TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Búrlivé víno [i] 09:25 NAJPRÍSNEJŠÍ RODIČIA [i] 10:30 Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná [i] 12:40 Komisár Rex IV. 9/18 [i] 13:40 Odložený prípad II. 21/23 [i] 14:35 Monk IV. 1/16 [i] 15:30 Alf III. 3/25 [i] 16:00 Dr. House VI. 7/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Lampáreň [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 Zámena manželiek [i] 21:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Dr. House VI. 7/22 [i] 00:05 Monk IV. 1/16 [i] 00:55 Odložený prípad II. 21/23 [i] 01:35 Hrozba z temnoty IV. 1/22 [i] 02:15 Flirtovanie s nebezpečenstvom [i] 03:40 Komisár Rex IV. 9/18 [i] 04:40 Lampáreň [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Dámsky klub [i] 07:20 Správy RTVS "N" [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:15 Počasie [i] 08:20 Galileo [i] 09:00 Duel [i] 09:30 5 proti 5 [i] 10:20 District: Duchovia z minulosti 12 [i] 11:05 Sila lásky V. 65 [i] 12:00 Správy RTVS o 12.00 [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Žena na úteku 95 [i] 15:10 Doktorka Quinnová V.: Hrádza [i] 16:00 Správy RTVS o 16.00 [i] 16:17 Počasie [i] 16:20 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Sila lásky VI. 78 [i] 17:15 Galileo [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Všetok čas na svete [i] 21:40 Na krok od neba: Skúška ohňom 4/12 [i] 22:35 District: Duchovia z minulosti 12 [i] 23:20 Doktorka Quinnová V.: Hrádza [i] 00:05 Všetok čas na svete [i] 01:30 Na krok od neba: Skúška ohňom 4/12 [i] 02:25 Žena na úteku 95 [i] 03:15 Sila lásky V. 65 [i] 04:05 Sila lásky VI. 78 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Sládkova abeceda: Písmeno "O" [i] 09:00 Portrét: V službách ľahkonohej múzy [i] 09:30 Keď odchádza kabaret [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:50 Fokus rodina [i] 11:30 Trate života Jozefa Kronera [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Piesne a tance;Detva 1986 [i] 13:10 Umenie 2013: Hudba [i] 13:35 Família: Família - Neodísť s prázdnymi rukami [i] 14:05 Návraty k paralympiáde 2012 [i] 14:30 Odpískané [i] 15:00 Športové ozveny [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Národnostný magazín mix: Ruský [i] 16:30 Profesionál [i] 16:55 Fokus práca [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Počasie [i] 18:00 60 zabijakov divočiny 6/26 [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:45 GEN.sk: Eva Siracká [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Odstavenie ropovodu [i] 20:50 VAT - Veda a technika [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Počasie [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:05 Ja, Don Giovanni [i] 00:10 On air [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Neposedný syn [i] 08:50 Súdna sieň: Veľké ego [i] 10:00 Dom snov IV. 26,27 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 SUPERMAMA [i] 14:00 Posledný zostup [i] 16:00 PÁLI VÁM TO?: - PREMIÉRA [i] 17:00 NOVINY O 17:00 18:00 Súdna sieň: Sama si ešte decko [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Panelák: Vysielačky [i] 21:30 Zbohom, Slovensko!: - NOVÁ SHOW TV JOJ [i] 23:00 Haló 1 [i] 23:50 Penthouse [i] 01:40 Zbohom, Slovensko! [i] 02:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 18,19 [i] 04:05 NOVINY TV JOJ 04:30 Zločinné úmysly II. 16,17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Stefanie 15,16 [i] 06:50 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:20 V uliciach San Francisca 91,92 [i] 10:45 Chameleón 3,4 [i] 13:00 Blízko smrti 9 [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 23 [i] 14:50 Skutočné paničky z Orange County V. 1/17 [i] 15:50 Šokujúce zábery 28 [i] 16:20 Simpsonovci XX. 12 [i] 16:45 Kutyil s.r.o. III.: Černoško 12 [i] 17:25 Tak sa vozia milionári 11,12 [i] 18:25 DA VINCI [i] 19:00 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 20:00 Deň a Noc 38 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka New York V. 19 [i] 21:30 CSI: Kriminálka Las Vegas XIII.: - PREMIÉRA 2 [i] 22:30 Biele goliere II. 13 [i] 23:30 Skutočné paničky z Beverly Hills 10 [i] 00:15 Dexter IV. 10 [i] 01:15 Valentino [i] 03:00 Big Ben XII. 6/6 [i] 04:30 Sever a juh II. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Merlin I. 11 [i] 07:55 Sue Thomas: Agentka FBI I. 21 [i] 08:50 JAG III. 5 [i] 09:50 Posel ztracených duší II. 6 [i] 10:45 Lovci pokladů III. 18 [i] 11:40 Merlin I. 11 [i] 12:35 Sue Thomas: Agentka FBI I. 21 [i] 13:30 JAG III. 6 [i] 14:30 CSI: New York VIII. 6 [i] 15:20 Podfukáři II. 5 [i] 16:25 Lovci pokladů III. 19 [i] 17:20 Merlin I. 12 [i] 18:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 22 [i] 19:10 Posel ztracených duší II. 7 [i] 20:05 CSI: New York VIII. 7 [i] 21:00 House VIII. 5 [i] 21:55 Nabít a zabít 1 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 00:55 House VIII. 5 [i] 01:50 Nabít a zabít 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 4 [i] 06:00 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 06:25 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 07:15 Americký chopper: Senior versus Junior: Přijaté pozvání [i] 08:10 Špinavé práce 62 [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 09:55 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 10:50 Jak to dělají? 16 [i] 11:15 Jak se to dělá 30 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 12:35 Úpravy aut všech druhů: Královský Rover [i] 13:30 Rození obchodníci: MGB GT - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: MGB GT - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Rickova motorka - část 1. [i] 15:20 Bořiči mýtů: Souboj pohlaví [i] 16:15 Špinavé práce 63 [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Hry s čísly [i] 18:05 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 19:00 Jak se to dělá: Kombinované klíče [i] 19:30 Jak se to dělá: Bubnové sušičky, žvýkačky a rachejtle [i] 20:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 21:00 Opravdový podvod 7 [i] 21:30 Opravdový podvod 8 [i] 22:00 Kouzlo vědy: Skok s knihami [i] 22:30 Kouzlo vědy: Vzduchový kanón [i] 23:00 Říční příšery – nejlepší momenty 6 [i] 00:00 Ross Kemp a gangy: Los Angeles [i] 00:55 Dvojí přežití: V nesnázích [i] 01:50 Opravdový podvod 7 [i] 02:20 Opravdový podvod 8 [i] 02:50 Kouzlo vědy: Skok s knihami [i] 03:20 Kouzlo vědy: Vzduchový kanón [i] 03:50 Říční příšery – nejlepší momenty 6 [i] 04:45 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Všechny bitvy Zdeňka Štěpánka [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Záhady starověkého Říma: Zkoušky Flavie Geminy 13/20 [i] 09:30 Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal [i] 10:30 Toulavá kamera [i] 11:00 Nemocnice na kraji města: Nástup 10/20 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma - [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 15:30 13. komnata Petry Janů [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Panoptikum Města pražského "60" Příběh z dovolené 9/10 [i] 20:55 Rub a líc partnerství se slavným [i] 21:35 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:37 Reportéři ČT [i] 22:15 Protiúder II 7/10 [i] 23:05 Na stopě [i] 23:25 MI5 VI 10/10 [i] 00:20 Tísňová linka [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:10 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:30 Kníže [i] 03:35 Spolužáci [i] 04:00 Sólo pro mou ženu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 08:50 Na konci světakraje [i] 09:05 Chcete mě? [i] 09:20 Zeměpis světa: Austrálie 5/5 [i] 09:35 Tajemství železnic [i] 10:00 Kamera na cestách: Jeruzalém, město vášní a naděje [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:05 Film 2013 [i] 11:30 Československý filmový týdeník 1963 928/2379 [i] 11:45 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:10 Křesťanský magazín [i] 12:40 Krásný ztráty [i] 13:10 Perlorodka říční [i] 13:20 Šumné stopy [i] 13:50 Jak vyrobit paniku [i] 14:40 Minisukně [i] 15:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 9/26 [i] 16:30 Ještě jsem tady - Jiřina Fikejzová [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:15 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Nevítaný host 69/104 [i] 19:15 Doug 26/26 [i] 19:35 Cesta do vesmíru [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce - [i] 20:00 Goebbelsův pokus 2/2 [i] 21:00 Technické divy světa: Guggenheimovo muzeum v Bilbau 8/10 [i] 21:50 Velikáni filmu: Jim Jarmusch [i] 23:35 Ti, co mě mají rádi, pojedou vlakem [i] 01:35 Queer: Café Marais [i] 02:00 Na stojáka [i] 02:25 Pološero - Muži v maskách [i] 02:55 Interpol: Vycházející slunce [i] 03:40 Babylon [i] 04:05 Krajiny světla - fotograf Ondřej [i] 04:35 Dušan Samo Jurkovič [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2360 [i] 09:50 Smrt krásných srnců [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Mike a Molly II [i] 12:55 Námořní hlídka II 12 [i] 13:45 Vražedná čísla III: Projekt Brutus 10 [i] 14:40 Odložené případy V: Obecná odpovědnost 8 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Turné 16 [i] 16:25 Přátelé X 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka Las Vegas X: Konec světa [i] 18:35 Ulice: AD 2361 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Prachy, prašule, prášky 37 [i] 21:35 Helena: Doba temna [i] 22:00 Comeback: Zlatá ledvina [i] 22:40 Noční televizní noviny [i] 23:15 Šerifové z Texasu 2 [i] 00:00 Plastická chirurgie s.r.o. VI 16 [i] 00:45 Big game [i] 01:30 Novashopping 02:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Turné 16 [i] 02:50 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:15 Policie Hamburk II: Pozdní následky 23 [i] 07:15 Kutil Tim II: Spolubydlící 9 [i] 08:05 M*A*S*H 137 [i] 08:50 Prostřeno! [i] 09:45 Diagnóza vražda VIII: Stará známá 20 [i] 10:45 Julie Lescautová I: Rozchod 9 [i] 12:50 Policie Hamburk II: Útěk z domova 24 [i] 13:50 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i] 14:50 Walker, Texas Ranger V: Thunderovi synové 2/2 25 [i] 15:50 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů: Den poté 170 [i] 21:45 Vylomeniny [i] 22:35 Partička [i] 23:20 Kontraband [i] 01:20 Nedokonalé zločiny VI: Dopis na rozloučenou 3 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 65/188 [i] 05:55 Viktória 84/171 [i] 06:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 189/216 [i] 08:00 Zakázaná vášeň 31/140 [i] 08:55 Veštiareň [i] 10:05 Láska a trest 55-56 [i] 12:15 Tisíc a jedna noc [i] 14:00 O.C. California II. 9/24 [i] 14:55 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 6/22 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 190/216 [i] 16:50 Skrytá vášeň 66/188 [i] 17:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 18:45 Čarodejnice I. 11/22 [i] 19:40 Ako byť trendy [i] 20:20 SULTÁN - NOVÉ ČASTI [i] 21:20 Tisíc a jedna noc [i] 22:10 Láska a trest 57-58 [i] 00:10 Bolesti slávnych II. 6/18 [i] 00:55 Ally McBealová I. 21/23 [i] 01:35 Adela show [i] 02:00 Veronika III. 7-8/22 [i] 02:45 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 6/22 [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:00 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Velmi ženatý Malcolm [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Panenství na obtíž [i] 13:40 Co vlastně ženy chtějí? [i] 15:45 Kamioňák [i] 17:35 Policajtka [i] 19:25 Poslední polibek [i] 21:15 Spoušť [i] 22:50 Clerks 2: Muži za pultem [i] 00:35 Posedlá [i] 02:10 Surfařská svoboda [i] 03:45 Pan Dokonalý [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Běžecké lyžování [i] 09:15 Běžecké lyžování [i] 10:00 Biatlon [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Fotbal [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:30 Fotbal [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:45 Biatlon [i] 20:40 Wrestling [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 21:40 Wrestling [i] 22:40 Box [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Být ethanem 7 [i] 06:20 Transplantační jednotka 1: Zvrat osudu 9 [i] 07:20 Transplantační jednotka 1: Ohlídám každý tvůj nádech 10 [i] 08:20 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 10:20 Walker, Texas Ranger 6: Po zlém 1.část 22 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Po zlém 2.část 1 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 13:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk se stává kmotrem 5 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Odpočítávání 2 [i] 15:20 Walker, Texas Ranger 8: V bezpečí 3 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Chybná teorie 4 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Pravda pod povrchem 4 [i] 19:20 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach 6 [i] 20:20 Havaj 5-0 2: Wo fat 22 [i] 21:20 PREMIÉRA Dobrá manželka 4: Čekání na úder 5 [i] 22:20 Skandál 2: Vzdor 7 [i]