TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Búrlivé víno [i] 09:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 10:40 V rukách vraha [i] 12:35 Komisár Rex IV. 10/18 [i] 13:35 Odložený prípad II. 22/23 [i] 14:35 Monk IV. 2/16 [i] 15:30 Alf III. 4/25 [i] 16:00 Dr. House VI. 8/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 REFLEX [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 NAŠI MA ZABIJÚ! [i] 21:30 HORÚCA KRV II. [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Dr. House VI. 8/22 [i] 00:05 Monk IV. 2/16 [i] 00:55 Odložený prípad II. 22/23 [i] 01:40 Hrozba z temnoty IV. 2/22 [i] 02:20 V rukách vraha [i] 03:45 Komisár Rex IV. 10/18 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Dámsky klub [i] 07:20 Správy RTVS "N" [i] 08:00 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Počasie [i] 08:20 Galileo [i] 09:00 Duel [i] 09:30 5 proti 5 [i] 10:20 District: Pomstiteľ 13 [i] 11:05 Sila lásky V. 66 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Postav dom, zasaď strom [i] 14:15 Žena na úteku 96 [i] 15:10 Doktorka Quinnová V.: Koncert na rozlúčku [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 79 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nikto nie je dokonalý [i] 21:10 Hlavne, že sa máme radi... 10/15 [i] 21:40 Dr.House VIII.: Na úteku 10/23 [i] 22:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Záchrana 10/24 [i] 23:05 District: Pomstiteľ 13 [i] 23:45 Doktorka Quinnová V.: Koncert na rozlúčku [i] 00:35 Nikto nie je dokonalý [i] 01:35 O 5 minút 12 [i] 02:40 Žena na úteku 96 [i] 03:30 Sila lásky V. 66 [i] 04:20 Sila lásky VI. 79 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 09:00 Sládkova abeceda: Písmeno "P" [i] 09:05 Športové ozveny [i] 09:35 Magazín Ligy majstrov [i] 10:00 Šport Festival Slovakia [i] 10:50 Fokus práca [i] 11:30 60 zabijakov divočiny 6/26 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Klenotnica\Jarabinská poéma [i] 13:15 Neúspešný [i] 14:20 Najriskantnejšie technické operácie: Odstavenie ropovodu [i] 15:10 Budem ešte vidieť? [i] 15:40 Orientácie [i] 16:05 Rusínsky magazín [i] 16:35 O čom je život podľa...Soni Kovačevičovej [i] 16:55 Fokus zdravie [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 Ako to funguje [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:40 Japonská mozaika V [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Žiarovková konšpirácia [i] 20:55 Ambulancia: Ambulancia - Ako si zachrániť prsníky [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Umenie 2013: Divadlo a tanec [i] 22:35 Kinorama [i] 23:00 Separé [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Ledva vyžijem [i] 08:50 Súdna sieň: Nepomohol ani farár [i] 09:50 Panelák: Vyhadzov [i] 11:00 Náš nový dom III. 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 PÁLI VÁM TO? [i] 15:00 Panelák: Zlé správy [i] 16:00 PÁLI VÁM TO?: - PREMIÉRA [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Vraždil [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Chlípnik [i] 21:30 Rodinné záležitosti 3 [i] 22:45 Geissenovci III. 3 [i] 23:45 Kosti II. 6 [i] 00:45 Príbeh O.J. Simpsona [i] 02:30 Črepiny [i] 03:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 20 [i] 03:45 Zločinné úmysly II. 18,19 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie 17,18 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:20 V uliciach San Francisca 93,94 [i] 10:45 Chameleón 5,6 [i] 13:00 Blízko smrti 10 [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 24/24 [i] 14:50 Skutočné paničky z Orange County V. 2 [i] 15:50 Simpsonovci VIII. 5 [i] 16:20 Simpsonovci XX. 13 [i] 16:45 Kutyil s.r.o. III.: "Helovín" 13 [i] 17:25 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 1/24 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 20:00 Deň a Noc 39 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 20 [i] 21:30 Letecké katastrofy IV. 10/10 [i] 22:40 Letecké katastrofy V. 1/10 [i] 23:45 Hľadá sa dom pre milionárov II. 4 [i] 00:45 Podvodníci II. 3 [i] 01:30 Mystic Pizza [i] 03:10 Mestečko South Park V. 1,2,3/13 [i] 04:30 Big Ben XIII. 1/5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin I. 12 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 22 [i] 08:50 JAG III. 6 [i] 09:45 Posel ztracených duší II. 7 [i] 10:40 Lovci pokladů III. 19 [i] 11:35 Merlin I. 12 [i] 12:30 Sue Thomas: Agentka FBI I. 22 [i] 13:30 JAG III. 7 [i] 14:25 CSI: New York VIII. 7 [i] 15:20 Podfukáři II. 6 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 20 [i] 17:20 Merlin I. 13 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI II. 1 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 8 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 8 [i] 21:00 Jak prosté I. 10 [i] 21:55 Myšlenky zločince VI. 22 [i] 22:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 23:40 Pohřešovaný I. 7 [i] 00:35 Jak prosté I. 10 [i] 01:30 Myšlenky zločince VI. 22 [i] 02:15 Pohřešovaný I. 7 [i] 03:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 06:00 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Lee se vrací [i] 08:10 Špinavé práce 63 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Hry s čísly [i] 09:55 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 10:50 Jak to dělají? 17 [i] 11:15 Jak se to dělá 32 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 12:35 Opravna vraků: Kouzelný Anemul [i] 13:30 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Rickova motorka - část 2. [i] 15:20 Bořiči mýtů: Čtyřhranná kola [i] 16:15 Špinavé práce 64 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Riskantní a nebezpečné [i] 18:05 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 19:00 Jak se to dělá: Autosoučástky z uhlíkových vláken [i] 19:30 Jak se to dělá: Oční protézy, žrádlo pro psy a kočky, zrcadla [i] 20:00 Bořiči mýtů 7 [i] 21:00 Berte to jako varování: Králové zmatků [i] 22:00 V útrobách měst: Pouštní město – Dubaj [i] 23:00 Penn a Teller lžou: Lesní požár versus tryskový motor [i] 00:00 Idiot na cestách: Indie [i] 00:55 Bořiči mýtů 7 [i] 01:50 Berte to jako varování: Králové zmatků [i] 02:50 V útrobách měst: Pouštní město – Dubaj [i] 03:50 Penn a Teller lžou: Lesní požár versus tryskový motor [i] 04:45 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Zkoušky Flavie Gemini - 2. část 14/20 [i] 09:35 Silvestrovský koktejl [i] 10:30 Kluci v akci [i] 11:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Zatáčka 10/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:30 13. komnata Vlastimila Venclíka [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 Černí baroni [i] 22:16 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:18 Tísňová linka [i] 22:45 Případy detektiva Murdocha V: Murdoch v říši hraček 11/13 [i] 23:35 Dempsey a Makepeaceová: Usmiřte se a neválčete 8/31 [i] 00:20 Na stopě [i] 00:40 Rub a líc partnerství se slavným [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:45 Venca [i] 03:40 Noc na zámku [i] 04:35 Okénko od pí Olgy Scheinpflugové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:55 Počesku [i] 09:05 Český žurnál [i] 10:00 Kde peníze pomáhají [i] 10:05 Uvězněni na Hořkém jezeře [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Nedej se: Ostravské laguny [i] 11:30 Technické divy světa: Guggenheimovo muzeum v Bilbau 8/10 [i] 12:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:05 Třistatřicettři [i] 14:00 Vesmír: Osídlíme vesmír? 26/31 [i] 14:45 Největší tankové bitvy: Pobaltí 1944 [i] 15:30 Babylon [i] 15:55 Kdyby ty dechovky v Rumunsku nebyly... [i] 16:50 Kde peníze pomáhají [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Obří brouk 70/104 [i] 19:15 Herkules: Herkules a král slunce 1/65 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Největší tankové bitvy: Stalingrad [i] 20:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 21:20 Na cestě po Středních Visayasech [i] 21:50 Pološero - Byznys v bílých pláštích [i] 22:15 Chodníky slávy: Billy Bob Thornton [i] 00:30 Abbey Road: Live III.: Gossip, The Mars Volta a Friendly 7/12 [i] 01:20 Galerie umění 12/13 [i] 01:45 Divadlo žije! [i] 02:10 Legendární inscenace: Kouzelný cirkus [i] 02:35 Evropa dnes [i] 03:05 Tajemství železnic [i] 03:30 Chcete je? [i] 03:35 Pod lampióny [i] 04:25 Věci [i] 04:50 Joža Uprka - barvy a písně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2361 [i] 09:40 Gympl s (r)učením omezeným: Prachy, prašule, prášky 37 [i] 10:55 Přátelé X 1 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Mike a Molly II [i] 13:00 Námořní hlídka II 13 [i] 13:50 Vražedná čísla III: Vražedný chat 11 [i] 14:45 Odložené případy V: Šílená po klucích 9 [i] 15:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Zmizení 17 [i] 16:30 Přátelé X 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas X: Vezmi si můj život [i] 18:30 Ulice: AD 2362 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá lež 397 [i] 21:30 Víkend: Až ráno vstanu [i] 22:20 Noční televizní noviny [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Let 15 [i] 23:35 Nikita II 3 [i] 00:25 Zapomenuti [i] 01:10 Novashopping 01:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Babicovy dobroty: Koncert pro kuře a krůtu [i] 03:15 Áčko: Kouzelníkem z povolání [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk II: Útěk z domova 24 [i] 07:15 Kutil Tim II: Kde je vůle, tam je i cesta 10 [i] 08:05 M*A*S*H 138 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 Diagnóza vražda VIII: Na pláži 21 [i] 10:45 Julie Lescautová I: Malý svědek 10 [i] 12:50 Policie Hamburk II: Kde je Luisa? 25 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger V: Texas versus Cahillová 26 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Milostná rošáda [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Nikdo není dokonalý [i] 21:45 Ano, šéfe! [i] 22:55 Sběratelé kostí VI: Kráska v čokoládě 7 [i] 23:55 Myšlenky zločince VI: Němý svědek 16 [i] 00:50 Nedokonalé zločiny VI: Tajemství zlaté hrobky 4 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Nedokonalé zločiny VI: Tajemství zlaté hrobky 4 [i] 04:40 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 66/188 [i] 05:50 Viktória 85/171 [i] 06:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 190/216 [i] 07:50 Zakázaná vášeň 32/140 [i] 08:50 Veštiareň [i] 10:00 Láska a trest 57-58 [i] 12:00 Tisíc a jedna noc [i] 12:45 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 14:00 O.C. California II. 10/24 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 7/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 191/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 67/188 [i] 17:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Čarodejnice I. 12/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:10 Láska a trest 59-60 [i] 00:10 Tudorovci: Sex, moc a intrigy III. 4/8 [i] 01:10 Ally McBealová I. 22/23 [i] 01:50 Adela show [i] 02:15 Veronika III. 9-10/22 [i] 02:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 7/22 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:15 Na streche [i] 04:50 Skrytá vášeň 67/188 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Létající třída [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Policajtka [i] 13:55 Poslední polibek [i] 15:50 Vášeň a cit [i] 17:55 7 trpaslíků [i] 19:40 Cizinec u dveří [i] 21:25 Sex 100+1 [i] 23:30 Útok žraloka [i] 01:10 REC [i] 02:25 Clerks 2: Muži za pultem [i] 04:00 Spoušť [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Biatlon [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:00 Snooker [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:45 Snooker [i] 20:30 Snooker [i] 23:45 Motorsport [i] 00:00 Automobilismus [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Transplantační jednotka 1: Ohlídám každý tvůj nádech 10 [i] 06:20 Transplantační jednotka 1: Něco získáš, něco ztratíš 11 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Anamnéza 12 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 12: Chybná teorie 4 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 8: Odpočítávání 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: V bezpečí 3 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Pravda pod povrchem 4 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach 6 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Cesta bojovníka 4 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: Bar Tall Cotton 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a zaměstnanec měsíce 7