TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Škaredá Betty III. 17-18/24 [i] 07:25 Kung Fu panda I. 13/16 [i] 07:55 Tučniaky z Madagaskaru 12/16 [i] 08:15 K. O. [i] 10:10 Bláznivý Jimov život VIII. 17/18 [i] 10:35 Život je raz taký (HD) [i] 13:00 Na telo [i] 13:45 Záchranári 6/18 [i] 14:35 Krokodíl Dundee [i] 16:40 Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 22:40 Michael Jackson's This Is It [i] 00:45 Zmeškaný hovor [i] 02:05 Šerifovo zúčtovanie [i] 04:10 Na telo [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Autosalón [i] 06:20 Správy RTVS [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Škaredé káčatko: Hrôza v hmle [i] 07:35 No,počkaj!: Na štadióne [i] 07:45 Bola raz jedna planéta: Obnoviteľné energie [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:40 Rozum nadovšetko: Za dobrotu na žobrotu 3/3 [i] 09:05 Sršne v úli: Kamaráti 6/7 [i] 09:35 S Jakubom na rybách [i] 10:05 Planéta Zem zhora III.: Koniec ropy . 2. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Rosemary a Thymeová II: Talianske vibrácie [i] 14:15 Rosemary a Thymeová II: Krátky meč alebo radlica [i] 15:10 Film pre pamätníkov - režisér Martin Hollý: Prípad pre obhajcu [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:45 Hlavne, že sa máme radi... 9/15 [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Dedičky 1/2 [i] 21:45 Dedičky 2/2 [i] 23:20 Góly - body - sekundy [i] 23:35 Rosemary a Thymeová II: Talianske vibrácie [i] 00:25 Rosemary a Thymeová II: Krátky meč alebo radlica [i] 01:10 Dedičky 1/2 [i] 02:45 Dedičky 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín [i] 09:55 Noc v archíve: Vysiela 21. poschodie [i] 10:55 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 5. časť: Zovretie [i] 11:50 On air [i] 12:10 Macoška [i] 12:50 Profily: Úsmevy Ivana Stodolu [i] 13:35 Orientácie [i] 14:00 Slovo [i] 14:05 Kultúra a náboženstvo: Byť nablízku ľuďom [i] 14:45 Folklórny festival Detva: Idem, idem, lebo misím... [i] 16:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Silvie Pastorekovej [i] 16:40 Família: Família - Neodísť s prázdnymi rukami [i] 17:15 Pasians [i] 18:00 Pred rokmi... [i] 18:30 Večerníček: Moje priateľky myšky [i] 18:40 Táraninky: Strach [i] 18:50 (Ne)celebrity: Peter a Pavol Cesnakovci [i] 19:00 Správy RTVS "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 20:00 Trebbia -večer odovzdávania európskych cien za kultúru [i] 21:35 Odpískané [i] 22:00 Pozvánka do divadla: John Gabriel Borkman [i] 23:50 Umenie 2013: Hudba [i] 00:15 Kultúrna pasovačka [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zločinné úmysly II. 13 [i] 05:45 Čas vlka [i] 07:30 Stopa k pokladu [i] 09:25 Fantastické torty 15 [i] 10:25 Kde bolo, tam bolo II. 9 [i] 11:25 Telo ako dôkaz 8 [i] 12:25 Nepohodlný svedok [i] 14:30 Posledný zostup [i] 16:35 Bučkovci 8/8 [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 Krimi 19:30 Noviny TV JOJ 19:59 Šport 20:10 Najlepšie počasie 20:30 Tekken - Boj o život [i] 22:30 Muž so znakom smrti [i] 00:35 Netvor z hlbín [i] 02:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 16,17 [i] 03:55 Črepiny [i] 04:30 Zločinné úmysly II. 14,15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Stefanie 14 [i] 06:40 MODERNÉ VEŠTENIE [i] 08:00 Big Ben XIII. 3 [i] 10:25 Ice Road Truckers III. 6 [i] 11:45 Kutyil s.r.o.: Halloweenske okno 10 [i] 13:00 Dlhá cesta za odmenou [i] 15:00 100 pušiek [i] 17:20 Admirál [i] 20:00 Moderná rodina 18 [i] 20:30 Pol domu bez ženícha [i] 22:15 Walking Dead II. 12,13/13 [i] 00:10 Rain Man [i] 02:30 Veľký útek [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Někdo to rád hloupé II. 29 [i] 08:05 Advokáti VIII. 7 [i] 09:00 Pán šelem II. 22 [i] 09:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine IV. 26 [i] 10:55 Star Trek: Stanice Deep Space Nine V. 1 [i] 11:55 Merlin II. 6 [i] 12:50 Advokáti VIII. 8 [i] 13:40 Ochránce III. 12 [i] 14:35 Umíte tančit? VI. 27 [i] 15:30 Posel ztracených duší II. 18 [i] 16:25 Případy Anikky Bengtzonové I. 5 [i] 18:10 JAG III. 16 [i] 19:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 11 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 12 [i] 21:00 The Millionaire Tour - Feature Cut 1 [i] 22:40 CSI: New York IX. 10 [i] 23:35 Posel ztracených duší II. 18 [i] 00:30 The Millionaire Tour - Feature Cut 1 [i] 02:05 JAG III. 16 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak se to dělá 3 [i] 06:00 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 06:25 Jak to dělají?: Měkká jako houba/znalosti [i] 06:50 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 07:15 Motory Detroitu: Asfaltovač [i] 08:10 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 34 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 35 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Most přes Oaklandský záliv [i] 10:50 Americké zbraně: Strojní puška/obchod s občanskou válkou [i] 11:40 Republika chřestýšů: Jed je hustší než krev [i] 12:35 Králové aukcí: Deska na vyvolávání duchů/džíp Richarda Pettyho [i] 13:05 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 13:30 Obchodníci 3 [i] 14:25 Zlatá horečka - Aljaška: Nikdy nemluv o smrti [i] 15:20 Potápění za zlatem – pod ledem: Kouř pod ledem [i] 16:15 Dílna pro psance Jesseho Jamese: Formule 1 [i] 17:10 Nutné k přežití: Oregon [i] 18:05 Muž, žena a divočina: Louisiana [i] 19:00 Jak se to dělá: Karburátory [i] 19:30 Jak se to dělá: Koberce, pitná voda a akustické kytary [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i] 21:00 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 22:00 Říční příšery: Hejno zubů [i] 23:00 Přísně tajné – havárie letadel: Únava pilota [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Uváznutí pod ledem [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i] 01:50 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 02:50 Říční příšery: Hejno zubů [i] 03:50 Přísně tajné – havárie letadel: Únava pilota [i] 04:45 Dílna pro psance Jesseho Jamese: Formule 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poslední romantik [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Příběhy z manéže [i] 06:30 Babar: Válka nosorožců 21/26 [i] 06:55 Trojčátka: Šípková Růženka 10/26 [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové II: Případ tajemného tvora 10/13 [i] 07:50 Studio Kamarád [i] 09:20 Na cestě po Elbě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Život na zámku "60" Návrat ztraceného syna 10/52 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čertova nevěsta [i] 14:20 Mezičas [i] 16:05 Kučírek versus Kučírek [i] 17:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka "60" Zatáčka 10/13 [i] 18:00 Příběhy slavných - Radovan Lukavský [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinné lži: Druhý dech 3/8 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:43 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Václav [i] 23:25 Komisař Moulin [i] 00:55 Nejlepší scénka [i] 02:15 Jak se vede, sousede? [i] 03:00 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 04:20 Činčin [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 05:30 Pod pokličkou [i] 06:00 Putování za vínem: Slovinsko I. [i] 06:25 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 9/26 [i] 07:25 Ještě jsem tady - Jiřina Fikejzová [i] 07:55 Československý filmový týdeník 1963 928/2379 [i] 08:05 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 9 [i] 08:25 Goebbelsův pokus 1/2 [i] 09:20 Největší tankové bitvy: Pobaltí 1944 [i] 10:00 Vlaky do nenávratna [i] 11:00 Nedej se - Ostravské laguny [i] 11:25 Chcete mě? [i] 11:40 Neznámá Indonésie [i] 12:30 Zázračná záchrana bílých hřebců [i] 14:30 Království divočiny: Vorvani [i] 15:00 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: Doprovázení aneb [i] 16:25 Uvězněni na Hořkém jezeře [i] 17:15 Návraty dokumentaristů: Veronika [i] 17:45 Byl jednou jeden... vesmír: Atlantida 18/26 [i] 18:10 Bert a Ernie 17/26 [i] 18:15 Ošklivé káčátko a já: Večírek 18/26 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Včelka Mája: Vosí princezna 68/104 [i] 19:15 Garfieldova show [i] 19:40 Chaloupka na vršku [i] 19:50 Méďové [i] 20:00 Český žurnál [i] 20:55 Letecké katastrofy III.: Tragédie bez zjevné příčiny [i] 21:50 Trebbia 2013 [i] 23:25 Zločin 10/20 [i] 00:25 Latim - Obřezané [i] 01:00 Ten kluk [i] 02:40 Kde peníze pomáhají [i] 02:50 Final Fantasy VII: Advent Children [i] 04:30 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:40 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 04:55 Osudy jednoho divadla, osud jedné generace [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:30 Pepek námořník 134 [i] 06:40 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 1,2 [i] 06:50 Superpes Krypto 12 [i] 07:15 Batman vítězí IV 10 [i] 07:40 Želvy Ninja VII 10 [i] 08:05 Hannah Montana 19, 20 [i] 09:00 Víkend: Plán B [i] 09:45 Krotitelé duchů [i] 11:45 Chlapci a chlapi 10 [i] 12:55 Spider-Man 2 [i] 15:20 Smrt krásných srnců [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Brémští muzikanti [i] 18:45 PRÁSK! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 SUPERSTAR [i] 22:20 Střepiny [i] 22:50 Vražedné představy [i] 00:35 Můj šokující příběh [i] 01:20 Novashopping 01:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 02:40 Volejte Novu [i] 03:05 Áčko: Vrátili mi bohatství [i] 04:05 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Tutenstein I: Otálet se nevyplácí 24 [i] 07:40 Mickeyho klubík II: Zvláštní zásilka pro Donalda 10 [i] 08:15 Tajemství 2. světové války: Pravda o Rommelovi 6 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Případ klavírního virtuosa 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Nedělní receptář extra 13:35 Film o filmu: Martin a Venuše [i] 13:55 Nikdy se nevzdávej [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru XIV: Smrt na začátku máje [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:45 Reportéři na vaší straně [i] 20:00 VIP zprávy [i] 20:15 Lovci pokladů [i] 23:10 Konec světa [i] 01:40 Myšlenky zločince V: Parazit 14 [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Vraždy mezi muškáty I: Případ klavírního virtuosa 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 64/188 [i] 06:25 Poisťovňa šťastia V. 4/16 [i] 07:50 Úbohá Nasťa 99 [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Kvetinárka [i] 11:45 Melrose Place: Nová generácia 1-2/18 [i] 13:45 Sissi [i] 16:00 Larina voľba 145 [i] 16:55 Skrytá vášeň 65/188 [i] 17:55 Emilie Richardsová: Ostrov lásky [i] 20:00 Skutočný príbeh: Tieň smrti 1-2/2 [i] 23:50 Flirtovanie s nebezpečenstvom [i] 01:25 Stopy vraha [i] 03:20 Ružové okuliare [i] 04:05 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Ohnivá smršť [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Iron Man [i] 13:40 Malí letci [i] 15:35 Coronado [i] 17:10 Jeden a půl rytíře [i] 19:10 Vášeň a cit [i] 21:10 Pan Dokonalý [i] 22:50 Surfařská svoboda [i] 00:30 Aljašský expres [i] 02:05 Hráči [i] 03:40 Milenci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Běžecké lyžování [i] 09:00 Běžecké lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:30 Alpské lyžování [i] 11:15 Běžecké lyžování [i] 12:15 Biatlon [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Biatlon [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Rychlobruslení [i] 21:00 Skoky na lyžích [i] 22:15 Box [i] 23:45 Biatlon [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Být Erikou 4: Hříchy otců 5 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i] 10:00 Walker, Texas Ranger 6: Hry s myslí 19 [i] 11:00 Walker, Texas Ranger 6: Mocní andělé 20 [i] 12:00 Walker, Texas Ranger 6: Jakobův žebřík 21 [i] 13:00 Walker, Texas Ranger 6: Po zlém 1.část 22 [i] 14:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk bere útokem Manhattan 1 [i] 15:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a bezpečný úkryt 2 [i] 16:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk a výpadek proudu 3 [i] 17:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk má padáka 4 [i] 18:00 Můj přítel Monk 3: Pan Monk se stává kmotrem 5 [i] 19:00 Skandál 2: Vzdor 7 [i] 20:00 Dobrá manželka 4: Netýrej mě, brácho 4 [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Přítel Brody 15 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 5: Domov jako pevnost 16 [i] 23:00 Psí odpoledne [i] 01:30 Knockout [i] 03:30 Havaj 5-0 2: Max 20 [i] 04:20 Být Erikou 4: Šance vrátit čas 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Arktické dilema 1 [i] 07:05 Podzemí měst II. 2 [i] 08:05 Jak žijí Jonesovi 7 [i] 08:40 Jak žijí Jonesovi 8 [i] 09:15 Jamieho vepřové hody [i] 10:20 Hugh a kuřata 3 [i] 11:25 Vášnivý jedlík 5 [i] 11:55 Vášnivý jedlík 6 [i] 12:25 Vášnivý jedlík: Nezapomenutelné chvíle [i] 13:25 Farma pro mě 6 [i] 14:40 THE INVISIBLE BIRD PHOTOGRAPHER: Rybí večeře 3 [i] 15:15 Divoké zločiny 5 [i] 15:30 Divoké zločiny 1 [i] 15:45 Velrybí hlídka [i] 16:50 Hodování se smrtí II. 6 [i] 17:50 Podfuky a podrazy III. 2 [i] 18:50 Sběrači II.: Augustina 1 [i] 19:50 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Seattle, USA 4 [i] 21:00 Boj o život 2 [i] 22:05 Nejtěžší podmínky III. 1 [i] 23:15 Sport očima vědy II. 4 [i] 00:20 Hodování se smrtí II. 6 [i] 01:20 Boj o život 2 [i] 02:25 Podzemí měst II. 2 [i] 03:20 Jak žijí Jonesovi 7 [i] 03:50 Jak žijí Jonesovi 8 [i] 04:20 Vražedných šedesát 8 [i] 04:55 Zaříkávačka slonů [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Alois Nebel [i] 07:25 Rómští poldové [i] 08:30 Signál [i] 10:25 Příbeh hraček 2 [i] 12:00 Umění zapadnout [i] 13:25 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn [i] 15:10 Méďa Béďa [i] 16:30 Zrození Planety opic [i] 18:15 Hořící keř, část 2. [i] 19:30 Před kamerou X. 10 [i] 20:00 Vyměřený čas [i] 21:50 Martha Marcy May Marlene [i] 23:30 Hra o trůny II.: Co je mrtvé, nemůže nikdy zemřít 3