Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. [i] 10:50 Dieťa na predaj [i] 12:40 Komisár Rex IV. 13/18 [i] 13:40 Odložený prípad III. 2/23 [i] 14:35 Monk IV. 5/16 [i] 15:30 Alf III. 7/25 [i] 16:00 Dr. House VI. 11/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 AKČNÝ PIATOK: Križovatka smrti 3 [i] 22:10 AKČNÝ PIATOK: Nebezpečný pomstiteľ [i] 00:15 Myšlienky vraha IV. 23-24/26 [i] 01:50 Nebezpečný pomstiteľ [i] 03:15 Komisár Rex IV. 13/18 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:10 Dámsky klub [i] 07:30 Správy RTVS "N" [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Galileo [i] 09:10 Duel [i] 09:40 5 proti 5 [i] 10:25 District 16 [i] 11:10 Sila lásky V. 69 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke: Zabíjačka [i] 14:15 Žena na úteku 99 [i] 15:10 Doktorka Quinnová V.: Roztržka II. [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 82 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Jaro Filip [i] 22:10 Krstný otec II [i] 01:25 District 16 [i] 02:05 Slovensko v obrazoch [i] 02:30 Svet v obrazoch [i] 02:55 Krstný otec II [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:10 Polícia [i] 07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Uralské rozprávky: Vládkyňa Medeného vrchu [i] 08:50 Sládkova abeceda: Písmeno "Š" [i] 09:00 História vedy: Z čoho je vytvorený svet? [i] 09:50 Spektrum vedy: CA technológie - viacosé obrábanie [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Fokus právo [i] 11:20 Príroda zblízka: Čmeliaky u doktora [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:10 Rozmarín zelený [i] 12:40 Mama to vie najlepšie [i] 13:05 Večer pod lampou [i] 15:40 Futbal - Európska liga - zostrihy [i] 16:05 Tvárou v tvár [i] 16:35 Eurovirtuál [i] 16:55 Fokus rodina [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Extrémne v horách [i] 18:30 Večerníček: Malé lesné tajomstvá [i] 18:40 Encyklopédia slovenských obcí: Štiavnické Bane [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Objavovanie Južnej Afriky: Z iSimangaliso Wetland Parku do Johannesburgu [i] 20:50 Família: Família - Jeden človek [i] 21:25 Jeden deň: Viva káva ! [i] 21:50 Góly - body - sekundy [i] 21:55 Počasie [i] 22:05 Kino na Dvojke: Tokio! [i] 23:55 Wolfgang Amadeus Mozart: Koncert B dur pre klavír a orchester K.V. 456 [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 PÁLI VÁM TO? [i] 05:55 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Nebezpečné potvory [i] 08:50 Súdna sieň: Detektívka [i] 09:50 Panelák: Zlé správy [i] 11:00 Dom snov V. 1/25 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 PÁLI VÁM TO? [i] 15:00 Panelák: Zoznámte sa, Joe Black [i] 16:00 PÁLI VÁM TO?: - PREMIÉRA [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Deti deťmi [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Psie trampoty [i] 21:30 Pretty Woman [i] 00:15 Prci na strednej [i] 02:10 Tajomstvo opatrovateľky [i] 03:40 3 libry 3 [i] 04:20 Zločinné úmysly III. 1,2/21 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Stefanie 21 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:20 V uliciach San Francisca 99,100 [i] 10:45 Chameleón 11,12 [i] 13:00 Blízko smrti 13 [i] 13:30 Geissenovci III. 4 [i] 14:50 Skutočné paničky z Orange County V. 5 [i] 15:50 Simpsonovci VIII. 8 [i] 16:20 Simpsonovci XX. 16 [i] 16:45 Kutyil s.r.o. III.: Vianoce 16 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 4 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli V.: Miki hovorcom 2 [i] 20:00 Deň a Noc 42 [i] 20:30 TO NAJLEPŠIE Z ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:30 Walking Dead III.: - PREMIÉRA 3,4 [i] 00:35 Operácia Blesk [i] 03:00 Najprísnejší rodičia na svete 16,17 [i] 04:25 Sever a juh II. 12/12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin II. 2 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3 [i] 08:50 JAG III. 9 [i] 09:45 Posel ztracených duší II. 10 [i] 10:35 Lovci pokladů III. 22 [i] 11:30 Merlin II. 2 [i] 12:25 Pláž Makaha 16 [i] 12:55 JAG III. 10 [i] 13:55 CSI: New York VIII. 10 [i] 14:50 Podfukáři III. 3 [i] 15:55 Pán času V. 1 [i] 17:15 Merlin II. 3 [i] 18:10 Sue Thomas: Agentka FBI II. 4 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 11 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 11 [i] 21:00 Spiderman 1 [i] 23:20 True Blood - Pravá krev IV. 4 [i] 00:25 Cena za lidskost II. 4 [i] 01:20 Spiderman 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 5 [i] 06:00 Jak se to dělá: Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky [i] 06:25 Rození obchodníci: Bond Bug [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho vernisáž [i] 08:10 Špinavé práce: Jeskynní biolog [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 09:55 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 10:50 Jak to dělají? 20 [i] 11:15 Jak se to dělá 35 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 12:35 Pátá rychlost 5 [i] 13:05 Pátá rychlost 6 [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka fantazie - Joseph McClendon [i] 15:20 Bořiči mýtů: Piráti na laně [i] 16:15 Špinavé práce: Čistič bójí [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 18:05 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 19:00 Jak se to dělá: Pojízdné sekačky na trávu [i] 19:30 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i] 20:00 S autem v divočině: Deštný prales [i] 21:00 Superlidé Stana Leeho: Lidský šrotovač [i] 22:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Lindou Cartyovou [i] 23:00 Nejlepší policisté 3 [i] 00:00 Vězněm v cizině: Mark [i] 00:55 S autem v divočině: Deštný prales [i] 01:50 Superlidé Stana Leeho: Lidský šrotovač [i] 02:50 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Lindou Cartyovou [i] 03:50 Nejlepší policisté 3 [i] 04:45 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sněžná řeka: Sága rodu McGregorů: Stopy zlata 6/26 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Uprchlík z Korintu 17/20 [i] 09:30 Tajemství rodu Haliny Pawlowské [i] 10:20 Rub a líc partnerství se slavným [i] 11:05 Život na zámku "60" Návrat ztraceného syna 10/52 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:30 Po stopách hvězd [i] 16:00 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Malá farma: Rybník na papíře [i] 17:20 Besipky: Telefonování v autě [i] 17:25 Abeceda ČT [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 Vyprávěj "60" Nehoda 9/22 [i] 20:55 13. komnata Dalimila Klapky [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal [i] 23:05 Kriminálka Paříž: Ve stínu ráje 45/62 [i] 23:55 Město žen III: Dcera své matky 8/15 [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Sama doma - [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:40 Po stopách hvězd [i] 03:10 Jak jsme se seznámili [i] 04:15 Bolkoviny [i] 04:55 Přebytečná pravda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Český architekt Jan Sokol [i] 05:25 Chcete mě? [i] 05:40 Zeměpis světa: Austrálie 5/5 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Neznámá Indonésie [i] 09:40 Šumné stopy [i] 10:10 Galerie umění 12/13 [i] 10:35 Kdyby ty dechovky v Rumunsku nebyly... [i] 11:30 Ještě jsem tady - Jiřina Fikejzová [i] 12:00 Legendární inscenace: Kouzelný cirkus [i] 12:25 Folklorní výlety [i] 12:55 Chcete mě? [i] 13:10 Jasoň červenooký [i] 13:20 Zeměpis světa: Kanada - Maritimes [i] 13:35 Království divočiny: Vorvani [i] 14:00 Uvězněni na Hořkém jezeře [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Technické divy světa: Guggenheimovo muzeum v Bilbau 8/10 [i] 16:30 Film 2013 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Velké divadlo 73/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a vrah 4/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Zázračná planeta: Mateřský pud u zvířat [i] 20:55 Vesmír: Mlhoviny 27/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: Jim Jarmusch [i] 23:35 ČT Live - Vzpomínka na Jiřího Schelingera [i] 00:30 Queer: Muži na vysokých podpatcích I. [i] 00:55 Černá zmije IV: Letecká esa 4/6 [i] 01:25 Pološero - Byznys v bílých pláštích [i] 01:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:20 Evropa dnes [i] 02:45 Tajemství katakomb [i] 03:35 Klíč [i] 04:00 Postřehy odjinud [i] 04:05 Hraje vám... Straňanka [i] 04:40 Už je nevěsta začepená [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2364 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejdřív rocker, potom hoper 398 [i] 11:00 Přátelé X 4 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly II [i] 12:55 Námořní hlídka III 3 [i] 13:45 Vražedná čísla III: Vybít si vztek 14 [i] 14:40 Odložené případy V: Sabotáž 12 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Sousedská hlídka 20 [i] 16:25 Přátelé X 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Řezník Jekyll [i] 18:30 Ulice: AD 2365 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Bláznovo zlato [i] 22:25 Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života [i] 00:30 Odpočívadlo 2: Neohlížej se [i] 02:05 Novashopping 02:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Sousedská hlídka 20 [i] 03:25 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk III: Otázka důvěry 2 [i] 07:15 Kutil Tim II: Šatník 13 [i] 08:05 M*A*S*H 141 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 To je vražda, napsala I: Vražda Sherlocka Holmese 2/2 2 [i] 10:45 Julie Lescautová I: Víkend 13 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Nevyřízené účty 3 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy 8 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Kliďas 2 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Růže v bouři [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 L. A. Přísně tajné [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Viktória 88/171 [i] 06:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 193/216 [i] 07:25 Zakázaná vášeň 35/140 [i] 08:30 Veštiareň [i] 09:40 Láska a trest 61-62 [i] 11:55 Tisíc a jedna noc [i] 12:45 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 14:00 O.C. California II. 13/24 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 10/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 194/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 70/188 [i] 17:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:40 Čarodejnice I. 15/22 [i] 19:40 Smotánka [i] 20:20 Ľadové ostrie [i] 22:20 Veľmi nebezpečné známosti [i] 00:20 Vlastná krv [i] 02:25 L.O.V.E. [i] 03:00 Na streche [i] 04:00 Dva lidi v ZOO [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Coronado [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bláznivej sejf [i] 13:45 Emmino štěstí [i] 15:40 Letec [i] 18:35 Zašlá sláva Marca Pease [i] 20:05 Schůzka s Drew [i] 21:50 Extáze [i] 23:40 Hazard [i] 01:35 Film o filmu: Czech Made Man [i] 02:05 Bestie [i] 03:35 Šedá zóna [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Business Class [i] 08:35 Automobilismus [i] 09:35 Skoky na lyžích [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:00 Biatlon [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:30 Severská kombinace [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:30 Krasobruslení [i] 20:30 Snooker [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Transplantační jednotka 1: Spolu a sami 3 [i] 06:20 Transplantační jednotka 1: Dobré úmysly 4 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Klid po bouři 5 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Zabiják 8 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Bojuj nebo zemři 9 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk začal brát léky 9 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Využij příležitosti 10 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Uzdravení 11 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 14: Smrt v pomalém pruhu 1 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk je na falešné stopě 10 [i] 20:20 Agentura Jasno 1: Soutěž v hláskování 2 [i] 21:20 Bratři a sestry 5: Přítel Brody 15 [i] 22:20 Bratři a sestry 5: Domov jako pevnost 16 [i] 23:20 Skandál 2: Všechno nejlepší, pane prezidente 8 [i] 00:20 Dobrá manželka 4: Čekání na úder 5 [i] 01:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 02:20 Městečko Haven 1: Motýl 2 [i] 03:20 Agentura Jasno 1: Soutěž v hláskování 2 [i] 04:15 Transplantační jednotka 1: Dobré úmysly 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Vražedných šedesát 22 [i] 06:00 On The Spot: Reportéři v akci: New York [i] 07:05 On the Spot: Reportéři v akci: Siwa [i] 08:05 Podzemí měst III.: Egypt 11 [i] 09:00 Jimova továrna na jídlo II.: Obědy v balíčku 5 [i] 09:40 Jimova továrna na jídlo II.: Nedělní oběd 6 [i] 10:20 Sběrači II.: Janet a Christina 8 [i] 11:15 Zvláštní jedlíci II. 4 [i] 12:25 Arktidou s Brucem Parry: Kanada 4 [i] 13:30 Země z ptačí perspektivy: Jižní Amerika 4 [i] 14:35 Vražedných šedesát 24 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani III.: Nejzářivější tvorové 2 [i] 16:15 Podzemí měst III.: San Francisco 13 [i] 17:10 Jimova továrna na jídlo II.: Studený, horký 7 [i] 17:45 Jimova továrna na jídlo II.: Dětské párty 8 [i] 18:25 Sběrači II.: Warren a Gail 9 [i] 19:20 Země z ptačí perspektivy: Asie a Austrálie 5 [i] 20:25 Arktidou s Brucem Parry: Severní Evropa 5 [i] 21:30 Nejhorší světové katastrofy: Zemětřesení v USA 2 [i] 22:30 Anatomie zemětřesení [i]