Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 Zámena manželiek [i] 10:50 Vražda za milión [i] 12:40 Komisár Rex IV. 12/18 [i] 13:35 Odložený prípad III. 1/23 [i] 14:35 Monk IV. 4/16 [i] 15:30 Alf III. 6/25 [i] 16:00 Dr. House VI. 10/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 NAJPRÍSNEJŠÍ RODIČIA [i] 21:30 HORÚCA KRV II. [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Dr. House VI. 10/22 [i] 00:10 Monk IV. 4/16 [i] 01:00 Odložený prípad III. 1/23 [i] 01:50 Hrozba z temnoty IV. 4/22 [i] 02:30 Vražda za milión [i] 03:50 Komisár Rex IV. 12/18 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Dámsky klub [i] 07:25 Správy RTVS "N" [i] 08:10 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Galileo [i] 09:10 Duel [i] 09:40 5 proti 5 [i] 10:25 District: Najnebezbečnejšia práca na svete 15 [i] 11:05 Sila lásky V. 68 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Občan za dverami [i] 14:10 Žena na úteku 98 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Roztržka I. [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 81 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Krajina rebelov - Nový svet 7/8 [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 Borgiovci II. 1/10 [i] 23:20 District: Najnebezbečnejšia práca na svete 15 [i] 00:00 Doktorka Quinnová V.: Roztržka I. [i] 00:50 Inšpektor Rocca: Pocit viny [i] 02:20 Borgiovci II. 1/10 [i] 03:15 KE 2013 [i] 03:25 Sila lásky V. 68 [i] 04:15 Sila lásky VI. 81 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "S" [i] 09:05 Noc v archíve: Archív mladými očami [i] 10:10 Pred rokmi... [i] 10:35 Maďarský magazín [i] 11:05 Fokus - spotrebiteľ [i] 11:40 Architektúra: Bytový dom Nemausus v Nimes [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Swingové reminiscencie [i] 13:15 Polícia [i] 13:30 Profesionál [i] 13:45 Televízia po slovensky: Ako si pamätáme STV [i] 14:55 Dominik Tatarka [i] 15:35 Senior klub-magazín [i] 16:05 Rómsky magazín [i] 16:30 Medzi štyrmi strunami [i] 16:55 Fokus právo [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Príroda zblízka: Čmeliaky u doktora [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 História vedy: Z čoho je vytvorený svet? [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Spektrum vedy: CA technológie - viacosé obrábanie [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 PÁLI VÁM TO? [i] 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Za dobrotu na žobrotu [i] 08:50 Súdna sieň: Hulvát [i] 09:50 Panelák: Útek [i] 11:00 Náš nový dom III. 19/19 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 PÁLI VÁM TO? [i] 15:00 Panelák: Chlípnik [i] 16:00 PÁLI VÁM TO?: - PREMIÉRA [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Týraný otec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Zoznámte sa, Joe Black [i] 21:30 Dr. Dokonalý: Krv 11 [i] 22:45 Geissenovci III. 4 [i] 23:45 Kosti II. 7 [i] 00:30 Teritórium vraha [i] 02:20 KRIMI 02:45 NOVINY TV JOJ 03:10 3 libry 2 [i] 03:45 Zločinné úmysly II. 22,23/23 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Sever a juh II. 9 [i] 06:00 Stefanie 20 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:20 V uliciach San Francisca 97,98 [i] 10:45 Chameleón 9,10 [i] 13:00 Blízko smrti 12 [i] 13:30 Dr. Dokonalý: Chlapská záležitosť 10 [i] 14:50 Skutočné paničky z Orange County V. 4 [i] 15:50 Simpsonovci VIII. 7 [i] 16:20 Simpsonovci XX. 15 [i] 16:45 Kutyil s.r.o. III.: Mikuláš 15 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 3 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 20:00 Deň a Noc 41 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 21 [i] 21:30 CSI: Kriminálka Las Vegas XIII.: - PREMIÉRA 3 [i] 22:30 Walking Dead III.: - PREMIÉRA 1,2/16 [i] 00:40 Podvodníci II. 4 [i] 01:30 Nežní zabijaci II. 6,7 [i] 02:50 Big Ben XIII. 3 [i] 04:25 Sever a juh II. 10,11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin II. 1 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2 [i] 08:50 JAG III. 8 [i] 09:50 Posel ztracených duší II. 9 [i] 10:45 Lovci pokladů III. 21 [i] 11:40 Merlin II. 1 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2 [i] 13:30 JAG III. 9 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 9 [i] 15:20 Podfukáři III. 2 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 22 [i] 17:20 Merlin II. 2 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 3 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 10 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 10 [i] 21:00 NCIS VI. 21 [i] 21:55 NCIS VI. 22 [i] 22:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i] 23:45 Boj o čas III. 8 [i] 00:40 NCIS VI. 21 [i] 01:35 NCIS VI. 22 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA III. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Bel Air party [i] 06:00 Jak se to dělá: Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle [i] 06:25 Rození obchodníci: Lotus Elan [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Bez práce [i] 08:10 Špinavé práce: Dělník v ocelárně [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Bez milosti [i] 09:55 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 10:50 Jak to dělají? 19 [i] 11:15 Jak se to dělá 34 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 12:35 Jízda: Krycí jméno: Sedmikráska [i] 13:30 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Mercedes Cosworth - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka fantazie - Susan Morisset [i] 15:20 Bořiči mýtů: Oheň versus led [i] 16:15 Špinavé práce: Jeskynní biolog [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 18:05 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 19:00 Jak se to dělá: Detektory kovů [i] 19:30 Jak se to dělá: Plastové formy, automatické olejové filtry, kartotéky a foukané sklo [i] 20:00 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 21:00 Říční příšery: úkryt obrů 2 [i] 22:00 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 11 [i] 22:30 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 12 [i] 23:00 Z ráje do pekla 11 [i] 00:00 Únos a záchrana: Terorismus rukojmích [i] 00:55 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 01:50 Říční příšery: úkryt obrů 2 [i] 02:50 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 11 [i] 03:20 Netradiční rybaření: mimořádné úlovky 12 [i] 03:50 Z ráje do pekla 11 [i] 04:45 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Období digitální [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Rhodský kolos - 2. část 16/20 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Panoptikum Města pražského "60" Příběh z dovolené 9/10 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:25 13. komnata Richarda Müllera [i] 15:55 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Policajti z centra: Erika 6/14 [i] 20:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Panství Downton II 3/11 [i] 22:50 Inspektor Rebus II: V dvojím ohni 7/10 [i] 00:00 MI5 VI 10/10 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:15 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:10 Bílá místa [i] 03:40 Podivné premiéry [i] 04:20 Co bych dělal, kdyby nebylo tebe [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Byla vojna byla [i] 05:25 Folklorní výlety [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Minisukně [i] 09:45 Postřehy odjinud [i] 09:50 Miloš Zeman - nekrolog politika a oslava Vysočiny [i] 10:45 Vesmír: Osídlíme vesmír? 26/31 [i] 11:30 Recyklační architektura [i] 11:50 Perlorodka říční [i] 12:00 Babylon [i] 12:30 Cesty víry: Doprovázení aneb [i] 12:55 Chcete je? [i] 13:00 Národní klenoty [i] 13:30 Putování za vínem: Slovinsko II. [i] 14:00 Zázračná planeta: Setkání s lenochodem [i] 14:50 Slepý, ale jen trochu [i] 16:25 Klíč [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Nezbedný vítr 72/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a tajná zbraň 3/65 [i] 19:40 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Pátrání po obří anakondě [i] 20:55 Svět zázraků [i] 21:20 Interpol: Smrtící obchod [i] 22:10 Borgiové II: Volba 5/10 [i] 23:00 Krásný ztráty "60" Fotograf Tomki Němec s [i] 23:30 Jistě, pane ministře: Šplh po namaštěné tyči 11/22 [i] 00:00 The Pacific 9/10 [i] 01:00 Moje rodina VI: Susan na druhou 5/7 [i] 01:30 Abbey Road: Live III.: Gossip, The Mars Volta a Friendly 7/12 [i] 02:15 Náš venkov [i] 02:45 Uchem jehly [i] 03:10 Křesťanský magazín [i] 03:35 Nedej se: Ostravské laguny [i] 04:05 Hraje vám... Boršičanka [i] 04:35 Živé prameny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2363 [i] 09:45 Gympl s (r)učením omezeným: Hříšný tanec 38 [i] 11:00 Přátelé X 3 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Mike a Molly II [i] 13:00 Námořní hlídka III 2 [i] 13:50 Vražedná čísla III: Honba za pokladem 13 [i] 14:45 Odložené případy V: Rodina 11 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Odkaz 19 [i] 16:30 Přátelé X 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas X: Doktor Kdo [i] 18:35 Ulice: AD 2364 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejdřív rocker, potom hoper 398 [i] 21:35 Kriminálka Las Vegas XII: Obludárium 6 [i] 22:25 Noční televizní noviny [i] 23:00 Hvězdná pěchota: Skrytý nepřítel [i] 00:55 Zapomenuti [i] 01:40 Novashopping 02:15 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 02:55 Áčko: Zdobím svou kůži [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk III: Nováček 1 [i] 07:05 Kutil Tim II: Sním o bílých Vánocích 12 [i] 07:55 M*A*S*H 140 [i] 08:40 Prostřeno! [i] 09:35 To je vražda, napsala I: Murder, She Wrote 1 [i] 10:45 Julie Lescautová I: Vražda v bazénu 12 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Otázka důvěry 2 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: Vitaminy na smrt 7 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger VI: Bojovníci McLainové 1 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Návrat do ráje [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Aktivity [i] 21:45 Zrcadlo tvého života - Petr Janda [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Co tě nezabije 1 [i] 23:50 Firma: Kapitola čtrnáctá 14 [i] 00:50 Živí mrtví II: Nebraska 8 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Reportéři na vaší straně [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Skrytá vášeň 68/188 [i] 05:45 Viktória 87/171 [i] 06:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 192/216 [i] 07:45 Zakázaná vášeň 34/140 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:55 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 11:55 Ukradla si môjho muža [i] 14:00 O.C. California II. 12/24 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 9/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 193/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 69/188 [i] 17:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Čarodejnice I. 14/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:10 Láska a trest 61-62 [i] 00:25 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 5/8 [i] 01:20 Adela show [i] 01:50 Veronika III. 13-14/22 [i] 02:30 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 9/22 [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 03:50 Na streche [i] 04:40 Skrytá vášeň 69/188 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Iron Man [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Něco na těch mužích je [i] 13:35 Hledám impotentního muže [i] 15:25 Jeden a půl rytíře [i] 17:30 Bláznivej sejf [i] 19:10 Emmino štěstí [i] 21:00 Šedá zóna [i] 22:50 Bestie [i] 00:30 Aljašský expres [i] 02:00 Zkurvená noc [i] 03:25 Film o filmu: Czech Made Man [i] 03:55 Poslední přání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Business Class [i] 08:35 Běžecké lyžování [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:25 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:00 Biatlon [i] 14:30 Snooker [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Biatlon [i] 19:45 Snooker [i] 20:30 Snooker [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Transplantační jednotka 1: Ryanův první den 1