Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Škaredá Betty III. 19-20/24 [i] 07:10 Alf III. 7/25 [i] 07:40 Kung Fu panda I. 14/16 [i] 08:05 Tučniaky z Madagaskaru 13/16 [i] 08:25 Myšiak Stuart Little [i] 10:00 Bláznivý Jimov život VIII. 18/18 [i] 10:30 Bláznivá strela 33 1/3: Posledný trapas [i] 12:10 SUPERSTAR [i] 14:35 Harry Potter a Fénixov rád (HD) [i] 17:25 NAŠI MA ZABIJÚ! [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 MEGA KINO: Salt [i] 22:35 Expendables: Nezničiteľní [i] 00:40 Rukojemník [i] 02:30 Salt [i] 04:00 Bláznivý Jimov život VIII. 18/18 [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Škaredé káčatko: Močiarni duchovia [i] 07:15 No,počkaj!: Nové nápady vlka [i] 07:25 Bola raz jedna planéta: Domy a mestá [i] 07:55 Fidlibumove rozprávky [i] 08:20 Rozprávanie kvetu kamélie: Dym nad horou 1/4 [i] 08:55 Tanečná akadémia: Elity 19/26 [i] 09:20 Tanečná akadémia: Baletná horúčka 20/26 [i] 09:50 Anička Jurkovičová 3/3 [i] 11:05 Nikto nie je dokonalý [i] 12:05 Reportéri [i] 12:35 Autosalón [i] 13:00 On air [i] 13:25 Krajina rebelov - Nový svet 7/8 [i] 15:20 Neprestávaj snívať [i] 17:15 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Rusíni a karpatská drevená cesta [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 OTO 2012 [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Skutočný príbeh: Znásilnená [i] 00:05 Neprestávaj snívať [i] 01:55 Skutočný príbeh: Vodný chlapec [i] 03:40 Skutočný príbeh: Znásilnená [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Objavovanie Južnej Afriky: Z iSimangaliso Wetland Parku do Johannesburgu [i] 09:50 Ambulancia: Ambulancia - Ako si zachrániť prsníky [i] 10:15 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:55 Mama to vie najlepšie [i] 11:20 Trieda 9.A [i] 11:50 5 minút po dvanástej: PONÍŽENIE [i] 12:50 Rozprávnica Pavla Emanuela Dobšinského [i] 13:20 Jakubov rebrík [i] 15:10 Kapura [i] 15:55 Farmárska revue [i] 16:15 Test magazín [i] 16:30 Senior klub [i] 17:00 Sedemnásť zastavení jari 9/12 [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po južnom Jordánsku [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Malé lesné tajomstvá [i] 18:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 18:50 (Ne)celebrity: Karol Mika [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 6. časť: Peklo [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Tibora Huszára [i] 21:25 Kinorama [i] 21:50 Skúška orchestra [i] 23:00 Pred rokmi... [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 06:30 Timon a Pumbaa [i] 06:50 Gumkáči IV. [i] 07:45 Beyblade Metal Fusion II. [i] 08:10 Bakugan [i] 08:40 Zázračné psy [i] 10:45 Najprísnejší rodičia na svete 16,17 [i] 12:45 Smrtonosný dopad 1,2/2 [i] 16:50 Rodinné záležitosti 3 [i] 18:00 PÁLI VÁM TO? [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 22:00 Milujem ťa, Beth Cooperová [i] 00:05 Pach smrti na ostrove [i] 02:00 Milujem ťa, Beth Cooperová [i] 03:35 Zmena je život II. 6,7 [i] 04:55 Zločinné úmysly III. 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Stefanie 22,23 [i] 07:00 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:30 Zmätok v srdci 2 [i] 10:50 DA VINCI [i] 13:05 Blízko smrti 14 [i] 14:00 Nevesta pre milionára 3 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 4 [i] 15:50 Panelák: Vysielačky, Chlípnik [i] 18:00 Tajomstvo opatrovateľky [i] 20:00 Moderná rodina 19 [i] 20:30 Sky Fighters: Akcia v oblakoch [i] 22:30 Walking Dead III.: - PREMIÉRA 5,6 [i] 00:30 Nežní zabijaci II. 1,2/13 [i] 02:00 American Dad 5,6,7,8 [i] 03:20 Ted a spol. II. 1,2,3,4/13 [i] 04:45 Glee II. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé II. 30 [i] 07:50 Advokáti VIII. 8 [i] 08:40 Pán šelem III. 1 [i] 09:30 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 2 [i] 10:25 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 3 [i] 11:20 Merlin II. 7 [i] 12:15 Advokáti VIII. 9 [i] 13:05 Ochránce III. 13 [i] 14:00 Umíte tančit? VI. 28 [i] 14:55 Posel ztracených duší II. 19 [i] 15:50 Sue Thomas: Agentka FBI II. 1 [i] 16:45 Ten, kdo tě chrání II. 11 [i] 17:40 JAG III. 17 [i] 18:40 XXX 1 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 12 [i] 21:55 Jak prosté I. 10 [i] 22:50 NCIS VI. 21 [i] 23:45 NCIS VI. 22 [i] 00:40 Jak prosté I. 10 [i] 01:35 Ten, kdo tě chrání II. 11 [i] 02:30 JAG III. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 6 [i] 06:00 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce [i] 06:25 Na plný plyn: MV Augusta [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 09:05 Impozantní lodě: Umiak I [i] 09:55 Zlato Beringova moře 1 [i] 10:50 Zlato Beringova moře 2 [i] 11:40 Zlato Beringova moře 3 [i] 12:35 Zlato Beringova moře 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 14:25 Berte to jako varování: Milovníci výkonu [i] 15:20 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 16:15 Rychle a hlasitě: Chevy Fleetmaster rok 1948 [i] 17:10 Texaské války aut 5 [i] 18:05 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 19:00 Jak se to dělá: Karavany [i] 19:30 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla 5 [i] 21:30 Bitvy o zavazadla 6 [i] 22:00 Já, Bruce Lee 1 [i] 23:00 Já, Bruce Lee 2 [i] 00:00 Chris Ryan u nejlepších policejních sborů světa: Kazachstán [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 5 [i] 02:20 Bitvy o zavazadla 6 [i] 02:50 Já, Bruce Lee 1 [i] 03:45 Já, Bruce Lee 2 [i] 04:40 Texaské války aut 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 06:45 Malý televizní kabaret [i] 07:10 Finley požární autíčko 34/39 [i] 07:30 Čtyři děti a jeden otec III [i] 09:00 Past na hvězdu [i] 10:35 Případy detektiva Murdocha V: Murdoch v říši hraček 11/13 [i] 11:25 Slovácko sa nesúdí "60" Zabijačka 7/12 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kdo probudí Pindruše? [i] 14:05 Brnění a rolničky [i] 15:15 Vražda v Ostrovní ulici [i] 16:30 Výsledek testu [i] 17:30 Nemocnice na kraji města "60" Smíření 11/20 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:12 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:15 Ceny Anděl 2012 [i] 22:55 Ceny Anděl 2012 - Dvorana slávy [i] 23:10 Můj soused zabiják [i] 00:50 Manéž Bolka Polívky [i] 02:00 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 02:05 Dlouhý měsíc [i] 03:05 Osudná smyčka [i] 04:05 Vampýr [i] 04:40 Nedosněné sny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Křídla slávy [i] 05:30 Cesty víry: Doprovázení aneb [i] 06:00 Letecké katastrofy III.: Tragédie bez zjevné příčiny [i] 06:50 Chcete je? [i] 06:55 Artmix [i] 07:50 Divadlo žije! [i] 08:15 Úsměvy [i] 08:55 Náš venkov [i] 09:25 Kapelo, zahraj tu polku od podlahy [i] 10:00 Folklorika [i] 10:30 Pátrání po obří anakondě [i] 11:20 Tajemství železnic [i] 11:45 David: Maratova smrt [i] 12:40 Tričko - geniální vynález [i] 13:40 Galerie umění: Vermeer a jeho magická modř 13/13 [i] 14:05 Zahrady světa s Audrey Hepburnovou 1/8 [i] 14:30 Jistě, pane ministře: Šplh po namaštěné tyči 11/22 [i] 15:00 Copak bych vám lhal? [i] 15:30 Svět zázraků [i] 16:00 Kamera na cestách: Život v extrémních podmínkách 1/4 [i] 16:50 Zázračná planeta: Mateřský pud u zvířat [i] 17:45 Panenka z vltavské tůně [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Soutěž v létání 74/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Chaloupka na vršku [i] 19:50 Méďové [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Neandrtálský kód 1/2 [i] 20:55 Těžká léta československého filmu: 1969 - 89 7/12 [i] 21:45 Džusový román [i] 23:05 Na stojáka [i] 23:30 Single Man [i] 01:10 Latim - Obřezané [i] 01:45 Český žurnál [i] 02:35 Černá zmije IV: Letecká esa 4/6 [i] 03:05 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:45 Pergamen, zlato, kůže [i] 04:10 Století kobry [i] 04:35 Skleněná pohádka [i] 04:55 Ženy SHR [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Pepek námořník [i] 06:20 Looney Tunes: Úžasná Show 2 [i] 06:45 Taz - mania III 11 [i] 07:10 Superpes Krypto 13 [i] 07:35 Batman: Odvážný hrdina 15 [i] 08:00 Želvy Ninja VII 11 [i] 08:30 Superkočky 21 [i] 09:15 Ve Spessartu opět straší! [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Uličnice [i] 14:15 Kdo je Clark Rockefeller? [i] 15:50 Dům u jezera [i] 17:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:25 Sherlock Holmes [i] 22:45 Bestie [i] 00:20 Dům u jezera [i] 01:50 Novashopping 02:25 Volenka [i] 03:20 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:05 Tutenstein I: Velká loupež v muzeu 25 [i] 07:35 Mickeyho klubík II: Daisy a domácí mazlíčci 11 [i] 08:05 M*A*S*H 141 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 142 [i] 10:20 Columbo: Vražda na videu [i] 11:55 Můj táta je duch [i] 13:55 Simpsonovi ve filmu [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Posvátná víra [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Polívka na víně [i] 21:25 Záchranáři [i] 00:25 Střelený [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:50 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 70/188 [i] 06:25 Poisťovňa šťastia V. 5/16 [i] 07:50 Úbohá Nasťa 100 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:55 Dieťa na predaj [i] 12:00 Láska šitá na mieru [i] 14:00 Ľadové ostrie [i] 16:00 Larina voľba 146 [i] 17:05 Skrytá vášeň 71/188 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Búrlivé stretnutie [i] 20:00 Sissi - Mladá cisárovná [i] 22:10 Inga Lindströmová: Svadba môjho muža [i] 00:00 Dvojnásobná zrada [i] 01:45 Ružové okuliare [i] 02:30 Bzzz!!! [i] 03:25 SEDEM s r.o. [i] 04:20 Potkal jsem ho v ZOO [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Poslední polibek [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Míša - vodní příšerka [i] 13:45 Prime [i] 15:45 Napiš si svou smrt [i] 17:35 Ali [i] 20:20 Děkujeme, že kouříte [i] 22:00 Zběsilý útěk [i] 00:05 Planeta Teror [i] 01:50 Hazard [i] 03:40 Extáze [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 The Box [i] 08:45 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Severská kombinace [i] 11:30 Biatlon [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:15 Alpské lyžování [i] 13:15 Severská kombinace [i] 13:30 Biatlon [i] 14:15 Běžecké lyžování [i] 16:15 Snooker [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Biatlon [i] 19:30 Biatlon [i] 20:00 Snooker [i] 00:00 Krasobruslení [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Transplantační jednotka 1: Klid po bouři 5 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 12: Chybná teorie 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 8: Odpočítávání 2 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 8: V bezpečí 3 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 8: Cesta bojovníka 4 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 8: Bar Tall Cotton 5 [i] 14:00 Walker, Texas Ranger 8: Sestry Lynnovy 6 [i] 15:00 Super erupce [i] 17:00 Paradox [i] 19:00 Bratři a sestry 5: Přítel Brody 15 [i] 20:00 Bratři a sestry 5: Domov jako pevnost 16 [i] 21:00 Poslední Mohykán [i] 23:15 Dobrá manželka 4: Čekání na úder 5 [i] 00:15 Skandál 2: Všechno nejlepší, pane prezidente 8 [i] 01:15 Paradox [i] 03:15 Havaj 5-0 2: Wo fat 22 [i] 04:15 Být Erikou 4: Erika v říši divů 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 24 [i] 06:00 Ledová patrola 4 [i] 07:05 Podzemí měst III. 4 [i] 08:05 Jak žijí Jonesovi 9 [i] 08:40 Jak žijí Jonesovi 10 [i] 09:15 Jamieho revoluce ve stravování II. 1 [i] 10:15 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Přines to ! 1 [i] 11:20 Vášnivý jedlík 7 [i] 11:55 Vášnivý jedlík 8 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 1 [i] 13:30 Farma pro mě: Žně 7 [i] 14:45 Jimmyho les: Podzim 3 [i] 15:45 Sám v divočině 4 [i] 16:50 Hodování se smrtí II. 6 [i] 17:50 Podfuky a podrazy III. 3 [i] 18:50 Sběrači II.: Judi a Gale 2 [i] 19:50 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Severní Karolina 5 [i] 21:00 Boj o život 3 [i] 22:05 Poškozeni sportem 3 [i] 22:40 Poškozeni sportem 4 [i] 23:15 Sport očima vědy II. 5 [i] 00:20 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny II. 7 [i] 01:20 Boj o život 3 [i] 02:25 Podzemí měst III. 4 [i] 03:20 Jak žijí Jonesovi 9 [i] 03:50 Jak žijí Jonesovi 10 [i] 04:20 Vražedných šedesát 9 [i] 04:55 Mořský orel [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Gran Paradiso [i] 07:45 Před kamerou X. 10 [i] 08:15 StreetDance 3D [i] 09:55 Rio [i] 11:30 Kluci z kalendáře [i] 13:00 Zbohatlíci [i] 14:35 Den zrady [i] 16:15 Muži v naději [i] 18:10 Vyměřený čas [i] 20:00 Kronika [i] 21:25 Zkažená úča [i] 23:05 Týden bez závazků [i] 00:50 Kolumbovo náměstí