Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Mr. Bean [i] 06:30 FORMULA 1: Veľká cena Austrálie [i] 09:30 Malý Herkules [i] 11:15 Križovatka smrti 3 [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Mr. Bean [i] 14:20 Krokodíl Dundee 2 [i] 16:50 Lara Croft - Tomb Raider [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR - SEMIFINÁLE LIVE [i] 23:00 SUPERSTAR - Rozhodnutie LIVE [i] 23:35 Kamoš za všetky drobné [i] 01:30 Expendables: Nezničiteľní [i] 03:00 NAJPRÍSNEJŠÍ RODIČIA [i] 04:15 Na telo [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 On air [i] 05:30 Autosalón [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Škaredé káčatko: Bláznivá farma [i] 07:25 No,počkaj!: Dobrodružstva na dedine [i] 07:35 Bola raz jedna planéta: Ozdravenie podnebia [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Rozprávanie kvetu kamélie: Meč Kusanagi 2/4 [i] 09:05 Sršne v úli: Slávnosť 7/7 [i] 09:35 S Jakubom na rybách [i] 10:05 Planéta Zem zhora IV.: Bangladéš 1. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Rosemary a Thymeová II: Na falošnej stope [i] 14:30 Rosemary a Thymeová III: Mŕtva voda [i] 15:20 Film pre pamätníkov - rež. M. Hollý: Smrť šitá na mieru [i] 16:55 TOP STAR Extra: Eva Pilarová [i] 17:45 Hlavne, že sa máme radi... 10/15 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Dáma s kaméliami 1/2 [i] 21:45 Dáma s kaméliami 2/2 [i] 23:20 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Rosemary a Thymeová II: Na falošnej stope [i] 00:20 Rosemary a Thymeová III: Mŕtva voda [i] 01:05 Dáma s kaméliami 1/2 [i] 02:40 Dáma s kaméliami 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Encyklopédia slovenských obcí: Štiavnické Bane [i] 10:00 Sivá hmla [i] 11:00 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 6. časť: Peklo [i] 12:00 On air [i] 12:20 Deravé vrecko [i] 13:10 Orientácie [i] 13:35 Slovo [i] 13:40 Universum: Sneží a sneží [i] 14:45 Folklórny festival Východná: " Ako bolo"... [i] 15:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Tibora Huszára [i] 16:15 Família: Família - Jeden človek [i] 16:50 Jennie Gerhardtová [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Malé lesné tajomstvá [i] 18:40 Táraninky: Voda [i] 18:50 (Ne)celebrity: Trio Martina Uhereka [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Dokumentárny klub: Zabudnuté ženy [i] 20:50 Odpískané [i] 21:20 Noc v archíve: Čo sa malo zmazať a nezmazalo sa [i] 22:20 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 22:45 Kultúrna pasovačka [i] 22:55 Správy RTVS "N" [i] 23:35 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Druhá kniha džunglí Rudyarda Kiplinga: Mauglí a Balú [i] 08:00 Garfield 3 [i] 09:50 Fantastické torty 16 [i] 10:50 Kde bolo, tam bolo II.: - NOVÉ ČASTI 10 [i] 11:45 Telo ako dôkaz 9 [i] 12:45 Sexi internát [i] 14:50 Nevera prináša smrť [i] 17:00 Zbohom, Slovensko! [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 James Bond: Casino Royale [i] 23:30 Kliatba [i] 01:30 Červený škorpión [i] 03:15 Kliatba [i] 04:35 Zločinné úmysly III. 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Stefanie 24,25 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:30 Big Ben XIII. 4 [i] 10:50 DA VINCI [i] 11:50 Ice Road Truckers 7 [i] 12:50 Kutyil s.r.o. 11 [i] 14:00 Keď krása zabíja [i] 16:00 Smrtonosný dopad 1,2/2 [i] 20:00 Moderná rodina 20 [i] 20:30 Tajomstvo tunela [i] 22:30 Walking Dead III.: - PREMIÉRA 7,8 [i] 00:30 Nežní zabijaci II. 3,4,5 [i] 02:40 Bez stopy [i] 04:30 Glee II. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 31 [i] 07:55 Advokáti VIII. 9 [i] 08:50 Pán šelem III. 2 [i] 09:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 4 [i] 10:45 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 5 [i] 11:45 Merlin II. 8 [i] 12:40 Advokáti VIII. 10 [i] 13:30 Ochránce III. 14 [i] 14:25 Umíte tančit? VI. 29 [i] 15:20 Posel ztracených duší II. 20 [i] 16:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2 [i] 17:10 Profil zločinu I. 2 [i] 18:10 JAG III. 18 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 13 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 14 [i] 21:00 Jeskyně 1 [i] 22:55 CSI: New York IX. 11 [i] 23:50 Posel ztracených duší II. 20 [i] 00:45 Jeskyně 1 [i] 02:35 JAG III. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 5 [i] 06:00 Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky [i] 06:25 Jak to dělají?: Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk [i] 06:50 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 07:15 Motory Detroitu: Kombajn na kukuřici [i] 08:10 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 36 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 37 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Most přes řeku Cooper [i] 10:50 Americké zbraně: Diamantové výročí 1911/brokovnice Willy [i] 11:40 Pátrání po yettim: Zvědavý yetti [i] 12:35 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 13:05 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 13:30 Obchodníci 4 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Řízení osudu [i] 15:20 Potápění za zlatem – pod ledem: Nulový výsledek [i] 16:15 Dílna pro psance Jesseho Jamese 6 [i] 17:10 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 18:05 Muž, žena a divočina: Aljaška [i] 19:00 Jak se to dělá: Šroubováky [i] 19:30 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 21:00 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 22:00 Dvojí přežití (brazilská verze): Terra dos Canions [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Systémové poruchy [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Do srdce temnoty [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 01:50 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 02:50 Dvojí přežití (brazilská verze): Terra dos Canions [i] 03:50 Přísně tajné – havárie letadel: Systémové poruchy [i] 04:45 Dílna pro psance Jesseho Jamese 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Příběhy z manéže [i] 06:30 Babar: Ochraňujte krále 22/26 [i] 06:55 Trojčátka: Pinocchio 11/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové II: Případ ztracených koček 11/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Středních Visayasech [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku "60" Operace 11/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vodnická čertovina [i] 14:00 Pohádka pro housle a violu [i] 15:10 Narcisový dům 1/2 [i] 16:10 Úplně beznadějný případ [i] 17:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Podmínka 11/13 [i] 18:00 Neobyčejné životy [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži: Hvězdička 4/8 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:43 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Venkovský učitel [i] 23:45 Komisař Moulin [i] 01:25 Zázraky přírody [i] 02:35 Gustav Brom Big Band [i] 03:35 Zlatý drak [i] 04:50 Vrah [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Putování za vínem: Slovinsko II. [i] 06:30 Expedice Altaj - Cimrman mezi jeleny [i] 06:50 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou: Americký cyklus vyznamenaný cenou EMMY 1/8 [i] 07:20 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 10/26 [i] 08:20 Československý filmový týdeník 1963 929/2379 [i] 08:30 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 10 [i] 08:50 Mýty a fakta historie: Neandrtálský kód 1/2 [i] 09:40 Goebbelsův pokus 2/2 [i] 10:35 Největší tankové bitvy: Stalingrad [i] 11:20 Nedej se: Smog bez hranic [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:00 Já, Natálie [i] 13:50 Království divočiny: Orel skalní [i] 14:20 Sváteční slovo teologa a ředitele Ústavu pro studium totalitních režimů Daniela Hermana [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:50 Uchem jehly [i] 15:15 Cesty víry: Misie severní Čechy [i] 15:45 Vodopády z nebe [i] 16:35 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 16:45 Pohádka z kamene [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Miloslav [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Podivný návrat na Omegu 19/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 18/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Ztracené vejce 19/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Zlatohlávek pro štěstí 75/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Chaloupka na vršku [i] 19:50 Méďové [i] 20:00 Český žurnál [i] 20:55 Letecké katastrofy III.: Osudná nepozornost [i] 21:50 Kanadská soda [i] 22:10 Zločin 11/20 [i] 23:10 Na plovárně s Milanem Heinem "60" Rozhovor Marka Ebena s [i] 23:40 Serge Gainsbourg - autoportrét [i] 01:20 Ďáblova pouta 1/2 [i] 02:50 ČT Live - Vzpomínka na Jiřího [i] 03:40 Zločin 11/20 [i] 04:40 Blues ze Staré pekárny/Sólo pro... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Batman vítězí IV 11 [i] 06:30 Velká cena Austrálie [i] 09:20 Víkend: Až ráno vstanu [i] 10:05 Krotitelé duchů 2 [i] 12:05 Chlapci a chlapi 11 [i] 13:15 Petr Pan [i] 15:20 Byl jednou jeden polda [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Bratříček a sestřička [i] 18:45 PRÁSK! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 23:35 Střepiny [i] 00:00 Žalobce a obhájce 1 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba VII: Na hranici [i] 01:30 Novashopping 02:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 03:40 Volejte Novu [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Tutenstein I: Chytrák Walter 26 [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Clarabellin zábavní park 12 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Tajemství Enigmy 7 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Mariánské procesí 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Nedělní receptář extra 13:15 Lev, přítel člověka I 2 [i] 13:45 Muž od Sněžné řeky [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Bílá a černá labuť [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Lovci pokladů: Kniha tajemství [i] 22:55 Air America [i] 01:15 Myšlenky zločince V: Veřejný nepřítel 15 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Vraždy mezi muškáty I: Mariánské procesí 4 [i] 04:50 Tajemství 2. světové války: Tajemství Enigmy 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Skrytá vášeň 71/188 [i] 06:20 Poisťovňa šťastia V. 6/16 [i] 07:45 Úbohá Nasťa 101 [i] 08:40 Veštiareň [i] 09:50 Rosamunde Pilcherová: Búrlivé stretnutie [i] 11:50 Melrose Place: Nová generácia 3-4/18 [i] 13:45 Sissi - Mladá cisárovná [i] 16:00 Larina voľba 147 [i] 16:55 Skrytá vášeň 72/188 [i] 17:50 Inga Lindströmová: Svadba môjho muža [i] 20:00 Skutočný príbeh: Zlatokopka 1-2/2 [i] 23:40 Farby života [i] 01:45 Vraždiaci dotyk [i] 03:15 Ružové okuliare [i] 04:05 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Emmino štěstí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pejskové milionáři [i] 13:40 Super náhradník [i] 15:40 Lovci dinosaurů [i] 17:25 Manželská klec [i] 19:00 Naboso [i] 21:00 Píseň mého srdce [i] 22:50 Nevinná [i] 00:30 Nanosonda [i] 02:00 Zběsilý útěk [i] 03:55 Děkujeme, že kouříte [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Alpské lyžování [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 10:30 Biatlon [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Krasobruslení [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 23:45 Cyklistika [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Purim 10 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 8: Podezření 7 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 8: Zabiják 8 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 8: Bojuj nebo zemři 9 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 8: Využij příležitosti 10 [i] 14:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach 6 [i] 15:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a zaměstnanec měsíce 7 [i] 16:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a televizní soutěž 8 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk začal brát léky 9 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je na falešné stopě 10 [i] 19:00 Skandál 2: Všechno nejlepší, pane prezidente 8 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Čekání na úder 5 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Oliviina volba 17 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Nikdy neříkej nikdy 18 [i] 23:00 Poslední Mohykán [i] 01:15 Tactical Force [i] 03:15 Havaj 5-0 2: Shelbourne 23 [i] 04:15 Být Erikou 4: Erika doktorkou 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Arktické dilema 2 [i] 07:05 Podzemí měst II. 3 [i] 08:05 Jak žijí Jonesovi 11 [i] 08:40 Jak žijí Jonesovi 12 [i] 09:15 Jamieho revoluce ve stravování II. 2 [i] 10:15 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Vypěstuj si svou vlastní 2 [i] 11:20 Vášnivý jedlík 9 [i] 11:55 Vášnivý jedlík 10 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 2 [i] 13:30 Farma pro mě: Poslední duel 8 [i] 14:45 Vražedných top 10 1 [i] 15:20 Vražedných top 10 2 [i] 16:00 Vražedných top 10 3 [i] 16:40 Vražedných top 10 4 [i] 17:15 Vražedných top 10 5 [i] 17:50 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 18:50 Sběrači II.: Chris a Dale 3 [i] 19:50 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Turecko 6 [i] 21:00 Boj o život 4 [i] 22:05 Nejtěžší podmínky III. 2 [i] 23:15 Sport očima vědy II. 6 [i] 00:20 Chladnokrevně IV.: Kdo zabil Debru Sue? 1 [i] 01:25 Boj o život 4 [i] 02:25 Podzemí měst II. 3 [i] 03:20 Jak žijí Jonesovi 11 [i] 03:50 Jak žijí Jonesovi 12 [i] 04:25 Vražedných šedesát 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy V. 11 [i] 06:00 Scooby Doo: Legenda o Fantosaurovi [i] 07:15 Filmy a filmové hvězdy V. 11 [i] 07:45 Miláčku, zvětšil jsem naše dítě [i] 09:15 Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz [i] 10:15 Bláznivá, zatracená láska [i] 12:15 Malá Hanoj [i] 13:35 Flicka 2 [i] 15:10 Letos nepeču [i] 16:35 Já, padouch [i] 18:10 Hořící keř, část 3. [i] 19:30 Před kamerou X. 11 [i] 20:00 Znovu a jinak [i] 21:30 Komuna mé matky [i] 23:05 Hra o trůny II.: Duch Harrenhalu 5 [i] 00:00 Hra o trůny II.: Bohové staří a noví 6 [i] 00:55 Rub a líc [i] 02:20 Win Win [i] 04:10 Nová dcera [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Harry Potter a Relikvie smrti - část 2. [i] 08:10 Holka s prknem [i] 09:45 Čas probuzení