Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 11:35 Komisár Rex IV. 16-17/18 [i] 13:40 Odložený prípad III. 4/23 [i] 14:35 Monk IV. 7/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 1/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 NAŠI MA ZABIJÚ! [i] 21:30 HORÚCA KRV II. [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 13/24 [i] 00:05 Monk IV. 7/16 [i] 01:00 Odložený prípad III. 4/23 [i] 01:40 Hrozba z temnoty IV. 5-6/22 [i] 03:00 Komisár Rex IV. 16-17/18 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Dámsky klub [i] 07:20 Správy RTVS [i] 08:00 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Počasie [i] 08:20 Galileo [i] 09:00 Duel [i] 09:30 5 proti 5 [i] 10:20 District: Nový svet 17 [i] 11:05 Sila lásky V. 70 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Postav dom, zasaď strom [i] 14:15 Žena na úteku 101 [i] 15:10 Doktorka Quinnová V.: Nikdy nie je neskoro [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 84 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... 11/15 [i] 21:40 Dr.House VIII.: Nikoho vina 11/23 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Ocko 11/24 [i] 23:05 District: Nový svet 17 [i] 23:45 Doktorka Quinnová V.: Nikdy nie je neskoro [i] 00:30 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 O 5 minút 12 [i] 02:40 Žena na úteku 101 [i] 03:30 Sila lásky V. 70 [i] 04:20 Sila lásky VI. 84 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "U" [i] 09:05 Športové ozveny [i] 09:35 Bez nároku na obdiv a slávu [i] 10:00 Zem spravodlivého ľudu [i] 10:25 Národnostný magazín mix: Moravský [i] 10:55 Fokus práca [i] 11:30 60 zabijakov divočiny 7/26 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Hudáčkovia [i] 13:25 Režisérka Ľuba Vančíková jubiluje: Veľká poľovačka [i] 14:45 Najriskantnejšie technické operácie: Rekonštrukcia nadjazdu [i] 15:35 Orientácie [i] 16:05 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Halali [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Malé lesné tajomstvá [i] 18:40 Japonská mozaika V [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Čerstvé, ale v kontajneri [i] 20:55 Ambulancia: Ambulancia - Šanca pre srdce (cievne výstuže) [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Literatúra [i] 22:35 Kinorama [i] 23:00 Tempo [i] 23:15 Správy RTVS "N" [i] 23:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Syna si mi zabil [i] 08:50 Súdna sieň: Hodinový hotel [i] 09:50 Panelák: Vysielačky [i] 11:00 Dom snov IV. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 PÁLI VÁM TO? [i] 15:00 Panelák: Psie trampoty [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Vytopil ma [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Vŕtačka [i] 21:30 Rodinné záležitosti 4 [i] 22:45 Geissenovci III. 5 [i] 23:45 Kosti II. 8 [i] 00:45 Predtucha vraždy [i] 02:40 Črepiny [i] 03:10 3 libry 5 [i] 03:50 Blízko smrti [i] 04:35 Zločinné úmysly III. 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie 28,29 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 103,104 [i] 10:40 Chameleón 15,16 [i] 12:50 Blízko smrti 16 [i] 13:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 4 [i] 14:40 Skutočné paničky z Orange County V. 7 [i] 15:35 Simpsonovci VIII. 9 [i] 16:05 Simpsonovci XX. 18 [i] 16:30 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 6 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli V.: Miki si požičiava 4 [i] 20:00 Deň a Noc 44 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII. 5 [i] 21:30 Letecké katastrofy V. 2,3 [i] 23:40 Hľadá sa dom pre milionárov II. 5 [i] 00:40 Podvodníci II. 5 [i] 01:30 Nežní zabijaci II. 10,11 [i] 02:55 Big Ben XIII. 5/5 [i] 04:25 Dynastia Straussovcov 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin II. 4 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 5 [i] 08:50 JAG III. 11 [i] 09:50 Posel ztracených duší II. 12 [i] 10:45 Pán času V. 2 [i] 11:40 Merlin II. 4 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II. 5 [i] 13:30 JAG III. 12 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 12 [i] 15:20 Podfukáři III. 5 [i] 16:30 Pán času V. 3 [i] 17:25 Merlin II. 5 [i] 18:20 Sue Thomas: Agentka FBI II. 6 [i] 19:15 Posel ztracených duší II. 13 [i] 20:10 CSI: New York VIII. 13 [i] 21:00 Jak prosté I. 11 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 23 [i] 22:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 23:40 Pohřešovaný I. 8 [i] 00:35 Jak prosté I. 11 [i] 01:30 Myšlenky zločince VI. 23 [i] 02:25 Pohřešovaný I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 7 [i] 06:00 Jak se to dělá: Písty/malířské válečky/padáky/komíny [i] 06:25 Rození obchodníci: Volvo P1800S [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Soudný den [i] 08:10 Špinavé práce: Pěstitel brusinek [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Nic pro staré chlapy [i] 09:55 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 10:50 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 11:15 Jak se to dělá 37 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 12:35 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 13:30 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Seniorův projekt klasických motocyků - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Skákající kulka [i] 16:15 Špinavé práce: Kopáčem minerálního bahna [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Doba bouří [i] 18:05 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 19:00 Jak se to dělá: Motory pro motocykly [i] 19:30 Jak se to dělá: Prostorové komerční nápisy, podlahy z tvrdého dřeva, vlnité potrubí a matrace [i] 20:00 Bořiči mýtů 8 [i] 21:00 Berte to jako varování: Nejlepší klipy [i] 22:00 V útrobách měst: Město zemětřesení – San Francisco [i] 23:00 Penn a Teller lžou: Piraňa vás nezabije [i] 00:00 Idiot na cestách: Jordánsko [i] 00:55 Bořiči mýtů 8 [i] 01:50 Berte to jako varování: Nejlepší klipy [i] 02:50 V útrobách měst: Město zemětřesení – San Francisco [i] 03:50 Penn a Teller lžou: Piraňa vás nezabije [i] 04:45 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Otrokyně z Jeruzaléma 19/20 [i] 09:30 Kouzelník ještě nepřišel [i] 10:35 Kluci v akci [i] 11:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Podmínka 11/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:30 13. komnata Karla Vágnera [i] 15:55 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 Černí baroni [i] 22:10 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:14 Tísňová linka [i] 22:40 Případy detektiva Murdocha V: Murdochův večer v Kanadě 12/13 [i] 23:30 Dempsey a Makepeaceová: S přimhouřenýma očima 9/31 [i] 00:15 Na stopě [i] 00:40 Rub a líc zvířecích mazlíčků [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:40 Rekordy a kuriozity [i] 02:50 Zkus mít vkus [i] 03:15 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 04:20 Činčin [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:55 Kde peníze pomáhají [i] 09:00 Český žurnál [i] 09:55 Vodopády z nebe [i] 10:45 Chcete je? [i] 10:50 Nedej se: Smog bez hranic [i] 11:20 Krajina [i] 11:35 Technické divy světa: Most v oblacích 9/10 [i] 12:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:10 Artmix [i] 14:05 Vesmír: Mlhoviny 27/31 [i] 14:50 Největší tankové bitvy: Stalingrad [i] 15:30 Babylon [i] 16:00 Poslední pouť [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Kdo pomůže Emilovi? 77/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a řeka Styx 6/65 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Vrtulníky ve válce: Tálibánský gambit [i] 20:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:25 Na cestě po Panamě [i] 21:50 Pološero - Někdo se dívá [i] 22:20 Chodníky slávy: Yves Montand [i] 00:30 Abbey Road: Live III. 8/12 [i] 01:20 Galerie umění: Vermeer a jeho magická modř 13/13 [i] 01:45 Divadlo žije! [i] 02:10 Shakespeare v ghettu [i] 02:40 Evropa dnes [i] 03:05 Na plovárně s Milanem Heinem "60" [i] 03:30 Tajemství železnic [i] 04:00 Chcete je? [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:30 Postřehy Karla Kyncla [i] 04:35 Pavel Dobeš v Ostravě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2366 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Zlámaná srdce 39 [i] 11:00 Přátelé X 6 [i] 11:25 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly II: Svatební šaty [i] 12:55 Námořní hlídka III 5 [i] 13:50 Vražedná čísla III: Soupeři 16 [i] 14:45 Odložené případy V: Andy v C moll 14 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 22 [i] 16:30 Přátelé X 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Žralok v bazénu [i] 18:30 Ulice 2367 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Koktejl pro Lucii 399 [i] 21:25 Víkend: Souboj s časem [i] 22:15 Noční televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Představení 16 [i] 23:30 Nikita II 4 [i] 00:20 Lidský terč: Útěk [i] 01:05 Novashopping 01:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Babicovy dobroty: Humor je nejlepší koření [i] 03:10 Áčko: Pomoc, chrápe !!! [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk III: Bez domova 4 [i] 07:15 Kutil Tim II: Láska je věc velmi různorodá 15 [i] 08:05 M*A*S*H 144 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala I: Všechno lítá, co peří má 4 [i] 10:50 Julie Lescautová II: Zavražděná snoubenka 2 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Nic než peníze 5 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Lucas 2/2 4 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Kouzlo lásky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:50 Sběratelé kostí VI: Kostra v dodávce 8 [i] 23:45 Myšlenky zločince VI: Síň padlých 17 [i] 00:45 Nedokonalé zločiny VI: Mstitelka 7 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Nedokonalé zločiny VI: Mstitelka 7 [i] 04:30 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 73/188 [i] 06:05 Viktória 90/171 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 195/216 [i] 08:00 Veronika [i] 08:25 Veštiareň [i] 09:35 Láska a trest 63-64 [i] 11:55 Tisíc a jedna noc [i] 12:45 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 14:00 O.C. California II. 15/24 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 12/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 196/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 74/188 [i] 17:50 Bez stopy I. 17/23 [i] 18:45 Čarodejnice I. 17/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:10 Láska a trest 65-66 [i] 00:40 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 6/8 [i] 01:35 Ally McBealová II. 2/24 [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Veronika III. 17-18/22 [i] 03:30 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 12/22 [i] 04:10 L.O.V.E. [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Míša - vodní příšerka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kóma [i] 13:50 Sláva vítězům [i] 15:55 Prime [i] 17:50 Hladina adrenalinu [i] 19:30 Angel-A [i] 21:10 Únos [i] 23:10 Operace Boeing 747 [i] 01:00 Klan upírů [i] 02:25 Záhada diamantu [i] 03:55 Po stopách draka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:15 Biatlon [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 13:30 Curling [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 18:15 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Cestovní vozy [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Biatlon [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Transplantační jednotka 1: Nejšťastnější muž na světě 7 [i] 06:20 Transplantační jednotka 1: Laskavost cizích lidí 8 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Zvrat osudu 9 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Otázka víry 12 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Ztráta zraku 13 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk versus kobra 11 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Princip 14 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Thunderhawk 15 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Dokud nás smrt nerozdělí 3