Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:35 NAJPRÍSNEJŠÍ RODIČIA [i] 10:40 Lara Croft - Tomb Raider [i] 12:40 Komisár Rex IV. 15/18 [i] 13:40 Odložený prípad III. 3/23 [i] 14:35 Monk IV. 6/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa I. 1/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Zámena manželiek [i] 21:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 23:40 Nočné Televízne noviny [i] 00:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 12/24 [i] 00:55 Monk IV. 6/16 [i] 01:40 Odložený prípad III. 3/23 [i] 02:20 Rukojemník [i] 04:00 Komisár Rex IV. 15/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Dámsky klub [i] 07:25 Správy RTVS [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:20 Počasie [i] 08:25 Galileo [i] 09:00 Duel [i] 09:35 5 proti 5 [i] 10:20 District 16 [i] 11:05 Sila lásky V. 69 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Žena na úteku 100 [i] 15:10 Doktorka Quinnová V.: Rukojemníci [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 83 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Chmeľové leto [i] 21:35 Na krok od neba: Otrávený srnec 5/12 [i] 22:35 District 16 [i] 23:20 Doktorka Quinnová V.: Rukojemníci [i] 00:05 Chmeľové leto [i] 01:30 Na krok od neba: Otrávený srnec 5/12 [i] 02:25 Žena na úteku 100 [i] 03:15 Sila lásky V. 69 [i] 04:05 Sila lásky VI. 83 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Sládkova abeceda: Písmeno "T" [i] 09:00 Zabudnuté ženy [i] 09:55 Tvárou v tvár [i] 10:20 Fokus rodina [i] 10:55 Terchovský hrdina súčasnosti [i] 11:25 Kraj pod Rozsutcom [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Klenotnica: Spod Poľany, Hriňovej [i] 13:10 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 13:35 4 živly bez hraníc [i] 14:05 Família: Família - Jeden človek [i] 14:35 Odpískané [i] 15:00 Športové ozveny [i] 15:40 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Národnostný magazín mix: Moravský [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 7/26 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Malé lesné tajomstvá [i] 18:40 Gen.sk: Vladimír Bužek [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Rekonštrukcia nadjazdu [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Gainsbourg [i] 00:15 On air [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Potrebujem viac! [i] 09:05 James Bond: Casino Royale [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Nevera prináša smrť [i] 16:00 PÁLI VÁM TO? [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Spopolnená svokra [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Trávička zelená [i] 21:30 Zbohom, Slovensko! [i] 23:15 Haló [i] 00:00 Amatéri nakrúcajú porno [i] 01:50 Zbohom, Slovensko! [i] 03:00 Haló [i] 03:35 3 libry 4 [i] 04:20 Zločinné úmysly III. 1,2/21 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie 26,27 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:10 V uliciach San Francisca 101,102 [i] 10:40 Chameleón 13,14 [i] 12:50 Blízko smrti 15 [i] 13:20 Skutočné paničky z Beverly Hills 11 [i] 14:40 Skutočné paničky z Orange County V. 6 [i] 15:35 Šokujúce zábery 29 [i] 16:05 Simpsonovci XX. 17 [i] 16:35 Kutyil s.r.o. III.: Silvestrovský ohňostroj 16 [i] 17:30 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 5 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 20:00 Deň a Noc 43 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York VIII.: - PREMIÉRA 4 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII.: - PREMIÉRA 4 [i] 22:30 Biele goliere II.: - PREMIÉRA 14 [i] 23:30 Skutočné paničky z Beverly Hills 11 [i] 00:30 Dexter I V. 11 [i] 01:25 Nežní zabijaci II. 8,9 [i] 02:50 Big Ben XIII. 4 [i] 04:20 Dynastia Straussovcov 1/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin II. 3 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4 [i] 08:50 JAG III. 10 [i] 09:50 Posel ztracených duší II. 11 [i] 10:45 Pán času V. 1 [i] 12:05 Merlin II. 3 [i] 13:00 Pláž Makaha 17 [i] 13:30 JAG III. 11 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 11 [i] 15:20 Podfukáři III. 4 [i] 16:25 Pán času V. 2 [i] 17:20 Merlin II. 4 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 5 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 12 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 12 [i] 21:00 House VIII. 6 [i] 21:55 Agent z Panamy 1 [i] 00:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 00:55 House VIII. 6 [i] 01:50 Agent z Panamy 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 6 [i] 06:00 Jak se to dělá: Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza [i] 06:25 Rození obchodníci: Land Rover Defender [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Velké zbraně [i] 08:10 Špinavé práce: Čistič bójí [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 09:55 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 10:50 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 11:15 Jak se to dělá 36 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Město v pyramidě [i] 12:35 Úpravy aut všech druhů: Tak se psala historie [i] 13:30 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka fantazie - Bryan King [i] 15:20 Bořiči mýtů: Za volantem v podpatcích [i] 16:15 Špinavé práce: Pěstitel brusinek [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Nic pro staré chlapy [i] 18:05 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 19:00 Jak se to dělá: Eskalátory [i] 19:30 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i] 20:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 21:00 Opravdový podvod 9 [i] 21:30 Opravdový podvod 10 [i] 22:00 Kouzlo vědy: Teslův transformátor [i] 22:30 Kouzlo vědy: Upír [i] 23:00 Říční příšery: úkryt obrů 1 [i] 00:00 Ross Kemp a gangy: Bulharsko [i] 00:55 Dvojí přežití: Uvíznout v blátě [i] 01:50 Opravdový podvod 9 [i] 02:20 Opravdový podvod 10 [i] 02:50 Kouzlo vědy: Teslův transformátor [i] 03:20 Kouzlo vědy: Upír [i] 03:50 Říční příšery: úkryt obrů 1 [i] 04:45 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Uprchlík z Korintu - 2. část 18/20 [i] 09:30 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 10:30 Toulavá kamera [i] 11:00 Nemocnice na kraji města "60" Smíření 11/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:25 13. komnata Jožo Ráže [i] 15:55 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Uvolněte se, prosím [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského "60" Laková krabička na čaj 10/10 [i] 21:10 Rub a líc zvířecích mazlíčků [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Reportéři ČT [i] 22:30 Protiúder II 8/10 [i] 23:20 Na stopě [i] 23:45 MI5 VII 1/8 [i] 00:35 Tísňová linka [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Sváteční slovo teologa a ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů Daniela Hermana [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:45 Po stopách [i] 02:55 Zkus mít vkus [i] 03:20 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 04:20 Ryba života [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Moravská svatba [i] 05:40 Josef Sekyra, geolog [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:55 Chcete mě? [i] 09:10 Zeměpis světa: Kanada - Maritimes [i] 09:25 Tajemství železnic [i] 10:00 Kamera na cestách: Život v extrémních podmínkách 1/4 [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 10:55 Film 2013 [i] 11:25 Československý filmový týdeník 1963 929/2379 [i] 11:40 Klíč [i] 12:05 Křesťanský magazín [i] 12:35 Krásný ztráty "60" Fotograf Tomki Němec s [i] 13:05 Šumné stopy [i] 13:35 Kdyby ty dechovky v Rumunsku nebyly... [i] 14:30 Tričko - geniální vynález [i] 15:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 10/26 [i] 16:30 Shakespeare v ghettu [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Na jiné planetě 76/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a velký polibek 5/65 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Himmler [i] 20:55 Technické divy světa: Most v oblacích 9/10 [i] 21:50 Velikáni filmu: Luděk Munzar [i] 23:05 Salome [i] 00:25 Queer: Muži na vysokých podpatcích I. [i] 00:55 Na stojáka [i] 01:20 Pološero - Byznys v bílých pláštích [i] 01:50 Interpol: Smrtící obchod [i] 02:35 Babylon [i] 03:00 Ekoprůkopníci: Recyklovatelné plasty [i] 03:20 Sabotáž [i] 03:45 Postřehy Karla Kyncla [i] 03:50 Podivuhodný svět [i] 04:15 Za svědky minulosti [i] 04:30 Ahoj, jsem Radek... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2365 [i] 09:45 Byl jednou jeden polda [i] 11:20 Zpátky do školy: První zvonění [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly II: Molly neumí lhát [i] 12:50 Námořní hlídka III 4 [i] 13:45 Vražedná čísla III: Konec hlídky 15 [i] 14:40 Odložené případy V: Pavouci 13 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Poslední pomazání 21 [i] 16:30 Přátelé X 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas XI: Šokové vlny [i] 18:30 Ulice 2366 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Zlámaná srdce 39 [i] 21:35 Helena: Nejdražší máma [i] 22:00 Comeback: Boží frisbee [i] 22:40 Noční televizní noviny [i] 23:10 Šerifové z Texasu 3 [i] 00:00 Plastická chirurgie s.r.o. VI 17 [i] 00:45 Big game [i] 01:35 Novashopping 02:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Poslední pomazání 21 [i] 02:55 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk III: Nevyřízené účty 3 [i] 07:15 Kutil Tim II: Howardův konec 14 [i] 08:05 M*A*S*H 143 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala I: Smrtící hurikán 3 [i] 10:45 Julie Lescautová II: Trest smrti 1 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Bez domova 4 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: Mrtvý a dítě 9 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Lucas 1/2 3 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Hudba v srdcích [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Závody slepých jezdců 172 [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:35 Partička [i] 23:20 Dnes zemřeš [i] 01:15 Nedokonalé zločiny VI: Osudná trať 6 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 72/188 [i] 06:05 Viktória 89/171 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 194/216 [i] 07:55 Zakázaná vášeň 36/140 [i] 08:55 Veštiareň [i] 10:05 Zlatokopka 1-2/2 [i] 14:05 O.C. California II. 14/24 [i] 15:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 11/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 195/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 73/188 [i] 17:50 Bez stopy I. 16/23 [i] 18:45 Čarodejnice I. 16/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:10 Láska a trest 63-64 [i] 00:25 Bolesti slávnych II. 7/18 [i] 01:10 Ally McBealová II. 1/24 [i] 01:55 Adela show [i] 02:20 Veronika III. 15-16/22 [i] 03:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 11/22 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Píseň mého srdce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zašlá sláva Marca Pease [i] 13:40 Schůzka s Drew [i] 15:30 Napiš si svou smrt [i] 17:20 Kóma [i] 19:05 Sláva vítězům [i] 21:05 Atentát na střední [i] 22:45 Záhada diamantu [i] 00:25 Po stopách draka [i] 02:10 Nevinná [i] 03:45 Píseň mého srdce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 10:30 Atletika [i] 11:30 Skoky na lyžích [i] 12:30 Biatlon [i] 13:00 Biatlon [i] 13:30 Curling [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Tenis [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Watts [i] 21:15 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Jezdectví [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Tenis [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 1: Vítejte v nebi 1 [i] 06:20 Transplantační jednotka 1: Samé lži 6 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Nejšťastnější muž na světě 7 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Využij příležitosti 10 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Uzdravení 11 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je na falešné stopě 10 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Otázka víry 12 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Ztráta zraku 13 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Ponurá tajemství 2 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk versus kobra 11 [i] 20:20 Agentura Jasno 1: Nechť promluví nyní, nebo ať navždy mlčí 3 [i] 21:20 PREMIÉRA Dobrá manželka 4: Uposlechnutí rozkazu 6 [i] 22:20 Skandál 2: Všechno nejlepší, pane prezidente 8 [i] 23:20 Bratři a sestry 5: Oliviina volba 17 [i]