/24 [i] 23:55 Monk IV. 8/16 [i] 00:50 Odložený prípad III. 5/23 [i] 01:35 Hrozba z temnoty IV. 7/22 [i] 02:15 Niekto ma sleduje [i] 03:40 Komisár Rex IV. 18/18 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Dámsky klub [i] 07:30 Správy RTVS [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Galileo [i] 09:10 Duel [i] 09:40 5 proti 5 [i] 10:20 District: V ústrety paľbe. 18 [i] 11:05 Sila lásky V. 71 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Žena na úteku 102 [i] 15:10 Doktorka Quinnová V.: Elektrické telo [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 85 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Gallipoli [i] 22:00 Vopred vinní [i] 23:40 District: V ústrety paľbe. 18 [i] 00:25 Doktorka Quinnová V.: Elektrické telo [i] 01:10 Gallipoli [i] 03:00 Vopred vinní [i] 04:40 Sila lásky V. 71 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "V" [i] 09:05 Osudy slávnych: Reverend 2/2 [i] 10:25 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Fokus zdravie [i] 11:30 Ako to funguje [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:25 Cesty za folklórom [i] 12:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:15 Rozmar [i] 14:00 Čerstvé, ale v kontajneri [i] 14:55 Idea štátnosti: Dr. Milan Hodža 3/3 [i] 15:40 Kvarteto [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Energetika [i] 16:55 Fokus spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Architektúra: Centrum Georgea Pompidoua v Paríži [i] 18:30 Večerníček: Malé lesné tajomstvá [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Iné ženy: Iné ženy - Divoká 1/3 [i] 20:25 Iné ženy: Iné ženy - Hravá 2/3 [i] 20:55 Iné ženy: Iné ženy - Silná 3/3 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Krvavá pani [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Profesionál [i] 23:45 VAT - Veda a technika [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Silvester [i] 08:50 Súdna sieň: Znamienko [i] 09:55 Panelák: Chlípnik [i] 11:00 Dom snov IV. 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 PÁLI VÁM TO? [i] 15:00 Panelák: Trávička zelená [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Rehoľníčka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kosti VIII. 3,4 [i] 22:30 Vtierka Castle IV. 3 [i] 23:30 Hawaii 5.0 II. 8 [i] 00:25 Hawaii 5.0 3 [i] 01:20 Vtierka Castle IV. 3 [i] 02:15 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:00 3 libry 6 [i] 03:40 Blízko smrti [i] 04:25 Zločinné úmysly III. 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie 30,31 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 105,106 [i] 10:40 Chameleón 17,18 [i] 12:50 Blízko smrti 17 [i] 13:20 Geissenovci III.: - Ťažký život milionárov 5 [i] 14:40 Skutočné paničky z Orange County V. 8 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 10 [i] 16:05 Simpsonovci XX. 19 [i] 16:35 Kutyil s.r.o.: Vešiak 2 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 7 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 20:00 Deň a Noc 45 [i] 20:30 KINOPLUS: Sprisahanie [i] 22:45 Imigranti [i] 01:15 Špeciálne komando I V. 4 [i] 02:00 Veľký muž 3 [i] 03:40 Turbo 1/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin II. 5 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 6 [i] 08:50 JAG III. 12 [i] 09:45 Posel ztracených duší II. 13 [i] 10:40 Pán času V. 3 [i] 11:35 Merlin II. 5 [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II. 6 [i] 13:25 JAG III. 13 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 13 [i] 15:15 Podfukáři III. 6 [i] 16:20 Pán času V. 4 [i] 17:15 Merlin II. 6 [i] 18:10 Sue Thomas: Agentka FBI II. 7 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 14 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 14 [i] 21:00 CSI: New York IX. 12 [i] 21:55 Myšlenky zločince VII. 13 [i] 22:45 Myšlenky zločince VII. 14 [i] 23:40 Myšlenky zločince VII. 15 [i] 00:35 CSI: New York IX. 12 [i] 01:30 Myšlenky zločince VII. 13 [i] 02:20 Myšlenky zločince VII. 14 [i] 03:05 Myšlenky zločince VII. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 8 [i] 06:00 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště [i] 06:25 Rození obchodníci: Subaru Impreza WRX [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Odmítnutá nabídka [i] 08:10 Špinavé práce: Kopáčem minerálního bahna [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Doba bouří [i] 09:55 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 10:50 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 11:15 Jak se to dělá 38 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Holandské mořské hráze [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Chevy Fleetmaster rok 1948 [i] 13:30 Rození obchodníci: Range Rover - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Range Rover - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Skok v bublinovém obalu [i] 16:15 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Uprostřed bouře [i] 18:05 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 19:00 Jak se to dělá 1 [i] 19:30 Jak se to dělá: Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška 7 [i] 21:00 Zlato Beringova moře 2 [i] 22:00 Zlato z džungle 7 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek 7 [i] 00:00 Mečouni - život na udici 7 [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška 7 [i] 01:50 Zlato Beringova moře 2 [i] 02:50 Zlato z džungle 7 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek 7 [i] 04:45 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Solidní kluk [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Otrokyně z Jeruzaléma - 2. část 20/20 [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:45 Slovácko sa nesúdí "60" Zabijačka 7/12 [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:30 Po stopách hvězd [i] 15:55 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tajemství rodu Terezy Kostkové [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Paní Piperová zasahuje [i] 23:35 Profil zločinu: Minulý čas 7/18 [i] 00:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:20 13. komnata Dalimila Klapky [i] 01:50 Malá farma: Rybník na papíře [i] 02:15 AZ-kvíz [i] 02:45 Banánové rybičky [i] 03:15 Po stopách hvězd [i] 03:40 Trocha šafránu z televizního archivu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování za vínem: Slovinsko II. [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Kde peníze pomáhají [i] 09:00 Náš venkov [i] 09:25 Chcete je? [i] 09:30 Království divočiny: Orel skalní [i] 09:55 Deník Tobruk [i] 10:45 Interpol: Smrtící obchod [i] 11:35 Kapelo, zahraj tu polku od podlahy [i] 12:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 12:35 Letecké katastrofy III.: Osudná nepozornost [i] 13:30 Pátrání po obří anakondě [i] 14:20 Návraty dokumentaristů: Miloslav [i] 14:45 Evropa dnes [i] 15:15 David: Maratova smrt [i] 16:05 Kanadská soda [i] 16:30 Moje rodina VI: A další zvířena 6/7 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Nezvaní hosté 78/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a technokrati 7/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Život v extrémních podmínkách 2/4 [i] 20:55 Národní klenoty [i] 21:20 Šumné stopy [i] 21:50 Designér roku 2012 [i] 22:50 Kritické vlny lásky [i] 23:30 Bratři a sestry III: Výlet za zítřkem 19/24 [i] 00:15 Těžká léta československého filmu: 1969-89 7/12 [i] 01:05 Zločin 11/20 [i] 02:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:45 Úsměvy "60" [i] 03:25 Chcete mě? [i] 03:40 Sabotáž [i] 04:05 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:15 Podivuhodný svět [i] 04:40 Karel Kryl v Ostravě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2367 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Koktejl pro Lucii 399 [i] 11:00 Přátelé X 7 [i] 11:25 Zpátky do školy: Španělština [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Mike a Molly II: Loučení se svobodou [i] 13:00 Námořní hlídka III 6 [i] 13:55 Vražedná čísla III: Jedna hodina 17 [i] 14:45 Odložené případy V: Cesta 15 [i] 15:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IX: Loajalita (část 1.) 1 [i] 16:30 Přátelé X 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Skřípal [i] 18:30 Ulice 2368 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným 40 [i] 21:30 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:50 Tváře v davu [i] 00:45 Lidský terč [i] 01:30 Novashopping 02:05 Střepiny [i] 02:30 PRÁSK! [i] 03:05 Áčko: Jeden z nich poletí do kosmu [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk III: Nic než peníze 5 [i] 07:15 Kutil Tim II: Hodina tance 16 [i] 08:05 M*A*S*H 145 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala I: Vraždila Jessica? 5 [i] 10:45 Julie Lescautová II: Dávná nenávist 3 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Srdce především 6 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: Jeho poslední neděle 11 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Zapomenutí lidé 5 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Trny v údolí květin [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Není ke komu se vracet 173 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Slunečno, místy vraždy III: Stánky kontra restaurace 5 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Uchváceni v oblacích 14 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny VI: Kdo zabil Santa Clause? 8 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Nedokonalé zločiny VI: Kdo zabil Santa Clause? 8 [i] 04:25 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 74/188 [i] 06:00 Viktória 91/171 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 196/216 [i] 08:00 Veronika [i] 08:25 Veštiareň [i] 09:25 Láska a trest 65-66 [i] 12:00 Tisíc a jedna noc [i] 12:45 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 14:00 O.C. California II. 16/24 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 13/22 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 197/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 75/188 [i] 17:50 Bez stopy I. 18/23 [i] 18:40 Čarodejnice I. 18/22 [i] 19:45 Ako byť trendy [i] 20:20 Únos [i] 22:05 Ukradnutý život [i] 00:05 Vraždiaci dotyk [i] 01:45 Ally McBealová II. 3/24 [i] 02:30 Adela show [i] 02:55 Veronika III. 19-20/22 [i] 03:40 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 13/22 [i] 04:20 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Super náhradník [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Hladina adrenalinu [i] 13:45 Angel-A [i] 15:25 Naboso [i] 17:25 V zajetí hurikánu [i] 19:05 Spadl z oblaků [i] 20:55 Závěť [i] 23:10 Lovci bankovek [i] 00:50 Planeta Teror [i] 02:30 Klan upírů [i] 03:55 Únos [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Curling [i] 10:30 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Biatlon [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:15 Alpské lyžování [i] 13:30 Curling [i] 15:30 Běžecké lyžování [i] 17:15 Cyklistika [i] 18:15 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Wednesday Selection [i] 21:05 Jezdectví [i] 22:05 Jezdectví [i] 22:10 Golf [i] 22:35 Alexia's Selection [i] 22:40 Golf [i] 22:45 Jachting [i] 23:15 Jachting [i] 23:20 Wednesday Selection [i] 23:25 Business Class [i] 23:30 Business Class [i] 23:35 Běžecké lyžování [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Transplantační jednotka 1: Zvrat osudu 9 [i] 06:20 Transplantační jednotka 1: Ohlídám každý tvůj nádech 10 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Něco získáš, něco ztratíš 11 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Princip 14 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Thunderhawk 15 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je v izolaci 12 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Opožděná spravedlnost 16 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Den očisty 17 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Tajná operace v klubu Oblong 4 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i]