TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 HORÚCA KRV II. [i] 10:45 Matkin dar [i] 12:35 Komisár Rex IV. 11/18 [i] 13:35 Odložený prípad II. 23/23 [i] 14:35 Monk IV. 3/16 [i] 15:30 Alf III. 5/25 [i] 16:00 Dr. House VI. 9/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Modré z neba [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Dr. House VI. 9/22 [i] 00:00 Monk IV. 3/16 [i] 00:50 Odložený prípad II. 23/23 [i] 01:40 Hrozba z temnoty IV. 3/22 [i] 02:20 Matkin dar [i] 03:45 Komisár Rex IV. 11/18 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Dámsky klub [i] 07:30 Správy RTVS "N" [i] 08:15 Góly - body - sekundy [i] 08:25 Počasie [i] 08:30 Galileo [i] 09:10 Duel [i] 09:40 5 proti 5 [i] 10:25 District: Hnev proti systému 14 [i] 11:05 Sila lásky V. 67 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Žena na úteku 97 [i] 15:05 Doktorka Quinnová V.: Školská práca [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 80 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Liga majstrov: Porto - Malaga [i] 22:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 District: Hnev proti systému 14 [i] 00:15 Inšpektor Rocca: Oznámená smrť [i] 01:45 Doktorka Quinnová V.: Školská práca [i] 02:35 Žena na úteku 97 [i] 03:20 Sila lásky V. 67 [i] 04:10 Sila lásky VI. 80 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "R" [i] 09:05 Osudy slávnych: Reverend 1/2 [i] 10:25 Rusínsky magazín [i] 10:55 Fokus zdravie [i] 11:30 Ako to funguje [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Zemplín [i] 13:10 Cesta: Keď chránená dielňa funguje. [i] 13:35 Autoservis [i] 14:10 Žiarovková konšpirácia [i] 15:05 Idea štátnosti: Ján Ursíny 2/3 [i] 15:40 Slováci vo svete: Maďarsko [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:35 Tempo [i] 16:55 Fokus - spotrebiteľ [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Architektúra: Bytový dom Nemausus v Nimes [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:35 Táraninky: Záchranári [i] 18:45 Test magazín [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Televízia po slovensky: Ako si pamätáme STV [i] 21:00 Fragmenty zo Slovenského štátu 1939 - 1945 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Na križovatke SK+CZ: Iná láska [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Profesionál [i] 23:45 VAT - Veda a technika [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 PÁLI VÁM TO? [i] 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Neznášam to tu! [i] 08:45 Súdna sieň: Otrava na potkany [i] 09:50 Panelák: Láska nebeská [i] 11:00 Náš nový dom III. 18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 PÁLI VÁM TO? [i] 15:00 Panelák: Vysielačky [i] 16:00 PÁLI VÁM TO?: - PREMIÉRA [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Plavčík [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kosti VIII.: - NOVÉ ČASTI 1,2/24 [i] 22:30 Vtierka Castle: IV. 2 [i] 23:30 Hawaii 5.0 II. 7 [i] 00:30 Hawaii 5.0 2 [i] 01:40 Vtierka Castle: IV. 2 [i] 02:30 Črepiny [i] 03:00 3 libry 1/8 [i] 03:45 Zločinné úmysly II. 20,21 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Stefanie 19 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:20 V uliciach San Francisca 95,96 [i] 10:45 Chameleón 7,8 [i] 13:00 Blízko smrti 11 [i] 13:30 Geissenovci III. 3 [i] 14:50 Skutočné paničky z Orange County V. 3 [i] 15:50 Simpsonovci VIII. 6 [i] 16:20 Simpsonovci XX. 14 [i] 16:45 Kutyil s.r.o. III.: Kamión 14 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 2 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 20:00 Deň a Noc 40 [i] 20:30 KINO PLUS: Pád Rímskej ríše 1,2/2 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 3 [i] 01:20 Veľký muž 2 [i] 02:50 Big Ben XIII. 2 [i] 04:20 Tak sa vozia milionári 13/13 [i] 04:45 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin I. 13 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI II. 1 [i] 08:50 JAG III. 7 [i] 09:45 Posel ztracených duší II. 8 [i] 10:40 Lovci pokladů III. 20 [i] 11:35 Merlin I. 13 [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI II. 1 [i] 13:25 JAG III. 8 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 8 [i] 15:20 Podfukáři III. 1 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 21 [i] 17:20 Merlin II. 1 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 2 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 9 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 9 [i] 21:00 CSI: New York IX. 11 [i] 21:55 Myšlenky zločince VII. 10 [i] 22:50 Myšlenky zločince VII. 11 [i] 23:45 Myšlenky zločince VII. 12 [i] 00:40 CSI: New York IX. 11 [i] 01:35 Myšlenky zločince VII. 10 [i] 02:25 Myšlenky zločince VII. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Kojot a Road Runner kabriolet [i] 06:00 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 06:25 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Zabavení nemovitosti [i] 08:10 Špinavé práce 64 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Riskantní a nebezpečné [i] 09:55 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 10:50 Jak to dělají? 18 [i] 11:15 Jak se to dělá 33 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Monstrózní Ford [i] 13:30 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka fantazie - Jeff Clegg [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pomsta mýtu [i] 16:15 Špinavé práce: Dělník v ocelárně [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Bez milosti [i] 18:05 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 19:00 Jak se to dělá: Policejní odznaky [i] 19:30 Jak se to dělá: Čerstvě řezané květiny, lepicí páska, tofu a loterijní losy [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška 6 [i] 21:00 Zlato Beringova moře 1 [i] 22:00 Zlato z džungle 6 [i] 23:00 Nejsmrtelnější úlovek 6 [i] 00:00 Mečouni - život na udici 6 [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška 6 [i] 01:50 Zlato Beringova moře 1 [i] 02:50 Zlato z džungle 6 [i] 03:50 Nejsmrtelnější úlovek 6 [i] 04:45 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Rhodský kolos 15/20 [i] 09:25 Příběhy slavných - Radovan [i] 10:40 Slovácko sa nesúdí "60" Medicína 6/12 [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:35 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:30 Po stopách hvězd [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Tajemství rodu Haliny Pawlowské [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Mravenci nesou smrt [i] 23:20 Profil zločinu: Pod maskou 6/18 [i] 00:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:10 13. komnata Olgy Šípkové [i] 01:35 Malá farma: V síti agroturistiky [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:25 Banánové rybičky [i] 02:55 Po stopách hvězd [i] 03:20 Klíče [i] 03:50 Traktér u královny Pedauky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Putování za vínem: Slovinsko I. [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Náš venkov [i] 09:20 Chcete je? [i] 09:25 Království divočiny: Vorvani [i] 09:50 Vlaky do nenávratna [i] 10:50 Interpol: Vycházející slunce [i] 11:35 Klub přátel dechovky [i] 12:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 12:40 Letecké katastrofy III.: Tragédie bez zjevné příčiny [i] 13:30 Neznámá Indonésie [i] 14:20 Návraty dokumentaristů: Veronika [i] 14:45 Evropa dnes [i] 15:10 Tajemství katakomb [i] 16:00 Expedice Altaj - Cimrman mezi jeleny [i] 16:25 Moje rodina VI: Susan na druhou 5/7 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Velké finále 71/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a království Thessálské 2/65 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Kamera na cestách: Život v extrémních podmínkách 1/4 [i] 20:55 Národní klenoty [i] 21:25 Šumné stopy [i] 21:55 Copak bych vám lhal? [i] 22:25 Na stojáka [i] 22:50 Artmix [i] 23:45 Bratři a sestry III: Na miskách vah 18/24 [i] 00:25 Těžká léta československého filmu: 1969 - 89 6/12 [i] 01:20 Zločin 10/20 [i] 02:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:00 Úsměvy "60" [i] 03:40 Být dýdžej [i] 04:35 Žďárské vrchy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2362 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá lež 397 [i] 11:00 Přátelé X 2 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Mike a Molly II [i] 12:55 Námořní hlídka III 1 [i] 13:50 Vražedná čísla III: Devět manželek 12 [i] 14:45 Odložené případy V: Spravedlnost 10 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: K.O. 18 [i] 16:30 Přátelé X 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas X: Ztráty a nálezy [i] 18:35 Ulice: AD 2363 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Hříšný tanec 38 [i] 21:30 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:55 Oko za oko [i] 00:45 Zapomenuti [i] 01:30 Novashopping 02:05 Střepiny [i] 02:35 PRÁSK! [i] 03:05 Áčko: Máme doma šelmu [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk II: Kde je Luisa? 25 [i] 07:15 Kutil Tim II: Opuštěná rodina 11 [i] 08:05 M*A*S*H 139 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 Diagnóza vražda VIII: Záhada sestry Blair 22 [i] 10:45 Julie Lescautová I: Bližší košile než kabát 11 [i] 12:50 Policie Hamburk III: Nováček 1 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger V: Nováček 27 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Vítr naděje [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Pohřeb 171 [i] 21:45 TOP STAR magazín [i] 22:50 Slunečno, místy vraždy III: Nahá pravda 4 [i] 23:50 Právo a pořádek XIX: Krotitelé zločinu 13 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny VI: Co oči nevidí 5 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:40 Nedokonalé zločiny VI: Co oči nevidí 5 [i] 04:30 Jak se staví sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Viktória 86/171 [i] 06:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 191/216 [i] 07:30 Zakázaná vášeň 33/140 [i] 08:30 Veštiareň [i] 09:40 Láska a trest 59-60 [i] 11:55 Tisíc a jedna noc [i] 12:35 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 13:50 O.C. California II. 11/24 [i] 14:50 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 8/22 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 192/216 [i] 16:45 Skrytá vášeň 68/188 [i] 17:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:40 Čarodejnice I. 13/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 Ukradla si môjho muža [i] 22:15 Americké psycho [i] 00:15 Ally McBealová I. 23/23 [i] 01:10 Adela show [i] 01:35 Veronika III. 11-12/22 [i] 02:20 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 8/22 [i] 03:00 L.O.V.E. [i] 03:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Malí letci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 7 trpaslíků [i] 13:50 Cizinec u dveří [i] 15:40 Pan Dokonalý [i] 17:20 Něco na těch mužích je [i] 18:50 Hledám impotentního muže [i] 20:35 Poslední přání [i] 22:15 Zkurvená noc [i] 23:50 Auto zabiják [i] 01:30 Film o filmu: Czech Made Man [i] 02:00 Útok žraloka [i] 03:30 Sex 100+1 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Skoky na lyžích [i] 09:15 Alpské lyžování [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:15 Alpské lyžování [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:00 Fotbal [i] 15:15 Běžecké lyžování [i] 16:00 Běžecké lyžování [i] 17:45 Fotbal [i] 19:55 Motorsport [i] 20:10 Business Class [i] 20:15 Wednesday Selection [i] 20:20 Jezdectví [i] 20:25 Golf [i] 21:25 Golf [i] 22:25 Golf [i] 22:30 Jachting [i] 22:35 Wednesday Selection [i] 22:40 Business Class [i] 22:45 Snooker [i] 00:00 Běžecké lyžování [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Transplantační jednotka 1: Anamnéza 12 [i] 06:20 Transplantační jednotka 1: Nejvyšší status 13 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Ryanův první den 1 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Cesta bojovníka 4 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Bar Tall Cotton 5 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a zaměstnanec měsíce 7 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Sestry Lynnovy 6 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Podezření 7 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i]